IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Tandemový seskok

NEJNIŽŠÍ CENA! Darujte tandemový seskok v Praze - Hořovicích, Klatovech, Mostě! Skáče se z minimální výšky 3 000 m a s těmi nejzkušenějšími tandempiloty!

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 22.2. (čtvrtek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
1
3 490 Kč
-3 % 3 599 Kč
1 osoba + foto
1
4 850 Kč
-3 % 5 000 Kč
1 osoba + video
1
4 850 Kč
-3 % 5 000 Kč
1 osoba + foto a video
1
5 190 Kč
-4 % 5 400 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví, na jaře a podzim doporučujeme také slabé rukavice.

Délka trvání zážitku

cca 1 hodina (včetně instruktáže)

Co zažijete s tímto balíčkem

Zažijte stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem.

Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže, každý kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti, bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták.

Zkušený tandem pilot s Vámi vyskočí z minimální výšky 3000 m, po cca 40 sekundovém volném pádu otevře padák a bezpečně Vás dopraví zpět na zem.

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet volný pád, je tandemový seskok. Příprava před tandemovým seskokem trvá cca 15 minut.

Celý průběh tandemového seskoku, je možné natočit či nafotit. Za příplatek s Vámi vyskočí zkušený parašutista, který celý záznam vašeho tandemového seskoku pořídí a upraví.

Abyste na svůj skvělý tandemový seskok nezapomněli a mohli se pochlubit přátelům, obdržíte po přistání certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Všechna vybraná letiště poskytují kvalitní zázemí jak pro Vás „skokany“, tak diváky.

Skáčeme po celé ČR! Podívejte se také na Tandemový seskok Prostějov nebo  Tandemový seskok po celé ČR!

Diváci

Všichni mohou vše sledovat z vymezeného prostoru přímo u doskokové plochy.

Sezóna, počasí

Sezona pro tandemové seskoky obecně je duben až říjen, výběr termínu je již na Vás :-)

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.

Rezervujte si termín

Jakmile dorazíte na letiště, ujme se vás náš tým, který vám dá podrobnou instruktáž, projede a procvičí s vámi polohy, které budete potřebovat (polohu volného pádu, polohu při skoku z letadla a polohu při přistání). Převléknete se a jde se na to. Také prožijete vyhlídkový let letadlem, než se dostanete do konkrétní výšky, ze které budete skákat.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční chromou a to ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 130 kg (výjimky po konzultaci možné). Děti a mládež do 18ti let pouze se souhlasem rodičů.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. V případě zájmu je možné se skokanem mluvit anglicky, německy příp. rusky. Místo seskoku vybíráte zároveň s termínem.

Most: Na Mosteckém letišti skáčeme z letadla PAC 750 a z výšky 4200 m. Kapacita letadla je až 16 osob. Seskok se provádí z boku letadla.
Praha - Hořovice: Letiště v Hořovicích se nachází 50km od Prahy u dálnice D5 (Praha - Plzeň). Na Hořovickém letišti provádíme tandemový seskok z letadla AN2 z výšky 3000 m.
Plzeň - Letkov: Skáčeme na letišti, které se nachází na mírném kopci severně od města Starý Plzenec. Na letišti v Plzni - Letkově provádíme tandemový seskok z výšky 3000 m z letadla AN2. Pozor aktuálně probíhá rekonstrukce letové plochy.

Hodnocení zážitku

Denis, 30.8.2017
0 / 5

Ahoj všichni,co už to znáte i ti co Vás to teprve čeká.Seskok s volným pádem v tandemu jsem dostal k narozeninám od lidí z firmy a i když jsem to ze začátku bral jako nebezpečné tak jsem do toho nakonec šel.A udělal jsem dobře. Je to totiž absolutní adrenalin, a kdo má rád výzvy jako já tak je to přesně pro něho.V Příbrami jsou hodně velcí profíci a tak to bylo naprosto dokonalý. Ahoj Denis R.

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Základní informace

Místo: Praha, Klatovy, Plzeň, Most

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 12x

Tandemový seskok po celé ČR

Jihlava, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Jičín
/ 5

Seberte všechnu odvahu či darujte adrenalinový zážitek a skočte si na letištích Jihlava, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, nebo Jičín.

od 3 990 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 0x

Tandemový seskok z 6 000m

Klatovy
/ 5

Překonejte své hranice a skočte ze 6 000m! Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže. Každý, kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti, bude vnímat svět z...

od 5 490 Kč

Více