Floating Brno - stav beztíže

Floating Brno, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kombinaci s masáží nebo rašelinovými zábaly.

Již máte certifikát?
od 500 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

30 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
500 Kč
60 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
700 Kč
Regenerační balíček floating + masáž, 1 osoba
Brno
Počet osob: 1
1 500 Kč
Regenerační balíček proti bolestem zad, 1 osoba
Brno
Počet osob: 1
1 500 Kč
Medový sen, 1 osoba
Brno
Počet osob: 1
1 400 Kč

Co zažijete

Floating Brno pro 1 osobu na 30 nebo 60 minut nebo výběr z balíčků s masáží nebo zábalem.

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon? Pak je pravý čas na to, aby se Vám dostalo uvolnění a příjemné péče v moderním relaxačním studiu. Nemusíte jezdit k Mrtvému moři, jeho účinky pocítíte ve flotační vaně na vlastní kůži!

ℹ️Kompletní nabídku naleznete níže nebo klikněte na program jednotlivých variant.ℹ️

  • Regenerační balíček floating + masáž: Procedury začnou hodinovou relaxací ve ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat hodinová relaxační masáž dle výběru (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkové masáže nebo Lymfomasáž přístrojem Pneuven), 60 min. floatingu a relaxační masáž, celkem 2,5–3 hodiny.
  • Regenerační balíček proti bolestem zad: Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat masáž zad a šíje, doplněná baňkováním na uvolnění zádových svalů, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty, 60 min. floatingu a masáž s baňkováním, celkem 2,5–3 hodiny.
  • Medový balíček aneb medový sen: Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat detoxikační relaxační Medová masáž, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty. Medová masáž není vhodná při alergiích na med, 60 min. floatingu a medová masáž, celkem 150 min.
  • Balíček pro zahřátí aneb Floating, rašelinové zábaly a havajská masáž Lomi-Lomi: Floating – procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již budou čekat rašelinové zábaly, které umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty (dochází během ní k uvolňování přírodních humidních látek do organismu,jsou jednou z forem termoléčby). Po rašelinovém zábalu Vás čeká jako třešnička na dortu havajská masáž LOMI-LOMI, která dokončí a umocní celý proces regenerace a relaxace, 60 min. floatingu, rašelinový zábal, havajská masáž 60 min., celkem 150 min.
  • Rašelinový balíček-Floating a rašelinové zábaly zad: Floating – procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již budou čekat rašelinové zábaly, které umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty,60 minut floatingu, 30 min. rašelinového zábalu, celkem 100 minut.
  • Thajský balíček de-luxe: Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat dvouhodinová relaxační masáž, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty,thajská masáž těla a obličeje, 60 minut floatingu, celkem 3-3,5 hodiny.
  • Čínský balíček-Floating + čínská masáž TUINA: Procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat čínská regenerační masáž TUINA. TUINA masáž odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy…,60 minut floatingu a masáž Tuina, celkem 2,5 hodiny.

Co je floating?

Floating (čtěte "floutyng") 🙂 nabízí velmi rychlé uvolnění těla i ducha. Probíhá v tzv. floating tanku naplněném teplou, hustou a slanou kapalinou, která nadnáší tělo a imituje tak do značné míry stav beztíže. Protože je prostor vany uzavřen, jste naprosto odděleni od veškerých vnějších vjemů, dochází snadno k absolutnímu uvolnění pohybového aparátu, kloubů, svalů, ale i vědomí. Účinek zvyšují vířivé trysky vestavěné do dna vany a po obvodu, které si sami ovládáte zevnitř.

Obecně se doporučuje zůstat co nejdéle ve stavu ticha a klidu, ve druhé polovině relaxační doby lze procítit masážní účinky vířivých trysek, popřípadě nechat na tělo „stékat“ tóny příjemné relaxační hudby. Lidé, kteří trpí fobií z malého prostoru, by měli před vstupem do flotační vany zkonzultovat svůj problém s odborníkem. Někdy pomůže, když si relaxující nechá víko tanku pootevřené.

Floating je určen pro lidi trpící dlouhodobou únavou, bolestmi páteře a kloubů, revmatologické nemoci, stavy po operacích páteře a kloubů, lidi trpící kožními nemocemi – lupénka, atopický ekzém, dermatitidy, dále pro deprese a neurozy.

A jak to funguje?

V průběhu relaxace v tanku dochází k tvorbě endorfinů v mozku a k navození příjemného pocitu euforie. Protože může tento pocit přetrvávat, člověk se začne dobře vyrovnávat s různými stresovými situacemi, stává se vyrovnanějším a přátelštějším, dobře spí, zlepšuje se jeho paměť i výkonnost a snižuje se pravděpodobnost onemocnění.

To ale není všechno. Floatace navozuje produkci mozkových vln alfa a umožňuje dokonce vyladit mozek na vlny theta. To je stav, do něhož se člověk dostává jen díky dlouhodobému cvičení určitých meditačních technik.

Užijte si floating ve dvou! 👩‍❤️‍👨

Průběh zážitku

Před floatingem je potřeba vytvořit si dostatečný časový prostor na jeho plné využití a tak trochu se i duševně připravit. Je vhodné vstupovat do floatingu několik hodin po jídle, ale ne s pocitem hladu nebo žízně. Připravte se na to, že vstoupíte do jiného světa, kde se problémy neřeší, a proto veškeré starosti a problémy odložte na pozdější dobu. Soustřeďte se jen a jen na příjemnou relaxaci vašeho těla i mysli.

Detailní průběh:

Po příchodu do releaxačního centra budete zavedeni přímo k floatingovému "vajíčku". Recepční Vám vysvětlí všechny funkce a jednotlivá tlačítka uvnitř tanku.

Důkladně se osprchujete a vstoupíte do floating tanku. Jeho funkce je optimální při zavřeném víku (udržování stabilních teplot vzduchu i roztoku), ale zpočátku je možné při nepříjemném pocitu z uzavřeného prostoru mít víko pootevřené.

Položte se do koupele, zavřete oči, dýchejte uvolněně pomalu a klidně a co nejvíce uvolněte celé tělo, včetně krčních obratlů a šíjového svalstva. Plně využijte tuto příležitost maximální relaxace v nerušeném prostředí.

Použití světla, hudby nebo masážních trysek záleží zcela na Vašich pocitech a potřebách. Pokud se roztok dostane do očí nebo do úst, stačí je utřít ručníkem nebo i propláchnout čistou vodou.

Konec pobytu ve floatingu je signalizován blikajícím světlem. Pomalu se posaďte, otevřete víko a zůstaňte chvíli stát (m.j. abyste „neodnášeli“ příliš mnoho roztoku s sebou). Důkladně se osprchujte a oblečte. Po ukončení pobytu ve floatingu se pokuste si udržet pozitivní pocity co nejdéle. 🙂

Je floating vhodný pro těhotné ženy?

Obecně je floating pro těhotné ženy vhodný; např.při bolestech v kříži ve floatingu dochází k velké úlevě. Nejen složení vody, beztížný stav, ale i teplota, která je podobná teplotě lidského těla, pomáhá při uvolnění vazů a svalů, které bývají právě v těhotenství velmi zatížené. Přesto doporučujeme poradu se svým lékařem a zvážení celkového zdravotního stavu.

Kdy floating není vhodný?

Není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Hodnocení zážitku (3 recenze)

account_circle Jiřina Říhová
5/5

Dobrý den, Byla jsem spokojená, klientům tento zážitek mohu doporučit. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, ...
5 /5

Floating Brno je unikátní koupel pro dva v solném roztoku. Balíčky s masážemi jsou skvělou relaxací pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození!

Nejprodávanější V provozu od 3.5.2021!
location_on Brno, ...
5 /5

Luxusní wellness pro dva v Brně je trefa do černého pro milovníky saunování. Nebo se jen chcete naložit do privátní vířivky a prožít romantický večer pouze ve dvou?

location_on Brno, ...
5 /5

Zatočte s bolestí zad a užijte si relaxace, jaké se Vám možná již dlouho nedostalo. Nemusíte jezdit daleko do lázní nebo k moři, abyste pocítili uvolnění a příjemnou péči v moderním relaxačním studiu. Floating-stav beztíže spolu s masážemi je ideálním dárkem.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz