VYBERTE SI ZÁŽITEK

Kurzy vaření Praha

Ukážeme Vám jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti jako chřest nebo jahody. Naučíme Vás pracovat s nožem a principy vaření. Vezmeme Vás na exkurzi do světa řeckých, italských dezertů a jiných dobrot.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 24.1. (čtvrtek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Základní skupinový kurz, 1 osoba
1
2 190 Kč
Prémiový skupinový kurz, 1 osoba
1
2 490 Kč
Individuální kurz, 1 osoba (divák zdarma)
1+1
9 900 Kč
Skupinový kurz pro 1 dítě
1
990 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

3 – 3,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Vaříme s šéfkuchaři - lidmi, kteří jsou posedlí tím, co dělají a dělá jim radost, když se o svou vášeň pro danou kuchyni mohou podělit. Tak neváhejte a vyberte si! Naše kurzy vaření jsou určené pro každého, kdo rád zkouší a poznává nové chutě a koření, exotické přísady nebo nezvyklé kombinace chutí.

Kurzy jsou koncipovány tématicky, Vámi obdarovaný si pak sám rezervuje kurz dle jeho představ a zálib.

1) SKUPINOVÉ KURZY:

Kapacita kurzu je až 12 osob. V ceně skupinových kurzů je šéfkuchař, ingredience, potřebné vybavení, zapůjčení zástěry, receptury, úklid. Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Při nákupu skupinového kurzu je nutné vybrat mezi prémiovým a základním kurzem.

Mezi prémiové kurzy patří:

 • Tradiční recepty vietnamské kuchyně
 • Maso, maso, maso I., Maso, maso, maso II.
 • Steaky I. z argentinské svíčkové
 • Steaky II.  – Entrecote
 • Speciality z hovězího masa
 • Jehněčí speciality (pozor je třeba počítat s tím, že bývá málo termínů!)
 • Sushi I., Sushi II.
 • Mořské plody (pozor je třeba počítat s tím, že bývá málo termínů!)
 • Mořské ryby (pozor je třeba počítat s tím, že bývá málo termínů!)

Všechny ostatní kurzy jsou základní.

Z čeho je možné vybírat? Níže naleznete výčet všech skupinových kurzů dle kategorií kuchyní :-)

Evropská kuchyně:

Na výběr je z těchto kurzů: Česká kuchyně I, Česká kuchyně II, Základní kameny italské kuchyně, Itálie od předkrmu po dezert, Viva la Italia! Francouzská kuchyně I, Francouzská kuchyně II, Provensálská kuchyně, Španělská kuchyně.

Asie a exotika

Na výběr je z těchto kurzů:  Tradiční recepty vietnamské kuchyně, Street food z Vietnamu, Thajská kuchyně I, Thajská kuchyně II, Mexická kuchyně I, Mexická kuchyně II, Mexická kuchyně III, Indická kuchyně I, Indická kuchyně II, Asijské fusion, Japonská tradiční kuchyně, Chutě a vůně Středního východu.

Steaky a maso:

Na výběr je z těchto kurzů: Steaky I. z Argentinské svíčkové, Steaky II Brazilský vysoký roštěnec – Entrecote, Speciality z hovězího masa, Jehněčí speciality, Kuře v hlavní roli, Weber grill academy, Speciality z drůbežího masa, Žebra a křídla, Maso, maso, maso I., Maso, maso, maso II., Paštiky a galantiny

Sushi, ryby a mořské plody:

Na výběr je z těchto kurzů: Sushi I, Sushi II, Mořské plody, Mořské ryby, Krevetové variace, Sladkovodní ryby.

Pralinky a sladkosti

Na výběr je z těchto kurzů: Pralinky, Pečení a zdobení cupcakes, Francouzská cukrárna

Speciální kurzy:

Na výběr je z těchto kurzů: California dream, Vegetariánská kuchyně, Světový Street Food, Kurz vaření pro začátečníky, Vaření pro miminka 7 – 18 měsíců, Kurz veganské kuchyně.

2) INDIVIDUÁLNÍ KURZY:

V ceně individuálních kurzů je vždy šéfkuchař, ingredience, fotografie a jejich následné rozeslání včetně receptur, zapůjčení zástěry, úklid, nealko nápoje, možnost účasti partnera/ky. Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat čím dál tím více populární sushi. To nejlepší z kuchyně celého světa čeká na vás. Můžeme vám taky ukázat jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti. Milujete čokoládu? Pak vám udělá radost individuální kurz na výrobu pralinek. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.
Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového, co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil.!

3) DĚTSKÉ KURZY VAŘENÍ:

Co by to bylo za kurz vaření pro děti bez pořádného řádění v kuchyni, smíchu a upatlaných zástěr? Na našich kurzech se z dětí stanou na chvíli malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška pro ně budou příjemným bonusem a vy se vůbec nemusíte strachovat, kdo tu spoušť v kuchyni potom uklidí, o všechno se postaráme my. Na kurzech můžete nechat vaše ratolesti samotné nebo je můžete doprovodit. V ceně každého dětského kurzu jsou i nápoje pro děti a doprovod jednoho dospělého zdarma. Pokud by se chtěl zúčastnit i druhý rodič / dospělý, připočítáme 250 Kč k ceně kurzu. Kurzy vaření s dětmi trvají přibližně 3 hodiny. Záleží na šikovnosti dětí a jejich chuti si něco dobrého uvařit. Naše kurzy mohou navštívit už i malé děti od 4 let, přes školáky, až po děti do 14 let. Doporučený věk je rozdílný u každého kurzu.

Na výběr je z těchto kurzů: Malí Italové, Americká kuchyně pro děti, Mexická kuchyně pro děti, Cupcakes pro děti, Sushi pro děti, Italská kuchyně pro děti, Dětský kurz s recepty Jamie Olivera. 

Počet osob

Můžete se přihlásit na skupinový kurz, kde Vám budou společníky ostatní, kteří se přišli něco naučit nebo na individuální kurz - pouze Vy a šéfkuchař! U individuálního kurzu Vás může doprovázet jedna osoba zdarma!

Sezóna, počasí

Kurzy se konají celoročně.

Rezervace

 • Skupinové kurzy mají předem vypsané termíny, které Vám rádi sdělíme včetně aktuální obsazenosti, kontaktujte nás prosím. Doporučujeme rezervovat i měsíc předem.
 • Individuální kurzy je možné rezervovat na jakýkoliv den dle domluvy, min. týden předem.

Rezervujte si termín

Kurzy vaření probíhají v moderním gastronomickém studiu v Praze. Po uvítání a krátkém úvodu šéfkuchař představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Studenti“ se naučí od základu připravit okolo pěti jídel z dané kuchyně. Šéfkuchař jim předvede všechny náročnější postupy, vysvětlí tajné triky a zodpoví všechny otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Individuální kurzy je možné vést v anglickém jazyce.

Hodnocení zážitku

Daniel, 28.9.2016
0 / 5

perfektní zážitek, maximální spokojenost.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 125x

Kurz Sushi Praha

Praha
/ 5

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý! Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný.

od 2 490 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 104x

Kurzy vaření Brno 1

Brno
/ 5

Darujte poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarov...

od 2 700 Kč

Více