Floating Brno - stav beztíže

Floating Brno, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kombinaci s masáží nebo rašelinovými zábaly.

Již máte certifikát?
od 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Další varianty

30 minut pro 1 osobu Varianta zážitku: 30 minut pro 1 osobu
Brno Místo zážitku: Brno
Počet osob: 1
790 Kč Cena: 790 Kč

Chcete si udělat relaxační den? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která Vás postaví na nohy. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození. Během procedur je pro Vaše pohodlí celé relaxační studio vyhrazeno pouze pro Vás!

Protože je prostor vany uzavřen a člověk uvnitř je oddělen od veškerých vnějších vjemů, dochází snadno k absolutnímu uvolnění těla i ducha. Uvnitř vany se nacházejí vířivé trysky, které ovládáte během procedury, můžete také využít poslechu hudby dle vlastního výběru.

Varianta obsahuje

Pobyt ve floatační vaně po dobu 30 minut.

Speciální předpoklady

Floating není vhodné absolovat: Těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze – lépe počkat do druhého dne, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil nechodit na masáž nohou, při rakovinném onemocnění. Kdy se poradit s lékařem? Při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil, v těhotenství.

Počet osob

Tento balíček je určen pro jednu osobu.

Sezóna, počasí

Floating je možné absolvovat pouze v měsících říjen - březen. V ostatních je relaxační centrum zavřené.

Rezervace

Standardní provozní doba je: PO-PÁ od 9:00 do 20:00, po dohodě o víkendech s 50% přirážkou. V období duben - září včetně je vždy zavřeno z důvodu nízké poptávky. Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem.

60 minut pro 1 osobu Varianta zážitku: 60 minut pro 1 osobu
Brno Místo zážitku: Brno
Počet osob: 1
990 Kč Cena: 990 Kč
Regenerační balíček pro jednoho (floating + masáž) Varianta zážitku: Regenerační balíček pro jednoho (floating + masáž)
Brno Místo zážitku: Brno
Počet osob: 1
2 200 Kč Cena: 2 200 Kč
Regenerační balíček pro jednoho (5x floating) Varianta zážitku: Regenerační balíček pro jednoho (5x floating)
Brno Místo zážitku: Brno
Počet osob: 1
4 750 Kč Cena: 4 750 Kč
Regenerační balíček proti bolestem zad, 1 osoba Varianta zážitku: Regenerační balíček proti bolestem zad, 1 osoba
Brno Místo zážitku: Brno
Počet osob: 1
2 300 Kč Cena: 2 300 Kč

Informace o zážitku

Floating Brno pro 1 osobu na 30 nebo 60 minut nebo výběr z balíčků s masáží nebo zábalem.

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon? Pak je pravý čas na to, aby se Vám dostalo uvolnění a příjemné péče v moderním relaxačním studiu. Nemusíte jezdit k Mrtvému moři, jeho účinky pocítíte ve flotační vaně na vlastní kůži!

ℹ️Kompletní nabídku naleznete po kliknutí na program jednotlivých variant výše.ℹ️

Co je floating?

Floating (čtěte "floutyng") 🙂 nabízí velmi rychlé uvolnění těla i ducha. Probíhá v tzv. floating tanku naplněném teplou, hustou a slanou kapalinou, která nadnáší tělo a imituje tak do značné míry stav beztíže. Protože je prostor vany uzavřen, jste naprosto odděleni od veškerých vnějších vjemů, dochází snadno k absolutnímu uvolnění pohybového aparátu, kloubů, svalů, ale i vědomí. Účinek zvyšují vířivé trysky vestavěné do dna vany a po obvodu, které si sami ovládáte zevnitř.

Obecně se doporučuje zůstat co nejdéle ve stavu ticha a klidu, ve druhé polovině relaxační doby lze procítit masážní účinky vířivých trysek, popřípadě nechat na tělo „stékat“ tóny příjemné relaxační hudby. Lidé, kteří trpí fobií z malého prostoru, by měli před vstupem do flotační vany zkonzultovat svůj problém s odborníkem. Někdy pomůže, když si relaxující nechá víko tanku pootevřené.

Floating je určen pro lidi trpící dlouhodobou únavou, bolestmi páteře a kloubů, revmatologické nemoci, stavy po operacích páteře a kloubů, lidi trpící kožními nemocemi – lupénka, atopický ekzém, dermatitidy, dále pro deprese a neurozy.

A jak to funguje?

V průběhu relaxace v tanku dochází k tvorbě endorfinů v mozku a k navození příjemného pocitu euforie. Protože může tento pocit přetrvávat, člověk se začne dobře vyrovnávat s různými stresovými situacemi, stává se vyrovnanějším a přátelštějším, dobře spí, zlepšuje se jeho paměť i výkonnost a snižuje se pravděpodobnost onemocnění.

