Extrémní jízda na čtyřkolce

Extrémní jízda na čtyřkolce - s naším instruktorem Vás čeká zážitek, který zcela jistě jinde nezažijete!

Již máte certifikát?
od 1 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 hodina pro 1 osobu
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
1 790 Kč
2 hodiny pro 1 osobu
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
3 580 Kč
3 hodiny pro 1 osobu
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
5 370 Kč

Výběr příplatku

Příplatek individuální jízdy
1 200 Kč

po kliknutí na OBJEDNAT zvolíte příplatek k jakékoliv variantě výše

Příplatek za individuální jízdu, tedy pouze Vy a instruktor.

Co zažijete

Čtyřkolky Jihlava patří mezi naše bestsellery - darujte jízdu na čtyřkolce!

Přijeďte si na Jihlavsko zajezdit na silné čtyřkolce parádním tereném! Jestliže máte rádi adrenalin v žilách, pak je tento zážitek na čtyřech kolách stvořen přímo pro Vás. Vyzkoušíte si vše co 4x4 čtyřkolka pod Vaším vedením dokáže. Čekají Vás bláznivé průjezdy vodou a blátem, výjezdy, sjezdy, průjezd motokrosovou dráhou. Pokud byste v drsném terénu zapadli, zcela jistě Vás pak čeká tahání navijákem, který je součástí čtyřkolky – ničeho se nebojte, toto je zcela běžnou součástí jízdy EXTREME.

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Naše stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor). Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu.

Zážitek Extrémní jízda na čtyřkolce obsahuje:

  • zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5)
  • zapůjčení helmy
  • palivo
  • průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva
  • údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Počet osob:

Pokud je Vás více, je možné jet najednou ve skupince. Zážitek je možné absolvovat též jako výlet pro až 6 čtyřkolek najednou + průvodce! To znamená, že můžete zakoupit až 6 kusů certifikátů najednou, které pak rezervujete na společný termín 😊

Speciální předpoklady:

Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě terénem pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!

Sezóna, počasí:

Extrémní jízdu na čtyřkolce můžete objednávat celoročně (pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou). Nejezdí se pouze, pokud teploty klesnou pod minus 5 st.C nebo je více jak 20 cm sněhu.

Průběh zážitku

Jak to probíhá? Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu – především ochranou helmu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě.

Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem, který jede na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky. Pokud budete chtít, můžete si na místě těsně před jízdou připlatit za spolujezdce, nepromokavé oblečení nebo si domluvit kvalitní záznam z jízdy kamerou umístěnou na helmě jezdce.

Hodnocení skutečných zákazníků (5 recenzí)

account_circle Jindra
5/5

Skvělý instruktor! Protáhl nás po všech možných terénech a čtyřkolku jsem si vyzkoušel tak jak jsem ani nečekal. Bylo to supr!

account_circle Říha Zdeněk
5/5

Dobrý den, na zážitek jsme se velmi těšili a plně splnil naše očekávání. Instruktor byl profesionál, který dohlížel na celý průběh jízdy a v případě potřeby pomohl. Všem vřele doporučuji. Děkuji, S pozdravem

account_circle Libor Sláma
5/5

Dobrý den, se zážitkem jsem byl spokojen a splnilo to mé očekávání. Dostali jsme se i do náročnějšího terénu, vody, dráhu atd. Instruktor byl perfektní a i díky němu jsme měli krásný zážitek...

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější
location_on Ořechov u Brna
5/5

Zažijte vzrušení z rychlé jízdy, silného stroje a závodní dráhy v Ořechově u Brna! Prožeňte silné čtyřkolky! Kroužit můžete po 400 metrů dlouhé trati navržené speciálně pro tyto stroje. Není potřeba ani řidičák!

location_on Vílanec u Jihlavy
5/5

Jste milovníkem přírody? Máte rádi pohodovou projížďku krajinou, ale neradi se trmácíte pěšky nebo na kole, nebo chcete vyzkoušet jaké to je ovládat terénní stroj v terénu i na silnici a podívat se do míst, které byste zcela jistě nikdy nenavštívili?

location_on Vílanec u Jihlavy, ...
5/5

Měli jste od malička touhu zasednout za volant opravdového traktoru a nikdy jste k tomu ještě neměli příležitost? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz