1. Zážitek potřebuji již dnes, je nějaká možnost?

Ano! Buď objednejte s osobním převzetím na Kopečné v Brně (po - pá: do 16.00) nebo objednejte doručení dárkového certifikátu e-mailem s platbou online. Po úspěšně provedené platbě Vám dorazí e-mailem certifikát, který si vytisknete. Více informací zde.

2. Kde se zážitek koná?

Na stránce každého zážitku uvádíme odkaz na mapku přesného místa konání. Mapku si maximálně přibližte a zjistíte tak přesné gps souřadnice pro daný zážitek.

3. Jak dlouho je platný certifikát?

Minimální platnost u všech našich certifikátů je 14 měsíců 😊 Na jak dlouho platí konkrétní zážitek vidíte přímo na stránce daného zážitku nebo to máte vyznačeno na již zakoupeném certifikátu. Více info zde.

4. Dá se zážitek vyměnit v případě nevhodného výběru?

Ano, samozřejmě.😊 Pokud jste obdrželi poukaz na zážitek, který není zcela dle Vašeho gusta nebo pro Vás není možné jej ze zdravotních důvodů absolvovat, rádi Vám jej vyměníme zdarma za jiný zážitek. Vybírat můžete z aktuální nabídky, výběr není ničím omezen. Načtěte si svůj certifikát online zde a pokračujte výběrem vysněného zážitku nebo zážitků.

5. Dostanu k certifikátu balení?

Vyjma elektronických certifikátů, které jsou Vám doručeny na e-mail, jsou všechny naše dárkové certifikáty doručovány v krásném balení. Jak to přesně vypadá se dozvíte zde .

6. Mám dárkový certifikát, co mám teď dělat?

Rezervujte si termín zážitku - vyplňte prosím rezervační formulář zde . Vámi zadané údaje Vám přijdou v kopii na zadanou adresu.

voucher-image
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz