Powerkiting kurz

Máte rádi bezpečný adrenalin? Chcete vyzkoušet něco nového? Vyzkoušejte si powerkiting - poperte se s drakem poháněným větrem. Naučte se řídit draka, kterým se pak můžete nechat táhnout na lyžích, snowboardu, terénní tříkolce nebo plováku.

Již máte certifikát?
od 1 299 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Kurz Ochutnej kiting pro 1 osobu
Celá ČR
Počet osob: 1
1 299 Kč
1 denní kite kurz na zkoušku pro 1 osobu
Celá ČR
Počet osob: 1
2 499 Kč
2 denní landkiting kurz pro 1 osobu
Celá ČR
Počet osob: 1
5 999 Kč

Co zažijete

Powerkiting kurz je rozdělen do částí, během nichž se dovíte veškeré teoretické informace potřebné pro rychlé a bezpečné zvládnutí probíraných praktických dovedností. Náš powerkiting kurz vám přinese spoustu krásných a vzrušujících okamžiků plných bezpečného adrenalinu. V rámci kurzu budete mít k dispozici veškeré tažné zařízení (padák se šňůrami a ráhnem, trapéz s proti nárazovou vestou, ochrannou přilbu). Navíc, pokud Vás tento sport osloví, můžete jako absolvent kurzu využít slevu na nákup nového vybavení.

Průběh zážitku

2 hodiny - powerkite kurz „OCHUTNEJ KITING“ je určen začátečníkovi bez zkušeností. Obsahuje základní teorii a létání se cvičným kitem, poté s velkým kitem na suchu bez trapézu. Termíny jsou ve městech po celé ČR po celý rok, avšak více na jaře a na podzim. (víkendové termíny).

1-denní powerkite kurz „NA ZKOUŠKU" je ideální pro začátečníka, který chce naučit řídit kite v trapézu. Program obsahuje: úvodní teorie (bezpečnost, vítr, řízení, depower systém atd.), nácvik na suchu se cvičným kitem a s velkými vícešňůrovými kity v trapézu. Probíhají za každého počasí, potvrzují se dva dny před kurzem na základě počtu účastníků. Ve městech se konají celoročně (víkendové termíny).

2-denní land kite kurz je vhodný pro začátečníka, který se chce naučit řídit kite v trapézu a vyzkoušet kiteboard na vodě a jízdu již s kitem (= landkiting).

Program: 1.den - úvodní teorie (bezpečnost, vítr, řízení, depower systém atd.), nácvik na suchu se cvičným kitem a s velkými vícešňůrovými kity v trapézu. 2. den teorie ke kitingu na vodě (strojení, bezpečnost, rozjezd atd.), praxe na hluboké vodě s asistenčním člunem (bodydragging, starty, rozjezdy, zastavení atd.). Při nedostatku větru (vyhodnocuje instruktor v den kurzu) rozjezdy a jízda na kitebuggy a mountainboardu na suchu nebo trénink jízdy na vodě na vodním vleku.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Nové Mlýny

Už vás nebaví jen ležet a opalovat se na pláži? Chcete zažít něco nového? Vyzkoušejte si kiteboarding - jízdu s drakem na plováku. Nechte se tahat sílou větru a prohánějte se po vodní hladině.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz