Další obchodní informace
Máte další dotazy?
Veronika Ben Ayed
Veronika
Napsat dotaz

Chcete jako první vědět o novém zážitku nebo vychytat slevy na zážitek? Sledujte nás na sociálních sitích.

Objednejte si zážitkový certifikát na těchto stránkách, které fungují jako běžný e-shop. Vybraný zážitek vložte do nákupního košíku a objednávkový formulář Vás provede potřebnými údaji.

🚚Kdy obdržíte svůj certifikát? Info o dopravě zde.

Po odeslání objednávky Vám automaticky přijde zpráva na e-mailovou adresu, kde zkontrolujete zadané údaje.

V případě potřeby oprav nás co nejdříve kontaktujte než balíček vyexpedujeme nebo zašleme PDF certifikát.

Pokud si nejste jistí, co je to „pravé ořechové“, rádi Vám pomůžeme při výběru, kontaktujte nás.

💳Úhrada zážitku

ON-LINE PLATBA PAYU: rychlá platba přes platební bránu PayU (dle Vaší volby na bráně: platební karta, on-line bankovní převod, Google Pay, Apple Pay, platba složenkou). Rezervaci termínu zážitku můžeme provést ihned. Provedli jste objednávku, ale platba Vám neprošla? Do platební brány se bohužel nedá zpětně dostat, je nutné objednávku vyplnit znovu nebo nás kontaktovat - rádi změníme způsob platby ve Vaší objednávce.

DOBÍRKA: platba na dobírku České poště či kurýrovi DPD. Rezervaci termínu můžete provést po převzetí balíčku, převzetím získáte kód certifikátu potřebný k rezervaci.

BANKOVNÍ PŘEVOD: platba bankovním převodem na náš účet na základě platebních pokynů, které Vám zašleme společně s potvrzením objednávky e-mailem. Pozor! Rezervaci termínu zážitku však můžeme provést až jakmile obdržíme platbu na náš účet!

Ke každé platbě vystavujeme daňový doklad, pokud o něj stojíte, stačí to jednoduše vyplnit při objednávce nebo si kdykoliv zažádat zpětně. Splatnost každého zážitku je 14 dnů od data objednávky.

Po přijaté platbě na náš účet se poukaz stává aktivním a je možné rezervovat termín zážitku. Výjimečně se lze po dohodě domluvit na rezervaci požadovaného termínu, který je již blízko (např. zapomenuté výročí svatby apod. 😊 ještě před úhradou poukazu.

🎫Jak vypadá dárkový poukaz

Objednejte si dárkové balení (foto zde) nebo elektronický certifikát:

🎁Dárkové balení je zdarma ke každému zážitku. Elegantní dárková obálka skrývá nejen certifikát na vybraný zážitek, ale také věnování, které Vám pošleme prázdné k Vašemu osobnímu vyplnění nebo natiskneme Vámi napsaný text. Dále pokyny k zážitku, které obdarovaného informují o bezproblémovém využití poukazu. Nemusíte se o nic starat, dárkový certifikát je již připraven k předání bez uvedení cen.

📧Elektronický certifikát - barevné poukazy do e-mailu zasíláme ve formě PDF. Májí dvě stránky formátu A4, na první je uvedeno věnování (pokud bylo vyplněno) a certifikát. Na druhé straně naleznete pokyny k zážitku.

Po obdržení certifikátu se již nemusíte o nic starat, dárek je připraven k předání a radostnému využití. 😊 Na certifikátu samozřejmě není uvedena cena.

📅Nevím jaký termín bude obdarovanému vyhovovat...

S touto situací počítáme a proto si s tímto nelamte hlavu. Obdarovaný si v průběhu platnosti poukazu rezervuje termín sám. Všechny pokyny jak na to jsou uvedené přímo na poukazu.

📍Kde se zážitek koná?

Na stránce každého zážitku uvádíme odkaz na mapku přesného místa konání. Mapku si maximálně přibližte nebo klikněte na špendlík a zjistíte tak přesné gps souřadnice pro daný zážitek. Adresu s dalšími pokyny pro zážitek samozřejmě obdržíte při rezervaci termínu e-mailem.

✅Již máte certifikát a znáte tedy jeho kód → rezervujte si termín zážitku

Načtěte si prosím svůj certifikát zde. Zobrazí se Vám veškeré podrobnosti a postup rezervace pro Váš zážitek dle předem smluveného postupu s provozovatelem zážitku.Můžete nám odeslat formulář, Vámi zadané údaje Vám přijdou v kopii na zadanou e-mailovou adresu. Rezervace Vám bude potvrzena nebo navrhneme alternativní termíny.U některých zážitků můžeme rezervovat přímo on-line, můžete nám zavolat a zjistit tak hned jak je volno.Po domluvení termínu s provozovatelem zážitku Vám zasíláme potvrzení rezervace e-amilem, kde naleznete veškeré informace k hladkému průběhu zážitku včetně přesné adresy kam se dostavit případně dalších pokynů souvisejících s hladkým a bezpečným průběhem zážitku.

⏱Platnost certifikátu

Platnost našich zážitků se liší, jelikož jsme z důvodu nouzového stavu 2020 prodloužili sezónní zážitky na 2 roky. Minimální platnost u všech našich certifikátů je 14 měsíců 😊 Na jak dlouho platí konkrétní zážitek vidíte přímo na stránce daného zážitku a máte to vždy vyznačeno na již zakoupeném certifikátu. Držitel poukazu si tak stihne rezervovat termín i na jakékoliv sezónní zážitky, např. tandemové seskoky, které jsou pouze v sezoně jaro - podzim.


Platnost certifikátu je závazná. Zážitek je nutné rezervovat dostatečně předem (dle pokynů k rezervaci, které jsou uveřejněné u každého konkrétního zážitku, min. doba je vždy týden předem). Je nutné, aby realizace zážitku proběhla v platnosti certifikátu. Po uplynutí vyznačeného data platnosti ztrácíte nárok na čerpání zážitku nebo jakékoliv náhrady.

⏳Prodloužení platnosti poukazu

Je nutné, aby realizace zážitku proběhla v platnosti certifikátu, na místě realizace se certifikátem prokazujete a slouží jako vstupenka na zážitek.

Pokud se Vám chýlí datum platnosti ke konci a nestihli jste si zážitek ještě užít, je možné si zažádat o prodloužení platnosti online. Prodloužit certifikát on-line lze pouze pokud mu už nevypršela platnost. Prodloužení nevyřizujeme telefonicky nebo přes on-line chat. Datem přijetí žádosti Vás evidujeme, nemusíte mít tedy obavy, že pokud se Vám neozveme stejný den večer nebo o víkendu, kdy máme zavřeno, Vám poukaz mezitím propadne. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na info@impresio.eu. V případě vyhovění prodloužení účtujeme poplatek viz ceník.

🔄Certifikát rádi vyměníme v případě nevhodného výběru!

Pokud jste obdrželi poukaz na zážitek, který není zcela dle Vašeho gusta nebo pro Vás není možné jej ze zdravotních důvodů absolvovat, rádi Vám umožníme výměnu zdarma za jiný zážitek. Detailní informace naleznete zde.
V případě, že jste ani tak z naší nabídky nic nevybrali a chcete objednávku stornovat, je to možné do 14 dnů od data objednávky bez poplatku. Po uplynutí této lhůty si účtujeme storno poplatek 450 Kč dle našich obchodních podmínek, který bude stržen z celkové částky zážitku. Žádost o storno objednávky prosím pošlete na info@impresio.eu. Do žádosti prosím uveďte číslo objednávky nebo kód certifikátu/certifikátů, o které se jedná a dále číslo účtu, kam budeme peníze zasílat.

🛑Případná omezení pro využití zážitku

Určité zážitky skýtají omezení vzhledem ke zdravotnímu stavu, popřípadě zvláštních povolení, zkoušek a kurzů dle zvláštních předpisů, ale i počasí. O těchto omezeních vás vždy informujeme u konkrétního zážitku v odstavci Speciální předpoklady a v pokynech k zážitku, které jsou součástí certifikátu. Nejčastější omezení bývají pro těhotné ženy, které v 1.trimestru nesmí doslova nic a v ostatních měsících doporučujeme např. masáže speciálně pro těhotné nebo večeři či pobyt! Dále je potřeba dbát hmotnostních, výškových či věkových omezení.

📞Nenašli jste zde potřebné odpovědi?

Kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme.