VYBERTE SI ZÁŽITEK

S.W.A.T. - výcvik I.

S.W.A.T. jsou ty nejsilnější, nejodolnější a nejlépe vycvičené zásahové jednotky na světě. Pojďte si na jeden den vyzkoušet jaké to je být součástí takového týmu!

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 25.10. (čtvrtek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
S.W.A.T. výcvik I. Standard
1
2 890 Kč
-4 % 3 000 Kč
S.W.A.T. výcvik I. Premium
1
4 390 Kč
-8 % 4 750 Kč
S.W.A.T. výcvik I. Standard + střelba
1
3 490 Kč
DVD filmprodukce
2 090 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

cca 5,5 až 6 hodin dle balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Jsou synonymem pro ozbrojené zásahové komando/jednotku rychlého nasazení/speciální zbraně a taktiky...

S.W.A.T. výcvik I. Standard:

Nyní i vy dostáváte jedinečnou příležitost na vlastní kůži zakusit výcvik jednotek S.W.A.T., který vydrží jen ti nejodolnější jedinci. Projdete nejrůznějšími praktickými i taktickými cvičeními, které si pak budete moci vyzkoušet v praxi při fingovaném osvobozování rukojmích či při drogové razii.
Prémiová verze S.W.A.T. výcviku zahrnuje i střelbu z brokovnice M16 a AK47 ve speciálním střeleckém areálu. Délka trvání cca 3-4 hodiny.
Program Standard:
• akce ve výcvikovém prostoru
• úvodní informace a instruktážní video
• zapůjčení kompletní výstroje
• vedení zkušených instruktorů skutečných speciálních jednotek
• cvičné zásahy s reálnými scénáři a představiteli

S.W.A.T. výcvik I. Premium:

V tomto programu projdete nejrůznějšími praktickými i taktickými cvičeními. Vše si budete následně moci v praxi vyzkoušet při fingovaném prohledání domu. Prémiová verze S.W.A.T. výcviku zahrnuje střelbu z brokovnice M16 a AK47 ve speciálním střeleckém areálu. Během výcviku navíc skvěle posílíte týmového ducha a vzájemnou spolupráci s vašimi kolegy. V extrémních situacích jako tato nejlépe poznáte pravého přítele. Jindy tichý kolega, který neodtrhne zrak od svého počítače, se nyní může projevit jako výborný taktik, naopak věčně upovídaný bavič a oblíbenec celého oddělení může rázem ztratit řeč.
Jedná se o půldenní program, který zahrnuje dvouhodinový S.W.A.T výcvik, po kterém následuje přesun do střeleckého areálu. Tento přesun je většinou spojen s přestávkou na oběd, která není součástí ceny tohoto balíčku. Délka trvání cca 6-7 hodin.
Program Premium:
• akce ve výcvikovém prostoru
• úvodní informace a instruktážní video
• zapůjčení kompletní výstroje
• vedení zkušenými instruktory ze skutečných speciálních jednotek
• cvičné zásahy s reálnými scénáři a představiteli
střelba Pump Action brokovnice 5 – ran, M16 – 10 ran, AK47 – 10 ran

S.W.A.T. výcvik I. Standard + střelba:

V tomto balíčku máte možnost zkombinovat S.W.A.T. výcvik I. se střelbou z ostrých zbraní! Délka trvání programu: 5,5 - 6hodin.

Cena obsahuje: Standardní SWAT výcvik + 10 ran útočnou puškou AK- 47 (Kalašnikov) nebo VZ- 58.)

Počet osob

Možnosti: 1. výcvik pro jednotlivce v daných termínech, 2. výcvik pro skupinu lze domluvit individuálně mimo vypsané termíny.

Sezóna, počasí

Celoročně, počasí nemá na konání akce vliv.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná pouze v těchto předem vypsaných termínech vždy od 9:00 do 14:00 hod.: 11.11., 1.12.2018, 2019: 16.3., 6.4., 27.4., 11.5., 8.6., 22.6., 28.7., 17.8., 7.9., 21.9. a další... V případě naplnění kapacit, budou vypsány i pozdější časy stejný den nebo jiný, nový termín.

Rezervujte si termín

Minimální věk účastníků 18 let. Nevhodné pro zájemce s nemocemi srdce a krevního oběhu.

S sebou potřebujete pevné sportovní boty, ručník, náhradní prádlo a dostatek vody. Objednejte si DVD z toho programu a staňte se hrdinou svého vlastního akčního filmu! (za příplatek). Při akci není povolen přístup pro diváky.

Novinka! Můžete také zakoupit zároveň S.W.A.T. výcvik II. za zvýhodněnou cenu.

Pro zájemce domluvíme S.W.A.T. výcvik I. pro 1–10 osob v ceně 22 000 Kč nebo S.W.A.T. zásah jednotky rychlého nasazení v ceně 39 600 Kč, pro více informací nás kontaktujte.

Hodnocení zážitku

Viktor Nový, 17.7.2017
0 / 5

Akce byla přesně taková, jak jsem očekával. Není to rozhodně žádné mučení, ale přesto je tam jakoby přísnější atmosféra. Byla sranda, instruktor je skvělý a celkově to bylo super. Někteří jedinci trochu odpadali, jelikož pak ta poslední část je trochu náročnější na soustředění a člověk už je lehce unavený... Holt asi někteří zjistili, že výcvik speciálních jednotek není jako hra na PC, ale prostě o neustálém opakování postupů apod. Zážitek na celý život, vhodné prakticky pro kohokoliv a určitě doporučuji. :-)

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Základní informace

Místo: Milovice

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

Koupeno 9x

Army drill - vojákem na zkoušku

Milovice
/ 5

Díváte se rádi na válečné filmy a vžíváte se do role statečných vojáků? Pojďte si to vyzkoušet na vlastní kůži! Ideální dárek pro skupinu přátel, nejlepšího kamaráda, lenošivého manžela či upovídanou manželku :-)

od 1 700 Kč 1 650 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 290x

Jízda v obrněném transportéru

Milovice
/ 5

Vyzkoušejte si jaké to je svézt se v obrněném transportéru BVP - 1 drsným terénem bývalého vojenského tankodromu v Milovicích.

od 999 Kč 590 Kč

Více