Romantický let balónem pro dva

Výběr varianty

Sleva
2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
15 490 Kč 14 250 Kč

Co zažijete

Zažijte soukromý let balónem pro dva kdekoliv po celé ČR. Ať už zvolíte let balonem Jihomoravský kraj, Praha nebo Vysočina, s námi vždy potěšíte milovanou osobu nebo darujete neopakovatelný zážitek kolegovi. Pořídili jsme totiž pro Vás malý "tryskáč", který se postará o soukromí sám. Ale nebojte během letu se budete cítit jako v bavlnce.😊 Během letu máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám stará o poklidný průběh letu.

Startujeme kdekoliv (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv. Balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr.

Ano, opravdu je to tak, cena je konečná bez dalších příplatků! 😊

Vyberte si lokalitu, kde chcete startovat a roční období, které je Vám příjemné, aby byl Váš zážitek nezapomenutelný. Let je obohacen o řadu drobností, které dokrášlí tu pravou atmosféru a Vy si tak užijete let balonem plnými doušky.

Délka letu: let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. +

ℹ️Naše ceny jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem. Platnost poukazu 24 měsíců! Rezervujte v našem rezervačním systému zde 🤗

Tento let balonem je vhodný jako svatební dar, k výročí svatby nebo k žádosti o ruku.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:

Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:

Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:

Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:

"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:

Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Chcete privátní let balónem pro více osob nebo klasický let balónem? Podívejte se na všechny lety balónem zde.

Hodnocení skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Dobešovi-Židlochovice
5/5

Dobrý den. Byli jsme velice spokojeni, pilot byl skvělý, zábavný a také se postaral o uvolnění atmosféry, skrátka nás zbavil strahu už před letem. Já jsem osobně obdivoval řidičské umění člena týmu zvaného Medvěd, jak skvěle uměl couvat s přívěsným vozíkem. Líbilo se mi to natolik, že zvažuji si takový balón zakoupit a najímat si nějakého pilota. Každopádně, kdyby byla možnost nějaké akce, myslím tím akční slevu na let, tak se zase pohrnu i s manželkou. Děkuji

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let balónem je zážitek, na který doslova nikdy nezapomenete. Nechte se rozmazlit drobnými dárky a bohatým občerstvením.

5 290 Kč od 5 050 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on kraj Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Privátní let balónem pro rodinu, pro 3 osoby nebo pro váš celý pracovní tým.

16 490 Kč od 15 200 Kč
Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Vyhlídkový let horkovzdušným balónem je zážitek, na který doslova nikdy nezapomenete. Prožijte to s námi vše od přípravy balónu po slavnostní křest s přípitkem.

4 190 Kč od 3 980 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz