VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jízda v supersportu Ford Mustang 5.0 V8 GT

NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 290 Kč! Projeďte se touhle americkou sexy károu. Krom rachotu vidlicového osmiválce si užijete zatraceně dobrou jízdu!

Místo konání zážitku: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice Zobrazit na mapě

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
15 km/15 minut + instruktáž bez PHM
1
1 290 Kč
15 km/15 minut + instruktáž vč. PHM
1
1 690 Kč
30 km/30 minut + instruktáž bez PHM
1
1 690 Kč
30 km/30 minut + instruktáž vč. PHM
1
2 190 Kč
60 km/60 minut + instruktáž bez PHM
1
2 990 Kč
60 km/60 minut + instruktáž vč. PHM
1
3 990 Kč
Videozáznam na SD kartě
399 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

 • 15, 30 nebo 60 km řízení supersportovního vozidla Fordu Mustang 5.0 V8 GT na pozici řidiče!
 • instruktáž a seznámení se s vozidlem (nezapočítává se do času jízdy!)
 • pojištění odpovědnosti
 • havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
 • dálniční známka
 • varianta s příplatkem PHM (= pohonné hmoty), pokud zakoupíte variantu bez PHM, pak budete tuto částku doplácet na místě před jízdou

Délka trvání zážitku

Jízda je omezena počtem kilometrů dle vámi vybrané varianty! Čas jízdy je tedy pouze orientační dle zkušenosti s trasami jízdy.

Co zažijete s tímto balíčkem

Po vyřízení nezbytných formalit se seznámíte s Vaším instruktorem, kterého se můžete zeptat na cokoliv, co Vás o voze zajímá. Zážitek se skládá z krátké instruktáže před zahájením samotné jízdy a následně si vyzkoušíte řízení vozu po běžné pozemní komunikaci a po dálnici. Po dobu jízdy je s Vámi v automobilu přítomen zkušený instruktor.

Trasu jízdy si můžete zvolit sami. Pokud silnice v okolí jízdy neznáte, rádi vám nějakou trasu doporučíme. Budete si moci vyzkoušet rychlou jízdu po dálnici, ale také po prázdných okresních silnicích plných ostrých zatáček.

Nedoplácíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Vozidlo je již pojištěné na provoz po veřejných komunikacích. Před nebo po jízdě se můžete s vozem vyfotit na památku.

Základní informace:

• Nejvyšší výkon (kW/k v ot./min.) 310 / 421 v 6500 • Točivý moment (Nm): 530 v 4250 • Výkon/hmotnost (k/t) 243, 0-100 km/h (s) • Nejvyšší rychlost (km/h): 250.

Tento vůz pořídíte za 1 065 000 Kč. Pokud však nedisponujete takovou sumou na svém účtu, za zlomek ceny můžete tento vůz, byť jen na chvíli, řídit!

Sezóna, počasí

Jízdy probíhají pouze za příznivého počasí v období duben až listopad. Jízdy mohou být zrušeny pouze z důvodu nepříznivého počasí nebo poruchy vozu, v takovém případě je po vzájemné domluvě stanoven náhradní termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po platnosti certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Rezervace

Realizace je možná POUZE V PŘEDEM VYPSANÝCH termínech (víkendové i pracovní dny) pro jednotlivé lokality, v časech od 8.00 do 19.00h (jezdí se celý den). Rezervujte min. měsíc předem! Termíny a jejich obsazenost Vám rádi sdělíme na dotaz nebo vyplňte své preference v níže uvedeném formuláři a my Vám e-mailem pošleme nabídku konkrétních termínů.

Nové termíny pro rezervace na první jízdy v roce 2019 (duben, květen) jsou již k dispozici!

Rezervujte si termín

Zážitek není omezen věkovou hranicí, jediné co potřebujete je řidičský průkaz skupiny B. Pokud nemáte řidičský průkaz, nevadí! Zážitek si můžete užít s naším zkušeným instruktorem na sedadle spolujezdce. Maximální výška účastníka je 195 cm a max. hmotnost je omezena  na 120 kg.

 • Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný záitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Záznam zážitku Vám nahrajeme na Vaši paměťovou kartu/flash disk/hard disk, nebo si u nás můžete zakoupit SD kartu (100 Kč). Karta od nás bude umístěna ve velkém DVD obalu. V obou případech se záznamem odcházíte ihned po skončení Vaší jízdy, výroba nebude trvat déle jak 20 minut. Se svou jízdou se tedy můžete ještě ten den pochlubit všem svým přátelům.
 • Doporučujeme pohodlné oblečení a pevnou obuv.
 • Instruktáž i celý zážitek je možno bez problémů vést v anglickém jazyce!

Jízdy probíhají v těchto lokalitách (vybranou prosím hlašte při rezervaci termínu!)

 • PRAHA: jako startovní místo slouží areál parkoviště Sporthotelu Vestec, Přesná adresa: Sportovní 456, 252 42 Vestec.
 • BRNO: jako naše startovní místo slouží areál parkoviště hotelu Myslivna. Přesná adresa: Nad Pisárkami 276/1, Brno-Kohoutovice.
 • OLOMOUC: jako naše startovní místo slouží areál parkoviště Olomouc CITY.Přesná adresa je Pražská 255/41, 779 00 Olomouc.
 • OSTRAVA: jako naše startovní místo slouží areál parkoviště Motobaru Bravantice.Přesná adresa je Bravantice 248, 742 81 Bravantice.
 • BRATISLAVA: jako naše startovní místo slouží areál parkoviště hotelu Carpatia.Přesná adresa je Poľný mlyn 7787/1, 841 06 Záhorská Bystrica.
 • ŽILINA: jako naše startovní místo slouží areál parkoviště motelu Borina.Přesná adresa je Staničná, 013 41 Dolný Hričov
 • KOŠICE: jako naše startovní místo slouží areál parkoviště čerpací stanice OMV.Přesná adresa je ul. Osloboditeľov 72, 040 17 Barca

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Jízda v Lamborghini Gallardo

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice
/ 5

TRVALE NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč! Dupněte na plyn a vychutnejte si jedinečný zážitek z řízení tohoto legendárního vozu!

od 1 479 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Jízda ve Ferrari 458 Italia

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice
/ 5

TRVALE NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč! Jízda ve Ferrari 458 Italia je rozhodně tím pravým dárkem pro všechny milovníky nadupaných vozů!

od 1 479 Kč

Více