Pohyblivý letecký simulátor Brno

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 typů letadel např. nejoblíbenější stíhačka F16 nebo bojový vrtulník!

Již máte certifikát?
od 1 610 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
1 osoba, 60 minut vč. virtuálních brýlí
Brno Slatina
Počet osob: 1
1 700 Kč 1 610 Kč
Sleva
1 osoba, 120 minut vč. virtuálních brýlí
Brno Slatina
Počet osob: 1
2 900 Kč 2 750 Kč
Sleva
2 osoby, 2 x 60 minut vč. virtuálních brýlí
Brno Slatina
Počet osob: 2
2 900 Kč 2 750 Kč

Co zažijete

Zažijte jaké to je být pilotem bez pilotního průkazu pomocí letového simulátoru s profesionálním ovládáním Thrustmaster Hotas Warthog včetně brýlí pro virtuální realitu. Od seznamovacího letu, přes leteckou akrobacii a vzdušné souboje až po přistání na letadlové lodi. 😊

Na simulátoru lze věrně simulovat veškeré druhy počasí, vjemy sil a pohybů včetně letadlových a avionických systémů letadla. Simulátor disponuje třemi Full HD televizemi 47" o celkovém rozlišení 5760 x 1080 pixelů v panoramatickém uspořádání šířky 3,5 metru.

Na našem simulátoru zvládnete let kterýmkoliv z letounů. Pokud si budete přát, zajistíme, že Vás bude celou dobu doprovázet trpělivý instruktor, který „poletí“ s Vámi a který Vám podrobně vysvětlí ovládání a funkci všech přístrojů letadla, případně pomůže zvládnout i obtížný manévr.

Našim cílem je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili nahlédnout do kokpitu a porozumět alespoň základním prvkům řízení letadla, ale i těm, kteří si chtějí zkusit v roli kapitána pilotovat třeba stíhačku. Možnosti jsou téměř nekonečné...Podívejte se na recenze 😊

Ke svému letu si můžete vybrat prakticky jakékoliv letiště na světě vhodné pro daný typ letadla: Innsbruck, Mallorca, Hong Kong, Madeira, St. Maarten, Londýn, Paříž ... ale i z domácích Brno-Tuřany, Ostrava - Mošnov, Praha – letiště Václa Havla, Bratislava, Poprad ve Slovenských Tatrách atd.

Instruktáž je bez problémů možná také v anglickém jazyce!

Tento pohyblivý letecký simulátor v Brně Slatině je unikátním zážitkem s VR brýlemi Oculus Rift! Informace pro nositele dioptrických brýlí: Vaše dioptrické brýle sundáte a brýle Oculus Rift se přizpůsobí Vašim doptriím pomocí speciálních čoček.

K dispozici jsou tyto letouny:

 • cvičný proudový letoun L-39 Albatros
 • cvičný akrobatický letoun Yak-52
 • víceúčelový stíhací letoun Sukhoi Su-27/Su-33 Flanker 
 • ničení pozemních cílů - Su-33
 • vzdušný souboj - Su-27
 • přistání na letadlové lodi - Su-33 
 • bojový vrtulník Kamov Ka-50 Black Shark

Jak typ letounu, tak výběr letiště probíhá až na místě, můžete se nejdříve rozkoukat nebo poradit s Vaším instruktorem 😊

Zážitek Pohyblivý letecký simulátor Brno obsahuje:

 • let v délce dle vybrané varianty výše
 • instruktáž během letu
 • případný doprovod (až 2 osoby), který si může simulátor také vyzkoušet
 • během letu si lze simulovat různé počasí, použití palubní výzbroje, letecké souboje, navigace a přistání podle přístrojů (v noci, za zhoršeného počasí apod.), poruchy palubních systémů, nouzová přistání atd. 
 • nápoj zdarma

Speciální předpoklady:
Věkové minimum je 6 let a výška 120 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Maximální výška není omezena, simulátor je možné nastavit dle potřeby. Jediný limit je váha do 120 kg. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro létání. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek.

Sezóna, počasí:
Zážitek probíhá v interiéru a příjemném prostředí simulátorového centra, je tedy možný celoročně a za každého počasí.

Počet osob:
Zážitek je určen buď pro jednu osobu nebo pro dvě osoby, které se v zážitku vystřídají a každá z nich si vybere svůj vlastní typ letounu i letiště.

Podívejte se na další letecké simulátory po celé ČR!

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (29 recenzí)

account_circle Radomil Němeček
5/5

Dobrý den, absolvovali jsme u Vás s manželkou Letecký simulátor. Byli jsme oba z nevšedního zážitku tak nadšeni,že při cestě zpátky v autě jsme mluvili jen o simulátoru a jeho vychytávkách. Určitě rádi doporučíme známým a přátelům . Rádi objednáme znovu,možná i tentokrát simulátor auta. S pozdravem Němečkovi

account_circle Antonín P.
5/5

Vyzkoušel jsem letecký simulátor se scénářem ničení pozemních cílů a měl jsem možnost vyzkoušet i virtuální brýle. Zážitek to byl velmi příjemný, s brýlemi dost realistický - určitě tuto variantu vyzkoušejte. Mohu doporučit.

account_circle Cholevík
5/5

Dobrý den, ano, byl jsem velmi spokojen, můj instruktor byl velmi příjemný a věnoval mi maximální péči. Rád bych si podobnou kratochvíli zopakoval častěji - je to fajn adrenalin - ale jeho finanční náročnost je nad moje možnosti. Snad zase někdy až jako dárek. Zdravím a přeji úspěch v podnikání.

account_circle Janis
5/5

Absolutně perfektní zážitek, zvlášť s VR brýlemi. Vybavení, obrazová kvalita, prostředí i obsluha v nadstandardní kvalitě! Velké množství možností vyzkoušet si různé techniky a akrobacii (top zábava je přistání na letadlové lodi). Vřele doporučuji jako překvapení, nebo jen tak, zvlášť potom pro ty, kteří přemýšlí nad VR, nebo pořízením vlastní techniky.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Praha, Brno, ...
5/5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz