Kurz lezení Brno

Jste lezec začátečník a rádi byste tomuto sportu přišli na chuť? Nebo jste tímto adrenalinem nepolíbeni a chtěli byste zkusit něco nového? Vyzkoušejte naši lezeckou stěnu v horolezeckém centru v Brně!

Již máte certifikát?
od 1 090 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
1 osoba
Brno
Počet osob: 1
1 150 Kč 1 090 Kč
2 osoby
Brno
Počet osob: 2
1 330 Kč
3 osoby
Brno
Počet osob: 3
1 550 Kč
4 osoby
Brno
Počet osob: 4
1 900 Kč
2 + 2 osoby
Brno
Počet osob: 2 + 2
1 490 Kč

Co zažijete

Vámi obdarovaný se seznámí se základy lezení na umělé lezecké stěně s lanem. Kurz je určen zejména těm, které lezení na umělé lezecké stěně zajímá, ale mají obavu, zda odpovídá jejich kondici nebo si nedokážou vůbec představit, o čem lezení na umělé stěně může být.

Zážitek obsahuje:

Cena zahrnuje instruktora, který se po celou dobu kurzu věnuje pouze Vám. Vstupné na umělou stěnu a zapůjčení kompletního lezeckého vybavení včetně obuvi.

Speciální předpoklady:

Návštěvníci mladší 18 let mohou provádět lezeckou činnost pouze pod přímým dohledem návštěvníka staršího 18 let. Pokud tato osoba starší 18 let není jejich zákonným zástupcem, musí předložit písemný souhlas zákonného zástupce. Návštěvníci mezi 15 a 18 lety mohou samostatně provozovat lezeckou činnost, pokud předloží písemný souhlas zákonného zástupce. Děti do 10 let mají povolen vstup jen v doprovodu návštěvníka staršího 18 let, který za ně po celou dobu pobytu v prostorách horolezeckého centra nese plnou zodpovědnost. Lezecká činnost je prováděna na vlastní nebezpečí. Návštěvník centra je povinen dodržovat pokyny služby-odborného dozoru.

Diváci:

Váš doprovod je vítán, může povzbuzovat a pořizovat foto na památku.

Další informace:

S sebou pouze sportovní oblečení a přezůvky jakéhokoli typu. Lezecké boty Vám budou zapůjčeny.

Sezóna, počasí:

Kurz je možné realizovat celoročně na vnitřní nebo venkovní lezecké stěně.

Více informací k místu konání:

V zimních měsících se kurz koná v lezeckém centru v Brně, které se svou plochou bez mála 1000 m2 a výškou 13 m právem řadí k největším a nejvýznamnějším lezeckým centrům v ČR. Na kolmých a převislých profilech s 55-ti lezeckými liniemi najdete kolem 150-ti cest obtížností od 3 do 8b+ Fr. Na stěnu je třeba min. 35 m dlouhé dynamické lano!

Za příznivých podmínek se kurz koná na venkovní stěně u Olympie, která je největší betonovou stěnou ve střední Evropě! Na ploše 1450 m2 najdete 85 lezeckých linií. Stěny dosahují úctyhodné výšky od 10 do 18 metrů. V letní sezóně můžete zatrénovat na cca. 140 cestách od 3 do 8b+ Fr. Na stěnu je potřeba min. 35 m dlouhé dynamické lano! Na recepci stěny je možné zakoupit balené alko i nealko nápoje, zmrzlinu a něco malého na zub.

Rezervace

Lezecké centrum je otevřeno od pondělí do neděle 10:00-22:00. Rezervace na vnitřní i venkovní stěně jsou možné kdykoliv po domluvě s intruktorem.

Délka zážitku:

Kurz trvá 2 hodiny.

Hodnocení skutečných zákazníků (3 recenze)

account_circle Martina Urbanová
5/5

Byl to úžasný zážitek pro mě i pro dceru 😊. Pan instruktor byl skvělý. Všem vřele doporučuji!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Praha Letňany
5/5

Pojďte si vyzkoušet volný pád jako z letadla v tunelu Praha Letňany. Zasáhne Vás proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější Sleva
location_on Ostrov u Macochy
5/5

Jediná podzemní speleo ferrata v České republice! Horské zajištěné a železné cesty (ferráty nebo klettersteigy) zná asi každý. Ale speleo ferratu už málo kdo. Přijeďte si vyzkoušet takovou do Moravského krasu.

1 490 Kč od 1 340 Kč
location_on Moravský kras

Chcete překvapit svého partnera netradičním dárkem? Co takhle rande v jeskyni? Umocněte výjimečnost prožitku netradičním prostředím.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz