Větrný tunel pro děti

                          Praha Letňany
Praha Letňany
Větrný tunel pro děti
Novinka
Větrný tunel pro děti Větrný tunel pro děti
Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (1)

3 minuty pro 1 osobu

Místo zážitku Praha Letňany
Počet osob 1
1.590 Kč

Je snem Vašeho dítka létat volně jako pták? Pošlete ho s naším instruktorem do bezpečného větrného tunelu o síle hurikánu.

Ceny od 1.590 Kč
Mapa míst
pořádání zážitku
Mapa
Vše o nákupu
zážitku
Vše o nákupu
Zeptejte se na
dotaz k zážitku
Obálka

Program zvolené varianty Šipka

Co zažijete Šipka

Náš větrný tunel nenajdete v Brně, Olomouci ani Ostravě. Je to větrný tunel Letňany. A jaká je cena za větrný tunel? Děti si mohou zalétat za zvýhodněnou cenu 1 550 Kč.

Tento balíček je uzpůsoben fyzickým možnostem každého dítka. Létání ve větrném tunelu je totiž sport, ale i netradiční zážitek pro všechny.

Zasáhne Vás proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu! Nic se ale nebojte, náš instruktor má individuální přístup ke každému letci vzhledem k jeho schopnostem.

Zakoupit můžete i zvýhodněné poukazy pro rodinu a skupiny.👪

Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů! Větrný tunel v Praze je simulátor, který generuje svislé proudění vzduchu o rychlosti volného pádu a tím napodobuje jeho podmínky.

📅 Termíny:
Aktuální obsazenost Vám rádi sdělíme dle online kalendáře, prosím neváhejte nás kontaktovat. Provozní doba větrného tunelu je běžně PO– NE: 10:30 – 20:30 hod. Během letních prázdnin je zkrácený provoz

Létání ve větrném tunelu Letňany se řadí mezi adrenalinové zážitky a je určeno všem, kteří chtějí zažít pocit z letu a volného pádu, aniž by měli s létáním předchozí zkušenosti. Je to jediný tunel na světě s kruhovou skleněnou letovou komorou o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je, když vítr fouká rychlostí přes 270 km/h.

📷 Větrný tunel Praha Letňany je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat video záznam z Vašeho letu jako vzpomínku na tento nevšední zážitek. Odkaz na 4K video s Vaším letem obdržíte přes odkaz (je možné zakoupit za příplatek k variantám výše nebo až na místě, obojí za stejnou cenu).

Cena za létání v tunelu pro děti vždy obsahuje:

 • 3 minuty letu rozdělené do 2 vstupů pro dítě ve věku 5-15 let
 • instruktáž před letem
 • péče milého instruktora přímo v tunelu
 • zapůjčení veškerého vybavení

Sezóna, počasí:
Větrný tunel není závislý na počasí a Vy můžete létat kdykoli v průběhu celého roku.

Průběh zážitku Šipka

Každý letec před samotným letem dostane podrobnou instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Je mu zapůjčeno ochranné vybavení, tedy kombinéza, helma, brýle, popřípadě rukavice. Po této instruktáži se klient odebere k letové komoře. Po celou dobu letu je klient pod neustálým dohledem instruktora, který mu pomáhá jak ovládat své tělo v proudu vzduchu. Jednotlivé vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti této disciplíny doporučené po 1,5min. Po skončení letu je klientovi puštěn záznam celého letu, na který se může podívat a s instruktorem provést jeho rozbor.

A jaké jsou předpoklady pro to, aby mohlo Vaše dítko ve větrném tunelu Letňany létat:

 • Tato zábava (sport) je určena všem fyzicky zdravým osobám ve věku od 5 do 100 let. Není třeba předchozích zkušeností, ani speciální fyzické přípravy. Po krátké instruktáži se každý naučí ovládat své tělo ve volném pádu již během prvních vstupů do tunelu.
 • Před letem je nutno doložit věk letce, např. kartou zdravotní pojišťovny dítěte. Dále je nutný písemný souhlas zákonného zástupce a doprovod dospělé osoby.
 • Nesmí létat lidé kterým vypadávají ramenní klouby, lidé co mají problémy se zády, lidé s kardiovaskulárními onemocněními a děti mladší 5ti let.
 • Létáme i s tělesně postiženými, pouze je nutné předem nahlásit příchod takové osoby, aby jsme měli k dispozici dva instruktory.

🍔 Svůj zážitek můžete obohatit o návštěvu restaurace, která je součástí areálu. Nejedná se o žádnou závodní jídelnu, ale parádní jídlo třeba i formou denního menu. Součástí restaurace je také dětský koutek a v nabídce restaurace najdete mimo jiné i dětské pečené nanuky, bezlepkové dorty, ovocné tartaletky a další výborné dezerty.

☀️Nově najdete v areálu větrného tunel utaké terasu, která v teplých měsících nabízí prostor k relaxaci a trávení času s přáteli u dobého pití či jídla. Terasa má plně vybavený bar a nabízí voňavé chuťovky z grilu – steaky, klobásy, burgery, sýry.

ℹ️Větrný tunel nabízí zdarma parkování přímo pod budovou a bezbariérový přístup.

Dotazy k zážitku Šipka

K tomuto produktu nejsou žádné dotazy

3 minuty pro 1 osobu

Místo zážitku
Místo zážitku

Praha Letňany

Počet osob
Počet osob

1

Platnost poukazu
Platnost poukazu 12 měsíců
Výměna certifikátu
Výměna certifikátu zdarma
1.590 Kč