Regenerační aroma masáž

Účinná a příjemná masáž plná léčivých vůní éterických olejů a silic. Metoda používaná již v raných dobách lékařství. Kombinuje účinky přírodních látek s dotykem maséra. Vůně a dotyky napomáhají psychickému uvolnění a relaxaci.

Již máte certifikát?
od 900 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

60 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
900 Kč

 

90 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
1 250 Kč

Co zažijete

Vůně rostlinných silic působí na depresi, apatii, uvolňuje svaly a tlumí bolest. Při masáži si dokonale odpočine tělo i mysl a zbavíte se každodenního stresu. Pro každého klienta je připravena směs z rostlinných a esenciálních olejů k masáži přesně podle Vašich individuálních potřeb.

Například k tonizaci svalů Vám namíchám směs éterických olejů jalovce, levandule a rozmarýny v oleji ze sladkých mandlí s příměsí oleje z pšeničných klíčků, který navíc díky vysokému obsahu vitamínu E působí výrazně antioxidačně. Masáž může být celková nebo částečná v postižené oblasti.

Průběh zážitku

Masáž provádí velmi zkušená a příjemná masérka v centru Brna, pro kterou je práce radost. Rozmazlí Vás bonbony a během masáže budete popíjet lahodný čaj.

Částečná masáž, např. masáž šíje a zad, může být provedena během 30-ti minut, ale optimálnější doba je 60 minut. Celková masáž se provádí za 90 minut. V tomto případě se masér řídí přáním klienta a jeho časovými možnostmi.

Hodnocení skutečných zákazníků (2 recenze)

account_circle Zdeňka Holcová
5/5

Dobrý den paní Trubačová, se službami i s masáží jsem byla velmi spokojená.Prostředí je útulné a paní masérka je velmi příjemná a sympatická. Po hodině strávené aroma masáží jsem se cítila odpočinutě a vyklidněně.Vřele všem doporučuji. Přeji pěkný den.

account_circle ImpresioAdmin
5/5

Dobrý večer, masáž byla velmi příjemná, vydržela bych tam klidně 3 hodiny, ne jen 30 minut. Paní masérka byla moc milá, pěkně jsme si popovídaly, cítila jsem se uvolněně a v pohodě. Klidně bych masáž doporučila i dalším zájemcům. S pozdravem Markéta Obrovská

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, ...
5/5

Floating Brno, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kombinaci s masáží nebo rašelinovými zábaly.

Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, ...
5/5

Floating Brno je unikátní koupel pro dva v solném roztoku. Balíčky s masážemi jsou skvělou relaxací pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození!

Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Bolesti zad v těhotenství se mohou zdát jako normální projev stavu těhotné ženy. Upozorňuje však na možný problém. Užijte si uvolňující zážitek pro těhotné porodní asistentkou a zároveň specialistkou na masáže v příjemném salonu.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz