VYBERTE SI ZÁŽITEK

Speleo ferrata - zážitek v jeskyni

Jediná podzemní speleo ferrata v České republice! Horské zajištěné a železné cesty (ferráty nebo klettersteigy) zná asi každý. Ale speleo ferratu už málo kdo. Přijeďte si vyzkoušet takovou do Moravského krasu.

Místo konání zážitku: Moravský kras Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
1
1 290 Kč
2 osoby
2
2 190 Kč
-13 % 2 520 Kč
Rodinné sólo 2 + 2
2+2
4 950 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • po celou dobu zážitku je Vám k dispozici průvodce (pro začátečníky s radami, kde a jak se chytit, pro pokročilejší zábavné historky a dohlížení na bezpečnost)
  • pojištění
  • zapůjčení materiálu = sedací úvaz, ferratový set, přílba, světlo-čelovka, kombinéza .....a můžete začít :-)

Délka trvání zážitku

cca 2 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Ponoříme se společně do ponurých skal sloupského podzemí v Moravském krasu, do světa věčné tmy, kde čas jako kdyby se zastavil. V zimě je dokonce v jeskyni tepleji než jinde, a sice okolo 10°C.

Speleo ferrata DOBRODRUŽSTVÍ je zážitkový program na 120 minut, pro osoby od 10 let a 140 cm. Projdete/prolezete :-) nejdobrodružnější a nejzajímavější trasu Moravského krasu! Představte si až 40 metrů hlubokou zajištěnou trasu plnou prolízaček, plazivek, průlezů, propastí, komínů s lanovými žebříky a lezením, která končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí! No, u toho se rozhodně zapotíte! ;-)

Počet osob

Program je určený min. pro 3 osoby a max. pro 10 osob. Lze zakoupit také pro 1 osobu, která se přidá ke skupině v předem vypsaných termínech. 

Varianta Rodinné sólo  = 2 dospělí a 2 děti v doprovodu instruktora v uzavřeném vstupu (tedy pouze 4 + instruktor). Mimimální doporučený věk dítěte je 10 let, minimální doporučená výška dítěte je 140 cm.

Sezóna, počasí

Celoročně s výjimkou období povodní a vysokých vodních stavů. V takovém případě dohodneme náhradní termín jakmile voda opadne.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem.
Realizace je možná zejména v sobotních termínech, dle domluvy ale i ve všední dny.

Rezervujte si termín

Důrazně upozorňujeme, že zážitek je nevhodný pro osoby s výraznou nadváhou nebo trpící úzkostnými stavy v zúžených prostorech. Děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce. Rozměr nejužšího místa trasy je 35 x 61 cm. Maximální obvod v pase XXL sedacích postrojů je 145 cm, standardní postroj 120 cm (boky nejsou důležité, protože pásový popruh je rozepínací).

Doporučujeme vlastní vybavení - pevná sportovní obuv,  ideálně funkční sp.prádlo příp. elasťáky, tepláky, triko s dl.rukávem, mikina.

Hodnocení zážitku

Jiří Kubját, 22.2.2018
5 / 5

Dobrý den paní Hájková, děkuji za Váš e-mail a zároveň se omlouvám za pozdní reakce. Se zážitkem jsem byl nadmíru spokojený a určitě bych ho doporučil dalším lidem. přeji příjemný den S pozdravem

Zobrazit všechna hodnocení (21)

Základní informace

Místo: Moravský kras

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Kurz lezení Brno

Brno
/ 5

Jste lezec začátečník a rádi byste tomuto sportu přišli na chuť? Nebo jste tímto adrenalinem nepolíbeni a chtěli byste zkusit něco nového? Vyzkoušejte naši lezeckou stěnu v horolezeckém centru v Brně! Skvělý dárek jako zážitek pro...

od 1 150 Kč

Více

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Větrný tunel - simulátor volného pádu

Praha Letňany
/ 5

NEJNIŽŠÍ CENA!  Máte strach vyskočit z letadla? Pojďte si vyzkoušet větrný tunel a proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

od 1 500 Kč

Více