Bungee jumping Praha

Skočte si bungee jump v Praze z výšky až 50 metrů! Darujte bungee jumping poukaz pro milovníky adrenalinu, protože tohle ještě nikdy nezažili!

Již máte certifikát?
od 1 950 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
50 m, 1 osoba
Praha
Počet osob: 1
2 299 Kč 1 950 Kč
Sleva
50 m, 1 osoba + DVD
Praha
Počet osob: 1
3 299 Kč 2 950 Kč
Sleva
50 m, 2 osoby, tandem
Praha
Počet osob: 2
4 599 Kč 4 350 Kč
Sleva
50 m, 2 osoby, tandem + DVD
Praha
Počet osob: 2
5 599 Kč 5 350 Kč

Co zažijete

Bungee jumping je dnes již legendární aktivita nabitá adrenalinem, při níž tuhne krev v žilách i velmi odvážným. Na druhou stranu však během 19-ti let činnosti v ČR, vyzkoušelo toto opravdové překonání sebe sama již na tisíce nadšených zájemců.

Využijte tak příležitosti skočit si bungee jump z výšky až 50 metrů v Praze na elastickém laně! Zažijete zvýšenou hladinu adrenalinu bez rizika. Veškeré materiální zabezpečení vč. bungee lana je sekundárně jištěno. Budete pod dohledem profesionálních instruktorů s praxí až 19 let, kdy každý instruktor má na svém kontě stovky seskoků.

  • BUNGEE JUMPING můžete skákat s různými typy úvazů - za nohy a za postroj, jakým způsobem skočíte můžete odkoukat až na místě od skokanů před Vámi a rozhodnout se těsně před tím.
  • TANDEMOVÝ SKOK je skok, při němž skáčí dva účastníci najednou. Při tomto skoku jste uvázáni kotníkovým úvazem za nohy. Tento seskok je běžným u párů, kdy si přijdou skočit přítel s přítelkyní, bratr se sestrou, tatínek se synem či dcerou atd.

Bungee jumping u nás můžete absolvovat, pokud vážíte od 40 do 120 kg.  Tandemový seskok, tedy společný skok dvou osob je do max 160 kg dohromady.

A co bungee jumping ve dvou?
Ano, je to možné, skočíte si spolu! Zakupte variantu v tandemu a můžete se spolu objímat, spolu křičet, spolu plakat dojetím!

Podívejte se na všechny možnosti bungee jumpů po celé ČR!

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (4 recenze)

account_circle Dominik Duba
5/5

ZDRAVÍM, ABSOLUTNĚ NEPOPSATELNÝ POCIT. JEDINEČNÝ , ŮŽASNÝ...... URČITĚ MŮŽU DÁL VŠEM DOPORUČIT. 101% SPOKOJENOST, PERFEKTNÍ TÝM!!!! DĚKUJI.

account_circle Cainarean
5/5

I přes obrovskou nervozitu a strach to byl nezapomenutelný zážitek. Veškeré informace jsme se dozvěděli včas, komunikace byla také na výborné úrovni. Práce instruktorů při přípravě i samotném seskoku byla na 100% . Byli jsme moc spokojeni a určitě tuto agenturu ještě v budoucnu využijeme. Doporučuji všem !

account_circle JP
5/5

Dobrý den paní Trubačová, se službami instruktorů i agentury jsem byla spokojena, samotný seskok byl nejen supr zážitek, ale přesvědčila jsem se na vlastní kůži, že dokážu překonat sama sebe i bez ohledu na svůj věk. Vřele doporučuji všem!!!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Sleva
location_on Chomutov
5/5

Zažijte adrenalin na maximum při bungee jumpu v Chomutově! Jde o skok z nejvyššího mostu 62 metrů. Nakupte dnes za skvělou cenu a využijte kdykoliv - platnost 2 roky.

1 590 Kč od 1 350 Kč
VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Praha Letňany
5/5

Pojďte si vyzkoušet volný pád jako z letadla v tunelu Praha Letňany. Zasáhne Vás proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz