VYBERTE SI ZÁŽITEK

Telčsko na čtyřkolce

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Čeká Vás celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčského okolí. Krom nádherné přírody Vás motokrosové dráhy, hrádek Roštejn, rozhledna Oslednice, výborný oběd a zámek.

Místo konání zážitku: Vílanec u Jihlavy Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba (přidá se ke skupině)
4 900 Kč
2 osoby
9 160 Kč
příplatek za spolujezdce
990 Kč
1 osoba + průvodce (exkluzivita)
5 990 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator X5, RX510, Yamaha Grizzly 700)
  • Zapůjčení Helmy
  • Palivo
  • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva
  • Vstupné – vyhlídková věž Roštejn, rozhledna Oslednice
  • Oběd (pizza+nápoj, případně jiný druh jídla a pití v celk. hodnotě cca 150,-Kč dle dohody)
  • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Délka trvání zážitku

7 hodin

Co zažijete s tímto balíčkem

Výlet začíná v 10 hodin dopoledne na naší centrále instrukcí z ovládání čtyřkolek a ihned po té se vydáte na obhlídku a průjezd místní motokrosovou dráhou. Následuje cesta nádhernou přírodou po veřejně přístupných cestách i necestách na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů (prohlídka věže hradu, pro zájemce prohlídka hradu), po prohlídce Roštejna se vydáváme směrem k motokrosové dráze „Dyjické mosty“, kterou také projedeme.

Z tratě vyrážíme na nedalekou rozhlednu Oslednice s výhledem na Telčské okolí, nejvyšší vrchol vysočiny „Javořici“ a nádherným výhledem na samotné městečko Telč. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde Vás v místní osvědčené pizzerii čeká oběd dle vlastního výběru. Po obídku zamíříte na venkovní obhlídku místního zámku a přilehlé zámecké zahrady a následně vyrážíte cestou necestou zpět. Výlet končí kolem 16 hodiny příjezdem na centrálu do Vílance u Jihlavy.

Počet osob

Pro 1 osobu, která se přidá k jiné skupině v předem vypsaném termínu. Od 2 osob si volíte termín sami. Pro až 5 osob (=5 čtyřkolek najednou + instruktor). Spolujezdec sedí na čtyřkolce s řidičem nebo přímo za instruktorem (dle dohody). Exkluzivní varianta je individuální jízda pouze vy a instuktor (tzn. nejste ve skupině s cizími lidmi).

Sezóna, počasí

Zážitek Telčsko na čtyřkolce se jezdí v sezóně začátek dubna až konec října. Z důvodu vstupů na hrad, zámek a rozhlednu nejezdíme v pondělí kdy je zavřeno.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem, doporučujeme však co nejdříve!
Realizace je možná ve dnech ÚT - SO od 8:00 do 18:00 hod.

Rezervujte si termín

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě.

Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky.

Pro uskutečnění zážitku Telčsko na čtyřkolce je nutné mít zakoupeny alespoň dva poukazy (dvě čtyřkolky), které se vybírají současně ve stejný termín (max. 4 čtyřkolky + průvodce), v případě že vlastníte pouze jeden poukaz, je třeba sloučit termín s jinou osobou se stejným typem zážitku, tak aby vždy absolvovaly zážitky minimálně dvě čtyřkolky + čtyřkolka průvodce. Termín konání tak tedy bude podřízen všem členům skupinky. Pokud budete chtít absolvovat výlet pouze na jedné čtyřkolce + čtyřkolka průvodce, je zde příplatek 1000,-Kč za celý den výletu. Můžete si sebou vzít za příplatek také spolujezdce (po dohodě s instruktorem je možné, aby se osoby jedoucí na jedné čtyřkolce střídali v řízení čtyřkolky)

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Pojištění a odpovědnost: Čtyřkolky mají standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost a hradíte veškeré náklady na opravy a další škody způsobené Vaším jednáním. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a je důležité dodržovat pokyny instruktora. Příplatek za spoluúčast na případně vzniklé škodě – 500,-Kč (v případě poškození Vaší vinou, nebudeme vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč)

K zážitku potřebujete sebou: Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty, případně boty náhradní na přezutí po výletu. Pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení na převlečení po výletu. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku opravňující Vás k využití zážitku.

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit: Ochranná přilba jezdce, spolujezdce – zdarma Spolujezdec sedící za Vámi – 990,-Kč/celý den. (včetně vstupů a oběda) Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek) Chránič páteře – 50,-Kč Kukla do helmy – 50,-Kč Rukavice – 20,-Kč Foto ze zážitku pořízené instruktorem – 100,-Kč (včetně nahrání na 1ks DVD) Video ze zážitku pořízené kvalitní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na helmě jezdce, případně jiného jezdce jedoucího za Vámi tak, aby Vás kamera zabírala. – 250,-Kč (včetně nahrání na 1ks DVD) 200,- Kč v případě, že si sebou vezmete vlastní FLASH USB DISK případně paměťovou kartu, nebo přenosný HardDisk. Cena je za cca 1-2hodiny záznamu – dle baterie kamery. Vše výše uvedené můžete použít vlastní.o

Na místě je možné (není povinné) uhradit příplatek (připojištění) za případně vzniklou škodu přesahující 10.000,- příplatek je 250,-Kč (v případě poškození Vaší vinou a uhrazením příplatku 250,- před jízdou, nebudeme v případě škody vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč, škody do 10.000,- je třeba uhradit vždy, stejně tak jako kdyby byla čtyřkolka pojištěna havarijně – pojišťovny toto nazývají termínem spoluúčast.)

Hodnocení zážitku

J. Fialová, 4.7.2014
0 / 5

Dobrý den paní Trubačová, Telčsko na čtyřkolce bylo jedním slovem PERFEKTNÍ. Zážitek rozhodně splnil očekávání a závěr na tankodromu dokonce očekávání předčil, instruktor byl fajn a zážitek rozhodně doporučuji. Mějte hezký den

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Základní informace

Místo: Vílanec u Jihlavy

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

Čtyřkolkový Off-road Praha

Milovice
/ 5

Na širokých pneumatikách a s ještě širším úsměvem ve tváři budete uhánět rychle vpřed na čtyřkolce. Není to žádné překvapení, že jejich ovladatelnost a jízdní vlastnosti se nedají srovnat ani s motorkou, ani s autem. Zažijte to sa...

od 2 300 Kč 1 750 Kč

Více

doporučujeme

Extrémní jízda na čtyřkolce

Vílanec u Jihlavy
/ 5

Jestliže máte rádi adrenalin v žilách, pak je tento zážitek na čtyřech kolách stvořen přímo pro Vás. Při extrémní jízdě Vás s naším instruktorem čeká zážitek, který zcela jistě jinde nezažijete! Přijeďte si na Jihlavsko zajezdit n...

od 1 500 Kč

Více