Vyhlídkový let Příbram pro 1 až 3 osoby

Zažijte jedinečnou podívanou pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí, doslova Vám vezmou dech.

Již máte certifikát?
od 1 320 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

-26%
20 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
1 790 Kč 1 320 Kč
-26%
30 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
2 690 Kč 1 990 Kč
-26%
45 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
4 050 Kč 2 990 Kč
-26%
60 minut pro 1 osobu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
5 390 Kč 3 990 Kč
-27%
20 minut pro 2 osoby
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 2
2 190 Kč 1 599 Kč

Co zažijete

Vyhlídkový let Příbram pro 1 osobu, Cessna C-152: Cessna C-152 je dvoumístný, tzn pilot + 1 pasažér. Letoun je jednomotorový celokovový hornoplošník a je vybaven vnitřním intercomem, který umožňuje vzájemnou komunikaci mezi pasažéry a pilotem. Cestovní rychlost 160 km/hod. Je poháněna jedním čtyřválcovým motorem Lycoming o výkonu 100 koňských sil.

Vyhlídkový let Příbram pro 2/3 osoby, Piper PA-28 140/180 Cherokee: Letoun je vybaven vnitřním intercomem, který umožňuje vzájemnou komunikaci mezi pasažéry a pilotem. Let probíhá cestovní rychlostí 170-180 km/hod., ve výšce 200-300 m nad terénem. Tento typ letounu je vhodný i pro vozíčkáře nebo přepravu tělesně postižených osob.

Zaručujeme trasu dle vlastního výběru:

Tento druh letu slouží především pro ty zájemce, kteří se chtějí podívat na jimi vybrané místo (rodný dům, chata, hrad, zámek, město, vesnice, přírodní lokalita, atd.). Let letadlem probíhá většinou přímo nad vybrané místo a zpět. Při plánování takovéhoto letu se musí respektovat zakázané vzdušné prostory nad územím republiky, v kterých je letecký provoz zakázán. Pokud by vybrané místo leželo v takovémto prostoru, budete na tuto skutečnost včas upozorněni. Nevíte jakou délku trvání na Vaši trasu vybrat? Nebo chcete předem určit vlastní trasu? Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Nebo můžete vybrat z následujících standardních tras, pro Vaši orientaci o délce letu uvádíme i minutáž:

  • Trasa N-1: letiště Příbram - zámek Dobříš - hrad Karlštejn - letiště - 20 minut
  • Trasa N-2: letiště Příbram - zřícenina hradu Žebrák - hrad Točník - zámek Zbiroh - Svatá Hora (Příbram) – letiště - 30 minut
  • Trasa N-3: letiště Příbram - hrad Karlštejn - Beroun - hrad Křivoklát - zřícenina hradu Žebrák - hrad Točník - letiště - 45 minut
  • Trasa N-4: letiště - přehrada Orlík - Trhovky - Maková (poutní kostel) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 20 minut
  • Trasa N-5: letiště - přehrada Orlík - zámek Orlík - Zvíkov (hrad+soutok) - Svatá Hora (Příbram) - letiště - 30 minut
  • Trasa N-6: letiště - hrad Zvíkov - Orlík (zámek, vodní nádrž) - Kamýk - Živohošť - Slapy - Štěchovice - Davle - Vrané – letiště - 60 minut

Trasu si pohodlně domluvíte s pilotem až přímo na místě, zvolte tedy jen délku letu.😊

Speciální předpoklady:

Dítě do 15 let se může letu zúčastnit pouze se souhlasem dospělé osoby a počítá se jako dospělá osoba (má vlastní sedačku). Dítě do 2 let (infant) může sedět na klíně. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Diváci:

Diváci mohou start a přistání fotit a filmovat z vyhrazeného prostoru. Starty a přistání letadel, seskoky parašutistů i tandemové seskoky se uskutečňují přímo před Vámi.

Sezóna, počasí:

Vyhlídkové lety v Příbrami provádíme celoročně, v závislosti na počasí. V případě nepříznivého počasí ve Vámi dohodnutého termínu je let přeložen na další termín dle dohody.

Více informací k místu konání:

Letiště Příbram je snadno a rychle dostupné autem i autobusem. Z Prahy za 30 minut. Umístění letiště Příbram je vzhledem k jeho dostupnosti (těsně vedle R-4 Strakonická) a blízkosti metropole Prahy (50 km) velmi příznivé a zároveň se v jeho okolí nachází skutečně mnoho zajímavých lokalit.

Hodnocení zážitku (20 recenzí)

account_circle Zdeněk Beránek
5/5

Lepší dárek k narozeninám jsme nemohli dostat. Hodinový let nad Vltavou, od soutoku s Otavou po soutok se Sázavou, byl opravdu krásný zážitek. Měli jsme úžasného pilota, který vše dostatečně komentoval a vysvětloval. Rozhodně příště letíme znovu. Všem doporučujeme.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu V PROVOZU -6%
location_on Letiště Příbram Dlouhá Lhota, Příbram, ...
5/5

Darujte zážitek, při kterém se na chvíli zastaví čas!

1 800 Kč od 1 690 Kč
PŘIJÍMÁME REZERVACE! Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Praha Letňany, ...
5/5

Vzneste se do oblak a užijte si vyhlídkový let pro celou rodinu na nejžádanější trase letu Praha-Karlštejn za velmi příznivou cenu.

location_on Praha Letňany, ...

Objevte jedinečný pohled na matičku měst!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz