VYBERTE SI ZÁŽITEK

Tandemový seskok Prostějov

Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene a nebo si přijďte sami vyzkoušet nejlepší tandemový seskok na Moravě z maximální povolené výšky 4 200 metrů!

Místo konání zážitku: Prostějov Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Seskok pro 1 osobu (max. 89kg)
1
4 190 Kč
Seskok pro 1 osobu (max. 99kg)
1
4 400 Kč
Seskok pro 1 osobu (max. 110kg)
1
4 720 Kč
Příplatek za foto
1 780 Kč
Příplatek za HD video
1 780 Kč
Příplatek foto + HD video
2 090 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení parašutistické kombinézy s dlouhým rukávem
  • Zapůjčení parašutistických brýlí (bez problému překryjí Vaše dioptrické brýle)
  • Zapůjčení kukly nebo funkčního šátku
  • Eventuálně rukavice
  • Instruktáž, let a seskok

Délka trvání zážitku

cca 1 hodina (včetně instruktáže)

Co zažijete s tímto balíčkem

Drop zóna v Prostějově je jediné letiště mezi Prahou a Košicemi, kde skočíte tandemový seskok ze 4km a s dvounásobnou délkou volného pádu!

O bezpečnost se nemusíte obávat:

Na letišti v Prostějově působí samí profesionálové, kteří mají za sebou přes 3000 úspěšně absolvovaných parašutistických seskoků a přibližně stejný počet tandemových seskoků. Mnozí z nich stále jsou, popř. byli členy reprezentace. Veškeré tandemové padáky jsou vybaveny počítačovým zabezpečovacím systémem, který v případě nouze dokáže padák otevřít. Tandemový padák je vybaven plnohodnotným záložním padákem.

Podívejte se na celou naši nabídku seskoků po celé ČR.

Diváci

Všichni mohou vše sledovat z vymezeného prostoru přímo u doskokové plochy.

Sezóna, počasí

Sezona pro tandemové seskoky obecně je duben až říjen, výběr termínu je již na Vás :-) Pro seskok je počasí velmi důležité, v případě nepřízně Vás kontaktujeme dostatečně předem, abyste se vyhnuli zbytečné cestě na letiště a domluvíme náhradní termín.

Rezervace

V období ZÁŘÍ - ČERVEN realizace možná pouze o víkendech a ve státní svátky! V období ČERVENEC - SRPEN je realizace možná i ve všední dny! Pro rezervaci potřebujeme vědět, z jakého města budete v daný den vyrážet, prosíme to uvést ve formuláři, děkujeme.

Rezervujte si termín

Adrenalin stoupá, v žilách tuhne krev a pak to přijde… Dosud nepoznaný pocit volnosti, jaký zažijete jen při tandemovém seskoku.

Na místo konání se dostavíte 45 minut před samotným seskokem. Budete již očekáváni v přijímací kanceláři, kde proběhne registrace a budete ustrojeni do kombinézy. Pak už si vás převezme tandem instruktor, který vás ještě na pevné zemi seznámí s celým průběhem tandemového seskoku, činností v letadle, při výskoku, za volného pádu, na padáku i se stylem přistání. Tato příprava trvá přibližně 10 – 15 minut. Tandem pilot vám bude k dispozici i po celou dobu letu a samozřejmě i během samotného seskoku. V letadle vám ukáže krajinu, nad kterou poletíte, a rozptýlí jakékoliv obavy ze seskoku.

Poté již přichází na řadu výskok z letadla. Nemusíte mít obavy z nepříjemného pocitu pádu do prázdna. Místo toho poznáte úžasný stav beztíže, při kterém dosáhnete rychlosti přes 200 km/h! Ve výšce 1 500 metrů nad terénem tandem instruktor otevře hlavní padák a vy poletíte jen tichým, nekonečným prostorem. Tandemový padák můžete řídit sami až do výšky 300 metrů nad terénem, kde si řízení opět převezme tandemový instruktor, aby s vámi mohl hladce a bezpečně přistát.

Přistání se dá přirovnat k dopadu z výšky prvního schodu, tedy přibližně 20 cm. První kontakt se zemí má tandem instruktor a ten i tento nepatrný "náraz" vstřebá. Než dopijete drink na oslavu vašeho prvního tandemového seskoku, budete mít přichystaný video záznam na DVD a fotografie na CD, ze kterého si přímo na letišti vytisknete podle vlastního výběru papírové fotografie.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv, kdo netrpí epilepsií, závažnou srdeční chromou nebo těžkým mentální postižením. Skákat mohou osoby ve věku od 12 a maximální váze 110 kg. Děti a mládež do 18ti let pouze se souhlasem rodičů.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme.

S sebou: pohodlné sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou pro tandemový seskok (tenisky, botasky…).

Za příplatek pořídíte profesionální HD video i foto záznamy s kompletními záběry (od přípravy po radost z přistání), video je s originální hudbou a před seskokem si můžete vybrat jaké video preferujete (eExterní kameraman nebo zvláštní dynamické záběry z "handy-kamery"). Totéž dostanete v případě fotodokumentace pořízené min. 8MPix digitálním profesionálním fotoaparátem. Hotové záběry z vašeho tandemového seskoku si odnesete maximálně do hodiny po tandemovém seskoku.

Hodnocení zážitku

Roman, 25.9.2017
0 / 5

Bylo to paráda perfektní zážitek vřele doporučuji a ja jsem všem sví kolegum ukázal foto i video a doporučil sem vás jste skvělí. Dík

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Základní informace

Místo: Prostějov

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

novinka

doporučujeme

sleva

Tandemový seskok padákem

Brno - Medlánky, Vyškov
/ 5

Využijte možnosti seskoku na Brněnském letišti Medlánky nebo ve Vyškově! Zažijte ten největší adrenalin ve svém životě, za bezpečného dohledu těch nejzkušenějších tandem pilotů! Tandemový seskok z výšky až 3000 m! SESKOK VE V...

od 3 699 Kč

Více

doporučujeme

Tandemový seskok po celé ČR

Jihlava, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Jičín, Soběslav
/ 5

Seberte všechnu odvahu či darujte adrenalinový zážitek a skočte si na letištích Jihlava, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Soběslav nebo Jičín.

od 3 990 Kč

Více