Střelba na kryté střelnici Brno

Zastřílejte si na moderní kryté střelnici v centru Brna se skutečnými zbraněmi, kde si můžete zastřílet i bez zbrojního průkazu!

Již máte certifikát?
od 1 550 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Novinka
Postřehová střelba
Brno
Počet osob: 1 - 2
2 760 Kč
Balíček Start
Brno
Počet osob: 1 - 2
1 550 Kč
Balíček České zbraně
Brno
Počet osob: 1 - 2
3 380 Kč
Nejprodávanější
Balíček SSSR
Brno
Počet osob: 1 - 2
2 850 Kč
Balíček S.W.A.T.
Brno
Počet osob: 1 - 2
3 690 Kč

Co zažijete

Střelnice se nachází v centru Brna a patří mezi TOP3 nejmodernější střelnice v České republice. Zákazníkům nabízí zařízený a stylový interiér, velký výběr zbraní (pravidelně doplňovaných o žhavé novinky ze světa střelectví) a odbornost instruktorů s více jak 10 letou praxí. Relaxace střeleckého sportu je velmi specifická. Soustředění se na střelbu, zcela vytěsní další starosti a problémy, nelze totiž nic jiného, než myslet na zamíření na cíl, jinak se netrefíte. Potlačuje negativní emoce, včetně agresivity.

V ceně všech balíčků je pronájem střeleckého stanoviště, zaškolení a asistence instruktora, zápůjčka zbraní dle vybraného balíčku, zápůjčka chráničů sluchu a zraku a dle vybraných balíčků je střelivo v ceně.

ℹ️Realizace je možná ve dnech PO - NE od 10:00 do 21:00 hod.✨

Speciální předpoklady:

Min. věk 18 let. Děti od 10 let mohou na střelnici střílet, pokud jsou doprovázeny členem rodiny starším 18 let, který se prokáže platným dokladem (zbrojní průkaz nebo občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, dítě se může prokázat např. kartičkou pojišťovny).

Počet osob:

Balíček je určen pro 1 až 2 osoby, tzn., že na 1 certifikát se můžete ve střílení vystřídat. Střelnice má 4 samostatné střelecké stanoviště, takže může sloužit i pro více osob najednou.

Délka zážitku:

Cca 60 minut, záleží však na Vás jak rychle náboje vystřílíte. Dle zájmu je samozřejmě možné další náboje na místě přikoupit a zážitek si tím prodloužit.😊

Průběh zážitku

Ze všeho nejdříve budete poučeni o bezpečnosti provozu střelnice bez zbrojního průkazu a o technice střílení. Můžete se dozvědět informace o zbraních, kterými budete střílet a další zajímavosti. Střílí se na papírové terče, jejichž dálku lze měnit na 5 - 10 - 15 - 20 a 25 m. Takže teď již jen nasadit sluchátka, zamířit a pal!

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Hodnocení skutečných zákazníků (14 recenzí)

account_circle Kupčíková
5/5

Dobrý večer, na kryté střelnici byl můj obdarovaný tatínek velice spokojený a i já jsem byla, též jsem si zkusila střílet. Byl to skvělý zážitek a pan instruktor byl příjemný a trpělivý. Poukaz jsem zakoupila podruhé a myslím, že ne naposledy! Děkuji! Přeji krásné dny.

account_circle Luboš Pokorný
5/5

Příjemná atmosféra i personál. Odnesl jsem si opravdu skvělý zážitek. Všem bych doporučil.

account_circle Meixner
5/5

Dobry den musim rict ze to bylo super instruktor byl perfektni a urcite bych to doporucil znamym byl jsem spokojen

account_circle Miroslav Večeřa
5/5

Dobrý den, zážitek určitě očekávání splnil. Přístup byl profesionální,instruktor výborný. Určitě bych ho doporučil.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5/5

Vyzkoušejte si jaké to je svézt se v obrněném transportéru BVP - 1 drsným terénem bývalého vojenského tankodromu v Milovicích.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5/5

Chcete si zastřílet z legendárního kalašnikova nebo brokovnice? Pojďte si zastřílet na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz