Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Užijte si ji i Vy v Brně!

Již máte certifikát?
od 830 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

40 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
830 Kč
60 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
980 Kč
90 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
1 380 Kč

Co zažijete

Účinek havajské masáže není jen relaxační, ale přímo léčivý. Stimuluje totiž přírodní síly organismu a pomáhá mu nastartovat očistný a harmonizující proces. Havajská masáž podporuje krevní a mízní oběh, odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje kloubní spojení a svalové křeče, posiluje imunitní systém a očišťuje organismus od toxických látek, které přijímáme v potravě, při dýchání nebo i skrze naše myšlení. Havajská masáž poskytuje hluboké uklidnění, umocňuje duševní a fyzickou pohodu a celkově harmonizuje.

Průběh zážitku

Masáže se provádějí ve vyhřáté místnosti s příjemnou atmosférou, relaxační hudbou a vonnými esencemi či olejíčky. Budete mít k dispozici velmi pohodlné lehátko, na kterém si můžete odpočinout a věnovat se po určitou dobu svému tělu a duši – tak, aby jste jim pomohl/a obnovit zdraví, pohodu a harmonii.

Při masáži klient relaxuje na masážním lehátku, vnímá lehké tóny harmonizující hudby a inhaluje vůni léčivých éterických olejů. Masérka používá při masáži jak prsty a dlaně jako u klasické masáže, tak také předloktí a lokty. Viděno zvenčí dalo by se říct, že se jedná spíš o tanec než o masáž. Rytmické hmaty spolu s harmonickou hudbou uvádí klienta do hluboké relaxace, která uvolňuje veškeré bloky fyzického, mentálního i energetického původu.

Co můžete od jednotlivých variant očekávat?

  • 40 minut - záda a šíje
  • 60 nebo 90 minut - celková masáž, zahrnuje záda a šíji, dolní končetiny a horní končetiny

Hodnocení skutečných zákazníků (8 recenzí)

account_circle Adéla Kopřivová
5/5

Báječné, paní masérka je opravdu člověk na svém místě.

account_circle Doc. MUDr. Pavel Matonoha,CSc., lékařská fakulta MU Brno
5/5

Dobrý den, prošel jsem desítky rehabilitačních a masážních zařízení nejen jako klient ale jako přednášející na lékařské fakultě pro posluchače lékařství, ale i jako garant anatomie v oboru fyzioterapie a byl jsem velmi spokojen s prostředím, službami a profesionálním přístupem masérky L.S. v Brně. Tato havajská masáž má nesporně relaxační, uklidňující účinek (nejlépe opakovaně) a mohu ji doporučit všem ještě váhajícím zájemcům.

account_circle Boesová
5/5

Dobrý den, Havajská masáž se mi líbila, masérka byla příjemná, určitě bych doporučila ostatním klientům. Zdraví

account_circle ImpresioAdmin
5/5

Masáž byla skvělá. Paní masérka byla velice příjemná, před masáží se mě zeptala na případné problémy a komplikace. Na závěr mi dala doporučení ohledně možné bolesti svalů, poradila mi, co by pro mě bylo vhodné atd. Takže jsem byla moc spokojená jak se samotnou masáží, tak i s dalšími službami a můžu ji vřele doporučit. Pavla

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Užijte si wellness v Brně, na které budete dlouho vzpomínat. Jedna procedura navazuje na druhou, budete se vznášet a svět Vám bude zase připadat krásný.

location_on Brno
5/5

Účinná a příjemná masáž plná léčivých vůní éterických olejů a silic. Metoda používaná již v raných dobách lékařství. Kombinuje účinky přírodních látek s dotykem maséra. Vůně a dotyky napomáhají psychickému uvolnění a relaxaci.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz