Střelba na venkovní střelnici Milovice

Chcete si zastřílet z legendárního kalašnikova nebo brokovnice? Pojďte si zastřílet na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy se Stříbrným nebo Bronzovým balíčkem.

Již máte certifikát?
od 1 680 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
Bronzový program pro 1 osobu
Milovice
Počet osob: 1
1 890 Kč 1 680 Kč
Sleva
Stříbrný program pro 1 osobu
Milovice
Počet osob: 1
2 790 Kč 2 550 Kč

Co zažijete

Hrajete "střílecí" hry a rádi se díváte na akční filmy? Vyzkoušejte si střílení z reálných zbraní na vlastní kůži! Stačí si vybrat jeden z našich programů. Otestujte svou mušku s těmi nejznámějšími zbraněmi v naší střelnici!

Bronzový balíček:

Zažijte tři legendární střelné zbraně, z nichž každá má zničující sílu sama o sobě. 3 legendární střelné zbraně, 25 střel!

  • Pump Action brokovnice 5 ran
  • M16 10 ran
  • AK47 10 ran

Stříbrný balíček:

Stejně jako tři legendární střelné zbraně z balíčku Bronze vyzkoušejte své střelecké schopnosti pomocí dvou nejznámějších ručních zbraní. 3 legendární střelné zbraně, 2 nechvalně známé ruční zbraně, 41 střel!

  • Pump action brokovnice 5 ran
  • M16 10 ran
  • AK47 10 ran
  • Glock 9 mm 10 ran
  • .357 Magnum Revolver 10 ran

Podívejte se také na Zlatý balíček, Sovětský balíček nebo novinku na Vaše přání balíček S.W.A.T.!

Speciální předpoklady:

Minimální věk účastníků je 18 let. Není nutné mít předchozí zkušenosti se střelbou - zážitek je vhodný pro každého. Po celou dobu dbejte pokynů instruktora! Je možné, aby střílel účastník od 12 let, avšak do 18 let je třeba doprovod.

Průběh zážitku

Po přivítání a registraci se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás zaškolí o pravidlech bezpečnosti, střeleckém postoji a technice míření. Po bezpečnostní instruktáži již dostanete do rukou Vaše zbraně a Váš program může začít. Celou dobu je Vám s Vámi náš zkušený instruktor svojí radou a pomocí.

Na střelnici jsou vystavené všechny zbraně a po odstřílení balíčku si můžete vybrat a dokoupit si náboje i k jiným zbraním. Náš instruktor Vám rád poradí a pomůže s výběrem.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (2 recenze)

account_circle ImpresioAdmin
5/5

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Určitě je to originální ráže, .22 vůbec nemáme. Jen u M16 je to policejní verze v 9mm co je větší než normální. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Hezký den, Impresio

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice

Zastřílejte si ze 3 zbraní přesně jako útvar rychlého nasazení na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy pod dohledem zkušených lektorů!

1 650 Kč od 1 600 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice

Otestujte svou mušku s těmi nejznámějšími zbraněmi v naší střelnici v Milovicích u Prahy! Uzi, Magnum, Glock a čtyři další...

3 650 Kč od 3 190 Kč
Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice

Zažijte nejlepší sovětské střelné zbraně, od bojových zbraní zblízka až po smrtící přesné ostřelovací pušky na dlouhé vzdálenosti!

3 650 Kč od 3 190 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz