Speleo ferrata - zážitek v jeskyni

Jediná podzemní speleo ferrata v České republice! Horské zajištěné a železné cesty (ferráty nebo klettersteigy) zná asi každý. Ale speleo ferratu už málo kdo. Přijeďte si vyzkoušet takovou do Moravského krasu.

Již máte certifikát?
od 1 340 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
1 osoba
Ostrov u Macochy
Počet osob: 1
1 490 Kč 1 340 Kč
Sleva
2 osoby
Ostrov u Macochy
Počet osob: 2
2 850 Kč 2 560 Kč
Sleva
Sólo pro 2
Ostrov u Macochy
Počet osob: 2
4 950 Kč 4 700 Kč
Sleva
Rodina (uzavřený vstup)
Ostrov u Macochy
Počet osob: 2+2
5 555 Kč 5 270 Kč

Co zažijete

Ponoříme se společně do ponurých skal sloupského podzemí v Moravském krasu, do světa věčné tmy, kde čas jako kdyby se zastavil. V zimě je dokonce v jeskyni tepleji než jinde, a sice okolo 10°C. Dobrodružná via ferrata na Moravě už na Vás čeká!

Speleo ferrata v Moravském krasu je zážitkový program na 120 minut, pro osoby od 10 let a 140 cm. Projdete/prolezete 😊 nejdobrodružnější a nejzajímavější trasu Moravského krasu! Představte si až 40 metrů hlubokou zajištěnou trasu plnou prolízaček, plazivek, průlezů, propastí, komínů s lanovými žebříky a lezením, která končí u odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí! No, u toho se rozhodně zapotíte! 😊

Zážitek obsahuje:

  • po celou dobu zážitku je Vám k dispozici průvodce (pro začátečníky s radami, kde a jak se chytit, pro pokročilejší zábavné historky a dohlížení na bezpečnost)
  • pojištění
  • zapůjčení veškerého potřebného materiálu = sedací úvaz, ferratový set, přílba, světlo-čelovka, kombinéza .....a můžete začít :-)
  • délka trvání: cca 2 hodiny

Speciální předpoklady:

Důrazně upozorňujeme, že zážitek je nevhodný pro osoby s výraznou nadváhou nebo trpící úzkostnými stavy v zúžených prostorech. Děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce. Rozměr nejužšího místa trasy je 35 x 61 cm. Maximální obvod v pase XXL sedacích postrojů je 145 cm, standardní postroj 120 cm (boky nejsou důležité, protože pásový popruh je rozepínací).

Sezóna, počasí:

Jeskyně je přístupná celoročně, je v ní konstantní teplota 7-8 ° C. Do jeskynní propasti stéká povrchová voda - za určitého toku vody je trasa za hranicí příjemného zážitku. Existuje určité riziko, že plánovaný termín akce může být zrušen a rezervace přesunuta na nový termín. Tato situace hrozí především při akutním nebezpečí intenzivních bouřek nebo při dlouhodobém dešti. O riziku nevhodných klimatických podmínek informujeme rezervované klienty e-mailem.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (24 recenzí)

account_circle Bohdan Klaška
5/5

Zážitek supr, měli jsme úžasnou průvodkyni. a zavěrečný neplánovaný déšť jsem si taky užil

account_circle Milan Janeček
5/5

Bylo to super byl jsem i s rodinou moc spokojen. Doporučuji to zkusit všem co něco podobného ještě neabsolvovali. S pozdravem

account_circle Vašíčková Aneta
5/5

Dobrý den, se zážitkem jsem byla velmi spokojená. Děkuji

account_circle BR
5/5

Dobrý den, instruktor byl super chlap. Zážitek byl úplně super, moc jsme si to s manželem užili. Doporučujeme všem, kteří chtějí zažít adrenalin.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Brno
5/5

Jste lezec začátečník a rádi byste tomuto sportu přišli na chuť? Nebo jste tímto adrenalinem nepolíbeni a chtěli byste zkusit něco nového? Vyzkoušejte naši lezeckou stěnu v horolezeckém centru v Brně!

VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Praha Letňany
5/5

Pojďte si vyzkoušet volný pád jako z letadla v tunelu Praha Letňany. Zasáhne Vás proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Brno

Skočte si bungee jump přímo v Brně z výšky až 110 metrů! Darujte bungee jumping poukaz pro milovníky adrenalinu, protože tohle ještě nikdy nezažili!

2 299 Kč od 1 950 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz