4

Airsoft

Impresio.eu doporučuje
Airsoft
location_on Brno / Mapa

Adrenalinová zábava se zbraněmi reálného vzhledu. Airsoft nabízí akci bez rizika znečištění interiéru a exteriéru, kde střelby mohou probíhat. Darujte vojnu nanečisto jako originální dárek nebo uspořádejte střílečku na svého šéfa!

event Platnost certifikátu 12 měsíců
card_giftcard Luxusní dárkové balení
autorenew Výměna certifikátu zdarma
Zážitek již není dostupný

Adrenalinová zábava se zbraněmi reálného vzhledu. Airsoft nabízí akci bez rizika znečištění interiéru a exteriéru, kde střelby mohou probíhat. Darujte vojnu nanečisto jako originální dárek nebo uspořádejte střílečku na svého šéfa!

Co zažijete

Airsoft napodobuje konflikt ozbrojených složek a vyžaduje patřičný věk, dobrou fyzičku, promyšlenou taktiku a smysl pro FAIR PLAY.

Airsoft je militantně zaměřený sport, na první pohled podobný paintballu. Na rozdíl od něj však bojovníci v airsoftu po sobě nestřílejí municí s barvou, ale kuličkami a nosí s sebou věrné napodobeniny skutečných zbraní. Cíle hry, při níž proti sobě v rozsáhlém prostoru nastupují dvě soupeřící mužstva, už možná znáte z on-line počítačových stříleček. Za přesně vymezených podmínek se může soupeřit o vlajku, výjimkou nejsou ani záchranné mise a vděčným úkolem je samozřejmě i kompletní vyřazení nepřátelské skupiny. Taková zábava vyžaduje velké nasazení a nezbytnou výbavu.

Obrovské airsoftové hřiště se nachází kousek od centra Brna s dobrou dostupností. Rozloha hřiště je cca 30 000 m2. Jedná se o kombinaci přírodního a překážkového hřiště, v této chvíli určeného výhradně pro airsoft. Přírodní část je mírně členitá, poměrně hustě zarostlá křovinami a s několika málo umělými překážkami. Uprostřed pozemku je betonová plocha s překážkami

Průběh zážitku

Seznámení s bezpečnostními a herními pravidly, zacházení se zbraní, vystrojení, hry, vyhodnocení, odevzdání vybavení.

Hodnocení zážitku (2 recenze)

account_circle OP
5/5

Dobrý den balíček airosft můžu určitě doporučit. Domluva bylo dobrá sešlo se nás tam kolem 20 vše nám bylo vysvětleno v klidu před hrou a hřiště jsme si prošli také před hrou takže nebyl problém se pak plně věnovat hře. Instruktoři byly milí a ochotní takže vše v naprostém pořádku.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Vsaďte na jistotu a darujte

Univerzální dárkový poukaz

Obdarovaný si vybere sám
Více zážitků na jeden poukaz
Dražší zážitek bez problémů s doplatkem
Elektronický barevný certifikát ihned v e-mailu
Luxusní dárkové balení zdarma

Podobné zážitky

location_on Milovice
5 /5

Chcete si zahrát adrenalinovou hru paintball? Už vás nebaví hrát na pneumatikách na paletách nebo jen tak v lese? Tak si zahrajte real military paintball ve vojenském areálu v Milovících 25 km od Prahy!

206 zážitků v nabídce
99%
spokojených zákazníků
12 let
na trhu
check_circle_outline
Zdarma
výměna certifikátu
favorite_border
Luxusní
dárkové balení