Telčsko na čtyřkolce

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Čeká Vás celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčského okolí. Krom nádherné přírody Vás motokrosové dráhy, hrádek Roštejn, rozhledna Oslednice, výborný oběd a zámek.

Již máte certifikát?
od 5 990 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
5 990 Kč

Výběr příplatku

spolujezdec
1 200 Kč

jede za řidičem nebo po předchozí dohodě přímo za instruktorem (záleží na skladbě dané skupiny)

po kliknutí na OBJEDNAT zvolíte příplatek k jakékoliv variantě výše

Co zažijete

Výlet začíná v 10 hodin dopoledne na naší centrále instrukcí z ovládání čtyřkolek a ihned po té se vydáte na obhlídku a průjezd místní motokrosovou dráhou. Následuje cesta nádhernou přírodou po veřejně přístupných cestách i necestách na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů (prohlídka věže hradu, pro zájemce prohlídka hradu), po prohlídce Roštejna se vydáváme směrem k motokrosové dráze „Dyjické mosty“, kterou také projedeme.

Z tratě vyrážíme na nedalekou rozhlednu Oslednice s výhledem na Telčské okolí, nejvyšší vrchol vysočiny „Javořici“ a nádherným výhledem na samotné městečko Telč. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde Vás v místní osvědčené pizzerii čeká oběd dle vlastního výběru. Po obídku zamíříte na venkovní obhlídku místního zámku a přilehlé zámecké zahrady a následně vyrážíte cestou necestou zpět. Výlet končí kolem 16 hodiny příjezdem na centrálu do Vílance u Jihlavy.

Zážitek Telčsko na čtyřkolce obsahuje:

  • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator X5, RX510, Yamaha Grizzly 700)
  • Zapůjčení Helmy
  • Palivo
  • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva
  • Vstupné – vyhlídková věž Roštejn, rozhledna Oslednice
  • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Speciální předpoklady:

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Počet osob:

Pro 1 osobu, která se přidá k jiné skupině v předem vypsaném termínu. Pro až 6 osob (= 6 čtyřkolek najednou + instruktor). Spolujezdec sedí na čtyřkolce s řidičem nebo přímo za instruktorem (dle dohody).

Sezóna, počasí:

Zážitek Telčsko na čtyřkolce se jezdí v sezóně začátek dubna až konec října. Z důvodu vstupů na hrad, zámek a rozhlednu nejezdíme v pondělí kdy je zavřeno.

Délka trvání:

Jedná se o výlet od 10:00 do 16:00, celkem 6 hodin včetně instrukcí a zastávek, čistý čas jízdy na čtyřkolce 3-4 hodiny, prohlídkové pauzy a oběd cca 2hodiny.

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě.

Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky.

Hodnocení skutečných zákazníků (3 recenze)

account_circle J. Fialová
5/5

Dobrý den paní Trubačová, Telčsko na čtyřkolce bylo jedním slovem PERFEKTNÍ. Zážitek rozhodně splnil očekávání a závěr na tankodromu dokonce očekávání předčil, instruktor byl fajn a zážitek rozhodně doporučuji. Mějte hezký den

account_circle Petr Moravčík
5/5

Dobrý den, s výletem na čtyřkolkách jsme byli spokojeni. Doporučujeme Vašim dalším zájemcům. S pozdravem

account_circle Škrháková
5/5

Dobrý den paní Trubačová, Výlet měli teď v sobotu a i přesto, že byli zmrzlí a zmoklí jak…..tak byli nadšení. Určitě zážitek doporučují dalším zájemcům. Instruktor byl bezvadnej a okolí je na vysočině supr….no prostě vysočina… Přeji pěkný den

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Milovice
5/5

Na širokých pneumatikách a s ještě širším úsměvem ve tváři budete uhánět rychle vpřed na čtyřkolce na speciální trati v Milovících u Prahy!

Nejprodávanější
location_on Vílanec u Jihlavy
5/5

Extrémní jízda na čtyřkolce - s naším instruktorem Vás čeká zážitek, který zcela jistě jinde nezažijete!

location_on Vílanec u Jihlavy
5/5

Jste milovníkem přírody? Máte rádi pohodovou projížďku krajinou, ale neradi se trmácíte pěšky nebo na kole, nebo chcete vyzkoušet jaké to je ovládat terénní stroj v terénu i na silnici a podívat se do míst, které byste zcela jistě nikdy nenavštívili?

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz