VYBERTE SI ZÁŽITEK

Větrný tunel - simulátor volného pádu

NEJNIŽŠÍ CENA!  Máte strach vyskočit z letadla? Pojďte si vyzkoušet větrný tunel a proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

Místo konání zážitku: Praha Letňany Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 28.5. (úterý)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
3 minuty pro 1 osobu (po-čt)
1
1 500 Kč
3 minuty pro 1 osobu
1
1 800 Kč
6 minut pro 1 osobu
1
2 500 Kč
-15 % 2 950 Kč
9 minut pro 1 osobu
1
4 300 Kč
-1 % 4 350 Kč
15 minut (1-5 osob)
1-5
6 500 Kč
-9 % 7 150 Kč
Video z letu na USB
300 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

 • vybranou délku trvání letu
 • instruktáž + péče zkušeného instruktora
 • zapůjčení veškerého vybavení
 • varianta označená (po-čt) lze rezervovat pouze od pondělí do čtvrtku!
 • ostatní varianty je možné rezervovat bez omezení kdykoliv od pondělí do neděle v provozní době

Délka trvání zážitku

1,5 hodiny- včetně instruktáže a následného rozboru letu

Co zažijete s tímto balíčkem

Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů! Větrný tunel v Praze je simulátor volného pádu, který generuje svislé proudění vzduchu o rychlosti volného pádu a tím napodobuje jeho podmínky.

Létání ve větrném tunelu se řadí mezi adrenalinové zážitky a je určeno všem, kteří chtějí zažít pocit z letu a volného pádu, aniž by měli s létáním předchozí zkušenosti. Je to jediný tunel na světě s kruhovou skleněnou letovou komorou o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je, když vítr fouká rychlostí přes 270 km/h.

 • Základní balíček na 3 minuty je pro ty, kteří by to rádi vyzkoušeli. V rámci tohoto programu dostane klient kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení kompletní výstroje a absolvuje dva 1,5 minutové vstupy (3 minuty volného pádu odpovídají zhruba třem seskoků z letadla).
 • Dvojitý balíček 6 minut v tunelu pro ty, kteří si chtějí osvojit kooordinaci pohybu ve vzduchu při volném pádu. Klient bude proškolen profesionálním instruktorem a bude mu zapůjčeno kompletní vybavení. V rámci 4 vstupů (každý v délce 1,5 minuty) si osvojí základní polohu a koordinaci těla při volném pádu.
 • Trojitý balíček 9 minut volného pádu je optimální volba pro úplné začátečníky, kteří by se možná rádi věnovali tomuto sportu o něco více. Naučí Vás koordinovat pohyby tak, abyste byli schopni nejen stabilně setrvat bez pomoci instruktora na místě, ale abyste dokázali dolétnout na určenou pozici, měnit výšku vašeho letu, otáčet se a další základy zvládnutí volného pádu.
 • Balíček 15 minut - ten pravý hurikán až pro 5 člennou skupinu pod dohledem našich zkušených instruktorů. Obdarovaný si to ale může užít i sám :) Přesný počet osob stačí nahlásit až při rezervaci termínu.

Podívejte se také na naše speciální balíčky ve větrném tunelu pro dva!

Počet osob

Do větrného tunelu vstupuje vždy jen 1 osoba.

Diváci

Diváci mohou fotit a filmovat z vně tunelu z bezprostřední blízkosti :-)

Sezóna, počasí

Větrný tunel není závislý na počasí a Vy můžete létat kdykoli v průběhu celého roku.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Aktuální obsazenost Vám rádi sdělíme dle online kalendáře. Provozní doba větrného tunelu je PO– NE: 10:30 – 20:30 hod. Na rezervaci je nutné se dostavit hodinu předem.

 • Varianta označená (po-čt) lze rezervovat pouze od pondělí do čtvrtku!
 • Ostatní varianty je možné rezervovat bez omezení kdykoliv od pondělí do neděle v provozní době.

Rezervujte si termín

Každý klient před samotným letem dostane podrobnou instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Je mu zapůjčeno ochranné vybavení, tedy kombinéza, helma, brýle, popřípadě rukavice. Po této instruktáži se klient odebere k letové komoře. Po celou dobu letu je klient pod neustálým dohledem instruktora, který mu pomáhá jak ovládat své tělo v proudu vzduchu. Jednotlivé vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti této disciplíny doporučené po 1,5min. Po skončení letu je klientovi puštěn záznam celého letu, na který se může podívat a s instruktorem provést jeho rozbor.

Tato zábava (sport) je určena všem fyzicky zdravým osobám ve věku od 5 do 100 let. Není třeba předchozích zkušeností, ani speciální fyzické přípravy. Po krátké instruktáži se každý naučí ovládat své tělo ve volném pádu již během prvních vstupů do tunelu. Klient mladší 18ti let pak potřebuje souhlas jednoho z rodičů nebo zákonných zástupců. Doporučený váhový limit 130 Kg.
S výškou není problém, jsou k dispozici i dlouhé kombinézy. Spíše je problém pokud letec má více jak 130kg. Největší kombinéza je očíslována XXXL, ale pokud se do ní letec nevejde, nemůže létat.
Nesmí létat těhotné ženy, lidé kterým vypadávají ramenní klouby, lidé co mají problémy se zády, lidé s kardiovaskulárními onemocněními a děti mladší 5ti let.
Létáme i s tělesně postiženými, pouze je nutné předem nahlásit příchod takové osoby, aby jsme měli k dispozici dva instruktory.

Větrný tunel je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z Vašeho letu jako vzpomínku na tento nevšední zážitek. USB s Vaším letem si vyzvednete ihned po letu, pokud jej máte zaplaceno nebo si jej můžete dokoupit po letu. S sebou doporučujeme pohodlné oblečení pod kombinézu a šněrovací boty. Každý zájemce podepisuje prohlášení o svém zdravotním stavu. Pokud máte delší vlasy, vezměte si gumičku a hřeben. Let ve větrném tunelu je možné absolvovat i pro anglicky hovořící.
3 minuty volného pádu odpovídají zhruba třem seskokům z letadla!

Hodnocení zážitku

Petr Náhlovský, 5.12.2017
5 / 5

Létání v tunelu jsem absolvoval minulý víkend a byl to opravdu parádní adrenalinový zážitek. Uvolněná atmosféra a pohodový přístup instruktora zahnaly mé počáteční obavy, když jsem hned při příchodu spatřil, jak instruktor se svými svěřenci létá v tunelu nahoru a dolů. Taky moc děkuju za milý a vstřícný přístup agentury Impressio, která mi vždy vyšla trpělivě a ochotně vstříc, když jsem několikrát měnil termín a prodlužoval certifikát. Díky!

Zobrazit všechna hodnocení (18)

Základní informace

Místo: Praha Letňany

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Větrný tunel pro dva

Praha Letňany
/ 5

NEJNIŽŠÍ CENA! Chcete zažít volný pád a bojíte se skočit z letadla? Pak přijďte vyzkoušet let ve větrném tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů! S tímto balíčkem si jej navíc můž...

od 3 000 Kč

Více

doporučujeme

Tandemový seskok Prostějov

Prostějov
/ 5

Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene a nebo si přijďte sami vyzkoušet nejlepší tandemový seskok na Moravě z maximální povolené výšky 4 200 metrů!

od 4 190 Kč

Více