Floating pro dva

Floating Brno je unikátní koupel pro dva v solném roztoku. Balíčky s masážemi jsou skvělou relaxací pro páry jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození!

Již máte certifikát?
od 780 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Floating pro dva 30 minut
Brno
Počet osob: 2
780 Kč
Floating pro dva 60 minut
Brno
Počet osob: 2
990 Kč
Regenerační balíček floating 2× + masáž 2×
Brno
Počet osob: 2
2 600 Kč
Regenerační balíček floating + masáž pro dva
Brno
Počet osob: 2
1 500 Kč
Relax. balíček pro dva floating + lymfo + thajské masáže
Brno
Počet osob: 2
2 350 Kč

Co zažijete

Floating pro dva na 30 nebo 60 minut nebo výběr z balíčků s masáží nebo zábalem.

👩‍❤️‍👨V prostoru floatační vany jste po celou dobu sami, můžete být celý čas ve vaně spolu, vystřídat se nebo si čas rozdělit, je to zcela na vás.👩‍❤️‍👨

Chcete si udělat relaxační den pro dva? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si společně hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci pro páry jako stvořenou, která Vás postaví na nohy. Jedna procedura bude navazovat na druhou, takže nebudete muset nikam přecházet ani čekat. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození. Během procedur je pro Vaše pohodlí celé relaxační studio vyhrazeno pouze pro Vás!

ℹ️Kompletní nabídku naleznete níže nebo klikněte na program jednotlivých variant.ℹ️

  • Regenerační balíček floating 2× + masáž 2×: Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 60 minut (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Baňkové masáže nebo Lymfomasáž přístrojem Pneuven). Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu pro každého + 2x masáž, celkem 2 hodiny.
  • Regenerační balíček floating + masáž: Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 1,5 hodiny (Medová masáž, Tuina masáž, Lávové kameny Magic Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi). Masáž probíhá souběžně s floatingem, 60 minut floatingu pro jednoho, pro druhého masáž, celkem 1,5 hodiny.
  • Relax. balíček floating + lymfo + thajské masáže: Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá současně. Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží, 60 minut floatingu a lymfo masáž, pro druhého thajská masáž těla a obličeje, celkem 2-2,5 hodiny.
  • Relax. balíček floating 2× + lymfo 2× + thaj. masáže 2×: Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá současně. Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu a společná lymfo masáž pro jednoho a thajská masáž těla a obličeje a floating 60 minut pro druhého, celkem 4-4,5 hodiny.
  • Floating 2× + čínská masáž TUINA 2×: Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Druhého z Vás čeká čínská regenerační masáž TUINA. Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu, 60 minut floatingu a čínská masáž Tuina 2x, celkem 2,5 hodiny.
  • Regenerační balíček proti bolestem zad: Pro jednoho z Vás procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Po floatingu na Vás již bude čekat masáž zad a šíje, doplněná baňkováním na uvolnění zádových svalů , která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty. Druhý z partnerů začne ve stejnou dobu masáží zad a šíje s baňkováním, po níž bude následovat hodinová relaxace ve floatingu. Oba partneři začnou i skončí svou relaxaci ve stejný čas a po celou dobu jsou relaxační prostory rezervovány pouze pro ně, 60 minut floatingu a masáž s baňkováním 2x, celkem 3 hodiny.

Co je floating?

Floating (čtěte "floutyng") 🙂 nabízí velmi rychlé uvolnění těla i ducha. Probíhá v tzv. floating tanku naplněném teplou, hustou a slanou kapalinou, která nadnáší tělo a imituje tak do značné míry stav beztíže. Protože je prostor vany uzavřen, jste naprosto odděleni od veškerých vnějších vjemů, dochází snadno k absolutnímu uvolnění pohybového aparátu, kloubů, svalů, ale i vědomí. Účinek zvyšují vířivé trysky vestavěné do dna vany a po obvodu, které si sami ovládáte zevnitř.

Obecně se doporučuje zůstat co nejdéle ve stavu ticha a klidu, ve druhé polovině relaxační doby lze procítit masážní účinky vířivých trysek, popřípadě nechat na tělo „stékat“ tóny příjemné relaxační hudby. Lidé, kteří trpí fobií z malého prostoru, by měli před vstupem do flotační vany zkonzultovat svůj problém s odborníkem. Někdy pomůže, když si relaxující nechá víko tanku pootevřené.

Floating je určen pro lidi trpící dlouhodobou únavou, bolestmi páteře a kloubů, revmatologické nemoci, stavy po operacích páteře a kloubů, lidi trpící kožními nemocemi – lupénka, atopický ekzém, dermatitidy, dále pro deprese a neurozy.

A jak to funguje?

V průběhu relaxace v tanku dochází k tvorbě endorfinů v mozku a k navození příjemného pocitu euforie. Protože může tento pocit přetrvávat, člověk se začne dobře vyrovnávat s různými stresovými situacemi, stává se vyrovnanějším a přátelštějším, dobře spí, zlepšuje se jeho paměť i výkonnost a snižuje se pravděpodobnost onemocnění.

To ale není všechno. Floatace navozuje produkci mozkových vln alfa a umožňuje dokonce vyladit mozek na vlny theta. To je stav, do něhož se člověk dostává jen díky dlouhodobému cvičení určitých meditačních technik.

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Průběh zážitku

Před floatingem je potřeba vytvořit si dostatečný časový prostor na jeho plné využití a tak trochu se i duševně připravit. Je vhodné vstupovat do floatingu několik hodin po jídle, ale ne s pocitem hladu nebo žízně. Připravte se na to, že vstoupíte do jiného světa, kde se problémy neřeší, a proto veškeré starosti a problémy odložte na pozdější dobu. Soustřeďte se jen a jen na příjemnou relaxaci vašeho těla i mysli.

Detailní průběh:

Po příchodu do releaxačního centra budete zavedeni přímo k floatingovému "vajíčku". Recepční Vám vysvětlí všechny funkce a jednotlivá tlačítka uvnitř tanku.

Důkladně se osprchujete a vstoupíte do floating tanku. Jeho funkce je optimální při zavřeném víku (udržování stabilních teplot vzduchu i roztoku), ale zpočátku je možné při nepříjemném pocitu z uzavřeného prostoru mít víko pootevřené.

Položte se do koupele, zavřete oči, dýchejte uvolněně pomalu a klidně a co nejvíce uvolněte celé tělo, včetně krčních obratlů a šíjového svalstva. Plně využijte tuto příležitost maximální relaxace v nerušeném prostředí.

Použití světla, hudby nebo masážních trysek záleží zcela na Vašich pocitech a potřebách. Pokud se roztok dostane do očí nebo do úst, stačí je utřít ručníkem nebo i propláchnout čistou vodou.

Konec pobytu ve floatingu je signalizován blikajícím světlem. Pomalu se posaďte, otevřete víko a zůstaňte chvíli stát (m.j. abyste „neodnášeli“ příliš mnoho roztoku s sebou). Důkladně se osprchujte a oblečte. Po ukončení pobytu ve floatingu se pokuste si udržet pozitivní pocity co nejdéle. 🙂

Je floating vhodný pro těhotné ženy?

Obecně je floating pro těhotné ženy vhodný; např.při bolestech v kříži ve floatingu dochází k velké úlevě. Nejen složení vody, beztížný stav, ale i teplota, která je podobná teplotě lidského těla, pomáhá při uvolnění vazů a svalů, které bývají právě v těhotenství velmi zatížené. Přesto doporučujeme poradu se svým lékařem a zvážení celkového zdravotního stavu.

Kdy floating není vhodný?

Není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

Hodnocení zážitku (1 recenze)

account_circle Kuba
5/5

Tak na tento zážitek jsem se dlouho těšil! S manželkou jsme si dali hodinový pobyt v této "bublině" se slanou teplou vodou a musím říct, že to byl ten nejlepší relax v těchto chladných dnech, úžasně jsme si odpočali, prohřáli svá těla a odcházeli jako úplně jiní lidé! Všem doporučuji vyzkoušet!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, ...
5 /5

Floating Brno, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kombinaci s masáží nebo rašelinovými zábaly.

Nejprodávanější V provozu od 3.5.2021!
location_on Brno, ...
5 /5

Luxusní wellness pro dva v Brně je trefa do černého pro milovníky saunování. Nebo se jen chcete naložit do privátní vířivky a prožít romantický večer pouze ve dvou?

V provozu od 3.5.2021! -13%
location_on Brno, Praha 4, ...
5 /5

Čokoládová luxusní masáž je rafinovaným spojením čokolády a hřejivé uvolňující masáže.

2 980 Kč od 2 580 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz