VYBERTE SI ZÁŽITEK

Ponor na zkoušku Brno

Všichni rádi sledujeme podmořský svět v televizní obrazovce. Jsou ale tací, kteří na každé dovolené neváhají, nasadí brýle a šnorchl a pozorují vše vlastníma očima. Chcete se potápět v azurovém světě ticha a zažívat dobrodružství s mořskými živočichy? Pojďte vyzkoušet Váš první nádech pod vodní hladinou v největším plaveckém bazénu v Brně při ponoru na zkoušku a pak se uvidí!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
1
1 000 Kč
1 osoba s foto
1
1 290 Kč
2 osoby
2
1 690 Kč
2 osoby s foto
2
1 850 Kč
Příplatek za profi foto a video
1 100 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • úvodní školení teorie
  • půjčení kompletní potápěčské výstroje, vč. plné láhve (pokud máte svoji masku a ploutve můžete je použít)
  • vystrojení a sestavení výstroje klientem pod dozorem instruktora
  • vstup na bazén
  • ponor (min 20min, běžně až 45min)
  • obdržíte diplom o absolvování zkušebního ponoru a pozvánku do začátečnického kurzu potápění OWD

Délka trvání zážitku

2 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Vyzkoušíte si první pocit v bazénu při dýchání s potápěčskou výstrojí. Vše pod dohledem zkušených divemasterů a s nejmodernější technikou. Doporučujeme pro všechny vodomily, kteří by se chtěli stát sportovním potápěčem.

Počet osob

Zážitek je pro 1 osobu avšak ponoru se může účastnit po domluvě i vícečlenná skupina (je třeba zajistit více instruktorů).

Diváci

Obdarovaný si může vzít doprovod. K vodě je nutné se převléci do plavek (případně alespoň karťasů a trika) a vhodnou obuv. Lze fotit. Vstup pro doprovod na suchu zdarma. V případě plavání, šnorchlování či potápění platí doprovod vstupné a půjčovné dle aktuálního ceníku na místě.

Sezóna, počasí

Ponor na zkoušku můžete zažít celoročně.

Rezervace

Termín svého ponoru prosím domlouvejte min. týden předem. Realizace je možná ve dnech: STŘEDA - sraz 18:00 hod., odchod cca 21:30 hod., SOBOTA - sraz 9:00 hod., odchod cca 11:30 hod.

Rezervujte si termín

Základem jsou první informace, kterých se Vám dostane na cca 0,5 hodinové instruktáži, pokyny dostanete i v písemné podobě. Za asistence instruktora se navléknete do potápěčské výstroje a půjdete se seznámit s pocity ve vodě s lahví na zádech.

Instruktoři Vám vše vysvětlí a názorně předvedou. Na každé dva potápěče vždy připadá jeden divemaster, takže nemusíte mít strach, že by Vám nějaké informace unikly nebo se Vám někdo dostatečně nevěnoval. V max. hloubce 5 metrů si během 20 minut (minimálně) vyzkoušíte různé techniky ponoru a osvojíte si tak trochu jiný pohyb než na co jste byli dosud za celý život zvyklí.

Vhodné pro každého, kdo chce zkusit přístrojové potápění. Mohou ho absolvovat plavci jakéhokoli věku, děti od sedmi let se souhlasem zákonného zástupce. Pro nadšené rodiče můžeme domluvit i ponor malého dítěte. Nutný je dobrý zdravotní stav a být dobrý plavec. Akce není vhodná pro lidi trpící epilepsií či kardiaky. V případě zdravotních problémů nutno sdělit užívání léků. Pokud bude zájemce pod vlivem alkoholu a toxických látek, tak nebude vpuštěn.

S sebou stejné vybavení jako na plavání - jsou potřeba plavky a ručník. Vše ostatní půjčíme. Je však lepší vzít si vlastní masku či ploutve, pokud je vlastní a dobře sedí.

Pokud jste si předem objednali (stačí při rezervaci termínu) podvodní foto/avi video dokumentaci Vašeho zážitku (s sebou flash disk, který necháte k dispozici a vyzvednete cca do týdne).

Možné předem objednat také profi foto a video v ceně navíc uw fotograf, včetně zpracování fota a střihu videa, vypálení DVD.

Hodnocení zážitku

Hana Loucká, 14.1.2014
0 / 5

Vážená paní Trubačová, vše bylo v naprostém pořádku, nebyl vůbec žádný problém. Instruktor byl v pohodě a ačkoliv to se mnou nešlo hned, tak se mi věnoval a nakonec jsem dala i těch 5m (měla jsem problémy s rozdýcháním). V každém případě to byl "zážitek" a mohu jenom doporučit. Hezký den a třeba zase u jiného zážitku. Děkuji.

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Kapitánem na zkoušku

Lipno nad Vltavou
/ 5

Okukujete vždy v přístavech lodě? My Vás s lodí seznámíme a naučíme ji ovládat! Jako zkušený kapitán budete ladit plachty, manévrovat kormidlem a plánovat trasu. Snad jen popřát dobrý vítr do plachet a dobrodružství může začít, ta...

od 4 800 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Pilotem letadla na zkoušku

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem...Strávíme hezký den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace.

od 3 900 Kč

Více