VYBERTE SI ZÁŽITEK

Tandemový seskok Příbram

Skočte si tandemový seskok padákem s opravdovými profesionály ze 4 000 metrů na letišti Příbram!

Místo konání zážitku: Letiště Příbram Dlouhá Lhota Zobrazit na mapě

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
4 200 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Celkem max. 3 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Vyzkoušejte si tandemový seskok v největším centru parašutismu a vyhlídkových letů v ČR – na letišti Příbram. Skáče se z výšky 4.000 m, což Vám zaručí téměř minutu volného pádu!

Naši profíci působí na letišti Příbram již od roku 2001 a bezpečnost je pro ně na prvním místě. Tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním. Každý z nich absolvoval již nejméně 6.000 seskoků a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.
K seskokům jsou používané zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres.

Tandemové seskoky v Příbrami jsou bezpečné, fyzicky nenáročné a vhodné skutečně pro každého. Můžou si skočit jak děti (se souhlasem rodičů), tak i aktivní senioři. Příbram je jediné letiště v Čechách, kde si můžete skočit s váhou do 130 kg, a to bez jakéhokoliv příplatku.

Seskoky probíhají na letišti Příbram – Dlouhá Lhota s výbornou polohou nedaleko Prahy. Zde je vybudováno skutečně krásné zázemí s hotelem, restaurací a dalšími službami, kde se Vy i Vaše ratolesti určitě nebudete nudit.

V ceně seskoku je samozřejmě kompletní vybavení a vše co k zážitku potřebujete. Na místě j možné zakoupit video a foto od externího kameramana za příplatek 2.200,- Kč. Více podrobností o natočení najdete v odstavci Průběh.

Podívejte se na celou naši nabídku seskoků po celé ČR.

Počet osob

Certifikát je vždy pro 1 osobu, ale pokud chcete, aby si kamarádi nebo rodina skočili spolu, zakupte více kusů a při rezervaci je dáme do stejného letadla :-)

Diváci

Diváci mohou vše sledovat z bezpečného odstupu od doskokové plochy, mohou fotit a filmovat.

Sezóna, počasí

Skáče se od března do listopadu v závislosti na počasí! Pokud v domluvený den počasí zabrání bezpečnému provedení seskoku domluvíme automaticky náhradní termín a případně je Vám přirozeně prodloužena platnost certifikátu.

Rezervace

Rezervaci svého termínu prosím proveďte min. týden předem. Skočit si můžete 7 dní v týdnu pouze v závislosti na počasí.

Rezervujte si termín

Po příchodu na recepci vyplníte přihlášku k tandemovému seskoku a odevzdáte Váš certifikát. Následně začne Vaše příprava na seskok, vyfasujete kombinézu a speciální postroj pro seskok. Poté obdržíte asi 15 minutovou instruktáž, během které Vám tandempilot i s pomocí instruktážního videa vysvětlí, jak seskok probíhá. Na oči dostanete ochranné brýle.
Pak již nastupujete s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku (letadlo stoupá cca 15 minut do výšky 4.000 m). Během stoupání si Vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem. Ve správné výšce následuje tolik očekávaný výskok z letadla, cca 50 vteřin euforie volného pádu rychlostí cca 200 km/h, otevření padáku a bezpečné přistání “do měkkého” – na klín Vašeho tandempilota.

Po přistání si užíváte gratulace od Vašich nejbližších. Také obdržíte CERTIFIKÁT o absolvování tandemového seskoku.

Celý průběh seskoku – od nástupu do letadla, volného pádu až po přistání – je možné natočit a nafotit jedním z šikovných vzdušných kameramanů. Ten natočené záběry ihned sestříhá, ozvučí a vypálí digitální fotografie v profi kvalitě na CD nebo stáhne na USB flash disk. Vše Vám předává max. do 30 minut po seskoku.
O svou radost z nevšedního zážitku se tak můžete s kýmkoliv podělit a sami sebe opakovaně spatřit ve filmu.
Kameraman Vám natočí nastupování do letadla, let letadlem se záběry zevnitř kabiny, pilotní kabiny a záběry z okna letadla. Poté se zavěsí zvenku na trup letadla a natáčí vás a fotografuje ve dveřích těsně před výskokem a spolu s Vámi odskakuje ve stejném okamžiku. Celou dobu volného pádu je před Vámi, můžete mu podat ruku, mávat na něj. V poloze na zádech pak natáčí otevírání vašeho padáku a sám otevírá o něco později padák tak, aby přistál dřív, znovu nachystal kameru a fotoaparát a zaznamenal Vaše přistání.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a bude o Vás postaráno. Tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 130 kg (výjimky po konzultaci možné).  Důležité je, aby se dítě vešlo do dětského postroje. Tělo skokana musí být pevně v postroji upoutáno.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Tandemový seskok Prostějov

Prostějov
/ 5

Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene a nebo si přijďte sami vyzkoušet nejlepší tandemový seskok na Moravě z maximální povolené výšky 4 200 metrů!

od 4 190 Kč

Více

novinka

doporučujeme

sleva

Tandemový seskok padákem

Brno - Medlánky, Vyškov
/ 5

Využijte možnosti seskoku na Brněnském letišti Medlánky nebo ve Vyškově! Zažijte ten největší adrenalin ve svém životě, za bezpečného dohledu těch nejzkušenějších tandem pilotů! Tandemový seskok z výšky až 3000 m! SESKOK VE V...

od 3 699 Kč

Více