VYBERTE SI ZÁŽITEK

Kurzy vaření Praha

Ukážeme Vám jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti jako chřest nebo jahody. Naučíme Vás pracovat s nožem a principy vaření. Vezmeme Vás na exkurzi do světa řeckých, italských dezertů a jiných dobrot.

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 25.10. (čtvrtek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Skupinový kurz pro 1 osobu
1
1 950 Kč
Skupinový kurz pro 2 osoby
2
3 890 Kč
Skupinový kurz pro 1 dítě
1
890 Kč
Individuální kurz pro 1 osobu (divák zdarma)
1+1
9 900 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

3 – 3,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Vaříme s šéfkuchaři - lidmi, kteří jsou posedlí tím, co dělají a dělá jim radost, když se o svou vášeň pro danou kuchyni mohou podělit. Tak neváhejte a vyberte si! Naše kurzy vaření jsou určené pro každého, kdo rád zkouší a poznává nové chutě a koření, exotické přísady nebo nezvyklé kombinace chutí.

Kurzy jsou koncipovány tématicky, Vámi obdarovaný si pak sám rezervuje kurz dle jeho představ a zálib.

1) SKUPINOVÉ KURZY:

Kapacita kurzu je až 12 osob. V ceně skupinových kurzů je šéfkuchař, ingredience, potřebné vybavení, zapůjčení zástěry, receptury, úklid. Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Evropská kuchyně:

Na výběr je z těchto kurzů: Česká kuchyně I, Česká kuchyně II, Základní kameny italské kuchyně, Italské menu: v hlavní roli chobotnice, Itálie od předkrmu po dezert, Viva la Italia! Francouzská kuchyně I, Francouzská kuchyně II, Provensálská kuchyně, Řecká a kyperská kuchyně, Španělská kuchyně.

Asie a exotika

Na výběr je z těchto kurzů:  Tradiční recepty vietnamské kuchyně, Street food z Vietnamu, Thajská kuchyně I, Thajská kuchyně II, Mexická kuchyně I, Mexická kuchyně II, Mexická kuchyně III, Indická kuchyně I, Indická kuchyně II, Asijské fusion, To nejlepší z Asie – festival asijských chutí, Asie na grilu, Cesta po Asii, Japonská tradiční kuchyně, Chutě a vůně Středního východu.

Steaky a maso:

Na výběr je z těchto kurzů: Steaky I. z Argentinské svíčkové, Steaky II Brazilský vysoký roštěnec – Entrecote, Speciality z hovězího masa, Jehněčí speciality, Kuře v hlavní roli, Weber grill academy, Speciality z drůbežího masa, Žebra a křídla, Maso, maso, maso I., Maso, maso, maso II., Paštiky a galantiny

Sushi, ryby a mořské plody:

Na výběr je z těchto kurzů: Sushi I, Sushi II, Mořské plody, Mořské ryby, Ryby na grilu, Losos na 5 způsobů, Krevetové variace, Tuňákové speciality, Sladkovodní ryby.

Pralinky a sladkosti

Na výběr je z těchto kurzů: Pralinky, Pečení a zdobení cupcakes, Francouzská cukrárna

Speciální kurzy:

Na výběr je z těchto kurzů: Finger food – aneb večírkové delikatesy na jedno sousto, California dream, Vegetariánská kuchyně, Světový Street Food, Kurz vaření pro začátečníky, Vaření pro miminka 7 – 18 měsíců, I love burgers, Lokálně (ne)tradičně a punkově, Punk na talíři, Kurz veganské kuchyně, Roztančená kuchyně Jamie Olivera.

2) INDIVIDUÁLNÍ KURZY:

V ceně individuálních kurzů je vždy šéfkuchař, ingredience, fotografie a jejich následné rozeslání včetně receptur, zapůjčení zástěry, úklid, nealko nápoje, možnost účasti partnera/ky. Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat čím dál tím více populární sushi. To nejlepší z kuchyně celého světa čeká na vás. Můžeme vám taky ukázat jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti. Milujete čokoládu? Pak vám udělá radost individuální kurz na výrobu pralinek. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.
Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového, co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil.!

3) DĚTSKÉ KURZY VAŘENÍ:

Co by to bylo za kurz vaření pro děti bez pořádného řádění v kuchyni, smíchu a upatlaných zástěr? Na našich kurzech se z dětí stanou na chvíli malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška pro ně budou příjemným bonusem a vy se vůbec nemusíte strachovat, kdo tu spoušť v kuchyni potom uklidí, o všechno se postaráme my. Na kurzech můžete nechat vaše ratolesti samotné nebo je můžete doprovodit. V ceně každého dětského kurzu jsou i nápoje pro děti a doprovod jednoho dospělého zdarma. Pokud by se chtěl zúčastnit i druhý rodič / dospělý, připočítáme 250 Kč k ceně kurzu. Kurzy vaření s dětmi trvají přibližně 3 hodiny. Záleží na šikovnosti dětí a jejich chuti si něco dobrého uvařit. Naše kurzy mohou navštívit už i malé děti od 4 let, přes školáky, až po děti do 14 let. Doporučený věk je rozdílný u každého kurzu.

Na výběr je z těchto kurzů: Malí Italové, Americká kuchyně pro děti, Mexická kuchyně pro děti, Cupcakes pro děti, Sushi pro děti, Italská kuchyně pro děti, Dětský kurz s recepty Jamie Olivera. 

Počet osob

Můžete se přihlásit na skupinový kurz, kde Vám budou společníky ostatní, kteří se přišli něco naučit nebo na individuální kurz - pouze Vy a šéfkuchař! U individuálního kurzu Vás může doprovázet jedna osoba zdarma!

Sezóna, počasí

Kurzy se konají celoročně.

Rezervace

  • Skupinové kurzy mají předem vypsané termíny, které Vám rádi sdělíme včetně aktuální obsazenosti, kontaktujte nás prosím. Doporučujeme rezervovat i měsíc předem.
  • Individuální kurzy je možné rezervovat na jakýkoliv den dle domluvy, min. týden předem.

Rezervujte si termín

Kurzy vaření probíhají v moderním gastronomickém studiu v Praze. Po uvítání a krátkém úvodu šéfkuchař představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Studenti“ se naučí od základu připravit okolo pěti jídel z dané kuchyně. Šéfkuchař jim předvede všechny náročnější postupy, vysvětlí tajné triky a zodpoví všechny otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Individuální kurzy je možné vést v anglickém jazyce.

Pár dalších slov o kurzech aneb vyberte si to pravé pro Vás:

Evropská kuchyně: zamilovali jste si na dovolené nebo výletě po Evropě nějakou místní specialitu, tajně po ní toužíte a těšíte se, až se za ní zase jednou vypravíte? Objevte s námi nové chutě i oblíbená jídla evropských zemí. Gurmánské výlety stihnete i večer po práci. Jen co nastoupíte na palubu naší kuchyně, můžete si dopřát šafránové risotto s kozím sýrem jako z restaurace u Římského kolosea nebo sladkou tečku mousse au chocolade jako z cukrárny pod Eiffelovkou.

Asie a exotika - milujete cestopisy a vždy tajně závidíte místním lidem jejich tradiční speciality, které byste si doma jen stěží připravili? Vydejte se s námi na dobrodružné výpravy do exotických zemí. Ty nejlepší průvodce máme pro Vietnam, Thajsko, Mexiko, Indii, Japonsko a další. Gurmánské výlety stihnete i večer po práci, stačí si jen vybrat, která destinace to bude tentokrát. Láká vás chutný koktejl s čerstvým mangem, indické chana masalai, mexické plněné taštičky empanadas nebo třeba thajská polévka Tom Yum? Přijďte k nám do školy vaření, kde vás tyto poklady dálek naučíme připravovat.

Steaky a maso: potrpíte si na kvalitní steak z vyzrálého masa, po jehož rozkrojení a napíchnutí na vidličku nastává ten božský okamžik, kdy se vám doslova rozpadá na jazyku? Dali byste si rib-eye s olivovo-tomatovou omáčkou, domácí hamburger s cibulovým chutney a cheddarem, telecí Saltimboccu nebo grilovaná kachní prsa v neskutečné kombinaci s kávovo-čokoládovou omáčkou? Naši šéfkuchaři pečlivě sestavili několik chutných menu okořeněných o drobné detaily, které potěší nejednoho labužníka. Stačí si jen vybrat, do kterého se zakousnete tentokrát?

Sushi, ryby a mořské plody:  ryby a mořské plody nabízejí zcela jiný chuťový zážitek než klasické maso. Lehkost a elegance, se kterou se pohybují v hlubinách oceánů nebo po proudu řek, se přenáší také do samotné struktury masa ryb a mořských plodů. Vykouzlíte z nich křehké pochoutky rozmanitých chutí, jež se doslova rozpadají na jazyku, neobsahují přebytečný tuk a dodají vašemu tělu i vaření novou energii.
Popusťte uzdu kreativitě a fantazii, naučte se chutně upravovat sladkovodní i mořské ryby, mušle, slávky, krevety či olihně. Ryby a mořské plody milujeme i proto, že se dají využít na tisíce způsobů do sushi. Různé druhy sushi už nemusí být jen doménou japonských sushi mistrů. Po absolvování našich kurzů si sushi bravurně zvládnete připravit i sami doma.

Pralinky a sladkosti - láska prochází žaludkem, a když k tomu přidáme ještě trošku sladkého, je láska o to větší. Vítejte v čokoládovém světě pralinek, nádherně zdobených cupcakes a těch nejlahodnějších náplní a krémů, které se vám ještě dlouho po ochutnání budou rozplývat na jazyku. Máte doma milovníka čokolády a sladké zásoby mizí rychleji “než bys řekl pralinka”? Obdarujte své blízké poukazem na kurz pralinek a darujte jim víc než jen sladké potěšení.

Speciální kurzy: Chcete umět připravit večírkové delikatesy, na které se jen tak nezapomene? Rádi poznáte originální kombinace vegetariánských ingrediencí, které příjemně překvapí i milovníky masa? Nebo vás dostane do kolen velkolepost světových delikates podávaných pod širým nebem? Speciální kurzy Chefparade jsou pro nadšence objevující nové chutě, vůně, postupy a nebo pro skalní fanoušky, kteří už na všech našich klasikách byli a nikdy je vaření s námi nepřestane bavit. Máte touhu naučit se konečně pořádně vařit a získat sebedůvěru? Máme i speciální kurz vaření pro začátečníky!

Hodnocení zážitku

Daniel, 28.9.2016
0 / 5

perfektní zážitek, maximální spokojenost.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 119x

Kurz Sushi Praha

Praha
/ 5

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý! Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný.

od 2 450 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 97x

Kurzy vaření Brno 1

Brno
/ 5

Darujte poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarov...

od 2 700 Kč

Více