Romantický let balónem pro dva

Výběr varianty

-20%
2 osoby, Jihomoravský kraj
Jihomoravský kraj
Počet osob: 2
16 900 Kč 13 500 Kč
-20%
2 osoby, kraj Praha
kraj Praha
Počet osob: 2
16 900 Kč 13 500 Kč
-20%
2 osoby, Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj
Počet osob: 2
16 900 Kč 13 500 Kč
-20%
2 osoby, Jihočeský kraj
Jihočeský kraj
Počet osob: 2
16 900 Kč 13 500 Kč
-20%
2 osoby, kraj Vysočina
kraj Vysočina
Počet osob: 2
16 900 Kč 13 500 Kč

Co zažijete

Zažijte soukromý let balónem pro dva kdekoliv po celé ČR. Ať už zvolíte let balonem Jihomoravský kraj, Praha nebo Vysočina, s námi vždy potěšíte milovanou osobu nebo darujete neopakovatelný zážitek kolegovi. Pořídili jsme totiž pro Vás malý "tryskáč", který se postará o soukromí sám. Ale nebojte během letu se budete cítit jako v bavlnce.😊 Během letu máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám stará o poklidný průběh letu.

✨Startujeme kdekoliv po celé ČR (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv! 😊 Balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr.

Ano, opravdu je to tak, cena je konečná bez dalších příplatků!

Vyberte si lokalitu a roční období, které jsou Vám příjemné, aby byl Váš zážitek nezapomenutelný. Let je obohacen o řadu drobností, které dokrášlí tu pravou atmosféru a Vy si tak užijete let balonem plnými doušky.

Délka letu: let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. Naše ceny jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Termín letu je zcela přizpůsoben Vašemu přání po dohodě s pilotem. Platnost poukazu 24 měsíců!

✅Přijímáme rezervace - rezervujte si svůj termín zde. 😊

Tento let balonem je vhodný jako svatební dar, k výročí svatby nebo k žádosti o ruku.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:

Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:

Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:

Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:

"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:

Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Chcete privátní let balónem pro více osob nebo klasický let balónem od 3 200 Kč? Podívejte se na všechny lety balónem zde.

Máte dotazy? 😎Volejte 739 044 204.

Hodnocení zážitku (1 recenze)

account_circle Dobešovi-Židlochovice
5/5

Dobrý den. Byli jsme velice spokojeni, pilot byl skvělý, zábavný a také se postaral o uvolnění atmosféry, skrátka nás zbavil strahu už před letem. Já jsem osobně obdivoval řidičské umění člena týmu zvaného Medvěd, jak skvěle uměl couvat s přívěsným vozíkem. Líbilo se mi to natolik, že zvažuji si takový balón zakoupit a najímat si nějakého pilota. Každopádně, kdyby byla možnost nějaké akce, myslím tím akční slevu na let, tak se zase pohrnu i s manželkou. Děkuji

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka -8%
location_on Celá ČR
5/5

Let balónem je zážitek, na který doslova nikdy nezapomenete. Nechte se rozmazlit drobnými dárky a bohatým občerstvením.

4 590 Kč od 4 200 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu -10%
location_on kraj Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Privátní let balónem pro rodinu, pro 3 osoby nebo pro váš celý pracovní tým. Létáme kdekoliv po celé republice od 15 500 Kč za skupinu!

16 900 Kč od 15 200 Kč
-7%
location_on Celá ČR
5/5

Vyhlídkový let horkovzdušným balónem je zážitek, na který doslova nikdy nezapomenete. Prožijte to s námi vše od přípravy balónu po slavnostní křest s přípitkem.

3 450 Kč od 3 200 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz