Výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T.

S.W.A.T. jsou ty nejsilnější, nejodolnější a nejlépe vycvičené zásahové jednotky na světě. Pojďte si vyzkoušet jaké to je být součástí takového týmu!

Již máte certifikát?
od 2 860 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

S.W.A.T. výcvik Standard
Milovice
Počet osob: 1
2 860 Kč
VÁNOČNÍ AKCE!
Sleva
S.W.A.T. výcvik Standard + střelba zdarma
Milovice
Počet osob: 1
3 520 Kč 2 860 Kč
Individuální S.W.A.T. výcvik Standard
Milovice
Počet osob: max 10
26 400 Kč

Co zažijete

SWAT - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Special Weapons and Tactics, to jsou speciální jednotky řešící krizové situace. SWAT jsou synonymem jednotek rychlého nasazení, zásahového komanda, speciálních zbraní a taktiky.

Láká Vás představa být členem této jednotky? Během tohoto výcviku projdete nejrůznější praktická i taktická cvičení, která si poté vyzkoušíte v praxi. Přijďte si vyzkoušet misi v kompletní balistické výbavě obsahující prohledávání objektu a zatýkání nebezpečných pachatelů i s pomocí fleshbangu.

Nemusíte dřít v posilovně, abyste si SWAT výcvik užili, sice bude přísnější atmosféra, ale nejde o torturu, ale o váš zážitek hlavně pro pořádné chlapy, který zaručujeme - bude na celý život! wink Během výcviku navíc skvěle posílíte týmového ducha a vzájemnou spolupráci s Vašimi kolegy. Každý z vás je totiž důležitý, každý má svůj úkol a podílí se na úspěchu celého týmu.

Zažijte pořádný adrenalin. V Milovicích nedaleko od Prahy se nachází velký tankodrom, kde krom jízdy tankem můžete vyzkout být členem zásahového komanda.

S.W.A.T. výcvik Standard obsahuje:

  • akce ve výcvikovém prostoru

  • úvodní informace a instruktážní video

  • zapůjčení kompletní výstroje

  • vedení zkušených instruktorů skutečných speciálních jednotek

  • cvičné zásahy s reálnými scénáři a představiteli

Projdete nejrůznějšími praktickými i taktickými cvičeními, které si pak budete moci vyzkoušet v praxi při fingovaném osvobozování rukojmích či při drogové razii.

S.W.A.T. výcvik Standard + střelba - program je obohacen navíc střelbou - 10 ran útočnou puškou AK- 47 (Kalašnikov) nebo VZ- 58.

yesPro skupinu lze domluvit individuální termín mimo vypsané.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (6 recenzí)

account_circle Viktor Nový
5/5

Akce byla přesně taková, jak jsem očekával. Není to rozhodně žádné mučení, ale přesto je tam jakoby přísnější atmosféra. Byla sranda, instruktor je skvělý a celkově to bylo super. Někteří jedinci trochu odpadali, jelikož pak ta poslední část je trochu náročnější na soustředění a člověk už je lehce unavený... Holt asi někteří zjistili, že výcvik speciálních jednotek není jako hra na PC, ale prostě o neustálém opakování postupů apod. Zážitek na celý život, vhodné prakticky pro kohokoliv a určitě doporučuji. :-)

account_circle Agentura Impresio
5/5

Dobrý den, pane Kráčmare, děkujeme Vám za Váš zájem. Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktujte nás prosím telefonicky, e-mailem nebo vyplněním rezervačního formuláře http://www.impresio.eu/rezervace Při rezervaci prosím uveďte ID číslo certifikátu, své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo a také požadovaný termín k rezervaci. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši rezervaci.

account_circle Agentura Impresio
5/5

Dobrý den, paní Petrová, děkujeme Vám za Váš zájem. Bohužel termín 27.8.2016 vypisován nebude. K výběru je nyní nejbližsí nově vypsaný termín 18.9.2016. Děkujeme za pochopení.

account_circle Jiřina Petrová
5/5

Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat, zda nebudete otvírat ještě termín 27.8., pokud ano měla bych o tento termín zájem. Děkuji Petrová

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice

Army drill - vojákem na zkoušku! Pojďte si to vyzkoušet na vlastní kůži! Ideální dárek pro skupinu přátel, nejlepšího kamaráda, lenošivého manžela či upovídanou manželku 😎

Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Při prémiové verzi zažijete unikátní střelbu ve speciálním střeleckém areálu. Tenhle zážitek není pro žádné padavky!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz