Další obchodní informace
Máte další dotazy?
Veronika Ben Ayed
Veronika
Napsat dotaz

Chcete jako první vědět o novém zážitku nebo vychytat slevy na zážitek? Sledujte nás na sociálních sitích.

...a poskytovat perfektní servis jak Vám, našim klientům, tak našim dodavatelům.

Jaroslava Šimková


Základní pilíře, na kterých stojí naše práce:

DÁRKY a ZÁŽITKY

Název Impresio vznikl z italského slova impression = dojem, pocit, zážitek... Jsme tady pro lidi, kteří chtějí, aby se pořád něco dělo, aby život měl šťávu. Jsme tu pro Vás již od roku 2008, takže patříme mezi nejstarší zážitkové agentury v ČR. Za tato léta jsme s Vámi uskutečnili přes 35 tisíc zážitků!

JISTOTA

...že zážitek, který pro své blízké vyberete, bude skvělý. Všechny zážitky, které tu vidíte, jsou pravidelně ověřované a vyzkoušené. Proto od nás po zážitku čekejte e-mail s dotazem, jak se Vám to celé líbilo. Jestli odpovíte je na Vás. Kritiku vítáme, spokojené klienty plné emocí ještě víc! Často se k nám vracíte a moc rádi si s Vámi povídáme o předešlých zážitcích. S Impresiem nikdy nestřílíte naslepo.

RADOST

...když dostáváte víc, než jste si přáli. Ať už je to úsměv, nebo žádnou zbytečnou administrativu, nebo třeba dobrou radu při volbě toho správného zážitku. Když nám zavoláte, nebudeme Vám tlačit ten nejdražší zážitek, ale to nejlepší pro Vás. Vím, že také proto jste tady a že se sem díky tomu rádi vracíte. Myslím si, že IMPRESIO.eu je nejmilejší agentura v Brně a možná nejen v něm.

INDIVIDUALITA

Těší Vás, když víte, s kým jednáte. Proto nikdo z nás není schovaný za běžnými automatickými odpověďmi. Díky tomu máte vždy jasno, s kým jednáte a přesně víte, na koho se v případě jakéhokoliv dotazu obrátit. Nebudete se nikdy cítit jako horký brambor nebo že se Vám věnuje nějaký automat. Je nás tu pár a mnoho z Vás si pamatujeme.

TO NEJLEPŠÍ

Snažíme se neustále sledovat aktuální trendy, průběžně doplňujeme nabídku a doporučujeme. Některé zážitky u nás nenajdete, ač to bývaly bestsellery, protože mažeme a ukončujeme spolupráci s nespolehlivými dodavateli. Dodavatele, tedy provozovatele zážitků si pečlivě vybírám k dlouholeté spolupráci. Díky tomu víme, co od sebe vzájemně očekávat a co tím pádem nabízíme Vám.

Prostě a jednoduše se snažíme poskytovat Vám to nejlepší. Že to jinde seženete levněji? Možná ano, ale to není náš záměr.

Jestli se netrefíte do vkusu obdarovaného ... moc rádi mu zážitek vyměníme za to nejlepší právě pro něho/ji.

Víte o nějakém super zážitku, který ještě nemáme v nabídce? Napište nám nebo zavolejte, pár tipů na naše bestsellery jsme již od vás dostali a rádi v tom pokračujeme.

PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ

Mám ráda ve všem jasno, proto ráda pokládám otázky a ráda naslouchám. Čistá a srozumitelná komunikace je základ dobrých vztahů, a i když nic na světě není dokonalé, snažíme se takto každičký den uskutečňovat vaše zážitky.

NA CO JSME PYŠNÍ!?

  1. Garance kvality – již po léta si držíme titul nejlepší zážitkovky v Brně a na jižní Moravě a jsme 5. ve srovnání zážitkových agentur z celé ČR!
  2. 100% zákazníků spokojeno — přečtěte si recenze na Heuréce nebo na Googlu.
  3. Kvalita má přednost před kvantitou: neprodáváme bombózní slevu, ale léty prověřenou spolupráci s těmi nejlepšími v oboru.
  4. Jen to nej – zážitky a jejich provozovatele, tedy naše obchodní partnery si pečlivě vybíráme a testujeme.
  5. Individuální přístup: jsme malá firma o pár zaměstnancích, nikdy se nebudete cítit jako horký brambor.
  6. Doručení zdarma a hned – certifikát na Vašem e-mailu hned po zaplacení, služba je k dispozici 24/7.
  7. Dárkové balení zdarma - s poukazem si objednáváte i luxusní dárkové balení, s možností vložení osobního věnování.
  8. Platnost certifikátu - naším cílem je, abyste si zážitek užili a řekli o tom ostatním, proto s dodavateli domlouváme co nejdelší platnost poukazu.
  9. Výměna zážitku zdarma - po celou dobu platnosti si můžete zážitek vyměnit za cokoliv jiného z naší nabídky.
  10. Široký výběr – ty nejlepší zážitky po celé ČR.

NENÍ TO VŠECHNO, ALE

...pro mě jsou to nejdůležitější body a pevné základy, na kterých se dá stavět profesionální a současně přátelský servis. Děkuji za každý zážitkový dárek, kterým uděláte radost svým blízkým. Možná byste nevěřili, ale i po 15 letech se raduji z každé objednávky.

 

JAROSLAVA ŠIMKOVÁ

Zakladatelka Zážitkové agentury Impresio

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Kdo se o Vás postará, když hledáte radu, pomoc, rychlou navigaci? Naše milá kolegyně Veronika Ben Ayed je Vám k dispozici v pracovní dny od 9 do 16 hodin na telefonu, e-mailu či on-line chatu.

Agentura Impresio je příznivcem osobního přístupu, proto nevyužíváme nonstop robota. Vše, co potřebujete si on-line 24/7 vyřídíte přes naše webové formuláře, nicméně víme, jak je důležité i v dnešní virtuální době pocítit, že je v tom někdo s Vámi.

A proto si buďte jistí, že paní Ben Ayed vyřídí v provozní době Vaše požadavky profesionálně, vstřícně a lidsky.