IMPRESIO

Floating pro dva

Floating je unikátní koupel v solném roztoku a možnost totálního uvolnění celého organismu. Balíčky s masážemi vhodné pro relaxaci pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození!

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 21.8. (úterý)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Floating pro dva 30 minut
2
780 Kč
Floating pro dva 60 minut
2
990 Kč
Regenerační balíček floating pro 2 + 2× masáž
2
1 800 Kč
Regenerační balíček floating 2× + masáž 2×
2
2 600 Kč
Regenerační balíček floating + masáž
2
1 500 Kč
Relax. balíček floating + lymfo + thajské masáže
2
2 350 Kč
Relax. balíček floating 2× + lymfo 2× + thaj. masáže 2×
2
4 600 Kč
Floating 2× + čínská masáž TUINA 2×
2
2 600 Kč
Regenerační balíček proti bolestem zad
2
3 000 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Od 1,5 do 4,5 hodiny-dle výběru balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

Chcete si udělat relaxační den? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která Vás postaví na nohy. Jedna procedura bude navazovat na druhou, takže nebudete muset nikam přecházet ani čekat. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození. Během procedur je pro Vaše pohodlí celé relaxační studio vyhrazeno pouze pro Vás!

Náš tip! Regenerační balíček floating pro 2 + 2× masáž:

Pro oba z Vás máme připravenou společnou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás oba čeká hodinová masáž, která probíhá současně. Jeden z Vás absolvuje Lymfatickou masáž dolních končetin přístrojem Pneuven a druhého z Vás čeká hodinová relaxační masáž dle výběru (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkové masáže nebo Lymfomasáž přístrojem Pneuven), 60 minut floatingu + společná masáž, celkem 2 hodiny.

Regenerační balíček floating 2× + masáž 2×:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 60 minut (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkové masáže nebo Lymfomasáž přístrojem Pneuven). Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu pro každého + 2x masáž, celkem 2 hodiny.

Regenerační balíček floating + masáž:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 1,5 hodiny (Thajská masáž Nuad Boran (severní styl), Havajská masáž Lomi-Lomi, Lávové kameny Magic Hot Stones). Masáž probíhá souběžně s floatingem, 60 minut floatingu pro jednoho, pro druhého masáž, celkem 1,5 hodiny.

Relax. balíček floating + lymfo + thajské masáže:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá současně. Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží, 60 minut floatingu a lymfo masáž, pro druhého thajská masáž těla a obličeje, celkem 2-2,5 hodiny.

Relax. balíček floating 2× + lymfo 2× + thaj. masáže 2×:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá současně. Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu a společná lymfo masáž pro jednoho a thajská masáž těla a obličeje a floating 60 minut pro druhého, celkem 4-4,5 hodiny.

Floating 2× + čínská masáž TUINA 2×:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká čínská regenerační masáž TUINA. Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu a čínská masáž Tuina 2x, celkem 2,5 hodiny.

Regenerační balíček proti bolestem zad:

Pro jednoho z klientů procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat masáž zad a šíje, doplněná baňkováním na uvolnění zádových svalů , která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty. Druhý z partnerů začne ve stejnou dobu masáží zad a šíje s baňkováním, po níž bude následovat hodinová relaxace ve floatingu. Oba partneři začnou i skončí svou relaxaci ve stejný čas a po celou dobu jsou relaxační prostory rezervovány pouze pro ně, 60 minut floatingu a masáž s baňkováním 2x, celkem 3 hodiny.

Počet osob

Balíček je určen pro 2 osoby.

Sezóna, počasí

Floating je možné absolvovat pouze v měsících září až květen. V ostatních je relaxační centrum zavřené.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. V případě, že je součástí balíčku masáž, prosíme Vás o sdělení vybrané masáže při rezervaci! Provozní doba: PO-PÁ od 9:00 do 20:00, po dohodě o víkendech s 50% přirážkou. Upozorňujeme, že v období květen - září je vždy zavřeno.

Rezervujte si termín

Není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

Hodnocení zážitku

Kuba, 6.12.2010
0 / 5

Tak na tento zážitek jsem se dlouho těšil! S manželkou jsme si dali hodinový pobyt v této "bublině" se slanou teplou vodou a musím říct, že to byl ten nejlepší relax v těchto chladných dnech, úžasně jsme si odpočali, prohřáli svá těla a odcházeli jako úplně jiní lidé! Všem doporučuji vyzkoušet!

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 36x

Floating Brno-stav beztíže

Brno
/ 5

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon? Pak je pravý čas na to, aby se Vám dostalo uvolnění a příjemné péče v moderním relaxačním studiu. Floating, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kom...

od 500 Kč

Více

Koupeno 3x

Regenerační balíček proti bolestem zad

Brno
/ 5

Zatočte s bolestí zad a užijte si relaxace, jaké se Vám možná již dlouho nedostalo. Nemusíte jezdit daleko do lázní nebo k moři, abyste pocítili uvolnění a příjemnou péči v moderním relaxačním studiu. Floating-stav beztíže spolu s...

od 1 500 Kč

Více