Army zážitky v military parku

Zažijte den opravdového vojáka v největším military parku v ČR v Ořechově!

Již máte certifikát?
od 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Balíček Vojín
Ořechov u Brna
Počet osob: 1
790 Kč
Balíček Kapitán
Ořechov u Brna
Počet osob: 1
1 190 Kč
Balíček Major
Ořechov u Brna
Počet osob: 1
1 590 Kč
Balíček Generál
Ořechov u Brna
Počet osob: 1
1 720 Kč

Co zažijete

Vyberte si z našich 4 army balíčků výše - klikněte na zobrazit program.

Army Park v Ořechově je největším military parkem v ČR. Vyzkoušíte si zde střelbu ze samopalu, zajezdíte si na čtyřkolce, jízdu v obrněném transportéru a prohlédnete si vojenské muzeum. Prověříte si svou kondici v paintballové přestřelce a na opičí dráze. Můžete vyzkoušet i minohledačku nebo řízení legendárního Land Roveru.

Tyto balíčky pro jednotlivce je možné realizovat již pouze v těchto termínech v roce 2021! Rezervujte zde.

🔥 22.5.2021, 19.6.2021, 4.9.2021, 2.10.2021🔥

Průběh zážitku

Dle výběru balíčku Vás čekají tyto aktivity:

Paintball: Užijte si tuto akční, týmovou hru na jednom z nejlepších hřišť, jaké v ČR najdete. Naplánujeme vám originální scénář a samozřejmě na vás po celou dobu dohlédnou zkušení instruktoři. Zapůjčíme vám kvalitní vybavení a dostanete od nás 200 kuliček zdarma.

Transportér: V obrněném pásovém transportéru BVP-1 si projedete dokola náš areál a zažijete, jaké to je sedět v pancéřovém obrovi o váze 14 tun.

Opičí dráha: Otestujte svoji kondici na naší překážkové dráze postavené po vzoru vojenských výcvikových drah. Budete skákat, šplhat, podlézat a plazit se, zkrátka pravý vojenský bootcamp.

Minohledačka: Půjčíme vám vojenskou minohledačku, ukážeme vám, jak se používá a pak hurá do terénu. Vyzkoušejte si, jak přesný máte cit pro změnu tónu.

Střelba ze samopalu: Zastřílíte si ze samopalu SA58, který používá česká a slovenská armáda. Naučíte se ovládat samopal, včetně rozborky a sborky a zažijete, jaké to je držet v ruce tuto obávanou zbraň!

Čtyřkolky: Čeká vás 10 minut jízdy na naší speciální dráze pro čtyřkolky, plné zatáček, vyvýšenin a muld. Čtyřkolka svým výkonem, manévrovatelností a prožitkem z jízdy připomíná závodní motocykl, ale svou stabilitou, jednoduchostí a ovládáním spíše běžný automobil.

Off Road: Dále Vás čeká řízení legendárního Land Roveru Defender s pohonem na všechny čtyři kola, budete se brodit a zdolávat překážky v podobě výmolů a prudkého stoupání a klesání. V ceně je jeden okruh v délce 1 km.

Muzeum: Unikátní muzeum, jehož součástí je i těžká vojenská technika, se z velké části nachází pod zemí. Prohlédnete si tedy i podzemní skladiště raket a velitelský bunkr. Muzeum dokumentuje historii naší armády od roku 1945 do roku 1989.

Podívejte se také na další army zážitky!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Přijímáme rezervace od konce května!
location_on Ořechov u Brna
5 /5

Zažijte vzrušení z rychlé jízdy, silného stroje a závodní dráhy v Ořechově u Brna! Prožeňte silné čtyřkolky! Kroužit můžete po 400 metrů dlouhé trati navržené speciálně pro tyto stroje. Není potřeba ani řidičák!

PŘIJÍMÁME REZERVACE!
location_on Ořechov u Brna
5 /5

Army den pro děti v military parku anebo kdo si hraje, nezlobí! Pošlete své dítko „vyblbnout“ do největšího military parku v ČR v Ořechově!

Novinka Přijímáme rezervace od konce května! -8%
location_on Army park Ořechov u Brna
5 /5

Jízda v obrněném transportéru je divoký zážitek v Army parku v Ořechově u Brna. Držte se bude to pořádně házet!

5 990 Kč od 5 490 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz