IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Jízda na okruhu v Ariel Atom

Využijte jedinečné možnosti usednout za volant jednoho z nejrychlejších aut na světě Ariel Atom 3.5 a zažít tak brutální zrychlení 0-100 km/h za 2.7s. Odstartujte adrenalinovou jízdu na letišti bez omezení tak, jak se patří a zažijte víc!

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 21.2. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
2 kola spolujezdcem
1
1 590 Kč
4 kola spolujezdcem
1
2 690 Kč
4 kola řízení - program START
1
3 490 Kč
7 kol řízení - program PILOT
1
5 390 Kč
Příplatek za video záznam
400 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • 4 kola v programu Start nebo 7 kol v programu Pilot na místě řidiče či 2 nebo 4 kola na místě spolujezdce (dle zakoupené varianty)
  • pohonné hmoty
  • instruktáž
  • zkušeného instruktora po celou dobu jízdy
  • v ceně je také zapůjčení ochranné přilby, rukavic, kukly a speciální obuvi

Délka trvání zážitku

Záleží na vás, jak rychle kolo projedete :-)

Co zažijete s tímto balíčkem

Žádný kompromis - vše zbytečné ustoupilo rychlosti, dokonalým jízdním vlastnostem a dynamice auta. Přesto na něm nehledejte střechu, dveře a ani čelní sklo. Dokonce nehledejte žádnou elektorniku, která by vám „kecala“ do řízení.  

Co ze sebe dostane toto superauto je jen a jen na vás. Vy si tak budete moci vychutnat dokonalý jezdecký zážitek, na který zaručeně nikdy nezapomenete. Ariel Atom 3.5 v sobě ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho muší váze 520kg kombinace, která Vás zatlačí hluboko do sedadla při každém jednom sešlápnutí plynu. Slovy Jeremy Clarksona z Top Gearu: „Nikdy jsem neřídil nic, co by akcelerovalo rychleji.“

Základní technické údaje o vozidle:

• Objem motoru: 1 998 cm3 • Max. výkon: 228 kW (310 koní) • Zrychlení 0-100 km/h 2.7 s !!! • Hmotnost: len 520 kg !!! • Max. kroutící moment: 210 Nm

Porovnání výkonu aut :

• Škoda Octavia RS : 135 koní / 1 tuna • Ferrari 430 : 326 koní / 1 tuna • Ferrari Enzo : 480 koní / 1 tuna • Bugatti Veyron : 520 koní / 1 tuna • Atom Ariel : 596 koní / 1 tuna.

Počet osob

Pouze pro 1 osobu.

Diváci

Jsou vítání, během zážitku mohou fotografovat či filmovat.

Sezóna, počasí

Sezona je od dubna do října. Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí (mokro) nebo technické závady vám bude nabídnut náhradní vyhovující termín.  

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. Realizace je možná v předem vypsaných termínech, jejich aktuální obsazenost vypsaných termínů Vám rádi ověříme na vyžádání.
TRENČÍN, TCHOŘOVICE: Další volné termíny od dubna 2018!
Změna rezervace je možná maximálně do 7 dnů od termínu konání jízdy. V případě zrušení jízdy 6 dní a méně je účtován storno poplatek 30% z ceny jízdy.

Rezervujte si termín

Před jízdou vám bude zapůjčena přilba a absolvujete instruktáž. První kolo je seznamovací a na zbývající kola již budete mít příležitost předvést svoje jezdecké umění. Jízdu s vámi na místě spolujezdce absolvuje ostřílený instruktor, který vám během jízdy poradí, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat jízdu svého života. V případě jízdy jako spolujezdec řídí auto instruktor a vy si rychlou jízdu užijete na místě spolujezdce.

  • Řídit může pouze osoba starší 18 let s platným řidičským průkazem B.
  • Výškové ani hmotností omezení není, většinou se do tohoto typu vozu vměstná i prostorově výraznější osoba :-)
  • Neskládá se žádná kauce. Před jízdou se podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti.
  • Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici, nesmí být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek, přípl léků, které by mohly mít vliv na jeho schopnosti řídit vůz.

Doporučujeme sportovní pohodlné oblečení. Přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty jsou v ceně zážitku. Možná také varianta s příplatkem za video záznam.

Jízdy probíhají ve dvou lokalitách - na letišti v Tchořovicích nedaleko Příbrami (cca 1,5 hodiny od Prahy) nebo v Trenčíně na Slovensku. Oba okruhy v Tchořovicích i v Trenčíně jsou dlouhé 2 km. Na obou okruzích najdete nejen krátké rovinky, ale i techničtější úseky či zákruty. Vyzkoušíte si mega zrychlení a otestujete dokonalou přilnavost. Letištní dráha je připravená jen pro vás! Vybrané letiště nám prosím sdělte při rezervaci termínu.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Trenčín, Tchořovice

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

novinka

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 16x

Jízda ve formuli na okruhu

Trenčín, Tchořovice
/ 5

Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli pravým pilotem formule. Jízda v Renault 2.0 na letištním okruhu je zážitek, který se nedá porovnat s žádnou jinou jízdou.

od 3 490 Kč

Více

Koupeno 16x

Řízení BMW na závodním okruhu

Most
/ 5

Zažijte na místě pilota jaké to je, když řídíte závodní vůz na opravdové závodní trati a také jak to vypadá, když tento vůz řídí zkušený závodní jezdec. Darujte adrenalinovou jízdu po okruhu v závodním speciálu BMW série 3.

od 3 440 Kč

Více