Pohyblivý závodní simulátor Brno

Splňte si dětský sen a staňte se pilotem sportovního auta v Brně! Zažijte jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru.

Již máte certifikát?
od 950 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

-5%
60 minut pro 1 osobu, 1 simulátor
Brno Slatina
Počet osob: 1
1 000 Kč 950 Kč
-1%
60 minut pro 2 osoby, 2 simulátory
Brno Slatina
Počet osob: 2
1 800 Kč 1 780 Kč
-1%
120 minut pro 1 osobu, 1 simulátor
Brno Slatina
Počet osob: 1
1 800 Kč 1 780 Kč
-1%
120 minut pro 2 osoby, 2 simulátory
Brno Slatina
Počet osob: 2
3 200 Kč 3 180 Kč

Co zažijete

Profesionální plně pohyblivý trenažér simuluje široký rozsah pohybů ve 3 osách (3DOF) včetně unikátního systému bočního posuvu, který nejvěrněji simuluje ztrátu trakce a přetočení vozu ve smyku u vozů se zadní poháněnou nápravou. Pocit, kdy Vám "ustřelí zadek" nebo dostanete hodiny je opravdu realistický a kdo ho nezažil, neví, kam až dnešní profesionální simulátory dospěly.

Je osazen originální závodní sedačkou SPARCO Pro včetně 4 bodových bezpečnostních pásů. Dále kvalitním volantem včetně tzv. zpětného rázu (force feedback), třemi pedály ( spojka, brzda, plyn ), sekvenční řazení pod volantem (pádla). Ve spojení s výkonným PC, surround prostorovým ozvučením včetně subwooferu a 47“ LED LCD TV Vám nabídne neopakovatelný zážitek z jízdy závodním vozem.

Jako vůbec první v ČR Vám nabízíme adrenalinem nabitou jízdu na dvou profesionálních plně pohyblivých závodních simulátorech 3DOF! Dva simulátory vedle sebe znamená možnost zapojit je do lokální sítě a zažít tak závodění ve dvojici na stejné trati vedle sebe. Simulátory nabízí možnost vyzkoušet po síti velké množství závodních simulátorových programů. V podstatě se jedná o to nejlepší z nejlepších co je v současné době na trhu.

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Průběh zážitku

Připravili jsme pro Vás tyto programy: Rally rychlostní zkouška (RZ) Velebitska v Chorvatsku, Automobilové závody na okruhu v Brně s BMW M3 GTR a Závody Formule 1 na okruhu Hungaroring v Maďarsku! Po celou dobu Vám bude k dispozici trpělivý instruktor. Cílem aktivity je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili zažít jízdu ve sportovním speciálu!

Výhoda jízdy na dvou simulátorech pro dvojice, kamarády, otce se synem apod. Ke svému závodu si v případě všech 3 balíčků můžete přizvat i další osobu. Pronájmem dvou simulátorů také ušetříte. Je to výzva, kdo z Vás je lepší a kdo bude nakonec ten nejlepší! Pokud si pronajmete oba naše simulátory, budou propojeny do sítě a máte tak možnost vidět, jak předjíždíte Vašeho kamaráda, manžela, přítele a opačně. Vzájemné "strkance", vytlačování a podobné kousky jsou u nás povoleny! :) Hra po síti na dvou plně pohyblivých simulátorech přináší ten maximálně možný adrenalinový zážitek a věřte, že ač se hodina zdá málo, ani niť na Vás za tu dobu nezůstane suchá!

Hodnocení zážitku (3 recenze)

account_circle Josef Beránek
5/5

Super zážitek se synem a skvělý dárek pro něho. Zvládl to i v jeho 11 letech včetně řazení manuální převodovky. Stálo to opravdu za to.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, Omice u Brna, ...
5/5

Staňte se bagristou tohoto kolosu v Brně. Tohle prostě musíte vyzkoušet - bagrování jako dárek!

location_on Most, Brno, ...
5/5

Zažijte na místě pilota jaké to je, když řídíte závodní vůz na opravdové závodní trati a také jak to vypadá, když tento vůz řídí zkušený závodní jezdec. Darujte adrenalinovou jízdu po okruhu v závodním speciálu BMW série 3.

location_on Brno
5/5

Bylo vždy vaším snem pilotovat stíhačku jako ve známém filmu Top Gun? Pak vyzkoušejte nový simulátor letounu F-16 Fighting Falcon v centru Brna. Přijďte vyzkoušet první opravdu profi letecký simulátor stíhačky v Brně a zažijte akční let jako z filmu!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz