VYBERTE SI ZÁŽITEK

Floating Brno-stav beztíže

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon? Pak je pravý čas na to, aby se Vám dostalo uvolnění a příjemné péče v moderním relaxačním studiu. Floating, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kombinaci s masáží nebo rašelinovými zábaly. Nemusíte jezdit k Mrtvému moři, jeho účinky pocítíte ve flotační vaně na vlastní kůži!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Floating pro jednoho 30 minut
1
500 Kč
Floating pro jednoho 60 minut
1
700 Kč
Regenerační balíček floating + masáž
1
1 500 Kč
Regenerační balíček proti bolestem zad
1
1 500 Kč
Medový sen
1
1 400 Kč
Floating, rašelinové zábaly a havajská masáž
1
1 600 Kč
Floating a rašelinové zábaly zad
1
950 Kč
Thajský balíček de-luxe
1
2 000 Kč
Floating + čínská masáž TUINA
1
1 350 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

30 minut až 3 hodiny, dle výběru balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

Floating pro jednoho 30 minut, Floating pro jednoho 60 minut nebo výběr z balíčků:

Regenerační balíček floating + masáž:

Procedury začnou hodinovou relaxací ve ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat hodinová relaxační masáž dle výběru (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkové masáže nebo Lymfomasáž přístrojem Pneuven), 60 min. floatingu a relaxační masáž, celkem 2,5–3 hodiny.

Regenerační balíček proti bolestem zad:

Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat masáž zad a šíje, doplněná baňkováním na uvolnění zádových svalů, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty, 60 min. floatingu a masáž s baňkováním, celkem 2,5–3 hodiny.

Medový balíček aneb medový sen:

Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat detoxikační relaxační Medová masáž, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty. Medová masáž není vhodná při alergiích na med, 60 min. floatingu a medová masáž, celkem 150 min.

Balíček pro zahřátí aneb Floating, rašelinové zábaly a havajská masáž Lomi-Lomi:

Floating – procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již budou čekat rašelinové zábaly, které umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty (dochází během ní k uvolňování přírodních humidních látek do organismu,jsou jednou z forem termoléčby). Po rašelinovém zábalu Vás čeká jako třešnička na dortu havajská masáž LOMI-LOMI, která dokončí a umocní celý proces regenerace a relaxace, 60 min. floatingu, rašelinový zábal, havajská masáž 60 min., celkem 150 min.

Rašelinový balíček-Floating a rašelinové zábaly zad:

Floating – procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již budou čekat rašelinové zábaly, které umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty,60 minut floatingu, 30 min. rašelinového zábalu, celkem 100 minut.

Thajský balíček de-luxe:

Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat dvouhodinová relaxační masáž, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty,thajská masáž těla a obličeje, 60 minut floatingu, celkem 3-3,5 hodiny.

Čínský balíček-Floating + čínská masáž TUINA:

Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat čínská regenerační masáž TUINA. TUINA masáž odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy…,60 minut floatingu a masáž Tuina, celkem 2,5 hodiny.

Počet osob

Tento balíček je určen pro jednu osobu.

Sezóna, počasí

Floating je možné absolvovat pouze v měsících září až květen. V ostatních je relaxační centrum zavřené.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. V případě, že je součástí balíčku masáž, prosíme Vás o sdělení vybrané masáže při rezervaci! Provozní doba: PO-PÁ od 9:00 do 20:00, po dohodě o víkendech s 50% přirážkou.

Upozorňujeme, že v období květen - září je vždy zavřeno. Rezervace je možné přijímat na termíny od října!

Rezervujte si termín

Chcete si udělat relaxační den? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která Vás postaví na nohy. Jedna procedura bude navazovat na druhou, takže nebudete muset nikam přecházet ani čekat. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození. Během procedur je pro Vaše pohodlí celé relaxační studio vyhrazeno pouze pro Vás!

Protože je prostor vany uzavřen a člověk uvnitř je oddělen od veškerých vnějších vjemů, dochází snadno k absolutnímu uvolnění těla i ducha. Uvnitř vany se nacházejí vířivé trysky, které ovládáte během procedury, můžete také využít poslechu hudby dle vlastního výběru.

Kdy nejít na masáž? Těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze – lépe počkat do druhého dne, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil nechodit na masáž nohou, při rakovinném onemocnění. Kdy se poradit s lékařem? Při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil, v těhotenství.

Hodnocení zážitku

Jiřina Říhová, 14.8.2014
0 / 5

Dobrý den, Byla jsem spokojená, klientům tento zážitek mohu doporučit. S pozdravem

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Floating pro dva

Brno
/ 5

Floating je unikátní koupel v solném roztoku a možnost totálního uvolnění celého organismu. Balíčky s masážemi vhodné pro relaxaci pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako zn...

od 780 Kč

Více

Regenerační balíček proti bolestem zad

Brno
/ 5

Zatočte s bolestí zad a užijte si relaxace, jaké se Vám možná již dlouho nedostalo. Nemusíte jezdit daleko do lázní nebo k moři, abyste pocítili uvolnění a příjemnou péči v moderním relaxačním studiu. Floating-stav beztíže spolu s...

od 1 500 Kč

Více