Privátní let balónem

Výběr varianty

Sleva
3 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 3
17 490 Kč 16 500 Kč
Sleva
4 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 4
20 990 Kč 19 990 Kč
Sleva
5 osob
Lokalita dle výběru
Počet osob: 5
24 500 Kč 22 000 Kč
6 osob
Lokalita dle výběru
Počet osob: 6
23 990 Kč
7 osob
Lokalita dle výběru
Počet osob: 7
28 600 Kč

Co zažijete

Privátní let balónem je ideální dárek pro rodinu nebo váš pracovní kolektiv. Pořídili jsme totiž pro Vás malý "tryskáč", který se postará o soukromí sám. Ale nebojte během letu se budete cítit jako v bavlnce.😊 Máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám postará o klidný průběh letu.

Startujeme kdekoliv (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv.

ℹ️Naše cena letu balonem je vždy nastavena tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem. Platnost poukazu 24 měsíců! Let je obohacen o řadu drobností, které dokrášlí tu pravou atmosféru a Vy si tak užijete let balonem plnými doušky.

Tento let balonem je vhodný jako zážitek pro rodinu s dětmi nebo dárek pro spolupracovníky. Mezi nejoblíbenější lokality patří let balónem Karlštejn, Konopiště, Pálava, Bouzov, Beskydy, Český ráj, České Budějovice, Karlovy Vary, Český Krumlov, Beskydy, Krkonoše nebo Uherské Hradiště.

Kdy můžu privátní let balonem zažít?
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde 🤗

Privátní let balónem obsahuje:

  •     Pojištění pasažéra
  •     100 % záruku, že se s vámi vrátíme na zem
  •     Výběr místa startu
  •     Kýžené soukromí
  •     Let o délce 50 – 70 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
  •     Křest vzduchoplavce s přípitkem
  •     Křestní list k zarámování
  •     Obsluha letušky a péče o Vaše pohodlí
  •     Občerstvení po přistání
  •     Odvoz na místo startu

Speciální předpoklady:
Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče.

Délka letu: let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. A tím, že létáme v malém balónu (tryskáči😊) dostaneme se dál a uvidíte víc!

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:
Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:
Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:
Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:
"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:
Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Hodnocení skutečných zákazníků (5 recenzí)

account_circle Ivana Čápová
5/5

S privátním letem balonem jsme byli spokojeni. Krásný zážitek, určitě budeme doporučovat známým.Čapovi😀

account_circle Jana Š.
5/5

nepopsatelný zazitek, letěli sme s naší malou a do teď o tom mluví, byl to darek od našich

account_circle Paseková
5/5

Dobrý den, let balonem byl úžasný včetně pilota a jeho doprovodu!! Velmi děkuji za skvělý zážitek !! Mohu jen doporučit.

account_circle Miroslav Kocúr
5/5

Byli jsme nadšení. Krásný zážitek, který všem doporučuji.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let v malém balonu pro max. 9 osob se starty kdekoliv po celé ČR s dárky a piknikem navíc! 

5 290 Kč od 4 990 Kč
Nejprodávanější Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Romantický let balónem pro dva se starty po celé ČR!

8 580 Kč od 7 980 Kč
Nejprodávanější Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let v malém balonu pro max. 9 osob za super cenu se starty kdekoliv po celé ČR!

4 290 Kč od 3 990 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz