Jízda v obrněném transportéru Ořechov u Brna

Jízda v obrněném transportéru je divoký zážitek v Army parku v Ořechově u Brna. Držte se bude to pořádně házet!

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Co zažijete

Okusíte jízdu v divokém terénu tankodromu Ořechov u Brna, rychlostí až 65 km/h. Zažijte pocity vojáka bojové pěchoty, který sedí v mnohatunovém kolosu, pozoruje okolí přes úzké hledí a hrne se na nepřítele. Bude to jízda v opravdové obrněné vojenské technice. Jedná se o obrněný pásový vojenský transportér BVP-1, který bude řádit po tankodromu, jenž je součástí celého areálu v Ořechově. Transportér má kapacitu 9 osob, tento jedinečný zážitek tedy můžete sdílet se svými kolegy nebo kamarády.

Speciální předpoklady:

Min. požadovaný věk je z hlediska bezpečnosti ve vozidle 8 let. Osoby mladší 15 let se mohou zůčastnit pouze za přítomnosti zákonného zástupce, 15 - 18 let se souhlasem rodičů.

Počet osob:

Jedna jízda je určena pro 1 až 8 osob. Během 3 okruhů se tedy může svézt až 24 osob. Kolik Vás na místě bude je v rámci tohoto počtu jen na Vás.😊 Zážitek je tak ideální dárek pro rodinu nebo kamarády do 8 osob, kdy všichni jedou 3x. Případně více osob, které se libovolně na začátku okruhu prostřídají.

📅 Termíny:

Zážitek se koná v libovolném termínu dle Vašeho přání a za každého počasí. 🤗

Diváci:

Diváci jsou vítáni a při samotné jízdě mohou být přítomni ve vymezeném prostoru tankodromu. Za standardní poplatek mohou navštívit muzeum. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Další informace:

Za příplatek je možné zapůjčení maskáčové kombinézy.

Sezóna, počasí:

Probíhá celoročně a počasí na jízdu nemá vliv 😊

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Jízda v obrněném transportéru Ořechov u Brna

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5/5

Vyzkoušejte si jaké to je svézt se v obrněném transportéru BVP - 1 drsným terénem bývalého vojenského tankodromu v Milovicích.

Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější
location_on Milovice
5/5

Zastřílejte si z útočné pušky Kalašnikov a zažijte divokou jízdu v obrněném transportéru terénem bývalého vojenského areálu!

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5/5

Jízda tankem T-55 je zážitková jízda pro všechny army fandy. Pokud obdivujete sílu a výkonnost válečných tanků, nemůžete si nechat tento zážitek ujít.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz