VYBERTE SI ZÁŽITEK

Floating pro dva

Floating je unikátní koupel v solném roztoku a možnost totálního uvolnění celého organismu. Balíčky s masážemi vhodné pro relaxaci pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Floating pro dva 30 minut
2
780 Kč
Floating pro dva 60 minut
2
990 Kč
Regenerační balíček floating 2× + masáž 2×
2
2 600 Kč
Regenerační balíček floating + masáž
2
1 500 Kč
Relax. balíček floating + lymfo + thajské masáže
2
2 350 Kč
Relax. balíček floating 2× + lymfo 2× + thaj. masáže 2×
2
4 600 Kč
Floating 2× + čínská masáž TUINA 2×
2
2 600 Kč
Regenerační balíček proti bolestem zad
2
3 000 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

Od 1,5 do 4,5 hodiny-dle výběru balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

Chcete si udělat relaxační den? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která Vás postaví na nohy. Jedna procedura bude navazovat na druhou, takže nebudete muset nikam přecházet ani čekat. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození. Během procedur je pro Vaše pohodlí celé relaxační studio vyhrazeno pouze pro Vás!

Čeká Vás Floating pro dva 30 minut nebo Floating pro dva 60 minut nebo výběr z balíčků:

Regenerační balíček floating 2× + masáž 2×:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 60 minut (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkové masáže nebo Lymfomasáž přístrojem Pneuven). Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu pro každého + 2x masáž, celkem 2 hodiny.

Regenerační balíček floating + masáž:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 1,5 hodiny (Thajská masáž Nuad Boran (severní styl), Havajská masáž Lomi-Lomi, Lávové kameny Magic Hot Stones). Masáž probíhá souběžně s floatingem, 60 minut floatingu pro jednoho, pro druhého masáž, celkem 1,5 hodiny.

Relax. balíček floating + lymfo + thajské masáže:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá současně. Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží, 60 minut floatingu a lymfo masáž, pro druhého thajská masáž těla a obličeje, celkem 2-2,5 hodiny.

Relax. balíček floating 2× + lymfo 2× + thaj. masáže 2×:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá současně. Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu a společná lymfo masáž pro jednoho a thajská masáž těla a obličeje a floating 60 minut pro druhého, celkem 4-4,5 hodiny.

Floating 2× + čínská masáž TUINA 2×:

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká čínská regenerační masáž TUINA. Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu a čínská masáž Tuina 2x, celkem 2,5 hodiny.

Regenerační balíček proti bolestem zad:

Pro jednoho z klientů procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat masáž zad a šíje, doplněná baňkováním na uvolnění zádových svalů , která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty. Druhý z partnerů začne ve stejnou dobu masáží zad a šíje s baňkováním, po níž bude následovat hodinová relaxace ve floatingu. Oba partneři začnou i skončí svou relaxaci ve stejný čas a po celou dobu jsou relaxační prostory rezervovány pouze pro ně, 60 minut floatingu a masáž s baňkováním 2x, celkem 3 hodiny.

Počet osob

Balíček je určen pro 2 osoby.

Sezóna, počasí

Floating je možné absolvovat pouze v měsících září až květen. V ostatních je relaxační centrum zavřené.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. V případě, že je součástí balíčku masáž, prosíme Vás o sdělení vybrané masáže při rezervaci! Provozní doba: PO-PÁ od 9:00 do 20:00, po dohodě o víkendech s 50% přirážkou.

Upozorňujeme, že v období květen - září je vždy zavřeno. Rezervace je možné přijímat na termíny od října!

Rezervujte si termín

Není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

Hodnocení zážitku

Kuba, 6.12.2010
0 / 5

Tak na tento zážitek jsem se dlouho těšil! S manželkou jsme si dali hodinový pobyt v této "bublině" se slanou teplou vodou a musím říct, že to byl ten nejlepší relax v těchto chladných dnech, úžasně jsme si odpočali, prohřáli svá těla a odcházeli jako úplně jiní lidé! Všem doporučuji vyzkoušet!

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Floating Brno-stav beztíže

Brno
/ 5

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon? Pak je pravý čas na to, aby se Vám dostalo uvolnění a příjemné péče v moderním relaxačním studiu. Floating, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kom...

od 500 Kč

Více

Regenerační balíček proti bolestem zad

Brno
/ 5

Zatočte s bolestí zad a užijte si relaxace, jaké se Vám možná již dlouho nedostalo. Nemusíte jezdit daleko do lázní nebo k moři, abyste pocítili uvolnění a příjemnou péči v moderním relaxačním studiu. Floating-stav beztíže spolu s...

od 1 500 Kč

Více