VYBERTE SI ZÁŽITEK

Vyhlídkový let Příbram pro 1 až 3 osoby

Nabízíme vám jedinečnou podívanou pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech. U vyhlídkových tras nabízíme tématické okruhy, ale zaručujeme i trasy na vlastní přání! Darujte krásný romantický zážitek vyhlídkový let Příbram.

Místo konání zážitku: Letiště Příbram Dlouhá Lhota Zobrazit na mapě

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
20 minut pro 1 osobu
1
1 320 Kč
30 minut pro 1 osobu
1
1 990 Kč
45 minut pro 1 osobu
1
2 990 Kč
60 minut pro 1 osobu
1
3 990 Kč
20 minut pro 2 osoby
2
1 599 Kč
30 minut pro 2 osoby
2
2 399 Kč
45 minut pro 2 osoby
2
3 599 Kč
60 minut pro 2 osoby
2
4 790 Kč
20 minut pro 3 osoby
3
2 130 Kč
30 minut pro 3 osoby
3
3 190 Kč
45 minut pro 3 osoby
3
4 790 Kč
60 minut pro 3 osoby
3
6 390 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Cena vyhlídkového letu je konečná a vždy za celé letadlo!

Délka trvání zážitku

Minimální doba letu je 20 minut, nejčastěji objednávaná je 30 minut. Více viz. ceník.

Co zažijete s tímto balíčkem

  • Vyhlídkový let Příbram pro 1 osobu, Cessna C-152: Cessna C-152 je dvoumístný, tzn pilot + 1 pasažér. Letoun je jednomotorový celokovový hornoplošník a je vybaven vnitřním intercomem, který umožňuje vzájemnou komunikaci mezi pasažéry a pilotem. Cestovní rychlost 160 km/hod. Je poháněna jedním čtyřválcovým motorem Lycoming o výkonu 100 koňských sil.
  • Vyhlídkový let Příbram pro 2/3 osoby, Piper PA-28 140/180 Cherokee: Letoun je třímístný, tzn. pilot + 2 pasažéři (přední a zadní sedadlo). Letoun je vybaven vnitřním intercomem, který umožňuje vzájemnou komunikaci mezi pasažéry a pilotem. Let probíhá cestovní rychlostí 170-180 km/hod., ve výšce 200-300 m nad terénem. Tento typ letounu je vhodný i pro vozíčkáře nebo přepravu tělesně postižených osob.

Výběr z následujících standardních tras, pro Vaši orientaci o délce letu uvádíme i minutáž :-)

Trasa N-1: letiště Příbram - zámek Dobříš - hrad Karlštejn - letiště - 20 minut
Trasa N-2: letiště Příbram - zřícenina hradu Žebrák - hrad Točník - zámek Zbiroh - Svatá Hora (Příbram) – letiště - 30 minut
Trasa N-3: letiště Příbram - hrad Karlštejn - Beroun - hrad Křivoklát - zřícenina hradu Žebrák - hrad Točník - letiště - 45 minut
Trasa N-4: letiště - přehrada Orlík - Trhovky - Maková (poutní kostel) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 20 minut
Trasa N-5: letiště - přehrada Orlík - zámek Orlík - Zvíkov (hrad+soutok) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 30 minut
Trasa N-6: letiště - hrad Zvíkov - Orlík (zámek, vodní nádrž) - Kamýk - Živohošť - Slapy - Štěchovice - Davle - Vrané – letiště - 60 minut

Nebo trasa dle vlastního výběru:

Tento druh letu slouží především pro ty zájemce, kteří se chtějí podívat na jimi vybrané místo (rodný dům, chata, hrad, zámek, město, vesnice, přírodní lokalita, atd.). Let letadlem probíhá většinou přímo nad vybrané místo a zpět. Při plánování takovéhoto letu se musí respektovat zakázané vzdušné prostory nad územím republiky, v kterých je letecký provoz zakázán. Pokud by vybrané místo leželo v takovémto prostoru, bude na tuto skutečnost zákazník včas upozorněn. Nevíte jakou délku trvání na Vaši trasu vybrat? Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Počet osob

Dle zvoleného druhu letounu 1 osoba + pilot, 2 osoby + pilot nebo 3 osoby + pilot.

Diváci

Diváci mohou start a přistání fotit a filmovat z vyhrazeného prostoru.

Sezóna, počasí

Vyhlídkové lety v Příbrami provádíme celoročně, v závislosti na počasí. V případě nepříznivého počasí ve Vámi dohodnutého termínu je let přeložen na další termín dle dohody.

Rezervace

Realizace letu je možná jakýkoliv den vyjma pondělků. Létá se celý den za světla a dobrého počasí. Společnost vlastní velké množství letounů, takže je rezervace Vámi požadovaného termínu velmi snadná, neváhejte nás kontaktovat :-)

Rezervujte si termín

Dítě do 15 let se může letu zúčastnit pouze se souhlasem dospělé osoby a počítá se jako dospělá osoba (má vlastní sedačku). Dítě do 2 let (infant) může sedět na klíně. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Umístění letiště Příbram je vzhledem k jeho dostupnosti (těsně vedle R-4 Strakonická) a blízkosti metropole Prahy (50 km) velmi příznivé a zároveň se v jeho okolí nachází skutečně mnoho zajímavých lokalit.

Hodnocení zážitku

Oťas, 21.1.2019
5 / 5

Perfektní zážitek, výborná komunikace s letištěm, pilot sympatický, trasu zvolil přesně podle mých představ, celková spokojenost. Ještě jednou děkuji.

Zobrazit všechna hodnocení (17)

Základní informace

Místo: Letiště Příbram Dlouhá Lhota

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

doporučujeme

nejnižší cena

Let větroněm Příbram

Letiště Příbram Dlouhá Lhota
/ 5

Let větroněm neboli kluzákem v Příbrami je příležitost vychutnat si naprosto úžasný zážitek tichého bezhlučného letu oblohou, kdy vás doprovází pouze svist křídel. Darujte zážitek, při kterém se na chvíli zastaví čas!

od 1 800 Kč 1 760 Kč

Více

Vyhlídkový let Karlštejn

Praha Letňany
/ 5

Vzneste se do oblak a užijte si vyhlídkový let pro celou rodinu na nejžádanější trase letu Praha-Karlštejn za velmi příznivou cenu. Originální zážitek, dárek pro muže, ženy i děti.

od 3 480 Kč

Více