Terénní jízda na segway Brněnsko

Chcete udělat radost svým přátelům a blízkým, darovat jedinečný offroad zážitek? Pozvěte je na projížďku lesem terénním segwayem a užijte si tak výlet bez namáhavé chůze na nejmodernějším dopravním prostředku současnosti.

Již máte certifikát?
od 590 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

30 min. pro 1 osobu
Omice u Brna
Počet osob: 1
590 Kč
30 min. pro 2 osoby
Omice u Brna
Počet osob: 2
1 090 Kč
1 hodina pro 1 osobu
Omice u Brna
Počet osob: 1
950 Kč
1 hodina pro 2 osoby
Omice u Brna
Počet osob: 2
1 990 Kč
1,5 hodiny pro 1 osobu
Omice u Brna
Počet osob: 1
1 490 Kč

Co zažijete

K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, používat ho může v podstatě kdokoliv, děti, rodiče či prarodiče.

Segway je dvoukolový dopravní prostředek pro jednoho pasažéra, poháněný elektromotorem (napájení Li-ion akumulátory). Stabilitu ve vzpřímené poloze zajišťuje elektronika, která vyhodnocuje impulsy předávané gyroskopy a na základě těchto informací nepatrně pohybuje podvozkem tak, aby byl neustále pod těžištěm. Maximální rychlost je 20 km/h. Nové modely mají i vlastní zabezpečovací režim.

Segway je osobní transportér, původně vyvinutý NASA, dnes vyráběný pouze firmou SEGWAY Inc. v USA. SEGWAY byl konstruován jako snadno ovladatelný dopravní prostředek pro jednu osobu. Stabilitu SEGWAYi zajišťuje soustava gyroskopů, které 100× za sekundu vyhodnocují polohu základny; informaci následně zasílají mikroprocesoru, jenž za pomocí elektromotoru udržuje plošinu v rovině. SEGWAY je napájen dvěma lithium-iontovými bateriemi.

Díky nejmodernější technologii, kterou přestavuje soustava gyroskopů, nepotřebuje SEGWAY žádné ovládací prvky. Pohyb dopředu a dozadu zajišťuje jezdec pouze malým náklonem těla ve směru jízdy. Zatáčení SEGWAYe se uskutečňuje náklonem řídítek. Obecně lze říci, že řízení SEGWAYe je intuitivní a jezdec se jeho ovládání naučí v řádu minut.

Hodnocení skutečných zákazníků (5 recenzí)

account_circle Jirka
5/5

Perfektní jízda v krásné přírodě kousek od Brna. Prostě pohoda. A není nutné na tom umět jezdit :-)

account_circle Daniel Vondra
5/5

Dobrý den, se službami instruktora jsem byl nadmíru spokojený, zážitek předčil má očekávání a dalším klientům bych ho určitě doporučil.

account_circle Indracek
5/5

Perfektní doporucuji

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Ořechov u Brna
5/5

Zažijte vzrušení z rychlé jízdy, silného stroje a závodní dráhy v Ořechově u Brna! Prožeňte silné čtyřkolky! Kroužit můžete po 400 metrů dlouhé trati navržené speciálně pro tyto stroje. Není potřeba ani řidičák!

Nejprodávanější
location_on Brno
5/5

Plánujete navštívit Brno a chcete stihnout prohlédnout co nejvíce památek? Využijte k tomu nejmodernější dopravní prostředek současnosti a užijte si tak výlet bez namáhavé chůze.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz