Romantická večeře v luxusní restauraci Borgo Agnese Brno pro dva

Darujte romantický zážitek pro dva v luxusní a vyhlášené restauraci v centru Brna, kde poobědval i sám prezident.

Již máte certifikát?
od 1 000 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

v hodnotě 1 000 Kč
Brno
Počet osob: neomezeno
1 000 Kč
v hodnotě 1 500 Kč
Brno
Počet osob: neomezeno
1 500 Kč
v hodnotě 1 750 Kč
Brno
Počet osob: neomezeno
1 750 Kč
v hodnotě 1 850 Kč
Brno
Počet osob: neomezeno
1 850 Kč
v hodnotě 2 000 Kč
Brno
Počet osob: neomezeno
2 000 Kč

Co zažijete

Navštívíte vyhlášenou restauraci Borgo Agnese v centru Brna, která je jak kritikou, tak amatérskými fajnšmekry hodnocena jako nadprůměrná a to jak degustačními zážitky, tak příjemnou obsluhou, prostředím a luxusní atmosférou. Při romantické večeři můžete vychutnat nádherný výhled na většinu brněnských dominant jako Špilberk a Petrov. Součástí restaurace je část gotického presbytáře ze 13. století, který je historickou památkou města Brna.

Restaurace je zaměřena na středomořskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů, mnohdy i domácí výroby. Na dokonalost Vašeho zážitku osobně dohlíží majitel pan Michal Prachař.

Terasa je speciálně nasvícena tak, aby vynikla noční atmosféra Starého Brna. Na terase probíhá grilování nebo na ní můžete jen tak posedět při příjemném drinku. Terasa byla vyhlášena jako stavba roku!

Tento zážitek volte v případě, že chcete nechat výběr zcela na obdarovaném, pouze vyberte částku, kterou chcete darovat viz ceník. Ptáte se jak moc draho je v této restauraci? Poukaz v hodnotě 1 500 Kč a výše dovolí výběr předkrmu, hlavního chodu a dezertu pro 2 osoby a navíc výběr z bohaté vinotéky či degustačního menu.

💲Pokud Vám přijde nevhodné darovat certifikát s uváděním ceny na dárkový poukaz do restaurace Brno, pak volte tuto možnost.

Samozřejmě si můžete objednat navíc cokoli v rámci nabídky restaurace a doplatit na místě. Parking pro hosty restaurace je zdarma přímo v budově.

Náš tip! Certifikát můžete uplatnit nejen na večeři, ale kdykoliv v rámci otevírací doby restaurace.

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Hodnocení zážitku (13 recenzí)

account_circle Krška Martin
5/5

Dobrý den. Večeře splnila naše očekávání, byla výborná a prostředí restaurace taky nádhera. Určitě bych doporučil dalším vaším klientům. Myslím že se tam ještě vrátíme a vychutnáme si jak výborné jídlo tak obsluhu a celkovou atmosféru. Děkujeme za zprostředkování nádherného večera.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Brno
5/5

Záleží jen na Vás, kam si piknikový koš přejete umístit, do trávy či na terasu Restaurace Borgo Agnese, kde plně doceníte nádherný výhled na panorama Brněnského centra?

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Darujte romantický zážitek pro dva v luxusní restauraci v Brně! Na tomto poukazu nenajdete částku - obdarovaný od Vás dostane dárek formou jednoho ze 3 degustačních menu.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz