VYBERTE SI ZÁŽITEK

Pohyblivý letecký simulátor Brno

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 letadel např. Boeing 737NG nebo stíhačka F16!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 28.5. (úterý)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 balíček 60 + 15 minut pro 1 osobu
1
1 200 Kč
2 balíčky 110 + 30 minut pro 1 osobu
1
2 000 Kč
1 balíček 120 + 30 minut pro 2 osoby
2
2 000 Kč
Příplatek za virtuální brýle Oculus Rift
1 - 2
200 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • instruktáž
  • let dle vybraného balíčku a scénáře
  • 1x nealkoholický nápoj

Co zažijete s tímto balíčkem

S tímto zážitkem se proletíte v Boeingu 737, MiGu, F-15C Eagle, nebo zcela unikátně ve vrtulníku Ka-50 Black Shark! A jak toho dosáhnout bez pilotního průkazu? Samozřejmě pomocí letových simulátorů s profesionálním ovládáním Thrustmaster Hotas Warthog. Nově ještě reálnější zážitek s brýlemi Oculus Rift!

Na simulátoru lze věrně simulovat veškeré druhy počasí, vjemy sil a pohybů včetně letadlových a avionických systémů letadla. Simulátor disponuje třemi Full HD televizemi 47" o celkovém rozlišení 5760 x 1080 pixelů v panoramatickém uspořádání šířky 3,5 metru. Po celou dobu letu Vás bude provázet trpělivý instruktor, který v případě potřeby Vám pomůže zvládnout i obtížný manévr apod.

Na našem simulátoru zvládnete let kterýmkoliv z letounů. Pokud si budete přát, zajistíme, že Vás bude celou dobu doprovázet trpělivý instruktor, který „poletí“ s Vámi a který Vám podrobně vysvětlí ovládání a funkci všech přístrojů letadla. Našim cílem je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili nahlédnout do kokpitu a porozumět alespoň základním prvkům řízení letadla, ale i těm, kteří si chtějí zkusit v roli kapitána pilotovat dopravní letadlo.

Počet osob

Program je určen pro 1 osobu nebo 2 osoby, které se na simulátoru vystřídají.

Diváci

Počet diváků je omezen pouze pro 2 osoby, jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Doprovod má navíc možnost si simulátor i vyzkoušet!

Sezóna, počasí

Zážitek probíhá v interiéru a příjemném prostředí simulátorového centra, je tedy možný celoročně a za každého počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň měsíc předem.
Provozní doba: PO - NE od 10:00 do 19:00 hod.
Při rezervaci je nutné specifikovat výběr scénáře (viz Další informace níže), který si přejete realizovat. Ovladače se chystají dopředu a nelze je pak měnit v průběhu letu!

Rezervujte si termín

Možnosti jsou téměř nekonečné...Ke svému letu si v případě scénářů 1, 2 a 3 můžete vybrat prakticky jakékoliv letiště na světě vhodné pro daný typ letadla: Innsbruck, Mallorca, Hong Kong, Madeira, St. Maarten, Londýn, Paříž ... ale i domácích Brno-Tuřany, Ostrava - Mošnov, Praha – letiště Václa Havla, Bratislava, Poprad ve Slovenských Tatrách atd.. Je možné také zvolit jiné letadlo. To je ovšem s ohledem k obrovskému množství nutné objednat předem! V ceně letu je nealkoholický nápoj na palubě.

1 balíček 60 + 15 minut pro 1 osobu – přijdete na místo, kde již bude nainstalován jeden ovladač pro Vámi vybraný scénář. Během 15 minut se naučíte simulátor ovládat a pak je po 60 minut jen Váš.

2 balíčky 110 + 30 minut pro 1 osobu – na místě již bude připraven ovladač pro Vámi vybraný první scénář. Po 15 minutové předletové průpravě již ovládáte simulátor celých 55 minut. Po skončení prvního letu je pauza 10 min. pro výměnu ovladače na druhý let, následuje další 15 minutová předletová průprava pro druhý Vámi zvolený scénář na 55 minut letu.

1 balíček 120 + 30 minut pro 2 osoby - 15 minut předletová příprava pro první let/osobu, poté výměna ovladače a následuje příprava a let druhé osoby.
Instruktáž je bez problémů možná také v anglickém jazyce.

Věkové minimum je 6 let a výška 120 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Maximální výška není omezena, simulátor je možné nastavit dle potřeby. Jediný limit je váha do 120 kg. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro létání. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek.

V ceně letu je nealkoholický nápoj na palubě. Všechny scénáře jsou za stejnou cenu, může si tak vybrat sám obdarovaný z čeho bude nejvíce nadšený.

NA VÝBĚR JE Z TĚCHTO SCÉNÁŘŮ:

Scénář č. 1: Moje první sólo, Cessna C172SP Skyhawk

Letiště Brno má širokou a dlouhou přistávací a vzletovou betonovou dráhu, není proto obavy, že nám dráha nebude stačit. Vizualizace je na vysoké úrovní. Poletíme za dobrého počasí, nebude nás trápit vítr ani turbulence. Po krátké instruktáži začnete s vypnutým letounem u hangáru a po nahození motoru Vás obsluha povede přes pojíždění, samotný vzlet až po přiblížení a přistání. Čeká Vás několik okruhů a samostatných letů s přistáním. Díky pohyblivé základně budete cítit doslova každý pohyb letounu. Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním letounu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti. Zvládnete-li takovýto let na simulátoru, bude pro Vás v budoucnu výrazně rychlejší přechod na reálné létání. Vyzkoušejte si, zda-li na to máte stát se opravdovým pilotem!

Scénář č. 2: Cvičný proudový letoun L- 39 Albatros

Tento let začínáte, pokud se nedomluvíte s obsluhou jinak, jako v případě balíčku „Moje první sólo“ na letišti v Brně. Grafické provedení letounu i jeho letové vlastnosti jsou mimořádně kvalitní. Zvládnete-li samostatně svůj první let, vyzkoušíte si vzlet a přistávání na těch nejzajímavějších letištích a také jednoduchou akrobacii. Díky plně pohyblivé základně to bude skoro opravdový zážitek. Vyzkoušejte si, jaké to je být pilotem českého proudového letounu L-39 Albatros!

Scénář č. 3: Odvezte cestující na dovolenou k moři Boeingem 737

Odvezte cestující na dovolenou k moři Boeingem 737 Jistě mnozí z Vás letěli na dovolenou k moři „velkým“ letadlem jako pasažéři. Nyní můžete být v roli pilota - kapitána, který odveze „ koupáky“ z Brna na Řecký ostrov Korfu (anebo kamkoliv jinam dle Vašeho přání). Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním Boeingu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti.

Scénář č. 4: Přistání s F-18 Super Hornet na letadlové lodi

Výzva pro opravdové nadšence a ty z Vás, kteří se nebojí zažít něco neobvyklého.Tento let začínáte na letadlové lodi uprostřed oceánu. Po krátké instruktáži provedete vzlet za pomoci katapultu a po zvládnutí ovládání stíhačky a okruhovém letu Vás čeká první pokus o přistání na letadlovou loď. Mezi piloty je tento manévr považován za jeden z nejtěžších a „trefit“ se na tak krátkou dráhu s tak rychlým strojem vyžaduje opravdu hodně hodin nácviku. Všechny animace jsou jako v reálu, včetně zachycení lana o vysunutý hák. Váš zážitek bude navíc umocněn díky pohyblivé základně. Vyzkoušejte si, jaké to je přistát se stíhačkou F-18 Super Hornet na letadlové lodi!

Scénář č. 5: Ničení pozemních cílů

V roli pilota bitevníku si za pomoci řízených i neřízených střel a rychlopalného kanónu vyzkoušíte poskytování blízké palebné podpory jednotkám pozemních sil, tj. ničení tanků, obrněných vozidel a dalších cílů. Dokážete se vypořádat s protivzdušnou obranou nepřítele a bezpečně se vrátit na základnu? Usednout budete moci do kokpitu Suchoje Su-25 „Frogfoot“ (v minulosti používaného i Armádou ČR), modernizované varianty Su-25T nebo do jeho amerického protějšku A-10A Thunderbolt II.

Scénář č. 6: Vzdušný souboj

Jako pilot stíhacího letounu se ujmete úkolu sestřelit nepřátelské bombardéry a v souboji jeden na jednoho prověříte manévrovací schopnosti svého stroje. Využít budete moci řízené střely či se utkat pouze s pomocí kanónů. Zvládnete zneškodnit narušitele a vrátit se zpět na základnu? K dispozici vám bude sovětský MiG-29 ,,Fulcrum“, Su-27 „Flanker“ nebo americká F-15C Eagle.

Scénář č. 7: Přistání na letadlové lodi Admirál Kuzněcov

Usednete do kokpitu stíhacího letounu Suchoj Su-33 „Flanker-D“ a vyzkoušíte si náročný úkol – vzlet a přistání na letadlovém křižníku Admirál Kuzněcov. Přistávací dráha je dlouhá pouhých 150 metrů! Podaří se Vám úspěšně dosednout a zachytit ocelová lana na pohupující se palubě?

Scénář č. 8: Bitevní vrtulník Kamov Ka-50

Ujmete se pilotáže bitevního vrtulníku Kamov Ka-50 Black Shark a pomocí kanónů a raket budete ničit nepřátelské jednotky v týlu nepřítele. Dokážete zůstat skrytý před nepřátelskými radary a vypořádat se s protivzdušnou obranou?

Možnost příplatku Brýle Oculus Rift: S Oculus Riftem hru nehrajete, s Oculus Riftem ve hře jste! K našemu leteckému simulátoru Vám exkluzivně nabízíme úplně nový zážitek na trhu virtuální reality.  Virtuální realita je radikálně nová technologie, která vám dovolí ocitnout se přímo uprostřed dění. Princip virtuální reality – Oculus Rift je jednoduchý: Základem jsou stereoskopické brýle, které vytváří iluzi plně trojrozměrného světa. Počítač je schopen zjistit, kam se uživatel dívá a podle pohybu hlavy upravuje obraz pro brýle, což dovoluje jednoduše se ve virtuálním světě rozhlížet. Informace pro nositele dioptrických brýlí: Vaše dioptrické brýle sundáte a brýle Oculus Rift se přizpůsobí Vašim doptriím pomocí speciálních čoček. Příplatek za brýle se v případě zakoupení poukazu pro 2 osoby hradí pouze jedenkrát.

Hodnocení zážitku

Janis, 24.1.2019
5 / 5

Absolutně perfektní zážitek, zvlášť s VR brýlemi. Vybavení, obrazová kvalita, prostředí i obsluha v nadstandardní kvalitě! Velké množství možností vyzkoušet si různé techniky a akrobacii (top zábava je přistání na letadlové lodi). Vřele doporučuji jako překvapení, nebo jen tak, zvlášť potom pro ty, kteří přemýšlí nad VR, nebo pořízením vlastní techniky.

Zobrazit všechna hodnocení (21)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

novinka

doporučujeme

Staň se pilotem Boeingu 737

Brno
/ 5

Co vznikne spojením reálného pilota dopravního letounu a leteckého nadšence, kteří si v Brně postavili letecký simulátor? To můžete zjistit na vlastní kůži při tak reálném letu, až se Vám z toho bude točit hlava! Přijďte...

od 990 Kč

Více

doporučujeme

nejnižší cena

sleva

Simulátor BOEING 737NG Praha

Praha
/ 5

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

od 1 940 Kč

Více