Ponor na zkoušku Brno

Všichni rádi sledujeme podmořský svět v televizní obrazovce. Jsou ale tací, kteří na každé dovolené neváhají, nasadí brýle a šnorchl a pozorují vše vlastníma očima. Chcete se potápět v azurovém světě ticha a zažívat dobrodružství s mořskými živočichy? Pojďte vyzkoušet Váš první nádech pod vodní hladinou v největším plaveckém bazénu v Brně při ponoru na zkoušku a pak se uvidí!

Již máte certifikát?
od 1 000 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba
Brno
Počet osob: 1
1 000 Kč
1 osoba s foto
Brno
Počet osob: 1
1 290 Kč
2 osoby
Brno
Počet osob: 2
1 690 Kč
2 osoby s foto
Brno
Počet osob: 2
1 850 Kč

Výběr příplatku

Příplatek za profi foto a video
1 100 Kč

Co zažijete

Vyzkoušíte si první pocit v bazénu při dýchání s potápěčskou výstrojí. Vše pod dohledem zkušených divemasterů a s nejmodernější technikou. Doporučujeme pro všechny vodomily, kteří by se chtěli stát sportovním potápěčem.

Průběh zážitku

Základem jsou první informace, kterých se Vám dostane na cca 0,5 hodinové instruktáži, pokyny dostanete i v písemné podobě. Za asistence instruktora se navléknete do potápěčské výstroje a půjdete se seznámit s pocity ve vodě s lahví na zádech.

Instruktoři Vám vše vysvětlí a názorně předvedou. Na každé dva potápěče vždy připadá jeden divemaster, takže nemusíte mít strach, že by Vám nějaké informace unikly nebo se Vám někdo dostatečně nevěnoval. V max. hloubce 5 metrů si během 20 minut (minimálně) vyzkoušíte různé techniky ponoru a osvojíte si tak trochu jiný pohyb než na co jste byli dosud za celý život zvyklí.

Hodnocení skutečných zákazníků (5 recenzí)

account_circle Hana Loucká
5/5

Vážená paní Trubačová, vše bylo v naprostém pořádku, nebyl vůbec žádný problém. Instruktor byl v pohodě a ačkoliv to se mnou nešlo hned, tak se mi věnoval a nakonec jsem dala i těch 5m (měla jsem problémy s rozdýcháním). V každém případě to byl "zážitek" a mohu jenom doporučit. Hezký den a třeba zase u jiného zážitku. Děkuji.

account_circle Hanka Šimková
5/5

Dobrý den paní Trubačová, potápění bylo super. Absolovali jsme zábavnou formou základy teorie potápění, vyzkoušení ponoru individuálně s instruktorem a z celé akce máme i fotografickou dokumentaci. S přáním pěkného dne

account_circle Kuba
5/5

Kdo nezkusil, nepochopí! Tento zážitek jsem absolvoval již podruhé (nechce se mi dělat celý potápěčský kurz) a tak jsem uvítal možnost si výstroj nazávazně půjčit a s instruktorem si jít v Brně zapotápět. Podruhé jsem s sebou vzal ženu, které se to taky hodně líbilo. Když nevíte jak naložit se sobotním odpolednem, navrhuji se jít potápět! ;)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Lipno nad Vltavou

Okukujete vždy v přístavech lodě? My Vás s lodí seznámíme a naučíme ji ovládat! Jako zkušený kapitán budete ladit plachty, manévrovat kormidlem a plánovat trasu. Snad jen popřát dobrý vítr do plachet a dobrodružství může začít, tak AHOY!

location_on Praha, Brno, ...
5/5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz