Dárkový poukaz na zážitek 1 500 Kč

Dárkový poukaz na zážitek 1 500 Kč

Nevíte co bude to pravé? Vyberte dárkový poukaz na 1 500 Kč a obdarovaný si vybere dle vlastního přání jakýkoliv zážitek z naší nabídky! Dárkový voucher na zážitky.

event Platnost certifikátu 14 měsíců
card_giftcard Luxusní dárkové balení
autorenew Výměna certifikátu zdarma
od 1 500 Kč

Výběr varianty

certifikát 1 500 Kč
Dle výběru zážitku
Počet osob: dle výběru zážitku
1 500 Kč

Nevíte co bude to pravé? Vyberte dárkový poukaz na 1 500 Kč a obdarovaný si vybere dle vlastního přání jakýkoliv zážitek z naší nabídky! Dárkový voucher na zážitky.

Co zažijete

Z nabídky přes 250 zážitků si vybere každý! Dárkový poukaz vyzvednete v Brně, ale zážitek si můžete užít i v Praze nebo kdekoliv v celé ČR! Tento certifikát je forma šeku pro výběr jakéhokoliv zážitku nebo zážitků z naší nabídky..

⏲Jeho platnost je 14 měsíců. Výběr není ničím omezen.

V naší nabídce najdete min. 30 zážitků do 1 500 Kč např. Skákací boty, Champi indická masáž hlavy, Regenerační aroma masáž, Floating - stav beztíže, Jízda v obrněném transportéru, Terénní jízda na segway, Havajská masáž Lomi Lomi, Airsoft, Čínská energetická masáž, Jízda na čtyřkolce Brno, Army zážitky v military parku, Kapitánem na zkoušku, Speciálně pro ženy, Závodní simulátor Brno, Masáž lávovými kameny, Romantická večeře v luxusní restauraci Brno pro dva, Romantická večeře s výhledem v restauraci Sunset, Ponor na zkoušku Brno, Fotografický kurz dle výběru, Kurz lezení Brno, Tradiční thajská masáž, Pohyblivý letecký simulátor, Závodní simulátor F1 Praha, Bagrování, Bungee jumping z TV věže, Vyhlídkový let Příbram, Kurz vaření Praha, Jízda v supersportu Mustang, Speleo ferrata zážitek v jeskyni, a spoustu dalších...Podívejte se na Vánoční dárky Brno 🎁

Pokud obdarovaný neuplatní celou hodnotu poukazu, zůstane zbylá částka k dalšímu čerpání. Jestliže si obdarovaný vybral zážitek přesahující hodnotu poukazu jednoduše doplatí rozdíl ceny. Univerzální certifikát je možné čerpat online uplatněním kódu z certifikátu při objednávce vybrané varianty zážitku, příp. nás kontaktujte e-mailem.

✨Stále váháte s nákupem? Pak se podívejte jak jsou s námi klienti spokojeni.

🤑Nenašli jste zde částku, kterou byste rádi objednali? Podívejte se na více variant zde.

Napsat dotaz

voucher-image

Vsaďte na jistotu a darujte

Univerzální dárkový poukaz

Obdarovaný si vybere sám
Více zážitků na jeden poukaz
Dražší zážitek bez problémů s doplatkem
Elektronický barevný certifikát ihned v e-mailu
Luxusní dárkové balení zdarma

Podobné zážitky

Doporučujeme
location_on Dle výběru zážitku

Vyberte dárkový poukaz v hodnotě💰, kterou si zvolíte, a obdarovaný si vybere dle vlastního přání jakýkoliv zážitek z naší nabídky. ⌛Dárkový voucher na zážitky platí 24 měsíců!

Novinka Doporučujeme
location_on Brno, ...
5 /5
Užijte si v soukromí luxusní relaxaci, pouze vy dva a privátní část wellness centra v Brně!
Novinka Doporučujeme
location_on Brno, ...
5 /5

Luxusní wellness pro dva v Brně je trefa do černého pro milovníky saunování. Nebo se jen chcete naložit do privátní vířivky a prožít romantický večer pouze ve dvou?

206 zážitků v nabídce
99%
spokojených zákazníků
12 let
na trhu
check_circle_outline
Zdarma
výměna certifikátu
favorite_border
Luxusní
dárkové balení