Vyhlídkový let letadlem Příbram pro 1 až 3 osoby

Zažijte jedinečnou podívanou pohledem ptáků na letišti Dlouhá Lhota. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí, doslova Vám vezmou dech.

Již máte certifikát?
od 1 850 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
20 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
2 050 Kč 1 850 Kč

Cessna C-152 je dvoumístný, tzn pilot + 1 pasažér. Letoun je jednomotorový celokovový hornoplošník a je vybaven vnitřním intercomem, který umožňuje vzájemnou komunikaci mezi pasažéry a pilotem. Cestovní rychlost 160 km/hod. Je poháněna jedním čtyřválcovým motorem Lycoming o výkonu 100 koňských sil.

Zážitek obsahuje

Cena vyhlídkového letu je konečná 😊

Vyberte si předem určenou trasu: Trasa N-1: letiště Příbram - zámek Dobříš - hrad Karlštejn - letiště - 20 minut. Trasa N-4: letiště - přehrada Orlík - Trhovky - Maková (poutní kostel) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 20 minut.

nebo trasu dle vlastního výběru:

Tento druh letu slouží především pro ty zájemce, kteří se chtějí podívat na jimi vybrané místo (rodný dům, chata, hrad, zámek, město, vesnice, přírodní lokalita, atd.). Let letadlem probíhá většinou přímo nad vybrané místo a zpět. Při plánování takovéhoto letu se musí respektovat zakázané vzdušné prostory nad územím republiky, v kterých je letecký provoz zakázán. Pokud by vybrané místo leželo v takovémto prostoru, bude na tuto skutečnost zákazník včas upozorněn. Nevíte jakou délku trvání na Vaši trasu vybrat? Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Speciální předpoklady

Dítě do 15 let se může letu zúčastnit pouze se souhlasem dospělé osoby a počítá se jako dospělá osoba (má vlastní sedačku). Dítě do 2 let (infant) může sedět na klíně. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Diváci

Diváci mohou start a přistání fotit a filmovat z vyhrazeného prostoru.

Sezóna, počasí

Vyhlídkové lety v Příbrami provádíme celoročně, v závislosti na počasí. V případě nepříznivého počasí ve Vámi dohodnutého termínu je let přeložen na další termín dle dohody.

Další informace

Umístění letiště Příbram je vzhledem k jeho dostupnosti (těsně vedle R-4 Strakonická) a blízkosti metropole Prahy (50 km) velmi příznivé a zároveň se v jeho okolí nachází skutečně mnoho zajímavých lokalit.

Rezervace

Realizace letu je možná jakýkoliv den vyjma pondělků. Létá se celý den za světla a dobrého počasí. Společnost vlastní velké množství letounů, takže je rezervace Vámi požadovaného termínu velmi snadná, neváhejte nás kontaktovat 😊

Sleva
30 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
2 890 Kč 2 500 Kč
Sleva
45 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
4 050 Kč 3 550 Kč
Sleva
60 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
5 190 Kč 4 590 Kč
Sleva
20 minut pro 2 osoby
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 2
2 520 Kč 2 230 Kč

Co zažijete

Vyhlídkový let letadlem z letiště Příbram Dlouhá Lhota létáme letounem Cessna C-152. Je dvoumístný, tzn pilot + 1 pasažér. Letoun je jednomotorový celokovový hornoplošník a je vybaven vnitřním intercomem, který umožňuje vzájemnou komunikaci mezi pasažéry a pilotem. Cestovní rychlost 160 km/hod., takže to bude pořádná akce! Je poháněn jedním čtyřválcovým motorem Lycoming o výkonu 100 koňských sil.

Vyhlídkové lety Příbram pro 3 osoby létáme letounem Piper PA-28 140/180 Cherokee. Letoun je též vybaven vnitřním intercomem. Let probíhá cestovní rychlostí 170-180 km/hod., ve výšce 200-300 m nad terénem. Tento typ letounu je vhodný i pro vozíčkáře nebo přepravu tělesně postižených osob.

Zaručujeme trasu dle vlastního výběru:

Tento druh letu slouží především pro ty zájemce, kteří se chtějí podívat na jimi vybrané místo (rodný dům, chata, hrad, zámek, město, vesnice, přírodní lokalita, atd.). Let letadlem probíhá většinou přímo nad vybrané místo a zpět. Při plánování takovéhoto letu se musí respektovat zakázané vzdušné prostory nad územím republiky, v kterých je letecký provoz zakázán. Pokud by vybrané místo leželo v takovémto prostoru, budete na tuto skutečnost včas upozorněni. Nevíte jakou délku trvání na Vaši trasu vybrat? Nebo chcete předem určit vlastní trasu? Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Nebo můžete vybrat z následujících standardních tras, pro Vaši orientaci o délce letu uvádíme i minutáž:

  • Trasa N-1: letiště Příbram - zámek Dobříš - hrad Karlštejn - letiště - 20 minut
  • Trasa N-2: letiště Příbram - zřícenina hradu Žebrák - hrad Točník - zámek Zbiroh - Svatá Hora (Příbram) – letiště - 30 minut
  • Trasa N-3: letiště Příbram - hrad Karlštejn - Beroun - hrad Křivoklát - zřícenina hradu Žebrák - hrad Točník - letiště - 45 minut
  • Trasa N-4: letiště - přehrada Orlík - Trhovky - Maková (poutní kostel) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 20 minut
  • Trasa N-5: letiště - přehrada Orlík - zámek Orlík - Zvíkov (hrad+soutok) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 30 minut
  • Trasa N-6: letiště - hrad Zvíkov - Orlík (zámek, vodní nádrž) - Kamýk - Živohošť - Slapy - Štěchovice - Davle - Vrané – letiště - 60 minut

Trasu si pohodlně domluvíte s pilotem až přímo na místě, zvolte tedy jen délku letu.😊

Speciální předpoklady:

Dítě do 15 let se může letu zúčastnit pouze se souhlasem dospělé osoby a počítá se jako dospělá osoba (má vlastní sedačku). Dítě do 2 let (infant) může sedět na klíně. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Diváci:

Diváci mohou start a přistání fotit a filmovat z vyhrazeného prostoru. Starty a přistání letadel, seskoky parašutistů i tandemové seskoky se uskutečňují přímo před Vámi.

Sezóna, počasí:

Vyhlídkové lety v Příbrami provádíme celoročně, v závislosti na počasí. V případě nepříznivého počasí ve Vámi dohodnutého termínu je let přeložen na další termín dle dohody.

📅 Termíny:

Realizace letu je možná jakýkoliv den vyjma pondělků. Létá se celý den za světla a dobrého počasí. Společnost vlastní velké množství letounů, takže je rezervace Vámi požadovaného termínu velmi snadná, neváhejte nás kontaktovat. 😊

Více informací k místu konání:

Letiště Příbram je snadno a rychle dostupné autem i autobusem. Z Prahy za 30 minut. Umístění letiště Příbram je vzhledem k jeho dostupnosti (těsně vedle R-4 Strakonická) a blízkosti metropole Prahy (50 km) velmi příznivé a zároveň se v jeho okolí nachází skutečně mnoho zajímavých lokalit.

Recenze skutečných zákazníků (27 recenzí)

account_circle Zdeněk Beránek
5/5

Vyhlídkový let jsme absolvovali již podruhé. Byli jsme spokojeni s přístupem pilota, který nás upozorňoval na zajímavá místa a seznámil nás i s historií jednotlivých památek. Doporučujeme vyhlídkový let i ostatním, zejména vyhlídkový let nad Karlštejnem a Křivoklátem.

account_circle Dagmar Fuksová
5/5

Vyhlídkový let jsem absolvovala se synem,byli jsme velmi spokojeni,pilot byl vstřícný,ochotný odpovídat na všechny naše zvědavé dotazy.Byl to pro nás úžasný zážitek.Vřele doporučujeme.Děkujeme.D.Fuksová

account_circle Josef Meszáros
5/5

Dobrý den, vážená slečno Hájková, hlásím, že jsem let přežil a bylo to skutečně úžasné.... Vyšlo počasí, dobrý oběd i duchovno na Svaté Hoře. Díky Vám i sestře, která vše zařídila. Zase někdy na létanou... Mnoho dobrého

account_circle KULHAVÝ
5/5

Pilot - stejný ročník jako já a příjemně sdílný, zvláště k tomu, kdo byl poprvé ve vzduchu a hned ho zajímalo řízení letadla. Orlík, sídlo panstva, ale i vinutí přehrady z cca 300 m je nezapomenutelný zážitek.

account_circle Lenka Pavlů
5/5

Ano, vše proběhlo v pořádku . Pilot byl nad míru ochotný a milý. Moc jsme si to užili. Děkuji

account_circle M. Paul
5/5

Velká spokojenost, absolvoval jsem již dva lety, paráda. Na jaře letím znovu.

account_circle M.Kukrle
5/5

Vynikající zážitek, mohu jen a jen doporučit.

account_circle Marcela Hnátková
5/5

Dobrý den, let se nám velice líbil. Pilot byl ochotný, vyhověl našim přáním. Krásný areál letiště. Příjemný a ochotný personál. Byli jsme spokojeni, můžeme jen doporučit. Krásný víkend.

account_circle Oťas
5/5

Perfektní zážitek, výborná komunikace s letištěm, pilot sympatický, trasu zvolil přesně podle mých představ, celková spokojenost. Ještě jednou děkuji.

account_circle p. Jungbauer
5/5

Zdravim Vás.Byl jsem mos spokojen...prožil jsem krásnou chvilku v letadle..pak posezení v restauraci a venku jsem sledoval tandemové seskoky.Takže moc hezký zážitek.Určitě poletim zase...Díky moc Vám a všem co se o to starají.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Vyhlídkový let letadlem Příbram pro 1 až 3 osoby

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Letiště Příbram Dlouhá Lhota, Příbram, ...
5/5

Větroň - darujte zážitek, při kterém se na chvíli zastaví čas!

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Praha Letňany, ...
5/5

Vychutnejte si vyhlídkový let na nejžádanější trase vyhlídkového letu z Prahy!

location_on Praha Letňany, ...
  • Objevte jedinečný pohled na matičku měst!
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz