Doručení poukazu (po ČR)

📧 E-MAILOVÝ POUKAZ ZDARMA

Elektronický certifikát v PDF. Poukaz si vytisknete a máte tak dárek, který můžete ihned předat. K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.😊

  • ONLINE PLATBA PAYU: náš systém Vám IHNED po online platbě automaticky odešle certifikát, služba je NONSTOP. Certifikát Vám je odeslán pouze v případě, že Vaše platba přes platební bránu PayU proběhla úspěšně! Platba neproběhla? Zde se dozvíte co dělat.
  • Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM: poukaz Vám zašleme e-mailem PO PŘIJATÉ PLATBĚ na náš bankovní účet (převod většinou trvá 1 pracovní den). Zasíláme v provozní době 9-16.00.

🚚 DPD KURÝRNÍ ZÁSILKA 130 Kč

Objednávka potvrzená do 09.00h je doručena druhý pracovní den v rozmezí 8 - 17.00h. Poukaz je v dárkovém balení. Jedná se o zásilku DPD Private, která umožňuje úpravu času dodání přes webovou aplikaci. O zásilce jste informováni sms a e-mailem. Všechny výhody a detaily doručení naleznete zde.

✉️ ČESKÁ POŠTA, DOPORUČENÁ ZÁSILKA 90 Kč

Poukaz v dárkovém balení je doručen běžně do 3 pracovních dnů, tato lhůta je ale pouze orientační, za služby České pošty neručíme. Zásilka je většinou doručen rychle do místa Vaší pošty, někdy bývá problém s nezastižením adresáta, zkontrolujte prosím Vaši poštovní schránku, zda tam nenajdete oznámení. Pokud nemáte ani oznámení ve schránce, kontaktujte nás pro sdělení podacího čísla (známe jej cca 2 dny po expedici zásilky), na základě kterého si zásilku můžete ihned na poště vyzvednout nebo nechat znovu doručit na Vaši adresu druhý den Vaším doručovatelem.

👐 OSOBNÍ ODBĚR BRNO ZDARMA

Po předchozí objednávce je dárkový balíček k odběru na naší prodejně Kopečná 14, Brno-střed, po-pá 9-16.00. Poukaz v dárkovém balení JE IHNED K PŘEVZETÍ. Více info o dopravě a parkování zde.

ℹ️ Máte další otázky např. k platbě? Vše ostatní se dočtete zde, zavolejte na tel.:🤙 739 044 204 (9-16.00h) nebo napište na 📧 info@impresio.eu ℹ️

voucher-image

Vsaďte na jistotu a darujte

Univerzální dárkový poukaz

Obdarovaný si vybere sám
Více zážitků na jeden poukaz
Dražší zážitek bez problémů s doplatkem
Elektronický barevný certifikát ihned v e-mailu
Luxusní dárkové balení zdarma
206 zážitků v nabídce
99%
spokojených zákazníků
12 let
na trhu
check_circle_outline
Zdarma
výměna certifikátu
favorite_border
Luxusní
dárkové balení
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz