Doručení poukazu (po ČR)

📧 E-MAILOVÝ POUKAZ ZDARMA

Barevný elektronický certifikát v PDF. Poukaz si vytisknete a máte tak dárek, který můžete ihned předat. K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.😊

  • ONLINE PLATBA PAYU: náš systém Vám IHNED po online platbě automaticky odešle certifikát, služba je NONSTOP. Certifikát Vám je odeslán pouze v případě, že Vaše platba přes platební bránu PayU proběhla úspěšně! Platba neproběhla? Zde se dozvíte co dělat.
  • Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM: poukaz Vám zašleme e-mailem PO PŘIJATÉ PLATBĚ na náš bankovní účet (převod většinou trvá 1 pracovní den). Zasíláme v provozní době 9-16.00.

🚚 DPD KURÝRNÍ ZÁSILKA 110 Kč

Objednávka zaplacená do 09.00h pracovního dne je doručena druhý pracovní den v rozmezí 8 - 17.00h. Při platbě bankovním převodem odesíláme až po přijetí platby na náš účet! Poukaz je v dárkovém balení. Jedná se o zásilku DPD Private, která umožňuje úpravu času dodání přes webovou aplikaci. O zásilce jste informováni sms a e-mailem. Všechny výhody a detaily doručení naleznete zde.

✉️ ČESKÁ POŠTA, DOPORUČENÁ ZÁSILKA 60 Kč

Poukaz v dárkovém balení je doručen běžně do 3 pracovních dnů od zaplacení, tato lhůta je ale pouze orientační, za služby České pošty neručíme. Při platbě bankovním převodem odesíláme až po přijetí platby na náš účet! Zásilka je většinou doručena rychle do místa Vaší pošty avšak někdy bývá problém s nezastižením adresáta, zkontrolujte prosím Vaši poštovní schránku, zda tam nenajdete oznámení. Pokud nemáte ani oznámení ve schránce, kontaktujte nás pro sdělení podacího čísla (známe jej cca 2 dny po expedici zásilky), na základě kterého si zásilku můžete ihned na poště vyzvednout nebo nechat znovu doručit na Vaši adresu druhý den Vaším doručovatelem.

ℹ️ Máte další otázky např. k platbě? Vše ostatní se dočtete zde, zavolejte na tel.:🤙 739 044 204 (9-16.00h) nebo napište na 📧 info@impresio.eu ℹ️

voucher-image
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz