VYBERTE SI ZÁŽITEK

Staň se bagristou

Měli jste od malička touhu zasednout za ovládací páky opravdového bagru? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality. Bagr o hmotnosti 8 tun čeká jenom na Vás. Zasedněte za ovládací joysticky rypadla a udělejte pořádnou díru do země! Hrabejte, kopejte, bagrujte…bagr je pro Vás připraven a jak jste na tom Vy?

Místo konání zážitku: Vílanec u Jihlavy Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 hodina pro 1 osobu + doprovod
1
1 500 Kč
2 hodiny pro 1 osobu + doprovod
1
3 000 Kč
3 hodiny pro 1 osobu + doprovod
1
4 500 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení 8tun těžkého pásového bagru Yanmar Vio 75 (výrobce Japonsko, Francie)
  • Palivo
  • Instruktora
  • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Délka trvání zážitku

Možné jsou 1, 2 nebo 3 hodiny zážitku + 10 minut instruktáž.

Počet osob

Osoba, která zážitek vybírá má možnost po dohodě s instruktorem, aby si bagrování vyzkoušeli i další osoby z jeho doprovodu.

Sezóna, počasí

Bagrování můžete objednávat celoročně, nebagrujeme pouze pokud teploty klesnou pod minus 2 st.C, pak je bohužel země i pro bagr zamrzlá.

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té Vás čeká krátká instruktáž z ovládání bagru a rypadla a následně zasednete již na místo strojníka. Instruktor je Vám po celou dobu zážitku k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání bagru.

Zážitek je určen pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet opravdové bagrování. Bagrování je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Bagrování je uskutečňováno vždy v soukromých terénních prostorech. Osoba, která zážitek vybírá má možnost po dohodě s instruktorem, aby si bagrování vyzkoušeli i další osoby z jeho doprovodu.

Pojištění a odpovědnost: Bagrování není pro účastníky vázáno žádným protokolem o odpovědnosti z případného poškození stroje. Účastníci pouze podepisují protokol, že je zážitek na vlastní nebezpečí.

K zážitku potřebujete sebou: Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, především pro doprovod výběrce zážitku, který stojí venku. Také máte možnost zapůjčení nepromokavých oděvů dle ceníku. Můžete si sebou vzít fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek. V kabině bagru je topení, do bagru není třeba žádného speciálního oblečení.

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit: Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek) Rukavice – 20,-Kč Foto ze zážitku pořízené instruktorem – 100,-Kč (včetně 1ks DVD nebo nahrání na Váš Flashdisk) Video ze zážitku pořízené instruktorem, kamera + stativ – 200,-Kč (včetně 1ks DVD nebo nahrání na Váš Flashdisk) Vše výše uvedené můžete použít vlastní

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Vílanec u Jihlavy

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Staň se traktoristou

Vílanec u Jihlavy
/ 5

Měli jste od malička touhu zasednout za volant opravdového traktoru a nikdy jste k tomu ještě neměli příležitost? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality. Je pro Vás připraven velký traktor značky Zetor 12245...

od 1 500 Kč

Více

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Bagrování Brno

Brno, Omice u Brna
/ 5

Rozbagrujte nudu všedních dní! Vykopejte pořádnou jámu a zahrabte stresy hluboko pod zem! Staňte se bagristou tohoto osmitunového kolosu v Brně. Tohle prostě musíte vyzkoušet - bagrování jako dárek!

od 900 Kč 850 Kč

Více