Výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T.

S.W.A.T. jsou ty nejsilnější, nejodolnější a nejlépe vycvičené zásahové jednotky na světě. Pojďte si vyzkoušet jaké to je být součástí takového týmu!

Již máte certifikát?
od 2 890 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
S.W.A.T. výcvik Standard
Milovice
Počet osob: 1
3 000 Kč 2 890 Kč
Sleva
S.W.A.T. výcvik Standard + střelba
Milovice
Počet osob: 1
3 790 Kč 3 440 Kč
Individuální S.W.A.T. výcvik Standard
Milovice
Počet osob: max 10
22 500 Kč

Co zažijete

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Special Weapons and Tactics, to jsou speciální jednotky řešící krizové situace. SWAT jsou synonymem jednotek rychlého nasazení, zásahového komanda, speciálních zbraní a taktiky. Láká Vás představa být členem této jednotky? Během tohoto výcviku projdete nejrůznější praktická i taktická cvičení, která si poté vyzkoušíte v praxi. Přijďte si vyzkoušet misi v kompletní balistické výbavě obsahující prohledávání objektu a zatýkání nebezpečných pachatelů i s pomocí fleshbangu.

Během výcviku navíc skvěle posílíte týmového ducha a vzájemnou spolupráci s Vašimi kolegy. Každý z vás je totiž důležitý, každý má svůj úkol a podílí se na úspěchu celého týmu.

S.W.A.T. výcvik Standard obsahuje:

  • akce ve výcvikovém prostoru
  • úvodní informace a instruktážní video
  • zapůjčení kompletní výstroje
  • vedení zkušených instruktorů skutečných speciálních jednotek
  • cvičné zásahy s reálnými scénáři a představiteli

Projdete nejrůznějšími praktickými i taktickými cvičeními, které si pak budete moci vyzkoušet v praxi při fingovaném osvobozování rukojmích či při drogové razii.

S.W.A.T. výcvik Standard + střelba - program je obohacen navíc střelbou - 10 ran útočnou puškou AK- 47 (Kalašnikov) nebo VZ- 58.

Minimální věk účastníků je 18 let. Nevhodné pro zájemce s nemocemi srdce a krevního oběhu.

Realizace je možná pro jednotlivce v předem vypsaných termínech vždy od 9:00 do 14:00 hod. V případě naplnění kapacit, budou vypsány i pozdější časy stejný den nebo jiný, nový termín. Pro skupinu max 10 osob lze domluvit individuální termín mimo vypsané.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (6 recenzí)

account_circle Viktor Nový
5/5

Akce byla přesně taková, jak jsem očekával. Není to rozhodně žádné mučení, ale přesto je tam jakoby přísnější atmosféra. Byla sranda, instruktor je skvělý a celkově to bylo super. Někteří jedinci trochu odpadali, jelikož pak ta poslední část je trochu náročnější na soustředění a člověk už je lehce unavený... Holt asi někteří zjistili, že výcvik speciálních jednotek není jako hra na PC, ale prostě o neustálém opakování postupů apod. Zážitek na celý život, vhodné prakticky pro kohokoliv a určitě doporučuji. :-)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Milovice

Army drill - vojákem na zkoušku! Pojďte si to vyzkoušet na vlastní kůži! Ideální dárek pro skupinu přátel, nejlepšího kamaráda, lenošivého manžela či upovídanou manželku 😎

1 950 Kč od 1 590 Kč
Novinka Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Při prémiové verzi zažijete unikátní střelbu ve speciálním střeleckém areálu. Tenhle zážitek není pro žádné padavky!

4 750 Kč od 4 190 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz