Bungee jumping z televizní věže

Bungee jump Harrachov je jediným místem v ČR, kde si můžete skočit po celý rok od ledna až do prosince. Cena je velmi příznivá, tak neváhejte a zakupte poukaz na bungee jumping.

Již máte certifikát?
od 990 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
1 osoba
Harrachov
Počet osob: 1
1 299 Kč 990 Kč
Nejprodávanější
Sleva
1 osoba + DVD
Harrachov
Počet osob: 1
2 299 Kč 2 060 Kč
Sleva
2 osoby, tandem
Harrachov
Počet osob: 2
2 350 Kč 1 950 Kč
Nejprodávanější
Sleva
2 osoby, tandem + DVD
Harrachov
Počet osob: 2
3 190 Kč 3 050 Kč

Co zažijete

Bungee Jumping Harrachov je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáte překrásný výhled na město. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro Bungee Jumping si můžete skočit třeba během Vaší dovolené v Harrachově. Skoky jsou možné za nohy popředu či pozadu nebo s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad. Což zajišťuje zážitek, který odpovídá Vaši osobnosti.

Takže, pokud hledáte adrenalinový zážitek, při Vašem pobytu v Harrachově, který si budete pamatovat na celý život, "freestylový Bungee Jumping" v Harrachově z televizní věže má vše co pro splnění Vašeho zážitku potřebujete.

Přijeďte za námi na Televizní věž rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 v lyžařském areálu Harrachov u čtyřsedačkové lanovky na Čertovu Horu 145 metrů nad městem Harrachov. Přijeďte do Harrachova na lyže, snowboard nebo na běžky a zpříjemněte si svoje chvilky seskokem Bungee Jumpingu. Jedině v Harrachově můžete zažít freestylový Bungee Jumping. Skočte si z věže na snowboardu, na bigfootech nebo Vás naučíme skákat salta.

A co bungee jumping ve dvou?

Ano, je to možné, skočíte si spolu! Zakupte variantu v tandemu a můžete se spolu objímat, spolu křičet, spolu plakat dojetím!

Rezervujte v našem rezervačním systému zde 🤗 Nebo využijte rezervační linky na tel.: 739044204.

Speciální předpoklady:

Váhové omezení je od 40 do 120 kg při skoku jednotlivce, pro skoky v tandemu platí váhové omezení 160 kg dohromady.

Zájemci mladší 18 let potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce. Nemůže-li být zákonný zástupce či rodič přítomni, je skokan povinen si tuto smlouvu vyžádat s dostatečným předstihem, vytisknout ji, rodiče ji pak vyplní a podepíší - údaje musí být ověřeny (check point či notář). Při tomto sportu dochází k nezvyklému namáhaní kloubů, páteře a srdce a proto by ho neměli podstupovat jedinci po operaci kolen, páteře nebo při srdečních potížích.

Diváci:

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Další informace:

Oblečení dle Vašeho uvážení. Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky – především náušnice doporučujeme odložit.

Sezóna, počasí:

Bungee v Harrachově fungují celoročně. Skočit si můžete za každého počasí.

Podívejte se na všechny možnosti bungee jumpů po celé ČR!

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (7 recenzí)

account_circle František Pokorný
5/5

Super zážitek. Pán nám dal užitečné rady a tipy k seskoku.

account_circle Dana Pryszczová
5/5

Super

account_circle František Štross
5/5

Dobrý den, ano, byli jsme spokojeni a zážitek splnil naše očekávání :) S pozdravem

account_circle Poláková Lenka
5/5

Skvělý zážitek, skvělý kolektiv. Všem doporučuji tento zážitek s touto agenturou zažít!!!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Sleva
location_on Chomutov
5/5

Zažijte adrenalin na maximum při bungee jumpu v Chomutově! Jde o skok z nejvyššího mostu 62 metrů. Nakupte dnes za skvělou cenu a využijte kdykoliv - platnost 2 roky.

1 590 Kč od 1 350 Kč
Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Ostrava

Skočte si bungee jump přímo v Ostravě z výšky až 50 metrů! Darujte bungee jumping poukaz pro milovníky adrenalinu, protože tohle ještě nikdy nezažili!

2 299 Kč od 1 950 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz