VYBERTE SI ZÁŽITEK

Závodní simulátor Brno

Chtěli jste si někdy splnit dětský sen a stát se pilotem sportovního auta? S tímto naším balíčkem zažijete jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru a můžete vybírat rovnou ze tří variant!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
60 minut pro 1 osobu, 1 simulátor
1
1 000 Kč
60 minut pro 2 osoby, 2 simulátory
2
1 800 Kč
120 minut pro 1 osobu, 1 simulátor
1
1 800 Kč
120 minut pro 2 osoby, 2 simulátory
2
3 200 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • instruktáž
  • závod dle vybraného balíčku
  • 1x nealkoholický nápoj

Délka trvání zážitku

60 minut

Co zažijete s tímto balíčkem

  • Připravili jsme pro Vás tyto programy: Rally rychlostní zkouška (RZ) Velebitska v Chorvatsku, Automobilové závody na okruhu v Brně s BMW M3 GTR a Závody Formule 1 na okruhu Hungaroring v Maďarsku! Po celou dobu Vám bude k dispozici trpělivý instruktor. Cílem aktivity je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili zažít jízdu ve sportovním speciálu!
  • Výhoda jízdy na dvou simulátorech pro dvojice, kamarády, otce se synem apod. Ke svému závodu si v případě všech 3 balíčků můžete přizvat i další osobu. Pronájmem dvou simulátorů také ušetříte. Je to výzva, kdo z Vás je lepší a kdo bude nakonec ten nejlepší! Pokud si pronajmete oba naše simulátory, budou propojeny do sítě a máte tak možnost vidět, jak předjíždíte Vašeho kamaráda, manžela, přítele a opačně. Vzájemné "strkance", vytlačování a podobné kousky jsou u nás povoleny! :) Hra po síti na dvou plně pohyblivých simulátorech přináší ten maximálně možný adrenalinový zážitek a věřte, že ač se hodina zdá málo, ani niť na Vás za tu dobu nezůstane suchá!

Počet osob

Program je určen pro 1 nebo 2 osoby. V případě zájmu 2 osob nabízíme adrenalinem nabitou jízdu na dvou profesionálních plně pohyblivých závodních simulátorech 3DOF! Dva simulátory vedle sebe = možnost zažít závodění ve dvojici na stejné trati vedle sebe.

Diváci

Počet diváků je omezen pouze pro 2 osoby, jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Doprovod má navíc možnost si simulátor i vyzkoušet!

Sezóna, počasí

Celoročně, bez omezení. Aktivita probíhá v interiéru.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem.
Provozní doba: PO - NE od 10:00 do 19:00 hod.

Rezervujte si termín

Profesionální plně pohyblivý trenažér simuluje široký rozsah pohybů ve 3 osách (3DOF) včetně unikátního systému bočního posuvu, který nejvěrněji simuluje ztrátu trakce a přetočení vozu ve smyku u vozů se zadní poháněnou nápravou. Pocit, kdy Vám "ustřelí zadek" nebo dostanete hodiny je opravdu realistický a kdo ho nezažil, neví, kam až dnešní profesionální simulátory dospěly.

Je osazen originální závodní sedačkou SPARCO Pro včetně 4 bodových bezpečnostních pásů. Dále kvalitním volantem včetně tzv. zpětného rázu (force feedback), třemi pedály ( spojka, brzda, plyn ), sekvenční řazení pod volantem (pádla). Ve spojení s výkonným PC, surround prostorovým ozvučením včetně subwooferu a 47“ LED LCD TV Vám nabídne neopakovatelný zážitek z jízdy závodním vozem.

Jako vůbec první v ČR Vám nabízíme adrenalinem nabitou jízdu na dvou profesionálních plně pohyblivých závodních simulátorech 3DOF! Dva simulátory vedle sebe znamená možnost zapojit je do lokální sítě a zažít tak závodění ve dvojici na stejné trati vedle sebe. Simulátory nabízí možnost vyzkoušet po síti velké množství závodních simulátorových programů. V podstatě se jedná o to nejlepší z nejlepších co je v současné době na trhu.

Věkové minimum je 6 let a výška 120 cm, z důvodu dosahu na pedály a vzdálenosti volantu od sedačky. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro řízení auta a ani řidičský průkaz. Jízda neproběhne, pokud bude jezdec pod vlivem alkoholu a toxických látek.

Balíček konkrétní hry si může obdarovaný vybrat sám na místě po konzultaci s instruktorem.

Balíček č. 1: Rally rychlostní zkouška (RZ) Velebitska v Chorvatsku

V roli závodního jezdce Rally budete driftovat zatáčky na šotolině na úzké a prašné cestě plné zatáček v Chorvatských horách. Grafické provedení, surround prostorové ozvučení a dynamika vozu je na maximální možné úrovni, takže se Vám chvílemi bude zdát, že řídíte opravdový závodní vůz. Každý smyk budete cítit díky unikátnímu systému bočního posuvu, kterými jsou simulátory vybaveny. Na výběr máte z několika Rally vozů, jako Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Ford RS200 Evolution, Nissan 350Z a další.

Můžete vyzkoušet libovolný vůz z nabídky, případně po domluvě i jinou trať. Vaše nejlepší časy budou zaznamenány. Meze se nekladou, možností a kombinací je nespočet. Vše se podřídí Vašemu přání, obsluha může jenom poradit, vysvětlit a pomoci s výběrem tak, aby Váš zážitek byl co nejlepší. Vyzkoušejte si, jaké to je být závodním jezdcem Rally!

Balíček č. 2: Závod automobilů na okruhu v Brně s Porsche GT3

Byli jste někdy na automobilových závodech cestovních vozů na okruhu? V Brně nebo Mostě? A chtěli byste si zkusit řídit některý z těchto speciálů? Na profesionálních plně pohyblivých simulátorech to není žádný problém. Pojedete závod v Brně na několik kol. Ano, opravdový závod na čas a na trati budete mít dalších několik počítačových soupeřů, kterým se budete snažit „to natřít“! Grafické provedení, surround prostorové ozvučení a dynamika vozu je na maximální možné úrovni, takže se Vám chvílemi bude zdát, že řídíte opravdový závodní vůz. Každý smyk budete cítit díky unikátnímu systému bočního posuvu, kterými jsou simulátory vybaveny.

Pojedete s vozem Porsche GT3, který byl vyladěn profesionálním automobilovým závodníkem a mistrem Evropy k maximálnímu možnému realistickému zážitku! Můžete vyzkoušet po domluvě i jinou trať, případně i vůz. Vaše nejlepší časy budou zaznamenány. Meze se nekladou, možností a kombinací je nespočet. Vše se podřídí Vašemu přání, obsluha může jenom poradit, vysvětlit a pomoci s výběrem tak, aby Váš zážitek byl co nejlepší. Vyzkoušejte si, jaké to je řídit okruhový speciál vyladěný profíkem!

Balíček č. 3: Závod Formule 1 na okruhu Hungaroring v Maďarsku

Určitě jste někdy snili o tom, jaké to asi je řídit super rychlé Formule 1. V ČR se bohužel tyto závody „v reálu“ nejezdí, ale díky profesionálním plně pohyblivým simulátorům si to můžete zkusit i u nás! Pojedete závod na několik kol. Ano, opravdový závod na čas a na trati budete mít další známé počítačové soupeře jako Alonsa, Schumachera a další, kterým se budete snažit „to natřít“! Grafické provedení, surround prostorové ozvučení a dynamika vozu je na maximální možné úrovni, takže se Vám chvílemi bude zdát, že řídíte opravdový závodní vůz. Každý smyk budete cítit díky unikátnímu systému bočního posuvu, kterými jsou simulátory vybaveny.

Pojedete s vozem, kterým jezdí ti nejlepší, vždy vyladěným a nastaveným pro maximální možný realistický zážitek. Můžete vyzkoušet po domluvě i jinou trať, případně i vůz. Vaše nejlepší časy budou zaznamenány. Meze se nekladou, možností a kombinací je nespočet. Vše se podřídí Vašemu přání, obsluha může jenom poradit, vysvětlit a pomoci s výběrem tak, aby Váš zážitek byl co nejlepší. Vyzkoušejte si, jaké to je řídit „královskou třídu“ Formule 1!

Doporučujeme pohodlný běžný oděv. Vyhrazené parkování přímo před objektem.

Hodnocení zážitku

M. Macháček, 13.10.2016
0 / 5

Se službami instruktora jsem byl maximálně spokojen, zážitek splnil mé očekávání a mohu ho doporučit dalším klientům. S pozdravem

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Závodní simulátor Praha

Praha
/ 5

Vyzkoušejte si jaké to je být jezdcem závodů Rallye. Usednete do nejmodernějšího plně pohyblivého simulátoru auta v ČR.

od 1 190 Kč

Více

sleva

doporučujeme

Závodní simulátor F1 Praha

Praha
/ 5

Toužili jste někdy v televizi po Velké ceně Formule 1? Fascinovala Vás při tom strategie jednotlivých týmů, kteří ji aplikovali v rádiovém spojení se svým jezdcem? Pokud ano, můžete si to vše vyzkoušet najednou až ve dvou našich k...

od 1 490 Kč 1 190 Kč

Více