VYBERTE SI ZÁŽITEK

Řízení bojového tanku

Pojďte si na vlastní kůži vychutnat sílu a výkonnost válečných tanků – lekci řízení historického bojového tanku!

Místo konání zážitku: Milovice Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
T-55 Standard
1
22 000 Kč
T-55 Standard + exkluzivita
1
23 100 Kč
T-55 Standard + střelba
1
22 650 Kč
T-55 Standard - exkluzivita + střelba
1
23 750 Kč
Řízení T-55 Premium - 60 minut
1 řidič + 2 pasažéři
33 550 Kč
Příplatek za spolujezdce (neřídí)
1
550 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Řízení bojového tanku T-55 Standard:

Během 30ti minut řízení bojového tanku si budete připadat jako král všech terénů a pozemních komunikací. Nejprve se seznámíte s technikou řízení a možnostmi tohoto respekt budícího vozidla. Po názorné instruktáži se již budete moci ujmout samotného řízení, které pro vás jistě bude nezapomenutelným zážitkem. Tento program obsahuje 30 min. řízení bojového tanku T-55 + instruktáž. K tomuto programu je možné přikoupit spolujezdce.

  • Řízení bojového tanku T-55 Premium:

Během tohoto programu se seznámíte s technikou řízení tanku. Naši zkušení instruktoři vám vše trpělivě vysvětlí a jen na Vás bude záležet, jak rychle řízení zvládnete. Poté už sami usednete do řídící kabiny gigantického bojového tanku typu T-55. Teprve tady poznáte nepřekonatelnou sílu a respekt z tohoto obrovského stroje.

Tento program navíc zahrnuje:

  • hodinový pronájem T-55  + instruktáž (včetně neustálé přítomnosti zkušeného instruktora a spotřeby benzinu);  Nejprve si vyzkoušíte řízení na tanku typu VT, který má stejný systém řízení, ale výrazně nižší hmotnost, a poté po dohodě s instruktorem přejdete k řízení bojového tanku typu T-55
  • možnost přibrat si do tanku 2 pasažéry
  • ruský diplom a beranice

Délka trvání zážitku

Dle výběru varianty

Co zažijete s tímto balíčkem

Ve vojenském areálu Milovice, nedaleko od Prahy, máme připravených několik unikátních modelů bojových a užitkových tanků. Obrněné legendy čekají jen na vás! Užijete si jízdu plnou neopakovatelných zážitků.

Navíc Váš čeká prohlídka vozového parku, kde jsou k vidění takové skvosty vojenské bojové techniky jako například T-55, BRDM, SA-6 (KUB) nebo původní sovětský nosič raket. Pak již samotná jízda v bojovém tanku T – 55 během které budete mít unikátní možnost tento kolos řídit!

Chcete si program řízení tanku ještě více užít? Zakoupením varianty se střelbou si navíc zastřílíte z legendární útočné pušky Kalašnikov AK-47 a nebo z VZ-58! Naši  profesionální instruktoři Vám vysvětlí bezpečnostní pravidla a ukáží, jak se zbraněmi zacházet. Podaří se Vám trefit se do černého? Kolik nasbíráte bodů právě Vy?

Zakoupením varianty exkluzivní rezervace bude Vámi obdarovaná osoba sama pouze s instruktorem (případně se spolujezdcem, kterého si také přikoupíte). V případě dotazů jsme k dispozici.

T – 55 AM2 střední tank - základní technické údaje o vozidle: posádka: 4, délka: 9,0 m, šířka: 3,76 m, výška: 3,03 m, hmotnost: 41,5 t.

Počet osob

Do tanku se vejde až 6 osob + instruktor. Tedy pokud zakoupíte např. variantu Standard, můžete si přikoupit až 5 spolujezdců.

Diváci

Diváci nemají z bezpečnostních důvodů do areálu přístup. Děti pouze s doprovodem rodičů na jejich vlastní odpovědnost!

Sezóna, počasí

Celoročně (pouze za denního světla).

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná v těchto předem vypsaných termínech: 2019 - 30.3., 21.4., 11.5., 6.7., 7.9., 19.10.

Rezervujte si termín

Projížďky se mohou zúčastnit i děti, avšak nedoporučujeme kvůli výšce a výhledu z vozidla a rovněž schopnosti se udržet, absolvovat projížďku dětem mladším 6 let. Osoby mladší 18ti let se mohou projížďky zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby a na jejich odpovědnost. Pro řízení je minimální věk účastníků 18 let.

Varianta s příplatkem Střelba obsahuje:

  • 10 ran z  AK-47 (Kalašnikov) nebo VZ-58
  • zapůjčení střeleckých brýlí  a sluchátek

Vozidla jsou havarijně pojištěna, způsobí-li ale klient nehodu, je povinen uhradit spoluúčast 10%, nejméně však Kč 10.000,-.

Je řízení nad Vaše finanční možnosti? Pak můžete zakoupit Jízdu v bojovém tanku bez možnosti řízení nebo Řízení obrněného transportéru!

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.