Bungee jumping Chomutov - z nejvyššího mostu v ČR

Zažijte adrenalin na maximum při bungee jumpu v Chomutově! Jde o skok z nejvyššího mostu 62 metrů. Nakupte dnes za skvělou cenu a využijte kdykoliv - platnost 2 roky.

Již máte certifikát?
od 1 350 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Nejprodávanější
Sleva
1 osoba
Chomutov
Počet osob: 1
1 590 Kč 1 350 Kč
Sleva
1 osoba + DVD
Chomutov
Počet osob: 1
2 799 Kč 2 490 Kč
Nejprodávanější
Sleva
2 osoby, tandem
Chomutov
Počet osob: 2
2 899 Kč 2 790 Kč
Sleva
2 osoby, tandem + DVD
Chomutov
Počet osob: 2
4 099 Kč 3 890 Kč

Co zažijete

Jump most nad údolím řeky Hačka (62 metrů) u Chomutova je v současné době nejvyšším mostem v České republice, kde se provozuje bungee jumping! Kvalifikovaný tým odborníků, který má praxi dalece přes 10 let se postará o Vaši bezpečnost - 3 - 2 -1 SKOK!

BUNGEE JUMPING CHOMUTOV můžete skákat s různými typy úvazů - za nohy a za postroj, jakým způsobem skočíte můžete odkoukat až na místě od skokanů před Vámi a rozhodnout se těsně před tím.

BUNGEE JUMPING TANDEM je skok, při němž skáčí dva účastníci najednou. Při tomto skoku jste uvázáni kotníkovým úvazem za nohy. Tento seskok je běžným u párů, kdy si přijdou skočit přítel s přítelkyní, bratr se sestrou, tatínek se synem či dcerou atd. Seskok je omezen pouze váhou, kdy váha obou účastníků dohromady nesmí překročit 160 kg.

Rezervujte v našem rezervačním systému zde 🤗 Nebo využijte rezervační linky na tel.: 739044204.

Speciální předpoklady:

Zájemci mladší 18 let potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce. Nemůže-li být zákonný zástupce či rodič přítomni, je skokan povinen si tuto smlouvu vyžádat s dostatečným předstihem, vytisknout ji, rodiče ji pak vyplní a podepíší - údaje musí být ověřeny (check point či notář). Při tomto sportu dochází k nezvyklému namáhaní kloubů, páteře a srdce a proto by ho neměli podstupovat jedinci po operaci kolen, páteře nebo při srdečních potížích. Váhové omezení je od 40 do 120 kg při skoku jednotlivce, pro skoky v tandemu platí váhové omezení 160 kg dohromady.

Podívejte se na všechny možnosti bungee jumpů po celé ČR!

Průběh zážitku

Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování během a po skoku. Poté si dohodnete, kterým typem úvazu chcete skočit. Budete bezpečně připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád. Každý účastník obdrží po seskoku certifikát o absolvování seskoku.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (16 recenzí)

account_circle Radka Havlíčková
5/5

Úžasný a nezapomenutelný zážitek! K pořadatelům není sebemenší výtka, vše na jedničku 😊

account_circle Adéla Kůstková
5/5

Dobrý den, se službami jsem byla spokojená, velmi dobrý přistup k nervózním skokanům. Určitě bych seskok doporučila váhacím zájemcům. Je příjemný pocit, překonání sama sebe, do té hloubky skočit. Takže dobrý pocit a doporučuji jak vás agentůru, tak i seskok. S pozdravem

account_circle David Orsak
5/5

Dobrý den, co se týče zažitku musím rict, že to bylo skvělé nečekali jsme ani 10 minut, což nebyl vůbec problém, alespoň jsme si prohlédli co nás čeká. A samotný skok, to bylo něco úžasného, zážitek na celý život na který nikdo z nás nezapomene. Pokud budeme mít další chuť zkusit další dávku adrenalinu určitě se na Vás obrátíme. S pozdravem

account_circle Honza
5/5

Vrele doporucuji vsem zajemcum. Nezapomenutelny zazitek na cely zivot. Skvely pristup personalu. Stoji to za to!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Harrachov
5/5

Bungee jump Harrachov je jediným místem v ČR, kde si můžete skočit po celý rok od ledna až do prosince. Cena je velmi příznivá, tak neváhejte a zakupte poukaz na bungee jumping.

1 299 Kč od 990 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Praha
5/5

Skočte si bungee jump v Praze z výšky až 50 metrů! Darujte bungee jumping poukaz pro milovníky adrenalinu, protože tohle ještě nikdy nezažili!

2 299 Kč od 1 950 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz