VYBERTE SI ZÁŽITEK

Skákací boty Brno

Velmi zábavný způsob zlepšení fyzické kondice! Nejříve si zvyknete na novou výšku své postavy a pak si jen užíváte nečekaných možností, které Vám skákací boty přináší. Přemety, salta, šílený běh, adrenalin, zábava-naučíte znovu chodit již během prvních pár minut, je to opravdu velmi jednoduché a zvládne to každý!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Skákací boty Brno 1 osoba
1
450 Kč
Skákací boty Brno 2 osoby
2
850 Kč
Skákací boty Brno 3 osoby
3
1 260 Kč
Skákací boty Brno 4 osoby
4
1 680 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení skákacích bot dle váhy (od 30 – 50, 50 – 70, 70 – 90, 90 - 110 kg)
  • Zapůjčení helmy a chráničů
  • Instruktor po celou dobu zapůjčení

Délka trvání zážitku

60 minut, podle Vaší fyzické kondice:-)

Co zažijete s tímto balíčkem

Je to zábava pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, vyskočit výš, doskočit dál, běžet rychleji… Stačí si nasadit skákací boty a jde se na to. Zkoušíte nikdy nepoznané a můžete se s kamarády předhánět v bláznivých třeba i freestylových rekordech na skákacích botách.

Počet osob

Mohou skákat až 4 osoby najednou avšak max. dvě děti (týká se váhové kategorie 30 - 50 kg) zároveň.

Diváci

Diváci mohou vše sledovat z vymezeného prostoru a fotit či filmovat dle libosti.

Sezóna, počasí

Zážitek nabízíme celoročně, ale je třeba suchého povrchu (tedy bez deště a ledu). Vyjma sezonu duben až říjen, je možné zážitek realizovat v tělocvičně.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte min. týden až dva předem. V letní sezóně je možná realizace dle počasí s tím, že v pracovní dny se skáče až po šesté hodině, o víkendech pak kdykoliv, pakliže to nekoliduje s jinými akcemi. Od jara do podzimu je realizace možná v tělocvičně každou neděli od 18:00 do 19:30 hod. K rezervaci si prosím připravte váhy skákajících osob viz informace výše.

Rezervujte si termín

Po příjezdu na smluvené místo ve smluvenou hodinu Vám instruktor krátce představí skákací boty, usadí na speciální barovou stoličku a začne obouvat. Po obutí vysvětlí základní teoretické prvky samotného pohybu, aby Vás následně mohl za stálého jištění vodit dokola.

Po osvědčených cvicích se pak každý skokan naučí během prvních 5 minut samostatné chůzi. V dalších minutách Vás bude instruktor učit běh a skok. Pohyb na skákacích botách je značně náročný, nezapomeňte si s sebou vzít pití.

Chuť si vyzkoušet něco nového. Skákat mohou i děti od 7 let věku pod dohledem rodičů viz. fotogalerie. Boty jsou odpružené, tuto zábavu tak může vyzkoušet kdokoliv.

Je nutná pohodlná uzavřená obuv, na kterou boty připevníte. Doporučujeme si vzít pevnou kotníkovou obuv, které nebudou vadit případné škrábance.

Nejčastěji skáčeme u Boby Centra, vedle fotbalového stadionu nebo u výstaviště. Na tomto místě je rovný a pevný povrch potřebný pro účely instruktáže.

Hodnocení zážitku

Impresio Admin, 23.1.2017
0 / 5

Dobrý den, děkujeme za super dotaz :-D Můžou skákat i lidi, kteří mají dětské lyže :-). Rozhodující je maximální váha 120 kg ;-)

Zobrazit všechna hodnocení (8)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Extrémní jízda na čtyřkolce

Vílanec u Jihlavy
/ 5

Jestliže máte rádi adrenalin v žilách, pak je tento zážitek na čtyřech kolách stvořen přímo pro Vás. Při extrémní jízdě Vás s naším instruktorem čeká zážitek, který zcela jistě jinde nezažijete! Přijeďte si na Jihlavsko zajezdit n...

od 1 500 Kč

Více

Paintball Brno

Brno-Soběšice
/ 5

V paintballu, hře plné adrenalinu, napětí a dobrodružství není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost rychle a správně se rozhodovat. Paintball je hra, ve které záleží nejen na štěstí a schopnostech hráčů, ale i na tým...

od 1 400 Kč

Více