VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jízda na okruhu v Ariel Atom

Využijte jedinečné možnosti usednout za volant jednoho z nejrychlejších aut na světě Ariel Atom 3.5 a zažít tak brutální zrychlení 0-100 km/h za 2.7s. Odstartujte adrenalinovou jízdu na letišti bez omezení tak, jak se patří a zažijte víc!

Místo konání zážitku: Trenčín, Kámen Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
2 kola spolujezdcem, 1 osoba, 4 minuty
1
1 990 Kč
4 kola spolujezdcem, 1 osoba, 8 minut
1
3 490 Kč
5 kola, 1 osoba, 10 minut
1
3 990 Kč
8 kol, 1 osoba, 16 minut
1
5 990 Kč
Videozáznam na SD kartě
500 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • stanovený počet kol dle zakoupené varianty na místě řidiče
  • pohonné hmoty
  • instruktáž
  • zkušeného instruktora po celou dobu jízdy
  • v ceně je také zapůjčení ochranné přilby, rukavic, kukly a speciální obuvi

Délka trvání zážitku

Jedno kolo je dlouhé 2 km, amatérským závodníkům trvá cca 2 minuty než jej projedou, celková délka trvání tedy samozřejmě záleží na Vaší rychlosti.

Co zažijete s tímto balíčkem

Žádný kompromis - vše zbytečné ustoupilo rychlosti, dokonalým jízdním vlastnostem a dynamice auta. Přesto na něm nehledejte střechu, dveře a ani čelní sklo. Dokonce nehledejte žádnou elektorniku, která by vám „kecala“ do řízení. Co ze sebe dostane toto superauto je jen a jen na vás. Vy si tak budete moci vychutnat dokonalý jezdecký zážitek, na který zaručeně nikdy nezapomenete. Ariel Atom 3.5 v sobě ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho muší váze 520kg kombinace, která Vás zatlačí hluboko do sedadla při každém jednom sešlápnutí plynu. Slovy Jeremy Clarksona z Top Gearu: „Nikdy jsem neřídil nic, co by akcelerovalo rychleji.“

Základní technické údaje o vozidle: • Objem motoru: 1 998 cm3 • Max. výkon: 228 kW (310 koní) • Zrychlení 0-100 km/h 2.7 s !!! • Hmotnost: len 520 kg !!! • Max. kroutící moment: 210 Nm

Porovnání výkonu aut : • Škoda Octavia RS : 135 koní / 1 tuna • Ferrari 430 : 326 koní / 1 tuna • Ferrari Enzo : 480 koní / 1 tuna • Bugatti Veyron : 520 koní / 1 tuna • Atom Ariel : 596 koní / 1 tuna.

Jízdy probíhají ve dvou lokalitách - na letišti Kámen (cca 20 km od Pelhřimova) nebo v Trenčíně na Slovensku. Oba okruhy jsou dlouhé 2 km. Na obou okruzích najdete nejen krátké rovinky, ale i techničtější úseky či zákruty. Vyzkoušíte si mega zrychlení a otestujete dokonalou přilnavost. Letištní dráha je připravená jen pro vás! Vybrané letiště nám prosím sdělte při rezervaci termínu.

Počet osob

Pouze pro 1 osobu.

Diváci

Jsou vítání, během zážitku mohou fotografovat či filmovat.

Sezóna, počasí

Sezona je od dubna do října. Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí (mokro) nebo technické závady vám bude nabídnut náhradní vyhovující termín.  

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. Realizace je možná pouze v PŘEDEM VYPSANÝCH TERMÍNECH. Po zaplnění kapacity, jsou termíny průběžně přidávané.

Trenčín:
20.04.
28.04.
12.05.

Kámen:
04.05.
05.05.
25.05.

Rezervujte si termín

Před jízdou vám bude zapůjčena přilba a absolvujete instruktáž. První kolo je seznamovací a na zbývající kola již budete mít příležitost předvést svoje jezdecké umění. Jízdu s vámi na místě spolujezdce absolvuje ostřílený instruktor, který vám během jízdy poradí, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat jízdu svého života. V případě jízdy jako spolujezdec řídí auto instruktor a vy si rychlou jízdu užijete na místě spolujezdce.

  • Řídit může pouze osoba starší 18 let s platným řidičským průkazem B.
  • Výškové ani hmotností omezení není, většinou se do tohoto typu vozu vměstná i prostorově výraznější osoba :-)
  • Neskládá se žádná kauce. Před jízdou se podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti.
  • Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici, nesmí být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek, přípl léků, které by mohly mít vliv na jeho schopnosti řídit vůz.

Doporučujeme sportovní pohodlné oblečení. Přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty jsou v ceně zážitku. Možná také varianta s příplatkem za video záznam.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Trenčín, Kámen

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Jízda ve formuli na okruhu

Trenčín, Kámen
/ 5

Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli pravým pilotem formule. Jízda v Renault 2.0 na letištním okruhu je zážitek, který se nedá porovnat s žádnou jinou jízdou.

od 3 990 Kč

Více

Řízení BMW na závodním okruhu

Most
/ 5

Zažijte na místě pilota jaké to je, když řídíte závodní vůz na opravdové závodní trati a také jak to vypadá, když tento vůz řídí zkušený závodní jezdec. Darujte adrenalinovou jízdu po okruhu v závodním speciálu BMW série 3.

od 4 690 Kč

Více