Všechny zážitky jsou v provozu a podléhají aktuálním vládním opatřením! Nakupte nyní výhodně a užívejte později!

Fotografický kurz dle výběru

Darujte certifikát na určenou hodnotu a Vámi obdarovaný si kurz vybere sám z naší široké nabídky po celé ČR!

Již máte certifikát?
od 1 000 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Certifikát v hodnotě 1 000 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
1 000 Kč
Certifikát v hodnotě 1 500 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
1 500 Kč
Certifikát v hodnotě 2 000 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
2 000 Kč
Certifikát v hodnotě 2 500 Kč
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
2 500 Kč

Co zažijete

Proč darovat tento certifikát? Pokud Vámi obdarovaného baví fotografování, ale nemáte tušení, čím fotografuje nebo na co se chce zaměřit (krajina, portrét, zvířata), pak je tato volba nejlepší. Sám si vybere kurz, který ho osloví nejvíce a případný rozdíl v ceně doplatí.

Exkluzivně u naší agentury nabízíme poukazy na foto kurzy dle vlastního výběru ve výše uvedených hodnotách. Vámi obdarovaný si tak sám vybere dle aktuálních termínů a témat např.:  

Základní kurz fotografování, Jak natáčet video, Fotografování nemovitostí, Portrét v přirozeném světle, Street Glamour, Produktová a reklamní fotografie, Fotografujeme noční město, Lightroom, ZPS -pro pokročilé, Kompozice fotografického obrazu, Pokročilý kurz fotografování, Kurz fotografování psů, Kurz makrofotografie, Fotografování květin s Topim, Fotografování vánočních trhů, Fotografujeme zvíata v ZOO, Fotografování uměleckého aktu, Fotografování jídla, Portrétní fotografie v ateliéru, Fotografický víkend na Pálavě, Foto toulky kyjovskou krajinou, Fotografický výlet údolím Doubravy, ZPS - základní kurz, Úprava portrétní fotografie, Kurz fotografování dětí, Fotografování mobilem, Začněte pořizovat hezčí fotografie, Převeďte své snímky v nádheru díky Zoneru, Jíst, fotografovat, milovat, Pokročte a zachyťte nejen krásu ženy ve fotografii a Jak udělat z dobré fotky skvělou díky Photoshopu. Tématické kurzy jsou neustále aktualizovány dle poptávky klientů. Pro více informací o jednotlivých kurzech nás neváhejte kontaktovat.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Brno, Plzeň, ...
5/5

Naučíme vás využívat fotoaparát naplno tak, aby Vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu snímku daleko za hranicí běžné rodinné fotografie.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on ZOO Brno, ZOO Praha, ...

Máme rádi zvířata! Příjemný den v ZOO plný zajímavých a hlavně užitečných poznatků o focení zvířat, které využijete i při focení svých zvířecích miláčků.

2 399 Kč od 1 790 Kč
location_on České Budějovice, Brno, ...
5/5

Rozumíte pojmům clona, ISO a čas? Ovládáte a znáte funkce digitálního fotoaparátu, ale přesto cítíte, že by Vaše fotografie mohly být lepší, obzvláště když je porovnáte se zkušenými fotografy? Máte dvě možnosti: buď strávíte nespočet hodin samostudiem a zkoušením formou pokus omyl nebo se přihlásíte na náš speciálně navržený kurz. Velmi efektivní a zábavnou formou načerpáte v exteriéru potřebné informace a praktické dovednosti díky zkušeným lektorům NICOM. Pořizujte konečně výjimečné a originální snímky, kterými své diváky ohromíte.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz