VYBERTE SI ZÁŽITEK

Kurzy vaření Praha

Ukážeme Vám jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti jako chřest nebo jahody. Naučíme Vás pracovat s nožem a principy vaření. Vezmeme Vás na exkurzi do světa řeckých, italských dezertů a jiných dobrot.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Skupinový kurz, 1 osoba
1
2 490 Kč
Individuální kurz, 1 osoba (divák zdarma)
1+1
9 900 Kč
Skupinový kurz pro 1 dítě
1
1 290 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

3 – 3,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Vaříme s šéfkuchaři - lidmi, kteří jsou posedlí tím, co dělají a dělá jim radost, když se o svou vášeň pro danou kuchyni mohou podělit. Tak neváhejte a vyberte si! Naše kurzy vaření jsou určené pro každého, kdo rád zkouší a poznává nové chutě a koření, exotické přísady nebo nezvyklé kombinace chutí.

1) SKUPINOVÉ KURZY:

Kapacita kurzu je až 12 osob. V ceně skupinových kurzů je šéfkuchař, ingredience, potřebné vybavení, zapůjčení zástěry, receptury, úklid. Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Z čeho je možné vybírat? Níže naleznete výčet všech skupinových kurzů dle kategorií kuchyní :-) Kurzy jsou koncipovány tématicky, Vámi obdarovaný si pak sám rezervuje kurz dle jeho představ a zálib.

Evropská kuchyně:

Na výběr je z těchto kurzů: Česká kuchyně I, Česká kuchyně II, Základní kameny italské kuchyně, Itálie od předkrmu po dezert, Viva la Italia! Francouzská kuchyně I, Francouzská kuchyně II, Provensálská kuchyně, Španělská kuchyně.

Asie a exotika

Na výběr je z těchto kurzů:  Tradiční recepty vietnamské kuchyně, Street food z Vietnamu, Thajská kuchyně I, Thajská kuchyně II, Mexická kuchyně I, Mexická kuchyně II, Mexická kuchyně III, Indická kuchyně I, Indická kuchyně II, Asijské fusion, Japonská tradiční kuchyně, Chutě a vůně Středního východu.

Steaky a maso:

Na výběr je z těchto kurzů: Steaky I. z Argentinské svíčkové, Steaky II Brazilský vysoký roštěnec – Entrecote, Speciality z hovězího masa, Jehněčí speciality (pozor je třeba počítat s tím, že bývá málo termínů!), Kuře v hlavní roli, Weber grill academy, Speciality z drůbežího masa, Žebra a křídla, Maso, maso, maso I., Maso, maso, maso II., Paštiky a galantiny

Sushi, ryby a mořské plody:

Na výběr je z těchto kurzů: Sushi I, Sushi II, Mořské plody (pozor je třeba počítat s tím, že bývá málo termínů!), Mořské ryby (pozor je třeba počítat s tím, že bývá málo termínů!), Krevetové variace, Sladkovodní ryby.

Pralinky a sladkosti

Na výběr je z těchto kurzů: Pralinky, Pečení a zdobení cupcakes, Francouzská cukrárna

Speciální kurzy:

Na výběr je z těchto kurzů: California dream, Vegetariánská kuchyně, Světový Street Food, Kurz vaření pro začátečníky, Vaření pro miminka 7 – 18 měsíců, Kurz veganské kuchyně.

2) INDIVIDUÁLNÍ KURZY:

V ceně individuálních kurzů je vždy šéfkuchař, ingredience, fotografie a jejich následné rozeslání včetně receptur, zapůjčení zástěry, úklid, nealko nápoje, možnost účasti partnera/ky. Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.

Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat čím dál tím více populární sushi. To nejlepší z kuchyně celého světa čeká na vás. Můžeme vám taky ukázat jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti. Milujete čokoládu? Pak vám udělá radost individuální kurz na výrobu pralinek.
Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového, co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil.!

3) DĚTSKÉ KURZY VAŘENÍ:

Co by to bylo za kurz vaření pro děti bez pořádného řádění v kuchyni, smíchu a upatlaných zástěr? Na našich kurzech se z dětí stanou na chvíli malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška pro ně budou příjemným bonusem a vy se vůbec nemusíte strachovat, kdo tu spoušť v kuchyni potom uklidí, o všechno se postaráme my. Na kurzech můžete nechat vaše ratolesti samotné nebo je můžete doprovodit. V ceně každého dětského kurzu jsou i nápoje pro děti a doprovod jednoho dospělého zdarma. Pokud by se chtěl zúčastnit i druhý rodič / dospělý, připočítáme 250 Kč k ceně kurzu. Kurzy vaření s dětmi trvají přibližně 3 hodiny. Záleží na šikovnosti dětí a jejich chuti si něco dobrého uvařit. Naše kurzy mohou navštívit už i malé děti od 4 let, přes školáky, až po děti do 14 let. Doporučený věk je rozdílný u každého kurzu.

Na výběr je z těchto kurzů: Malí Italové, Americká kuchyně pro děti, Mexická kuchyně pro děti, Cupcakes pro děti, Sushi pro děti, Italská kuchyně pro děti, Dětský kurz s recepty Jamie Olivera. 

Počet osob

Můžete se přihlásit na skupinový kurz, kde Vám budou společníky ostatní, kteří se přišli něco naučit nebo na individuální kurz - pouze Vy a šéfkuchař! U individuálního kurzu Vás může doprovázet jedna osoba zdarma!

Sezóna, počasí

Kurzy se konají celoročně.

Rezervace

  • Skupinové kurzy mají předem vypsané termíny, které Vám rádi sdělíme včetně aktuální obsazenosti, kontaktujte nás prosím. Doporučujeme rezervovat i měsíc předem.
  • Individuální kurzy je možné rezervovat na jakýkoliv den dle domluvy, min. týden předem.

Rezervujte si termín

Kurzy vaření probíhají v moderním gastronomickém studiu v Praze. Po uvítání a krátkém úvodu šéfkuchař představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Studenti“ se naučí od základu připravit okolo pěti jídel z dané kuchyně. Šéfkuchař jim předvede všechny náročnější postupy, vysvětlí tajné triky a zodpoví všechny otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Individuální kurzy je možné vést v anglickém jazyce.

Hodnocení zážitku

Daniel, 28.9.2016
0 / 5

perfektní zážitek, maximální spokojenost.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Kurz Sushi Praha

Praha
/ 5

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý! Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný.

od 2 490 Kč

Více

doporučujeme

Kurzy vaření Brno 1

Brno
/ 5

Darujte poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarov...

od 2 700 Kč

Více