IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Bungee jumping z jeřábu

NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 420 Kč! Otestujte, kam až vyšplhá hladina adrenalinu, ten pocit potom stojí za to! Skočte si přímo v místě Vašeho bydliště nebo blízkém městě. Skok umožňuje jeřáb z výšky 60 nebo dokonce 120 m! Máte na to? 

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 19.1. (pátek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
60 m, 1 osoba
1
1 420 Kč
-16 % 1 690 Kč
60 m, 1 osoba + DVD
1
2 500 Kč
Tandem 60 m, 2 osoby
2
2 890 Kč
-9 % 3 190 Kč
Tandem 60 m, 2 osoby + DVD
2
3 799 Kč
-13 % 4 360 Kč
120 m, 1 osoba
1
2 450 Kč
-12 % 2 780 Kč
120 m, 1 osoba + DVD
1
3 800 Kč
Tandem 120 m, 2 osoby
2
4 900 Kč
-13 % 5 640 Kč
Tandem 120 m, 2 osoby + DVD
2
6 180 Kč
-2 % 6 330 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Celý program – příprava i se samotným skokem trvá cca 20 minut.

Co zažijete s tímto balíčkem

  • BUNGEE JUMPING můžete skákat s různými typy úvazů - za nohy a za postroj, jakým způsobem skočíte můžete odkoukat až na místě od skokanů před Vámi a rozhodnout se těsně před tím.
  • TANDEMOVÝ SKOK je skok, při němž skáčí dva účastníci najednou. Při tomto skoku jste uvázáni kotníkovým úvazem za nohy. Tento seskok je běžným u párů, kdy si přijdou skočit přítel s přítelkyní, bratr se sestrou, tatínek se synem či dcerou atd. Seskok je omezen pouze váhou, kdy váha obou účastníků dohromady nesmí překročit 300 kg.

Bungee jumping je dnes již legendární aktivita nabitá adrenalinem, při níž tuhne krev v žilách i velmi odvážným. Na druhou stranu však během 16-ti let činnosti v ČR, vyzkoušelo toto opravdové překonání sebe sama již na tisíce nadšených zájemců. Bungee jumping provádíme také z mostů a věží.

Využijte tak příležitosti skočit si z výšky až 120 metrů v Brně na elastickém laně a vyzkoušet si Bungee Jumping z nejvyššího místa v České republice. Zažijete zvýšenou hladinu adrenalinu bez rizika. Veškeré materiální zabezpečení vč. bungee lana je sekundárně jištěno. Budete pod dohledem profesionálních instruktorů s minimální praxí 2 - 19 let, kdy každý instruktor má na svém kontě stovky seskoků.

Podívejte se také na bungee jumping z mostu v Chomutově nebo z televizní věže v Harrachově!

Počet osob

Program je pro 1-2 účastníky, rádi Vám ale vše zajistíme i pro větší skupinu zájemců.

Diváci

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Sezóna, počasí

Sezona je srpen až září v předem stanovených termínech od provozovatele. Skáče se za každého počasí.

Rezervace

Rezervace je nutná měsíc předem! Realizace je možná v předem stanovených termínech pro jednotlivé lokality.
Brno - Obora 60m: 26.7., 30.8.
Brno - Obora 120m: 30.8.
Praha 60m: 20.7., 24.8.
Ostrava - Petřvald 60m: 6.7., 17.8.
Plzeň 60m: 5.7., 6.8.
Olomouc - Náklo 60m: 19.7., 23.8.
V případě nenaplnění kapacity kraje, se seskoky přesouvají do kraje vedlejšího. Zrušení rezervace je možné max 30 dní předem!

Rezervujte si termín

Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování během a po skoku.. Poté si dohodnete, kterým typem úvazu chcete skočit. Budete bezpečně připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád. Každý účastník obdrží po seskoku certifikát o absolvování seskoku.

Bungee jumping u nás můžete absolvovat, pokud vážíte od 40 do 160 kg při seskoku do 60 metrů a od 40 do 120 kg při seskoku ze 120 metrů. Zájemci mladší 18 let potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce. Při tomto sportu dochází k nezvyklému namáhaní kloubů, páteře a srdce a proto by ho neměli podstupovat jedinci po operaci kolen, páteře nebo při srdečních potížích.

Typy skoků vybíráte až přímo na místě:

  • SKOK ZA POSTROJ: Bungee lano máte uchycené za postroj v hrudní části. Tzn. že když se dohoupáte, zůstáváte viset v sedě. Při tomto skoku zažíváte stav beztíže při zpětné katapultaci pod most. Při skoku popředu v momentu zachycení volného pádu pružným lanem vás Bungee lano otočí půlsaltem do sedu. Při seskoku pozadu skáčete po nohách a prožíváte nejsilnější adrenalinové pocity při Bungee Jumpingu. Tepová frekvence bývá u tohoto typu skoku nejvyšší a zážitky neopakovatelné.
  • SKOK S ÚVAZEM ZA NOHY: Při skoku za nohy se Vám nabízí opět dva možné typy skoků ..... a to buď popředu nebo pozadu. Každá varianta má své kouzlo. Při skoku popředu vnímáte volný pád k zemi, protože vidíte kam skáčete. Při pádu pozadu zase prožíváte pocity, které Vám více zvyšují tepovou frekvenci srdce, jelikož zpočátku nevidíte kam padáte.

Pokud si objednáte, je v ceně video záznam vašeho skoku na památku! V případě doprovodu v Bungee kleci je vybírán příplatek Kč 800,-/ osobu. Oblečení dle Vašeho uvážení. Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky – především náušnice doporučujeme odložit.

Bungee jumping můžete vyzkoušet i v Chomutově (z mostu Hačka 62m) a Harrachově (televizní věž 36m) nebo vyzkoušejte naši novinku - staňte se lidským prakem.

Při nákupu prosím věnujte pozornost délce seskoku, kterou umožňují jednotlivá místa konání:
Bungee jumping Brno 60 metrů a 120 metrů
Bungee jumping Praha 60 metrů
Bungee jumping Ostrava 60 metrů
Bungee jumping Plzeň 60 metrů
Bungee jumping Olomouc 60 metrů

Hodnocení zážitku

Dominik Duba, 7.10.2016
0 / 5

ZDRAVÍM, ABSOLUTNĚ NEPOPSATELNÝ POCIT. JEDINEČNÝ , ŮŽASNÝ...... URČITĚ MŮŽU DÁL VŠEM DOPORUČIT. 101% SPOKOJENOST, PERFEKTNÍ TÝM!!!! DĚKUJI.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Základní informace

Místo: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

doporučujeme

nejnižší cena

Bungee Jumping z TV věže v Harrachově

Harrachov
/ 5

Bungee Jumping Harrachov je jediným místem v České republice, kde si můžete skočit Bungee Jumping po celý rok od ledna až do prosince. Přijeďte za námi na Televizní věž rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 v lyžařském areál...

od 888 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Bungee jumping z mostu Chomutov

Chomutov - most Hačka
/ 5

Most nad údolím řeky Hačka (62 metrů) je v současné době nejvyšším mostem v České republice, kde se provozuje bungee jumping! Kvalifikovaný tým odborníků, který má praxi dalece přes 10 let se postará o Vaši bezpečnost - 3 - 2 -1 S...

od 1 399 Kč

Více