To ale není všechno. Floatace navozuje produkci mozkových vln alfa a umožňuje dokonce vyladit mozek na vlny theta. To je stav, do něhož se člověk dostává jen díky dlouhodobému cvičení určitých meditačních technik.

Užijte si floating ve dvou! 👩‍❤️‍👨

Průběh zážitku

Před floatingem je potřeba vytvořit si dostatečný časový prostor na jeho plné využití a tak trochu se i duševně připravit. Je vhodné vstupovat do floatingu několik hodin po jídle, ale ne s pocitem hladu nebo žízně. Připravte se na to, že vstoupíte do jiného světa, kde se problémy neřeší, a proto veškeré starosti a problémy odložte na pozdější dobu. Soustřeďte se jen a jen na příjemnou relaxaci vašeho těla i mysli.

📅 Termíny:
V období duben - září včetně je vždy zavřeno z důvodu nízké poptávky. ❗

Detailní průběh:

Po příchodu do releaxačního centra budete zavedeni přímo k floatingovému "vajíčku". Recepční Vám vysvětlí všechny funkce a jednotlivá tlačítka uvnitř tanku.

Důkladně se osprchujete a vstoupíte do floating tanku. Jeho funkce je optimální při zavřeném víku (udržování stabilních teplot vzduchu i roztoku), ale zpočátku je možné při nepříjemném pocitu z uzavřeného prostoru mít víko pootevřené.

Položte se do koupele, zavřete oči, dýchejte uvolněně pomalu a klidně a co nejvíce uvolněte celé tělo, včetně krčních obratlů a šíjového svalstva. Plně využijte tuto příležitost maximální relaxace v nerušeném prostředí.

Použití světla, hudby nebo masážních trysek záleží zcela na Vašich pocitech a potřebách. Pokud se roztok dostane do očí nebo do úst, stačí je utřít ručníkem nebo i propláchnout čistou vodou.

Konec pobytu ve floatingu je signalizován blikajícím světlem. Pomalu se posaďte, otevřete víko a zůstaňte chvíli stát (m.j. abyste „neodnášeli“ příliš mnoho roztoku s sebou). Důkladně se osprchujte a oblečte. Po ukončení pobytu ve floatingu se pokuste si udržet pozitivní pocity co nejdéle. 🙂

Je floating vhodný pro těhotné ženy?

Obecně je floating pro těhotné ženy vhodný; např.při bolestech v kříži ve floatingu dochází k velké úlevě. Nejen složení vody, beztížný stav, ale i teplota, která je podobná teplotě lidského těla, pomáhá při uvolnění vazů a svalů, které bývají právě v těhotenství velmi zatížené. Přesto doporučujeme poradu se svým lékařem a zvážení celkového zdravotního stavu.

Kdy floating není vhodný?

Není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

Místo/a konání zážitku : Floating Brno - stav beztíže

Napsat dotaz

Recenze skutečných zákazníků (7 recenzí)

account_circle Daniel Stibůrek
5/5

Mohu jen doporučit, krásně jsem si odpočinul. Pocit jsem měl jako při hluboké meditaci a přitom jsem jen ležel ve vodě. Určitě zopakuji. :) Děkuji za tuhle možnost odpočinku.

account_circle Sofia Metalnikova
5/5

Všechno bylo skvělé. Doporučuji všem. Jenomže 30 minut je málo, lepši kupovat na celou hodinu.

account_circle Daniel Dorovský
5/5

Byl to perfektní zážitek. Moc jsem si to užil. Navzdory tomu, že se mi uvnitř líbilo, se mi líbila i jistota, že můžu kdykoliv z nádrže vystoupit. Celkově jsem z toho měl klidný a bezpečný pocit. Mít více peněz/být to levnější, chodil bych i pravidelně. Takhle si to mohu dopřát jen svátečně.

account_circle Jakub Neruda
4/5

Byla trochu škoda, že floating komora není dostatečně odhlučněná a tak byly slyšet zvuky okolí. Jinak se ale jednalo o velice příjemný zážitek, který splnil očekávání.

account_circle Jiřina Říhová
5/5

Dobrý den, Byla jsem spokojená, klientům tento zážitek mohu doporučit. S pozdravem

account_circle David Kšica
5/5

Dobrý den paní Trubačová, Floating + čínskou masáž TUINA jsem dostal od manželky jako dárek, protože od sedavého zaměstnání mě občas bolí záda. Se službami relaxačního centra jsem byl spokojen. Hlavně masáž byla úžasná. Jednalo se nejen o zdravotní proceduru, ale i o fajn zážitek, který bych doporučil i dalším klientům. S pozdravem

account_circle Jaromír Jurka
5/5

Vážená paní Trubačová, k Vašemu dotazu Vám sděluji, že čokoládovou masáž moje "děvčata" budou teprve absolvovat tuším že v úterý 19. Tento týden byly na floatingu + jedna masáž pro manželku. S těmito službami byly opravdu nadšené. Pěkné prostředí s příkadnou čistotou (dobře víme jak těžko se mokré prostředí udržuje) a velmi milý a přátelský přístup personálu! Manželka si vybrala masáž lávovými kameny a byla tak nadšená, že už teď se těší na masáž čokoládovou. Cítily se tam moc dobře a určitě doporučíme Vaši agentutu svým známým. S pozdravem

Informace o zážitku

Floating Brno pro 1 osobu na 30 nebo 60 minut nebo výběr z balíčků s masáží nebo zábalem.

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon? Pak je pravý čas na to, aby se Vám dostalo uvolnění a příjemné péče v moderním relaxačním studiu. Nemusíte jezdit k Mrtvému moři, jeho účinky pocítíte ve flotační vaně na vlastní kůži!

ℹ️Kompletní nabídku naleznete po kliknutí na program jednotlivých variant výše.ℹ️

Co je floating?

Floating (čtěte "floutyng") 🙂 nabízí velmi rychlé uvolnění těla i ducha. Probíhá v tzv. floating tanku naplněném teplou, hustou a slanou kapalinou, která nadnáší tělo a imituje tak do značné míry stav beztíže. Protože je prostor vany uzavřen, jste naprosto odděleni od veškerých vnějších vjemů, dochází snadno k absolutnímu uvolnění pohybového aparátu, kloubů, svalů, ale i vědomí. Účinek zvyšují vířivé trysky vestavěné do dna vany a po obvodu, které si sami ovládáte zevnitř.

Obecně se doporučuje zůstat co nejdéle ve stavu ticha a klidu, ve druhé polovině relaxační doby lze procítit masážní účinky vířivých trysek, popřípadě nechat na tělo „stékat“ tóny příjemné relaxační hudby. Lidé, kteří trpí fobií z malého prostoru, by měli před vstupem do flotační vany zkonzultovat svůj problém s odborníkem. Někdy pomůže, když si relaxující nechá víko tanku pootevřené.

Floating je určen pro lidi trpící dlouhodobou únavou, bolestmi páteře a kloubů, revmatologické nemoci, stavy po operacích páteře a kloubů, lidi trpící kožními nemocemi – lupénka, atopický ekzém, dermatitidy, dále pro deprese a neurozy.

A jak to funguje?

V průběhu relaxace v tanku dochází k tvorbě endorfinů v mozku a k navození příjemného pocitu euforie. Protože může tento pocit přetrvávat, člověk se začne dobře vyrovnávat s různými stresovými situacemi, stává se vyrovnanějším a přátelštějším, dobře spí, zlepšuje se jeho paměť i výkonnost a snižuje se pravděpodobnost onemocnění.

To ale není všechno. Floatace navozuje produkci mozkových vln alfa a umožňuje dokonce vyladit mozek na vlny theta. To je stav, do něhož se člověk dostává jen díky dlouhodobému cvičení určitých meditačních technik.

Užijte si floating ve dvou! 👩‍❤️‍👨

Průběh zážitku

Před floatingem je potřeba vytvořit si dostatečný časový prostor na jeho plné využití a tak trochu se i duševně připravit. Je vhodné vstupovat do floatingu několik hodin po jídle, ale ne s pocitem hladu nebo žízně. Připravte se na to, že vstoupíte do jiného světa, kde se problémy neřeší, a proto veškeré starosti a problémy odložte na pozdější dobu. Soustřeďte se jen a jen na příjemnou relaxaci vašeho těla i mysli.

📅 Termíny:
V období duben - září včetně je vždy zavřeno z důvodu nízké poptávky. ❗

Detailní průběh:

Po příchodu do releaxačního centra budete zavedeni přímo k floatingovému "vajíčku". Recepční Vám vysvětlí všechny funkce a jednotlivá tlačítka uvnitř tanku.

Důkladně se osprchujete a vstoupíte do floating tanku. Jeho funkce je optimální při zavřeném víku (udržování stabilních teplot vzduchu i roztoku), ale zpočátku je možné při nepříjemném pocitu z uzavřeného prostoru mít víko pootevřené.

Položte se do koupele, zavřete oči, dýchejte uvolněně pomalu a klidně a co nejvíce uvolněte celé tělo, včetně krčních obratlů a šíjového svalstva. Plně využijte tuto příležitost maximální relaxace v nerušeném prostředí.

Použití světla, hudby nebo masážních trysek záleží zcela na Vašich pocitech a potřebách. Pokud se roztok dostane do očí nebo do úst, stačí je utřít ručníkem nebo i propláchnout čistou vodou.

Konec pobytu ve floatingu je signalizován blikajícím světlem. Pomalu se posaďte, otevřete víko a zůstaňte chvíli stát (m.j. abyste „neodnášeli“ příliš mnoho roztoku s sebou). Důkladně se osprchujte a oblečte. Po ukončení pobytu ve floatingu se pokuste si udržet pozitivní pocity co nejdéle. 🙂

Je floating vhodný pro těhotné ženy?

Obecně je floating pro těhotné ženy vhodný; např.při bolestech v kříži ve floatingu dochází k velké úlevě. Nejen složení vody, beztížný stav, ale i teplota, která je podobná teplotě lidského těla, pomáhá při uvolnění vazů a svalů, které bývají právě v těhotenství velmi zatížené. Přesto doporučujeme poradu se svým lékařem a zvážení celkového zdravotního stavu.

Kdy floating není vhodný?

Není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

Recenze skutečných zákazníků (7 recenzí)

account_circle Daniel Stibůrek
5/5

Mohu jen doporučit, krásně jsem si odpočinul. Pocit jsem měl jako při hluboké meditaci a přitom jsem jen ležel ve vodě. Určitě zopakuji. :) Děkuji za tuhle možnost odpočinku.

account_circle Sofia Metalnikova
5/5

Všechno bylo skvělé. Doporučuji všem. Jenomže 30 minut je málo, lepši kupovat na celou hodinu.

account_circle Daniel Dorovský
5/5

Byl to perfektní zážitek. Moc jsem si to užil. Navzdory tomu, že se mi uvnitř líbilo, se mi líbila i jistota, že můžu kdykoliv z nádrže vystoupit. Celkově jsem z toho měl klidný a bezpečný pocit. Mít více peněz/být to levnější, chodil bych i pravidelně. Takhle si to mohu dopřát jen svátečně.

account_circle Jakub Neruda
4/5

Byla trochu škoda, že floating komora není dostatečně odhlučněná a tak byly slyšet zvuky okolí. Jinak se ale jednalo o velice příjemný zážitek, který splnil očekávání.

account_circle Jiřina Říhová
5/5

Dobrý den, Byla jsem spokojená, klientům tento zážitek mohu doporučit. S pozdravem

account_circle David Kšica
5/5

Dobrý den paní Trubačová, Floating + čínskou masáž TUINA jsem dostal od manželky jako dárek, protože od sedavého zaměstnání mě občas bolí záda. Se službami relaxačního centra jsem byl spokojen. Hlavně masáž byla úžasná. Jednalo se nejen o zdravotní proceduru, ale i o fajn zážitek, který bych doporučil i dalším klientům. S pozdravem

account_circle Jaromír Jurka
5/5

Vážená paní Trubačová, k Vašemu dotazu Vám sděluji, že čokoládovou masáž moje "děvčata" budou teprve absolvovat tuším že v úterý 19. Tento týden byly na floatingu + jedna masáž pro manželku. S těmito službami byly opravdu nadšené. Pěkné prostředí s příkadnou čistotou (dobře víme jak těžko se mokré prostředí udržuje) a velmi milý a přátelský přístup personálu! Manželka si vybrala masáž lávovými kameny a byla tak nadšená, že už teď se těší na masáž čokoládovou. Cítily se tam moc dobře a určitě doporučíme Vaši agentutu svým známým. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Floating Brno - stav beztíže

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, ...
5/5

Floating Brno je unikátní koupel pro dva v solném roztoku. Balíčky s masážemi jsou skvělou relaxací pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození!

od 990 Kč
Nejprodávanější Sleva
location_on Hluboká nad Vltavou, Brno, ...
5/5

Speciální masáž zad odstraňuje bolesti zad, šíje a ramen. Spojení speciálních bylinných mastí a tradiční thajské masáže Vám uvolní svalstvo a celkově zrelaxuje organismus.

1 690 Kč od 1 520 Kč
location_on Brno, ...
5/5

Zatočte s bolestí zad a užijte si relaxace, jaké se Vám možná již dlouho nedostalo. Nemusíte jezdit daleko do lázní nebo k moři, abyste pocítili uvolnění a příjemnou péči v moderním relaxačním studiu. Floating-stav beztíže spolu s masážemi je ideálním dárkem.

od 2 300 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz