Fotografický kurz dle výběru

Darujte certifikát na určenou hodnotu a Vámi obdarovaný si kurz vybere sám z naší široké nabídky po celé ČR!

Již máte certifikát?
od 1 000 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Certifikát v hodnotě 1 000 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
1 000 Kč
Certifikát v hodnotě 1 500 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
1 500 Kč
Certifikát v hodnotě 2 000 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
2 000 Kč
Certifikát v hodnotě 2 500 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
2 500 Kč

Co zažijete

Proč darovat tento certifikát? Pokud Vámi obdarovaného baví fotografování, ale nemáte tušení, čím fotografuje nebo na co se chce zaměřit (krajina, portrét, zvířata), pak je tato volba nejlepší. Sám si vybere kurz, který ho osloví nejvíce a případný rozdíl v ceně doplatí.

Exkluzivně u naší agentury nabízíme poukazy na foto kurzy dle vlastního výběru ve výše uvedených hodnotách. Vámi obdarovaný si tak sám vybere dle aktuálních termínů a témat např.:  

Základní kurz fotografování, Kompozice fotografického obrazu, Kurz fotografování mobilem, Individuální kurz fotografování, Jak natáčet video – základní kurz, Kurz podnikání v oboru fotografie, Fotografování uměleckého aktu, Kurz fotografování dětí, Kurz fotografování jídla, Kurz fotografování nemovitostí, Kurz fotografování psů, Kurz makrofotografie, Portrétní fotografie v ateliéru, Portrétní fotografie v přirozeném světle, Produktová a reklamní fotografie, Kurz ovládání dronu, Příroda Pálavy přes makroobjektiv, Fotografování vánočních trhů, Fotografický víkend na Pálavě: na vinice s Topim Pigulou, Fotografický výlet údolím Doubravy, Fotografování květin s Topim Pigulou, Fotografujeme noční město – workshop, Fotografujeme zvířata v ZOO – workshop, Postprodukce portrétní fotografie – individuální online kurz, Úprava portrétní fotografie, Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz, Adobe Photoshop – certifikovaný kurz pro pokročilé, Adobe Photoshop základy – certifikovaný víkendový kurz, Adobe Photoshop pro pokročilé – certifikovaný víkendový kurz, Adobe Photoshop Lightroom – certifikovaný základní kurz, Zoner Photo Studio – základní kurz, Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé.

Tématické kurzy jsou neustále aktualizovány dle poptávky klientů.

Pro více informací o jednotlivých kurzech nás neváhejte kontaktovat.

ℹ️Pokud bude vybraný fotografický kurz dražší obdarovaný doplatí rozdíl. Pokud bude zážitek levnější, zůstane zbylá částka k dalšímu čerpání.

Jak vypadá dárkový poukaz se podívejte zde.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Brno, Plzeň, ...
5/5

Naučíme vás využívat fotoaparát naplno tak, aby Vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu snímku daleko za hranicí běžné rodinné fotografie.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on ZOO Brno, ZOO Praha, ...

Máme rádi zvířata! Příjemný den v ZOO plný zajímavých a hlavně užitečných poznatků o focení zvířat, které využijete i při focení svých zvířecích miláčků.

location_on Brno, Plzeň, ...
5/5

Rozumíte pojmům clona, ISO a čas? Ovládáte a znáte funkce digitálního fotoaparátu, ale přesto cítíte, že by Vaše fotografie mohly být lepší, obzvláště když je porovnáte se zkušenými fotografy? Máte dvě možnosti: buď strávíte nespočet hodin samostudiem a zkoušením formou pokus omyl nebo se přihlásíte na náš speciálně navržený kurz. Velmi efektivní a zábavnou formou načerpáte v exteriéru potřebné informace a praktické dovednosti díky zkušeným lektorům NICOM. Pořizujte konečně výjimečné a originální snímky, kterými své diváky ohromíte.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz