VYBERTE SI ZÁŽITEK

Bungee Jumping z TV věže v Harrachově

Bungee Jumping Harrachov je jediným místem v České republice, kde si můžete skočit Bungee Jumping po celý rok od ledna až do prosince. Přijeďte za námi na Televizní věž rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 v lyžařském areálu Harrachov u čtyřsedačkové lanovky na Čertovu Horu 145 metrů nad městem Harrachov.

Místo konání zážitku: Harrachov Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
36 m, 1 osoba
1
1 250 Kč
36 m, 1 osoba + DVD
1
2 250 Kč
Tandem 36 m, 2 osoby
2
2 350 Kč
-10 % 2 599 Kč
Tandem 36 m, 2 osoby + DVD
2
3 350 Kč
-7 % 3 595 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Celý program – příprava i se samotným skokem trvá cca 20 minut. Pořadí skokanů však určuje výhradně provozovatel seskoků. Se zakoupeným poukazem si vyhraďte po příjezdu čas min. 5 minut až 3 hodiny. Pokud nechcete na místě čekat déle než 30 minut, je možné si připlatit nadstandardní odbavení s absolutní předností = příplatek 1 000 Kč na místě.

Co zažijete s tímto balíčkem

Jedete do Harrachova na lyže nebo snowboard nebo na běžky? Zpříjemněte si svoje chvilky seskokem Bungee Jumpingu. Jedině v Harrachově můžete zažít freestylový Bungee Jumping. Skočte si z věže na snowboardu, na bigfootech nebo Vás naučíme skákat salta.

Bungee Jumping Harrachov je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáte překrásný výhled na město Harrachov. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro Bungee Jumping si můžete skočit Bungee Jumpingu na Vaši dovolené v Harrachově. Bungee Jumping si můžete skočit za nohy popředu či pozadu nebo si skočit s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad. Což zajišťuje zážitek, který odpovídá Vaši osobnosti.

Takže, pokud hledáte adrenalinový zážitek, při Vašem pobytu v Harrachově, který si budete pamatovat na celý život, "freestylový Bungee Jumping" v Harrachově z televizní věže má vše co pro splnění Vašeho zážitku potřebujete.

Nezapomeňte s sebou prosím Dárkový certifikát Impresio, kterým se prokážete. Bez vytištěného poukazu nelze skákat!

Termín seskoku lze stornovat nejpozději 7 dní před seskokem. V opačném případě, je nutné seskok absolvovat. V případě nedostavení se k seskoku, seskok propadne. Pokud se dostavíte později než v uvedený čas v potvrzení rezervace, seskok nelze absolvovat, jelikož termín je plně obsazen.

Počet osob

Program je pro 1-2 účastníky, rádi Vám ale vše zajistíme i pro větší skupinu zájemců.

Diváci

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Sezóna, počasí

Celoročně. Skočit si můžete za každého počasí.

Rezervace

Rezervaci prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná pouze v těchto PŘEDEM VYPSANÝCH termínech 2019 od 11.00 do 16.00 hod. Přeškrtnuté termíny jsou již obsazené. 

  • BŘEZEN - ŘÍJEN 2019 - KAŽDOU NEDĚLI A NĚKTERÉ STŘEDY - KONKRÉTNÍ TERMÍNY VÁM RÁDI SDĚLÍME NA VYŽÁDÁNÍ

Pořadí skokanů na místě určuje výhradně provozovatel seskoků! Doba čekání na seskok se pohybuje od 5 minut do 4 hodin v závislosti na psychice skákajících a počasí!

Rezervujte si termín

Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování během a po skoku. Budete bezpečně připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád. Každý účastník obdrží po seskoku certifikát o absolvování seskoku.

Není věkově omezeno. Zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým skokem účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce. Váhové omezení v Harrachově je od 40 do 160 kg při skoku jednotlivce. Při tandemovém skoku (seskok v páru) nesmí Vaše váha překročit 160 kg. Máte v páru více než 160 kg? Nezoufejte, přijeďte si za námi skočit do Chomutova.

Oblečení dle Vašeho uvážení. Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky – především náušnice doporučujeme odložit.

Všechny informace o místě konání naleznete zde.

Hodnocení zážitku

Dana Pryszczová, 21.5.2018
5 / 5

Super

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Základní informace

Místo: Harrachov

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Bungee jumping z mostu Chomutov

Chomutov - most Hačka
/ 5

Most nad údolím řeky Hačka (62 metrů) je v současné době nejvyšším mostem v České republice, kde se provozuje bungee jumping! Kvalifikovaný tým odborníků, který má praxi dalece přes 10 let se postará o Vaši bezpečnost - 3 - 2 -1 S...

od 1 899 Kč 1 699 Kč

Více

nejnižší cena

sleva

doporučujeme

Bungee jumping z jeřábu

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc
/ 5

Otestujte, kam až vyšplhá hladina adrenalinu, ten pocit potom stojí za to! Skočte si přímo v místě Vašeho bydliště nebo blízkém městě. Skok umožňuje jeřáb z výšky od 50 metrů! Máte na to? 

od 2 299 Kč 2 179 Kč

Více