Staň se bagristou na Vysočině

Měli jste od malička touhu zasednout za ovládací páky opravdového bagru? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality.

Již máte certifikát?
od 1 990 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

45 minut pro 1 osobu + doprovod
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
1 990 Kč
60 minut pro 1 osobu + doprovod
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
2 390 Kč

Co zažijete

Zážitek bagrování ve Vílanci u Jihlavy je určen pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet opravdové bagrování.

Bagr o hmotnosti 8 tun čeká jenom na Vás. Zasedněte za ovládací joysticky rypadla a udělejte pořádnou díru do země! Hrabejte, kopejte, bagrujte…bagr je pro Vás připraven a jak jste na tom Vy?

Zážitek Staň se bagristou na Vysočině obsahuje:

  • Zapůjčení 8tun těžkého pásového bagru Yanmar Vio 75 (výrobce Japonsko, Francie)
  • Palivo
  • Instruktora
  • Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Sezóna, počasí:

Bagrování můžete objednávat celoročně, nebagrujeme pouze pokud teploty klesnou pod minus 2 st.C, pak je bohužel země i pro bagr zamrzlá.

Speciální předpoklady:

Zážitek je určen pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet opravdové bagrování. Bagrování je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Bagrování je uskutečňováno vždy v soukromých terénních prostorech. Osoba, která zážitek vybírá má možnost po dohodě s instruktorem, aby si bagrování vyzkoušeli i další osoby z jeho doprovodu.

Pojištění a odpovědnost: Bagrování není pro účastníky vázáno žádným protokolem o odpovědnosti z případného poškození stroje. Účastníci pouze podepisují protokol, že je zážitek na vlastní nebezpečí.

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té Vás čeká krátká instruktáž z ovládání bagru a rypadla a následně zasednete již na místo strojníka. Instruktor je Vám po celou dobu zážitku k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání bagru.

Hodnocení skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Albert Caban
5/5

Skvělá akce. Domluva termínu v dostupnosti cca. do týdne. Bagr je připravený na louce u motokrosové trati. Instruktor dorazil včas, vysvětlil vše co bylo potřeba a pak už jsem si mohl “hrát”. Zajímavá zkušenost, stroj má 8 tun, ale zachází se s ním s milimetrovou přesností. Určitě stojí za to vyzkoušet!:)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, Omice u Brna, ...
5/5

Staňte se bagristou v Brně! Tohle prostě musíte vyzkoušet - bagrování jako dárek!

location_on Vílanec u Jihlavy, ...
5/5

Měli jste od malička touhu zasednout za volant opravdového traktoru a nikdy jste k tomu ještě neměli příležitost? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz