Bagrování Brno

Staňte se bagristou v Brně! Tohle prostě musíte vyzkoušet - bagrování jako dárek!

Již máte certifikát?
od 1 250 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

30 minut
Omice u Brna
Počet osob: až 2 + diváci
1 250 Kč
60 minut
Omice u Brna
Počet osob: až 2 + diváci
2 190 Kč

Co zažijete

Jízda bagrem je dárkový poukaz pro muže, který s radostí zkouší nové věci a má rád velké stroje! Rozbagrujte nudu všedních dní! Vykopejte pořádnou jámu a zahrabte stresy hluboko pod zem!

Po zaškolení máte půl hodiny nebo hodinu na bagrování – můžete kopat, přemisťovat hromady, shrnovat. Jak je Vám libo. Kdo nezkusil, neuvěří – řídit toto „monstrum“ je pro každého naprosto nezapomenutelný zážitek.

Ve chvíli, kdy poprvé usednete na sedačku vysoko nad zemí a uvědomíte si ohromnou šířku a sílu bagru, se Vám možná zatočí hlava a určitě zapomenete funkce všech těch páček a ovladačů.

Nebojte se však ostudy, náš sympatický a pro věc zapálený instruktor Vám bude celou dobu po ruce.

ℹ️K dispozici je otočný pásový bagr MECALAC MCR6

Místo konání je dle dohody při rezervaci termínu buď na stavbě v Brně nebo v Omicích u Brna. Bagristou na zkoušku se může stát pouze osoba starší 18-ti let. Nejedná se o nic nebezpečného, bagrovat budete pouze na rozlehlé rovině. Zážitek mohou absolvovat i 2 osoby zároveň a při řízení se vystřídat, školení absolvují zároveň. Všechny diváky zveme, přijďte se podívat a fandit, příp. fotit a filmovat a zdokumentovat tak tento ojedinělý zážitek (získáte tak cenné úlovky do Vašeho rodinného alba). Doporučujeme spíše suché počasí a nesmí mrznout (kabina je ale vytápěná). Ideální doba realizace je jaro-podzim.

Zážitek obsahuje:

  • zaškolení (cca 10 minut)
  • instruktor po celou dobu zážitku
  • pronájem bagru na 60 minut
  • spotřeba paliva a servis

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Hodnocení skutečných zákazníků (18 recenzí)

account_circle Karel Psohlavec
5/5

S bagrováním jsem byl spokojen, hlavně s přístupem obsluhy bagru. Jenom bych nenazval použitý bagr "kolosem" jak je uvedeno v reklamě, ale každopádně na zážitek je to dostatečný stroj.

account_circle Tomas Piala
5/5

Dobry den, bagrovanie bolo super a urcite ho mozem odporucat dalsim klientom;)

account_circle Betka
5/5

Súhlasím s komentárom predo mnou, je to skvelý zážitok aj pre dámy :) Bagrovanie som dostala ako darček, aby som si splnila detský sen, a vďaka príjemnému prístupu pána profi bagristu mám za sebou nezabudnuteľnú hodinu prehadzovania hliny 😁

account_circle Bílek
5/5

Dobrý den paní Trubačová, o bagrování, které jsem obdržel od manželky jako dárek se musím vyjádřit jenom v superlativech. Přístup instruktora byl fantastický a ve všem nám vyšel maximálně vstříc, bagrování bych vřele doporučil jako skvělý a netradiční zážitek. Pěkný den

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Vílanec u Jihlavy, ...
5/5

Měli jste od malička touhu zasednout za ovládací páky opravdového bagru? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Brno Slatina
5/5

Splňte si dětský sen a staňte se pilotem sportovního auta v Brně! Zažijte jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru.

1 200 Kč od 1 140 Kč
location_on Vílanec u Jihlavy, ...
5/5

Měli jste od malička touhu zasednout za volant opravdového traktoru a nikdy jste k tomu ještě neměli příležitost? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz