Army drill - vojákem na zkoušku

Army drill - vojákem na zkoušku! Pojďte si to vyzkoušet na vlastní kůži! Ideální dárek pro skupinu přátel, nejlepšího kamaráda, lenošivého manžela či upovídanou manželku 😎

Již máte certifikát?
od 1 780 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Army drill pro 1 osobu
Milovice
Počet osob: 1
1 780 Kč

Co zažijete

Díváte se rádi na válečné filmy a vžíváte se do role statečných vojáků? Vzpomínáte občas s přáteli na vojnu a vyprávíte si neopakovatelné momenty, které již pravděpodobně nikdy neprožijete? Omyl! Právě teď můžete odložit televizní ovladač, místo bačkor obout kanady a vrhnout se na opravdový armádní výcvik, při kterém si sáhnete na své dno! Program s příznačným názvem „Army Drill“ vás doslova vtáhne do boje a přinese netušená dobrodružství.

Co vše zážitek vojákem na zkoušku v Tankodromu Milovice obsahuje?

  • velitele
  • vybavení na „drill parkur“ (helma, plynová maska, cvičná zbraň - VZ-58)
  • výcvik
  • prohlídku vojenské techniky
  • projížďka v BVP 1
  • diplom

Délka zážitku: cca 3-4 hodiny.

Jedna ze základních povinností každého vojáka je mimo jiné chodit vždy řádně ustrojen a ozbrojen. I vy dostanete názornou ukázku toho, jak oblékat a nosit vojenský šat. Poté již nic nebude bránit tomu, vyrazit do terénu a na prohlídku našich armádních vozidel. Vojíne, pozor! Váš výcvik právě začíná... Co přesně v něm bude zahrnuto záleží na momentální náladě vašeho velitele. Věřte ale, že nudit se rozhodně nebudete! Pořádně se zapotíte při drill parkuru, je možné, že zažijete i chemický útok. A co když se někdo z vaší roty zraní? Budete mu umět pomoci? A jaké to teprve bude svézt se v bojovém BVP 1!

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5/5

Vyzkoušejte si jaké to je svézt se v obrněném transportéru BVP - 1 drsným terénem bývalého vojenského tankodromu v Milovicích.

VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Milovice
5/5

S.W.A.T. jsou ty nejsilnější, nejodolnější a nejlépe vycvičené zásahové jednotky na světě. Pojďte si vyzkoušet jaké to je být součástí takového týmu!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz