VYBERTE SI ZÁŽITEK

Privátní let balonem

Zažijte neopakovatelný pocit, kdy plujete vzduchem v absolutním tichu za občasných zvuků hořáku. Objednejte si celý balón jen pro sebe, přátele nebo rodinu a zažijte privátní let balonem na jižní Moravě nebo v okolí Prahy!

Místo konání zážitku: Praha, Jihomoravský kraj Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
2 osoby s pilotem v koši
2
13 990 Kč
3 osoby s pilotem v koši
3
15 990 Kč
4 osoby s pilotem v koši
4
18 980 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • záruka opravdového letu balónem
  • celý balón jen pro vás a pilota
  • možnost výběru místa startu (místo startu a oblast letu je však potřeba konzultovat s pilotem!)
  • přivítání s pilotem a seznámení s letem
  • pojištění pasažéra
  • 60 minut letu se zkušeným pilotem
  • slavnostní křest a přípitek sektem
  • pamětní list se jménem pasažéra
  • doprava zpět na místo startu 

Délka trvání zážitku

let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny

Počet osob

U privátního letu balonem objednávejte počet osob = letenek dle Vašich preferencí, s Vámi poletí už jen pilot :-)

Sezóna, počasí

Lety probíhají po celý rok, je-li vhodné počasí. Balóny jsou závislé na počasí a rychlosti větru. V případě nepříznivého počasí ve zvoleném termínu domluvíme s pasažéry náhradní termín letu. Platnost poukazu je 10 měsíců, ale letenky standardně prodlužujeme v případě nepřízně počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná v předem vypsaných termínech, konkrétní čas se přizpůsobuje dle ročního období.
Při rezervaci je nutné uvádět HMOTNOST ÚČASTNÍKA a požadovanou LOKALITU vč. místa startu (ideálně i přesné GPS souřadnice, které ověříme u pilota).

Rezervujte si termín

Setkání s pilotem a posádkou:

Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:

Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:

Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:

"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:

Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Máte dotazy? :-) Volejte 739 044 204.

Z bezpečnostních důvodů nemohou být přepravovány těhotné ženy a děti do 6 let s výškou méně než 130 cm. Klienti mladší 15-ti let mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Klienti ve věku 15–18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce. Před letem by se měli se svým ošetřujícím lékařem poradit pasažéři s onemocněním srdce, krevního oběhu, s plicním onemocněním a onemocněním pohybového ústrojí. Hmotnost pasažéra potřebujeme znát předem, pokud přesahuje 100 kg. Bezpečný průběh letu je zaručen profesionálními piloty a sehranou posádkou. Každý pasažér je pojištěn dle norem EU.

Privátní lety lze uskutečnit kdekoli na jižní Moravě nebo v okolí Prahy po dohodě s pilotem - kontaktujte nás. V jiných lokalitách se létá s příplatkem za dopravu 14,- Kč/1 km.

Hodnocení zážitku

Dobešovi-Židlochovice, 15.9.2017
0 / 5

Dobrý den. Byli jsme velice spokojeni, pilot byl skvělý, zábavný a také se postaral o uvolnění atmosféry, skrátka nás zbavil strahu už před letem. Já jsem osobně obdivoval řidičské umění člena týmu zvaného Medvěd, jak skvěle uměl couvat s přívěsným vozíkem. Líbilo se mi to natolik, že zvažuji si takový balón zakoupit a najímat si nějakého pilota. Každopádně, kdyby byla možnost nějaké akce, myslím tím akční slevu na let, tak se zase pohrnu i s manželkou. Děkuji

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Praha, Jihomoravský kraj

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.