VYBERTE SI ZÁŽITEK

Bungee jumping z jeřábu

Otestujte, kam až vyšplhá hladina adrenalinu, ten pocit potom stojí za to! Skočte si přímo v místě Vašeho bydliště nebo blízkém městě. Skok umožňuje jeřáb z výšky od 50 metrů! Máte na to? 

Místo konání zážitku: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc Zobrazit na mapě

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
50 m, 1 osoba
1
2 179 Kč
-5 % 2 299 Kč
Tandem 50 m, 2 osoby
2
4 350 Kč
-5 % 4 599 Kč
80 m, 1 osoba
1
2 640 Kč
-27 % 3 599 Kč
Tandem 80 m, 2 osoby
2
5 290 Kč
-27 % 7 199 Kč
110 m, 1 osoba
1
3 480 Kč
-30 % 4 999 Kč
Tandem 110 m, 2 osoby
2
7 290 Kč
-27 % 9 999 Kč
Příplatek za DVD (záznam 1 skoku)
1 000 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Celý program – příprava i se samotným skokem trvá cca 20 minut. Pořadí skokanů však určuje výhradně provozovatel seskoků. Se zakoupeným poukazem si vyhraďte po příjezdu čas min. 5 minut až 3 hodiny. Pokud nechcete na místě čekat déle než 30 minut, je možné si připlatit nadstandardní odbavení s absolutní předností = příplatek 1 000 Kč na místě.

Co zažijete s tímto balíčkem

Tento zážitek je velmi náročný po organizační stránce. Dbejte proto prosím všech pokynů, které níže uvádíme, děkujeme.

Realizace je možná POUZE V TĚCHTO PŘEDEM VYPSANÝCH TERMÍNECH v roce 2019. V každé lokalitě jsou pouze dva termíny, nebudou se měnit ani přidávat.

Brno 50m: 25.7.2019, 29.8.2019

Brno 80m a 110m: 29.8.2019

Praha 50m: 5. 7.2019, 16.8.2019

Ostrava 50m: 18. 7.2019, 22.8.2019

Plzeň 50m: 4. 7.2019

Olomouc 50m: 19. 7.2019, 23.8.2019

  • BUNGEE JUMPING můžete skákat s různými typy úvazů - za nohy a za postroj, jakým způsobem skočíte můžete odkoukat až na místě od skokanů před Vámi a rozhodnout se těsně před tím.
  • TANDEMOVÝ SKOK je skok, při němž skáčí dva účastníci najednou. Při tomto skoku jste uvázáni kotníkovým úvazem za nohy. Tento seskok je běžným u párů, kdy si přijdou skočit přítel s přítelkyní, bratr se sestrou, tatínek se synem či dcerou atd. Seskok je omezen pouze váhou, kdy váha obou účastníků dohromady nesmí překročit 300 kg.

Bungee jumping je dnes již legendární aktivita nabitá adrenalinem, při níž tuhne krev v žilách i velmi odvážným. Na druhou stranu však během 16-ti let činnosti v ČR, vyzkoušelo toto opravdové překonání sebe sama již na tisíce nadšených zájemců. Bungee jumping provádíme také z mostů a věží.

Využijte tak příležitosti skočit si z výšky až 110 metrů v Brně na elastickém laně a vyzkoušet si Bungee Jumping z nejvyššího místa v České republice. Zažijete zvýšenou hladinu adrenalinu bez rizika. Veškeré materiální zabezpečení vč. bungee lana je sekundárně jištěno. Budete pod dohledem profesionálních instruktorů s minimální praxí 2 - 19 let, kdy každý instruktor má na svém kontě stovky seskoků.

Nezapomeňte s sebou prosím Dárkový certifikát Impresio, kterým se prokážete. Bez vytištěného poukazu nelze skákat!

Přesné informace k místě seskoku obdržíte na základě řádně provedené a potvrzené rezervace na Váš email nejpozději 14 dní před akcí.

Podívejte se také na bungee jumping z mostu v Chomutově nebo z televizní věže v Harrachově!

Počet osob

Program je pro 1 nebo 2 skokany v tandemu. Zakoupit můžete i vícero poukazů, které nám pak uvedete pro společnou rezervaci termínu.

Diváci

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Sezóna, počasí

Skáče se za každého počasí!

Rezervace

Realizace je možná POUZE VE VÝŠE UVEDENÝCH PŘEDEM VYPSANÝCH TERMÍNECH v roce 2019. V každé lokalitě jsou pouze dva termíny, nebudou se měnit ani přidávat. V případě nenaplnění kapacity, se seskoky přesouvají do vedlejšího kraje. Doporučujeme rezervovat min. měsíc předem, abyste měli jistotu, že ještě bude místo. Skáče se celý den, rezervuje se konkrétní čas, pokud je Vámi poptávaný obsazen, je Vám rezervován nejbližší volný. Rezervovaný termín seskoku z jeřábu lze bezplatně zrušit max. 30 dní před seskokem!

Rezervujte si termín

Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování během a po skoku.. Poté si dohodnete, kterým typem úvazu chcete skočit. Budete bezpečně připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád. Každý účastník obdrží po seskoku certifikát o absolvování seskoku.

Bungee jumping u nás můžete absolvovat, pokud vážíte od 40 do 160 kg při seskoku do 50 metrů a od 40 do 120 kg při seskoku ze 110 metrů. Zájemci mladší 18 let potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce. Při tomto sportu dochází k nezvyklému namáhaní kloubů, páteře a srdce a proto by ho neměli podstupovat jedinci po operaci kolen, páteře nebo při srdečních potížích.

Typy skoků vybíráte až přímo na místě:

  • SKOK ZA POSTROJ: Bungee lano máte uchycené za postroj v hrudní části. Tzn. že když se dohoupáte, zůstáváte viset v sedě. Při tomto skoku zažíváte stav beztíže při zpětné katapultaci pod most. Při skoku popředu v momentu zachycení volného pádu pružným lanem vás Bungee lano otočí půlsaltem do sedu. Při seskoku pozadu skáčete po nohách a prožíváte nejsilnější adrenalinové pocity při Bungee Jumpingu. Tepová frekvence bývá u tohoto typu skoku nejvyšší a zážitky neopakovatelné.
  • SKOK S ÚVAZEM ZA NOHY: Při skoku za nohy se Vám nabízí opět dva možné typy skoků ..... a to buď popředu nebo pozadu. Každá varianta má své kouzlo. Při skoku popředu vnímáte volný pád k zemi, protože vidíte kam skáčete. Při pádu pozadu zase prožíváte pocity, které Vám více zvyšují tepovou frekvenci srdce, jelikož zpočátku nevidíte kam padáte.

Pokud si objednáte, je v ceně video záznam vašeho skoku na památku! V případě doprovodu v Bungee kleci je vybírán příplatek Kč 800,-/ osobu. Oblečení dle Vašeho uvážení. Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky – především náušnice doporučujeme odložit.

Při nákupu prosím věnujte pozornost délce seskoku! 80 a 110 metrů je možné skočit pouze v BRNĚ!

Přesné informace k místě seskoku (včetně místa konání!) obdržíte na základě řádně provedené a potvrzené rezerace na Váš email nejpozději 14 dní před akcí.

Hodnocení zážitku

Dominik Duba, 7.10.2016
0 / 5

ZDRAVÍM, ABSOLUTNĚ NEPOPSATELNÝ POCIT. JEDINEČNÝ , ŮŽASNÝ...... URČITĚ MŮŽU DÁL VŠEM DOPORUČIT. 101% SPOKOJENOST, PERFEKTNÍ TÝM!!!! DĚKUJI.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Základní informace

Místo: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

doporučujeme

nejnižší cena

Bungee Jumping z TV věže v Harrachově

Harrachov
/ 5

Bungee Jumping Harrachov je jediným místem v České republice, kde si můžete skočit Bungee Jumping po celý rok od ledna až do prosince. Přijeďte za námi na Televizní věž rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 v lyžařském areál...

od 1 250 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Bungee jumping z mostu Chomutov

Chomutov - most Hačka
/ 5

Most nad údolím řeky Hačka (62 metrů) je v současné době nejvyšším mostem v České republice, kde se provozuje bungee jumping! Kvalifikovaný tým odborníků, který má praxi dalece přes 10 let se postará o Vaši bezpečnost - 3 - 2 -1 S...

od 1 899 Kč 1 699 Kč

Více