Skákací boty Brno

Skákací boty v Brně - naučte se znovu chodit již během prvních pár minut, je to opravdu velmi jednoduché a zvládne to každý!

Již máte certifikát?
od 450 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Skákací boty Brno 1 osoba
Brno
Počet osob: 1
450 Kč
Skákací boty Brno 2 osoby
Brno
Počet osob: 2
850 Kč
Skákací boty Brno 3 osoby
Brno
Počet osob: 3
1 260 Kč
Skákací boty Brno 4 osoby
Brno
Počet osob: 4
1 680 Kč

Co zažijete

Velmi zábavný způsob zlepšení fyzické kondice! Nejříve si zvyknete na novou výšku své postavy a pak si jen užíváte nečekaných možností, které Vám skákací boty přináší. Přemety, salta, šílený běh, adrenalin, zábava...

Je to zábava pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, vyskočit výš, doskočit dál, běžet rychleji… Stačí si nasadit skákací boty a jde se na to. Zkoušíte nikdy nepoznané a můžete se s kamarády předhánět v bláznivých třeba i freestylových rekordech na skákacích botách.

Zážitek obsahuje:

  • Zapůjčení skákacích bot dle váhy (od 30 – 50, 50 – 70, 70 – 90, 90 - 110 kg)
  • Zapůjčení helmy a chráničů
  • Přátelský a pohodový instruktor po celou dobu zapůjčení

Speciální předpoklady:

Chuť si vyzkoušet něco nového. Skákat mohou i děti od 7 let věku pod dohledem rodičů viz. fotogalerie. Boty jsou odpružené, tuto zábavu tak může vyzkoušet kdokoliv.

Počet osob:

Mohou skákat až 4 osoby najednou avšak max. dvě děti (týká se váhové kategorie 30 - 50 kg) zároveň.

Diváci:

Diváci mohou vše sledovat z vymezeného prostoru a fotit či filmovat dle libosti.

Další informace:

Je nutná pohodlná uzavřená obuv, na kterou boty připevníte. Doporučujeme si vzít pevnou kotníkovou obuv, které nebudou vadit případné škrábance.

Sezóna, počasí:

Zážitek nabízíme celoročně, ale je třeba suchého povrchu (tedy bez deště a ledu). Vyjma sezony duben až říjen, je možné zážitek realizovat v tělocvičně.

Délka zážitku:

60 minut, podle Vaší fyzické kondice 😊

Průběh zážitku

Po příjezdu na smluvené místo ve smluvenou hodinu Vám instruktor krátce představí skákací boty, usadí na speciální barovou stoličku a začne obouvat. Po obutí vysvětlí základní teoretické prvky samotného pohybu, aby Vás následně mohl za stálého jištění vodit dokola.

Po osvědčených cvicích se pak každý skokan naučí během prvních 5 minut samostatné chůzi. V dalších minutách Vás bude instruktor učit běh a skok. Pohyb na skákacích botách je značně náročný, nezapomeňte si s sebou vzít pití.

Hodnocení skutečných zákazníků (6 recenzí)

account_circle Klára Halodová
5/5

Dobrý den, skákací boty byly skvělé, přítel byl velice spokojený jak se zážitkem tak s instruktorem. Dokonce je možné, že se s Lukášem domluví na dalších trénincích. Lukáš byl velice laskavý a všechno ochotně vysvětlil. Už jsem o tomto zážitku říkala kamarádům. Děkuji za zprostředkování, s pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější Sleva
location_on Ostrov u Macochy
5/5

Jediná podzemní speleo ferrata v České republice! Horské zajištěné a železné cesty (ferráty nebo klettersteigy) zná asi každý. Ale speleo ferratu už málo kdo. Přijeďte si vyzkoušet takovou do Moravského krasu.

1 490 Kč od 1 340 Kč
Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější
location_on Omice u Brna
5/5

Chcete udělat radost svým přátelům a blízkým, darovat jedinečný offroad zážitek? Pozvěte je na projížďku lesem terénním segwayem a užijte si tak výlet bez namáhavé chůze na nejmodernějším dopravním prostředku současnosti.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz