Telčsko na čtyřkolce

5 hvězdičky 5/5 (3 recenzí)
                          Vílanec u Jihlavy
Vílanec u Jihlavy
Telčsko na čtyřkolce
Telčsko na čtyřkolce Telčsko na čtyřkolce
Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (1)

1 osoba

Místo zážitku Vílanec u Jihlavy
Počet osob 1
5.990 Kč

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Čeká Vás celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčského okolí. Krom nádherné přírody Vás motokrosové dráhy, hrádek Roštejn, rozhledna Oslednice, výborný oběd a zámek.

Ceny od 5.990 Kč
Mapa míst
pořádání zážitku
Mapa
Vše o nákupu
zážitku
Vše o nákupu
Zeptejte se na
dotaz k zážitku
Obálka

Program zvolené varianty Šipka

Co zažijete Šipka

Výlet začíná v 10 hodin dopoledne na naší centrále instrukcí z ovládání čtyřkolek a ihned po té se vydáte na obhlídku a průjezd místní motokrosovou dráhou. Následuje cesta nádhernou přírodou po veřejně přístupných cestách i necestách na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů (prohlídka věže hradu, pro zájemce prohlídka hradu), po prohlídce Roštejna se vydáváme směrem k motokrosové dráze „Dyjické mosty“, kterou také projedeme.

Z tratě vyrážíme na nedalekou rozhlednu Oslednice s výhledem na Telčské okolí, nejvyšší vrchol vysočiny „Javořici“ a nádherným výhledem na samotné městečko Telč. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde Vás v místní osvědčené pizzerii čeká oběd dle vlastního výběru. Po obídku zamíříte na venkovní obhlídku místního zámku a přilehlé zámecké zahrady a následně vyrážíte cestou necestou zpět. Výlet končí kolem 16 hodiny příjezdem na centrálu do Vílance u Jihlavy.

Zážitek Telčsko na čtyřkolce obsahuje:

 • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator X5, RX510, Yamaha Grizzly 700)
 • Zapůjčení Helmy
 • Palivo
 • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva
 • Vstupné – vyhlídková věž Roštejn, rozhledna Oslednice
 • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Speciální předpoklady:

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Počet osob:

Pro 1 osobu, která se přidá k jiné skupině v předem vypsaném termínu. Pro až 6 osob (= 6 čtyřkolek najednou + instruktor). Spolujezdec sedí na čtyřkolce s řidičem nebo přímo za instruktorem (dle dohody).

Sezóna, počasí:

Zážitek Telčsko na čtyřkolce se jezdí v sezóně začátek dubna až konec října. Z důvodu vstupů na hrad, zámek a rozhlednu nejezdíme v pondělí kdy je zavřeno.

📅 Termíny:

Termíny je možné objednávat na soboty i neděle, ale i v týdnu

Délka trvání:

Jedná se o výlet od 10:00 do 16:00, celkem 6 hodin včetně instrukcí a zastávek, čistý čas jízdy na čtyřkolce 3-4 hodiny, prohlídkové pauzy a oběd cca 2hodiny.

Průběh zážitku Šipka

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě.

Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky.

Recenze zážitku (3) Šipka

„Dobrý den paní Trubačová, Telčsko na čtyřkolce bylo jedním slovem PERFEKTNÍ. Zážitek rozhodně splnil očekávání a závěr na tankodromu dokonce očekávání předčil, instruktor byl fajn a zážitek rozhodně doporučuji. Mějte hezký den “

5 /5

5 hvězdičky

J. Fialová | 4. 7. 2014

„Dobrý den paní Trubačová, Výlet měli teď v sobotu a i přesto, že byli zmrzlí a zmoklí jak…..tak byli nadšení. Určitě zážitek doporučují dalším zájemcům. Instruktor byl bezvadnej a okolí je na vysočině supr….no prostě vysočina… Přeji pěkný den “

5 /5

5 hvězdičky

Škrháková | 11. 10. 2011

„Dobrý den, s výletem na čtyřkolkách jsme byli spokojeni. Doporučujeme Vašim dalším zájemcům. S pozdravem “

5 /5

5 hvězdičky

Petr Moravčík | 6. 9. 2011

Dotazy k zážitku Šipka

K tomuto produktu nejsou žádné dotazy

1 osoba

Místo zážitku
Místo zážitku

Vílanec u Jihlavy

Počet osob
Počet osob

1

Trvání zážitku
Trvání zážitku

Jedná se o výlet od 10:00 do 16:00, celkem 6 hodin včetně instrukcí a zastávek, čistý čas jízdy na čtyřkolce 3-4 hodiny, prohlídkové pauzy a oběd cca 2hodiny.

Platnost poukazu
Platnost poukazu 14 měsíců
Výměna certifikátu
Výměna certifikátu zdarma
5.990 Kč