Hledáme Specialistu/tku zážitkového servisu!     Podrobnosti zde

Let balónem pro dva po celé ČR

Další varianty

Sleva
Klasický let pro 2 osoby Varianta zážitku: Klasický let pro 2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
8 580 Kč 7 980 Kč

Klasik je standardní let balonem, čili vyhlídkový let nad Vámi zvolenou krajinou v jakémkoliv ročním období, ovšem vždy za pěkného počasí. Vyhlídkový let je vhodný pro osobu v jakémkoliv věku, ať dítě nebo seniora, rodinu, známé.

Varianta obsahuje

 • Pojištění pasažéra
 • 100 % záruku, že se s vámi vrátíme na zem
 • Obsluha letušky
 • Let o délce 50 – 70 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
 • Křest vzduchoplavce s přípitkem
 • Drobné občerstvení po přistání
 • V případě zájmu odvoz na místo startu

Počet osob

Tento certifikát je pro 2 osoby. V koši poletí minimálně 4 a maximálně 9 osob + pilot.

Sezóna, počasí

Hlavní letová sezóna je květen - říjen. Balóny jsou závislé na počasí a rychlosti větru. V případě nepříznivého počasí ve zvoleném termínu domluvíme s pasažéry náhradní termín letu.

Další informace

Doporučujeme pohodlné, sportovní, tmavší oblečení a pevné boty. V koši balónu není větší zima než na zemi, není třeba se oblékat tepleji. Po dobu letu lze fotit a filmovat.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Po zadání svého kódu naleznete všechny detailní informace k rezervaci na našem webu. 🙂

Délka trvání

let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny

Sleva
Prémiový let pro 2 osoby Varianta zážitku: Prémiový let pro 2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
10 580 Kč 9 980 Kč
Nejprodávanější
Sleva
Privátní let pro 2 osoby Varianta zážitku: Privátní let pro 2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
16 490 Kč 15 960 Kč

Informace o zážitku

Zažijte neopakovatelný pocit při letu balonem, kdy plujete vzduchem v absolutním tichu za občasných zvuků hořáku. Ať už zvolíte let balonem pro dva Český ráj, České Budějovice, Karlštejn nebo Pálava, s námi vždy potěšíte milovanou osobu nebo darujete neopakovatelný zážitek kolegovi.

Vyberte si lokalitu, kde chcete startovat a roční období, které je Vám příjemné, aby byl Váš zážitek nezapomenutelný. Let je obohacen o řadu drobností, které dokrášlí tu pravou atmosféru a Vy si tak užijete let balonem plnými doušky.

✨ Podívejte se na let balónem pro dva s poukazy v akci s cenou od 7 600 Kč pro dva. Najdete je v lokalitách Brno, Pálava, Karlštejn, Český ráj, Vysočina, Liberec nebo Olomouc.

ℹ️Naše cena letu balonem je vždy nastavena tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Nebuďte sardinky a zažijte to s námi!
Létáme pouze v menším balónu pro max 9 osob + pilot. V čem je let malým balónem lepší? Oproti hromadným letům pro 10 a více osob, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku. Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům a pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich.

Speciální předpoklady:
Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče.

Délka letu: let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. A tím, že létáme v malém balónu (tryskáči😊) dostaneme se dál a uvidíte víc!

Můžete si zvolit více variant jak si vyhlídkový let balonem užít. Finačně náročnější avšak nejvíce luxusní je privátní let balonem, kdy v koši balonu je krom Vás pouze pilot a nejste nikým a ničím rušeni, nemusíte se podřizovat termínům nebo místu vzletu. Klasický vyhlídkový let balonem a prémiový je sdílený let s ostatními vzduchoplavci v koši balonu a prémiový let je obohacen o řadu drobností a občerstvení.

🎈 Klasický let balonem pro dva:

Klasický let balónem po celé ČR znamená vyhlídkový let s nástupními místy po celé naší krásné republice (špendlík na mapě je pouze orientační)! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Vždy s Vámi letí zkušený pilot, který zajistí pohodovou atmosféru.
📅 Termíny pro klasický let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde

🎈 Prémiový let balonem pro dva:

Zažijete vyhlídkový let balonem tak jak jej znáte např. z filmu Vratné láhve je totiž s výhodami a prémiemi navíc! Nástupní místa jsou po celé naší krásné republice (špendlík na mapě je pouze orientační)! Nebudete ochuzeni o žádný úhel pohledu z překrásného zážitku. A jaké že to jsou výhody?

 • Během letu Vás rádi vyfotíme z koše balonu, takže budete mít na památku skvělé fotografie a náš pozemní tým se postará o dokumentaci přímo ze země, můžete si tak připomenout nezapomenutelný zážitek každým dnem.

 • Po absolvování letu od nás obdržíte originální dárek na památku.

 • Budete navíc rozmazleni bohatým občerstvením, jenž je možné využít v průběhu letu, tak především po přistání po samotném křtu. Můžete se těšit na ta lahodný sekt, děti na dětský šampus a něco lahodného k zakousnutí – domácí uzené od samotného mistra řezníka. 👌

📅 Termíny pro prémiový let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde

🎈 Privátní let balonem pro dva:

Tento let balonem je vhodný jako svatební dar, k výročí svatby nebo k žádosti o ruku. Během letu máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám stará o poklidný průběh letu.
Startujeme kdekoliv (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv. Balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr.
📅 Termíny pro privátní let:
Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:
Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:
Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:
Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:
"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:
Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Místo/a konání zážitku : Let balónem pro dva po celé ČR

Napsat dotaz

Recenze skutečných zákazníků (20 recenzí)

account_circle Bohumila Vaňková
5/5

Velká spokojenost, příjemný pilot, Vyšlo krásné počasí, takže výhled na krajinu úžasný. Ještě znovu moc děkuji . Vaňková Bohumila

account_circle Josef Hynek
5/5

Úžasný zážitek, pilot balonu Petr Janoušek je velmi příjemný a šikovný,moc mu děkujeme za krásný let a perfektní přistání. Hynkovi

account_circle Hájková Irena
5/5

V září jsme s manželem prožili krásný romantický let balonem. Chtěli bychom za krásný zážitek poděkovat pilotovi Lukáši Damaškovi , který nás provázel,nejen,že nás zapojil do příprav ,ale také nám vyprávěl o historii letu balonem. Nakonec nás pasoval a se svým pomocníkem panem Hájkem nám připravil malé občerstvení . Připravili nám úžasný zážitek na který nezapomeneme. Obou moc děkujeme. Honza a Irena Hájkovi

account_circle Tomas Burda
5/5

Vše bylo naprosto bez problémů, vřele doporučuji všem. Děkuji

account_circle Ludmila Porcalová
5/5

Dobrý den, absolvovala jsem vyhlídkový let balonem v oblasti Křivoklátska. Start, samotný let i hladké přistání proběhlo, s velice profesionálním přístupem pana Tomáše, naprosto v pořádku. Viděli jsme přesně to, co jsme z výšky vidět chtěli. Závěrečné pasování na kněžnu a knížete, s obdržením certifikátu vzduchoplavce, byla nádherná tečka večerním letem. Všem mohu vřele doporučit tento nezapomenutelný zážitek. Moc Vám děkuji.

account_circle Miroslava Gajdová
5/5

Neskutečný zážitek, vřele doporučuji. Díky skvělému pilotovi jsem se ani nebála a to se jinak výšek bojím. Ještě jednou děkuji.

account_circle Radek Sekyrka
5/5

Let balónem byl skvělý zážitek. Pan pilot byl opravdu moc příjemný. Zážitek doporučuji všem.

account_circle Jitka Stehnová
5/5

Let balónem byl dárkem našeho syna ke zlaté svatbě. Nevšední dar, nevšední zážitek. Jsme tu už více jak sedmdesát let, máme dost zážitků špatných, ale i krásných. Let balónem patřil k těm nejkrásnějším. Těšili jsme se, obdivovali jsme velikost balónu , sledovali jsme jak před námi vyrostl. Do koše nám piloti pomohli a najednou jsme byli vysoko nad zemí, nad korunami stromů. Ten pocit se musí prožít, to se nedá jen tak popsat. Piloti byli příjemní, ohleduplní a svým milým přístupem božský zážitek ještě umocnili. Nikdy nezapomeneme na tu lehkost, na tu krásu, volnost a svobodu. Máme nádhernou zemi a ze shora, když ji uvidíte, pocítíte hrdost a sílu života. Doufám, že si let balónem ještě zopakujeme.

account_circle Adéla Blumentrittová
5/5

Zdravím, moc děkuji za krásný a nezapomenutelný zážitek . Mockrát děkuji.

account_circle manželé Jarošovi
5/5

Dobrý den, náš zážitek Vyhlídkový let balónem se nám moc líbil a nedá se popsat jen jednou větou. Pilot pan Damašek s doprovodem byli velice profesionální a příjemní. Počasí nám přálo a nám se splnil sen, vidět přehradu Les Království, poblíž místa bydliště z ptačí perspektivy. Kdybychom ještě někdy chtěli letět, tak opět s firmou "Habán balón". Všem doporučíme. S pozdravem

Informace o zážitku

Zažijte neopakovatelný pocit při letu balonem, kdy plujete vzduchem v absolutním tichu za občasných zvuků hořáku. Ať už zvolíte let balonem pro dva Český ráj, České Budějovice, Karlštejn nebo Pálava, s námi vždy potěšíte milovanou osobu nebo darujete neopakovatelný zážitek kolegovi.

Vyberte si lokalitu, kde chcete startovat a roční období, které je Vám příjemné, aby byl Váš zážitek nezapomenutelný. Let je obohacen o řadu drobností, které dokrášlí tu pravou atmosféru a Vy si tak užijete let balonem plnými doušky.

✨ Podívejte se na let balónem pro dva s poukazy v akci s cenou od 7 600 Kč pro dva. Najdete je v lokalitách Brno, Pálava, Karlštejn, Český ráj, Vysočina, Liberec nebo Olomouc.

ℹ️Naše cena letu balonem je vždy nastavena tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Nebuďte sardinky a zažijte to s námi!
Létáme pouze v menším balónu pro max 9 osob + pilot. V čem je let malým balónem lepší? Oproti hromadným letům pro 10 a více osob, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku. Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům a pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich.

Speciální předpoklady:
Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče.

Délka letu: let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. A tím, že létáme v malém balónu (tryskáči😊) dostaneme se dál a uvidíte víc!

Můžete si zvolit více variant jak si vyhlídkový let balonem užít. Finačně náročnější avšak nejvíce luxusní je privátní let balonem, kdy v koši balonu je krom Vás pouze pilot a nejste nikým a ničím rušeni, nemusíte se podřizovat termínům nebo místu vzletu. Klasický vyhlídkový let balonem a prémiový je sdílený let s ostatními vzduchoplavci v koši balonu a prémiový let je obohacen o řadu drobností a občerstvení.

🎈 Klasický let balonem pro dva:

Klasický let balónem po celé ČR znamená vyhlídkový let s nástupními místy po celé naší krásné republice (špendlík na mapě je pouze orientační)! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Vždy s Vámi letí zkušený pilot, který zajistí pohodovou atmosféru.
📅 Termíny pro klasický let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde

🎈 Prémiový let balonem pro dva:

Zažijete vyhlídkový let balonem tak jak jej znáte např. z filmu Vratné láhve je totiž s výhodami a prémiemi navíc! Nástupní místa jsou po celé naší krásné republice (špendlík na mapě je pouze orientační)! Nebudete ochuzeni o žádný úhel pohledu z překrásného zážitku. A jaké že to jsou výhody?

 • Během letu Vás rádi vyfotíme z koše balonu, takže budete mít na památku skvělé fotografie a náš pozemní tým se postará o dokumentaci přímo ze země, můžete si tak připomenout nezapomenutelný zážitek každým dnem.

 • Po absolvování letu od nás obdržíte originální dárek na památku.

 • Budete navíc rozmazleni bohatým občerstvením, jenž je možné využít v průběhu letu, tak především po přistání po samotném křtu. Můžete se těšit na ta lahodný sekt, děti na dětský šampus a něco lahodného k zakousnutí – domácí uzené od samotného mistra řezníka. 👌

📅 Termíny pro prémiový let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde

🎈 Privátní let balonem pro dva:

Tento let balonem je vhodný jako svatební dar, k výročí svatby nebo k žádosti o ruku. Během letu máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám stará o poklidný průběh letu.
Startujeme kdekoliv (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv. Balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr.
📅 Termíny pro privátní let:
Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:
Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:
Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:
Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:
"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:
Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Recenze skutečných zákazníků (20 recenzí)

account_circle Bohumila Vaňková
5/5

Velká spokojenost, příjemný pilot, Vyšlo krásné počasí, takže výhled na krajinu úžasný. Ještě znovu moc děkuji . Vaňková Bohumila

account_circle Josef Hynek
5/5

Úžasný zážitek, pilot balonu Petr Janoušek je velmi příjemný a šikovný,moc mu děkujeme za krásný let a perfektní přistání. Hynkovi

account_circle Hájková Irena
5/5

V září jsme s manželem prožili krásný romantický let balonem. Chtěli bychom za krásný zážitek poděkovat pilotovi Lukáši Damaškovi , který nás provázel,nejen,že nás zapojil do příprav ,ale také nám vyprávěl o historii letu balonem. Nakonec nás pasoval a se svým pomocníkem panem Hájkem nám připravil malé občerstvení . Připravili nám úžasný zážitek na který nezapomeneme. Obou moc děkujeme. Honza a Irena Hájkovi

account_circle Tomas Burda
5/5

Vše bylo naprosto bez problémů, vřele doporučuji všem. Děkuji

account_circle Ludmila Porcalová
5/5

Dobrý den, absolvovala jsem vyhlídkový let balonem v oblasti Křivoklátska. Start, samotný let i hladké přistání proběhlo, s velice profesionálním přístupem pana Tomáše, naprosto v pořádku. Viděli jsme přesně to, co jsme z výšky vidět chtěli. Závěrečné pasování na kněžnu a knížete, s obdržením certifikátu vzduchoplavce, byla nádherná tečka večerním letem. Všem mohu vřele doporučit tento nezapomenutelný zážitek. Moc Vám děkuji.

account_circle Miroslava Gajdová
5/5

Neskutečný zážitek, vřele doporučuji. Díky skvělému pilotovi jsem se ani nebála a to se jinak výšek bojím. Ještě jednou děkuji.

account_circle Radek Sekyrka
5/5

Let balónem byl skvělý zážitek. Pan pilot byl opravdu moc příjemný. Zážitek doporučuji všem.

account_circle Jitka Stehnová
5/5

Let balónem byl dárkem našeho syna ke zlaté svatbě. Nevšední dar, nevšední zážitek. Jsme tu už více jak sedmdesát let, máme dost zážitků špatných, ale i krásných. Let balónem patřil k těm nejkrásnějším. Těšili jsme se, obdivovali jsme velikost balónu , sledovali jsme jak před námi vyrostl. Do koše nám piloti pomohli a najednou jsme byli vysoko nad zemí, nad korunami stromů. Ten pocit se musí prožít, to se nedá jen tak popsat. Piloti byli příjemní, ohleduplní a svým milým přístupem božský zážitek ještě umocnili. Nikdy nezapomeneme na tu lehkost, na tu krásu, volnost a svobodu. Máme nádhernou zemi a ze shora, když ji uvidíte, pocítíte hrdost a sílu života. Doufám, že si let balónem ještě zopakujeme.

account_circle Adéla Blumentrittová
5/5

Zdravím, moc děkuji za krásný a nezapomenutelný zážitek . Mockrát děkuji.

account_circle manželé Jarošovi
5/5

Dobrý den, náš zážitek Vyhlídkový let balónem se nám moc líbil a nedá se popsat jen jednou větou. Pilot pan Damašek s doprovodem byli velice profesionální a příjemní. Počasí nám přálo a nám se splnil sen, vidět přehradu Les Království, poblíž místa bydliště z ptačí perspektivy. Kdybychom ještě někdy chtěli letět, tak opět s firmou "Habán balón". Všem doporučíme. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Let balónem pro dva po celé ČR

voucher-image

Podobné zážitky

Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let v malém balonu pro max. 10 osob se starty kdekoliv po celé ČR s dárky a piknikem navíc! 

5 290 Kč od 4 990 Kč
Sleva
location_on kraj Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let balónem pouze pro Vaši skupinku se starty kdekoliv po celé ČR!

17 490 Kč od 16 500 Kč
Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let v malém balonu pro max. 10 osob za super cenu se starty kdekoliv po celé ČR!

4 290 Kč od 3 990 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz