Adventure jízda na čtyřkolce

Jste milovníkem přírody? Máte rádi pohodovou projížďku krajinou, ale neradi se trmácíte pěšky nebo na kole, nebo chcete vyzkoušet jaké to je ovládat terénní stroj v terénu i na silnici a podívat se do míst, které byste zcela jistě nikdy nenavštívili?

Již máte certifikát?
od 1 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Další varianty

1 hodina pro 1 osobu Varianta zážitku: 1 hodina pro 1 osobu
Vílanec u Jihlavy Místo zážitku: Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
1 790 Kč Cena: 1 790 Kč

Zažijete pohodovou vyhlídkovou jízdu krásnou Vysočinou okolím Jihlavska na terénní 4x4 čtyřkolce. Asfaltové, veřejně přístupné polní i lesní cesty, rybníky a krásné louky, to vše nyní můžete vidět ze sedla čtyřkolky při jízdě ADVENTURE.

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Naše stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor). Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu.

Varianta obsahuje

 • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5)
 • Zapůjčení Helmy
 • Palivo
 • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva
 • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.
   

Speciální předpoklady

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Naše stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor). Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzickým i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě terénem pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Pojištění a odpovědnost:

Čtyřkolky mají standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte na strojích vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost a hradíte veškeré náklady na opravy a další škody způsobené Vaším jednáním. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu výletu nápomocen. Ovládání čtyřkolky je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost vznikají, je to ale téměř vždy doménou lidí, kteří přeceňují své schopnosti a i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Pokud čtyřkolka bude vykazovat poškození, řidičem nezaviněné (např. vady motoru, defekt kola apod.) v žádném případě po Vás nebude vyžadována náhrada za takovouto přímo nezaviněnou škodu.

Počet osob

Tento certifikát je pro 1 osobu. Pokud je Vás více, je možné jet najednou ve skupince. Zážitek je možné absolvovat též jako výlet pro až 6 čtyřkolek najednou + průvodce! To znamená, že můžete zakoupit až 6 kusů certifikátů najednou, které pak rezervujete na společný termín 😊

Sezóna, počasí

Jízdu ADVENTURE můžete objednávat celoročně (Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud teploty klesnou pod minus 5 st.C nebo je více jak 1-5 cm sněhu.

Další informace

K zážitku potřebujete sebou: Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty, případně boty náhradní na přezutí po výletu. Pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení na převlečení po výletu. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek. V zimních měsících doporučujeme oblečení stejné jako např. na lyže, či snowboard – jízda je pak komfortní do minus 5 st.C.

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit:

Ochranná přilba jezdce, spolujezdce – zdarma Spolujezdec sedící za Vámi – 200,-Kč/hod. (lze také dohodnout, aby seděl za instruktorem např. dítě) Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek) Chránič páteře – 50,-Kč Kukla do helmy – 50,-Kč Rukavice – 20,-Kč Foto ze zážitku pořízené instruktorem během jízdy – 100,-Kč (včetně 1ks DVD nebo nahrání na Váš Flashdisk) Video ze zážitku pořízené kvalitní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na helmě jezdce, případně jiného jezdce jedoucího za Vámi, tak aby Vás kamera zabírala. – 250,-Kč (včetně nahrání na 1ks DVD) 200,- Kč v případě, že si sebou vezmete vlastní FLASH USB DISK případně paměťovou kartu, nebo přenosný HardDisk. Vše výše uvedené můžete použít vlastní Na místě je možné (není povinné) uhradit příplatek (připojištění) za případně vzniklou škodu přesahující 10.000,- příplatek je 250,-Kč (v případě poškození Vaší vinou a uhrazením příplatku 250,- před jízdou, nebudeme v případě škody vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč, škody do 10.000,- je třeba uhradit vždy, stejně tak jako kdyby byla čtyřkolka pojištěna havarijně – pojišťovny toto nazývají termínem spoluúčast.)

Rezervace

Termíny je možné objednávat na soboty i neděle, ale i v týdnu. Jezdíme od minimálního počtu 3 kusů čtyřkolek na výlet, maximální kapacita je 6 kusů. Poptávat je nutné čím dříve tím lépe, ideálně 1-2 měsíce dopředu, někdy to jde i ze dne na den, ale reálná doba s největší šancí, že požadovaný termín klapne i podle Vás je cca 3 - 4 týdny předem. Je to opravdu individuální dle možností a obsazenosti.

Délka trvání

Čas instruktáže se do času jízdy nepočítá, je třeba přijet připravený na objednaný čas, proběhnou instrukce a následně se vyjíždí na  60 minutovou jízdu.

1 hodina pro 2 osoby Varianta zážitku: 1 hodina pro 2 osoby
Vílanec u Jihlavy Místo zážitku: Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 2
3 580 Kč Cena: 3 580 Kč
2 hodiny pro 1 osobu Varianta zážitku: 2 hodiny pro 1 osobu
Vílanec u Jihlavy Místo zážitku: Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
3 580 Kč Cena: 3 580 Kč
3 hodiny pro 1 osobu Varianta zážitku: 3 hodiny pro 1 osobu
Vílanec u Jihlavy Místo zážitku: Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
5 370 Kč Cena: 5 370 Kč
2 hodiny pro 2 osoby Varianta zážitku: 2 hodiny pro 2 osoby
Vílanec u Jihlavy Místo zážitku: Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 2
7 160 Kč Cena: 7 160 Kč

Informace o zážitku

Zažijte pohodovou vyhlídkovou jízdu krásnou Vysočinou okolím Jihlavska na terénní 4x4 čtyřkolce. Asfaltové, veřejně přístupné polní i lesní cesty, rybníky a krásné louky, to vše nyní můžete vidět ze sedla čtyřkolky při jízdě ADVENTURE. Hlavním rozdílem mezi jízdou ADVENTURE a jízdou EXTREME na čtyřkolce, je, že při jízdě ADVENTURE prožijete pohodovou projížďku krajinou na terénní čtyřkolce. (U jízdy EXTREME si naopak vyzkoušíte terénní možnosti a prostupnost čtyřkolky rozdílným a drsným terénem.) Pokud je Vás více, je možné jet najednou ve skupince, k dispozici je až 5 kusů čtyřkolek.

Zážitek Adventure jízda na čtyřkolce ve Vílanci u Jihlavy obsahuje:

 • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5)

 • Zapůjčení Helmy

 • Palivo

 • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva

 • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Počet osob:

Pokud je Vás více, je možné jet najednou ve skupince. Zážitek je možné absolvovat též jako výlet pro až 6 čtyřkolek najednou + průvodce! To znamená, že můžete zakoupit až 6 kusů certifikátů najednou, které pak rezervujete na společný termín 😊

📅 Termíny:

Termíny je možné objednávat na soboty i neděle, ale také v týdnu. Pro ověření aktuální dostupnosti nás prosím neváhejte kontaktovat. 🤗

Speciální předpoklady:

Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě terénem pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Sezóna, počasí:

Jízdu ADVENTURE můžete objednávat celoročně (Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud teploty klesnou pod minus 5 st.C nebo je více jak 1-5 cm sněhu.

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu – především ochranou helmu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem, který jede na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky. Pokud budete chtít, můžete si na místě těsně před jízdou připlatit za spolujezdce, nepromokavé oblečení nebo si domluvit kvalitní záznam z jízdy kamerou umístěnou na helmě jezdce.

Místo/a konání zážitku : Adventure jízda na čtyřkolce

Napsat dotaz

Recenze skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Blažkovi
5/5

Adventure jízda byla super, pan majitel vše řádně vysvětlil a ukázal, jak se co ovládá. Doporučil nám jízdu Extreme, která byla skvělá, adrenalin, zábava, terén, všechno, co má mít. S manželkou jsme byli naprosto spokojeni a doporučujeme! :-)

Informace o zážitku

Zažijte pohodovou vyhlídkovou jízdu krásnou Vysočinou okolím Jihlavska na terénní 4x4 čtyřkolce. Asfaltové, veřejně přístupné polní i lesní cesty, rybníky a krásné louky, to vše nyní můžete vidět ze sedla čtyřkolky při jízdě ADVENTURE. Hlavním rozdílem mezi jízdou ADVENTURE a jízdou EXTREME na čtyřkolce, je, že při jízdě ADVENTURE prožijete pohodovou projížďku krajinou na terénní čtyřkolce. (U jízdy EXTREME si naopak vyzkoušíte terénní možnosti a prostupnost čtyřkolky rozdílným a drsným terénem.) Pokud je Vás více, je možné jet najednou ve skupince, k dispozici je až 5 kusů čtyřkolek.

Zážitek Adventure jízda na čtyřkolce ve Vílanci u Jihlavy obsahuje:

 • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5)

 • Zapůjčení Helmy

 • Palivo

 • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva

 • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Počet osob:

Pokud je Vás více, je možné jet najednou ve skupince. Zážitek je možné absolvovat též jako výlet pro až 6 čtyřkolek najednou + průvodce! To znamená, že můžete zakoupit až 6 kusů certifikátů najednou, které pak rezervujete na společný termín 😊

📅 Termíny:

Termíny je možné objednávat na soboty i neděle, ale také v týdnu. Pro ověření aktuální dostupnosti nás prosím neváhejte kontaktovat. 🤗

Speciální předpoklady:

Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě terénem pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Sezóna, počasí:

Jízdu ADVENTURE můžete objednávat celoročně (Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud teploty klesnou pod minus 5 st.C nebo je více jak 1-5 cm sněhu.

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu – především ochranou helmu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem, který jede na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky. Pokud budete chtít, můžete si na místě těsně před jízdou připlatit za spolujezdce, nepromokavé oblečení nebo si domluvit kvalitní záznam z jízdy kamerou umístěnou na helmě jezdce.

Recenze skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Blažkovi
5/5

Adventure jízda byla super, pan majitel vše řádně vysvětlil a ukázal, jak se co ovládá. Doporučil nám jízdu Extreme, která byla skvělá, adrenalin, zábava, terén, všechno, co má mít. S manželkou jsme byli naprosto spokojeni a doporučujeme! :-)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Adventure jízda na čtyřkolce

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5/5

Na širokých pneumatikách a s ještě širším úsměvem ve tváři budete uhánět rychle vpřed na čtyřkolce na speciální trati v Milovících u Prahy!

od 1 870 Kč
Nejprodávanější
location_on Vílanec u Jihlavy
5/5

Extrémní jízda na čtyřkolce - s naším instruktorem Vás čeká zážitek, který zcela jistě jinde nezažijete!

od 1 890 Kč
location_on Vílanec u Jihlavy
5/5

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Čeká Vás celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčského okolí. Krom nádherné přírody Vás motokrosové dráhy, hrádek Roštejn, rozhledna Oslednice, výborný oběd a zámek.

od 5 990 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz