VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jízda ve formuli na okruhu

Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli pravým pilotem formule. Jízda v Renault 2.0 na letištním okruhu je zážitek, který se nedá porovnat s žádnou jinou jízdou.

Místo konání zážitku: Trenčín, Kámen Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
5 kol, 1 osoba, 10 minut
1
3 990 Kč
8 kol, 1 osoba, 16 minut
1
5 990 Kč
Videozáznam na SD kartě
500 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • stanovený počet kol dle zakoupené varianty na místě řidiče
  • pohonné hmoty
  • instruktáž
  • zkušeného instruktora po celou dobu jízdy
  • v ceně je také zapůjčení ochranné přilby, rukavic, kukly a speciální obuvi

Délka trvání zážitku

Jedno kolo je dlouhé 2 km, amatérským závodníkům trvá cca 2 minuty než jej projedou, celková délka trvání tedy samozřejmě záleží na Vaší rychlosti.

Co zažijete s tímto balíčkem

Možnost zajezdit si v monopostu byla do teď výsada pár jednotlivců. Nyní můžete zažít pocit pilotů přímo na vlastní kůži. Dokonalé jízdní vlastnosti, neuvěřitelné zrychlení, přilnavost, která popírá zákony gravitace a brzdy, které Vás budou chtít vytrhnout ze sedačky. Spolu se sekvenční převodovkou se ocitnete v jezdeckém nebi. Jezdit ale nebudete v ledajaké formuli. Formule Renault 2.0 je hodnotitelná jako jedna z nejlepších a právě z tohoto seriálu vzešlo velké množství jezdců F1 jako např. Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 505 kilový monopost s 2-litrovým motorem a výkonem 205 koní vás vystřelí z 0 na 100 km/h za šílené 3,5 sekundy. Posazený jen pár centimetrů nad zemí zažijete zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě.

Jízdy probíhají ve dvou lokalitách - na letišti Kámen (cca 20 km od Pelhřimova) nebo v Trenčíně na Slovensku. Oba okruhy jsou dlouhé 2 km. Na obou okruzích najdete nejen krátké rovinky, ale i techničtější úseky či zákruty. Vyzkoušíte si mega zrychlení a otestujete dokonalou přilnavost. Letištní dráha je připravená jen pro vás! Vybrané letiště nám prosím sdělte při rezervaci termínu.

Počet osob

Pouze pro 1 osobu.

Diváci

Jsou vítáni, během zážitku mohou fotografovat či filmovat.

Sezóna, počasí

Sezona je od dubna do září. Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha! V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí (mokro) nebo technické závady vám bude nabídnut náhradní vyhovující termín. 

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. Realizace je možná pouze v PŘEDEM VYPSANÝCH TERMÍNECH. Po zaplnění kapacity, jsou termíny průběžně přidávané.

Trenčín:
20.04.
28.04.
12.05.

Kámen:
04.05.
05.05.
25.05.

Rezervujte si termín

Po úvodní instruktáži vám bude zapůjčena kukla, přilba a jezdecké boty. Během seznamovacího kola se sžijete s formulí. V dalších kolech si už budete moci užít svoji dokonalou jízdu. Čím víc kol odjezdíte, tím bude akčnější. Z jízdy je možné pořídit i videozáznam.

Řídit může pouze osoba starší 18 let s platným řidičským průkazem B. Max. výška jezdce je 190 cm a váha 100 kg. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou se podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici, nesmí být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly mít vliv na jeho schopnosti řídit vůz.

Doporučujeme sportovní pohodlné oblečení. Přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty jsou v ceně zážitku. Možná také varianta s příplatkem za video záznam.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Trenčín, Kámen

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Jízda na okruhu v Ariel Atom

Trenčín, Kámen
/ 5

Využijte jedinečné možnosti usednout za volant jednoho z nejrychlejších aut na světě Ariel Atom 3.5 a zažít tak brutální zrychlení 0-100 km/h za 2.7s. Odstartujte adrenalinovou jízdu na letišti bez omezení tak, jak se patří a...

od 1 990 Kč

Více

Řízení BMW na závodním okruhu

Most
/ 5

Zažijte na místě pilota jaké to je, když řídíte závodní vůz na opravdové závodní trati a také jak to vypadá, když tento vůz řídí zkušený závodní jezdec. Darujte adrenalinovou jízdu po okruhu v závodním speciálu BMW série 3.

od 4 690 Kč

Více