Prémiový let balónem po celé republice

Výběr varianty

Sleva
1 osoba
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
5 290 Kč 5 050 Kč
Sleva
2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
10 580 Kč 10 050 Kč
Sleva
3 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 3
15 870 Kč 15 080 Kč
Sleva
4 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 4
21 160 Kč 20 100 Kč

Co zažijete

Prémiový let balónem kdekoliv v rámci ČR (špendlík na mapě je pouze orientační)! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Zkušený pilot, který zajistí pohodovou atmosféru. Platnost poukazu je 24 měsíců! Objednejte si ten nejlepší vyhlídkový let horkovzdušným balónem

Zažijete vyhlídkový let balonem tak jak je znáte např. z filmu Vratné láhve je totiž s výhodami a prémiemi navíc! Nebudete ochuzeni o žádný úhel pohledu z překrásného zážitku. A jaké že to jsou výhody?

Během letu Vás rádi vyfotíme z koše balonu, takže budete mít na památku skvělé fotografie a náš pozemní tým se postará o dokumentaci přímo ze země, můžete si tak připomenout nezapomenutelný zážitek každým dnem.

Po absolvování letu od nás obdržíte originální dárek na památku. Budete navíc rozmazleni drobnými dárky a bohatým občerstvením, jenž je možné využít v průběhu letu, tak především po přistání po samotném křtu. Můžete se těšit na ta lahodný sekt, děti na dětský šampus a něco lahodného k zakousnutí – domácí uzené od samotného mistra řezníka. 👌

Délka letu: let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. Naše ceny jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Rezervujte v našem rezervačním systému zde 🤗

Nebuďte sardinky a zažijte to s námi! Létáme pouze v menším balónu pro max 10 osob. Oproti hromadným letům pro 10 a více osob, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku. Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům a pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich.

ℹ️Naše ceny jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Chcete pořídit letenku pro 5 a více osob? Doporučujeme zakoupit privátní let, který od 5 osob vychází cenově stejně 😊

Nejčastější lokality, kde létáme:

🔍Jižní Morava

 • Brno, Vyškov, Tišnov, Kuřim, Blansko, Rájec Jestřebí,

 • Pálava, Znojmo / Vranov nad Dyjí, Lednicko–Valtický areál a okolí,

 • Kroměříž, Zlín

🔍Severní Morava

 • Šumperk / Jeseník, Potštejn, Vamberk, Žamberk, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Lanškroun

 • Opava, Hradec nad Moravicí, Frýdek Místek / Hukvaldy, Štramberk,

🔍Střední Morava

 • Olomouc, Bouzov, Svitavy, Boskovice, Letovice, Hranice n.M.

🔍Vysočina

 • Lipnice n.S. / Humpolec, Pelhřimov, Jihlava, Havl. Brod, Žďár nad Sázavou / Zelená hora, Nové Město na Moravě, Pernštejn, Třebíč, Jemnice, Telč, Seč, Skuteč

🔍Praha a okolí

 • Karlštejn, Konopiště, Český Šternberk, Český Ráj, Říp / Roudnice n. L., 

🔍Severní a západní Čechy

 • Český ráj, České středohoří (Milešovka), Ústí nad Labem, Plzeň / Žebrák + Zbiroh

🔍Další lokality v ČR

 • Hluboká nad Vltavou

 • České Budějovice

 • Český Krumlov

 • Nepomuk (u Plzně)

 • Slavonice

 • Ostrava, Frýdek - Místek

 • Hradec Králové, Pardubice

 • Bochov – u Karlových Varů

Další lokality jsou možné na základě předchozí telefonické domluvy.

Odkud a kam se balónem létá?
Start je v uvedených lokalitách dle domluvy s pilotem a balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr 😊

Speciální předpoklady:
Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče. Pilot má právo vyloučit z letu osoby pod vlivem alkoholu či drog, bez možnosti náhrady.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:

Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:

Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:

Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:

"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:

Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Preferujete soukromí? Zažijte soukromý let balonem pro dva nebo privátní let pro rodinu či pracovní tým nebo skupinu přátel. Létáme po celé ČR!

Hodnocení skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Václava Horká
5/5

Letěli jsme fakt přímo nad Brnem a bylo to neuvěřitelný. Dostali jsme to s manželem od děcek k výročí a vřele doporučujeme

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Romantický let balónem pouze pro Vás dva v Brně, Praze nebo po celé ČR! Zažijte neopakovatelný pocit, kdy plujete vzduchem v absolutním tichu za občasných zvuků hořáku.

15 490 Kč od 14 250 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on kraj Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Privátní let balónem pro rodinu, pro 3 osoby nebo pro váš celý pracovní tým.

16 490 Kč od 15 200 Kč
Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Vyhlídkový let horkovzdušným balónem je zážitek, na který doslova nikdy nezapomenete. Prožijte to s námi vše od přípravy balónu po slavnostní křest s přípitkem.

4 190 Kč od 3 980 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz