Další obchodní informace
Máte další dotazy?
Veronika Ben Ayed
Veronika
Napsat dotaz

Chcete jako první vědět o novém zážitku nebo vychytat slevy na zážitek? Sledujte nás na sociálních sitích.

 

📧 E-MAILOVÝ POUKAZ ZDARMA

Barevný elektronický certifikát v PDF. Poukaz si vytisknete a máte tak dárek, který můžete ihned předat. K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.😊

  • ONLINE PLATBA PAYU: náš systém Vám IHNED po online platbě automaticky odešle certifikát, služba je NONSTOP. Certifikát Vám je odeslán pouze v případě, že Vaše platba přes platební bránu PayU proběhla úspěšně! Platba neproběhla? Zde se dozvíte co dělat.
  • Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM: poukaz Vám zašleme e-mailem PO PŘIJATÉ PLATBĚ na náš bankovní účet (převod většinou trvá 1 pracovní den). Zasíláme v provozní době 9-16.00.

 

🏠 ZÁSILKOVNA, DORUČENÍ NA ODBĚRNÉ MÍSTO 69 Kč (89 Kč na dobírku)

Zaplacená objednávka nebo objednávka na dobírku je doručena na Vámi vybrané odběrné místo Vašeho bydliště běžně do 3 pracovních dnů. Na místě je možné hradit v hotovosti nebo platební kartou. Po přijetí Vaší objednávky Vás vybrané odběrné místo informuje, že je možné objednávku vyzvednout. Mějte prosím k dispozici zaslané heslo při odběru.

 

🚚 DPD KURÝRNÍ ZÁSILKA 170 Kč (200 Kč na dobírku)

Objednávka zaplacená do 09.00h pracovního dne je doručena druhý pracovní den v rozmezí 8 - 17.00h. Při platbě bankovním převodem odesíláme až po přijetí platby na náš účet! Poukaz je v dárkovém balení. Jedná se o zásilku DPD Classic, která umožňuje nejen sledovat pohyb zásilky (kód zásilky je Vám zaslán emailem den předem), ale můžete si nechat poslat zásilku do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu nebo odložit doručení o 10 dní. Až 3 pokusy o doručení.

 

✉️ ČESKÁ POŠTA, DOPORUČENÁ ZÁSILKA 85 Kč (130 Kč na dobírku)

Poukaz v dárkovém balení je doručen běžně do 3 pracovních dnů od zaplacení, tato lhůta je ale pouze orientační, za služby České pošty neručíme. Při platbě bankovním převodem odesíláme až po přijetí platby na náš účet! Zásilka je většinou doručena rychle do místa Vaší pošty avšak někdy bývá problém s nezastižením adresáta, zkontrolujte prosím Vaši poštovní schránku, zda tam nenajdete oznámení. Pokud nemáte ani oznámení ve schránce, kontaktujte nás pro sdělení podacího čísla (známe jej cca 2 dny po expedici zásilky), na základě kterého si zásilku můžete ihned na poště vyzvednout nebo nechat znovu doručit na Vaši adresu druhý den Vaším doručovatelem.

 

ℹ️ Máte další otázky např. k platbě? Vše ostatní se dočtete zde, zavolejte na tel.:🤙 739 044 204 (9-16.00h) nebo napište na 📧 info@impresio.eu ℹ️