Jízda ve Ferrari na okruhu

Zažijte jedinečný pocit jízdy ve Ferrari 488 Spider na okruhu kousek od Příbrami!

Již máte certifikát?
od 1 800 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 okruh / 2 250 m
Příbram
Počet osob: 1
1 800 Kč
1 + 1 / 4 500 m
Příbram
Počet osob: 1
3 025 Kč
3 okruhy / 6 750 m
Příbram
Počet osob: 1
4 477 Kč
5 okruhů / 11 250 m
Příbram
Počet osob: 1
5 929 Kč
8 okruhů / 18 000 m
Příbram
Počet osob: 1
8 228 Kč

Co zažijete

Jízda ve Ferrari na okruhu - zrychlení 0 – 100 km/h za 3 sekundy! Max. rychlost 325 km/h. Bez kauce, doplatků pohonných hmot či jiných příplatků a to vše na okruhu bez rychlostních omezení...tečka! To musíte zažít 😊

A můžete si vybrat, jestli na pozici řidiče nebo se raději svěříte do rukou profesionálního řidiče a usednete na sedadlo spolujezdce, obě varianty jsou možné a je to zcela na vás.

Na okruhu (1 v délce 2250 metrů) si dopřejete životní zážitek v luxusním supersportovním voze, a to jen s voucherem – bez jakýchkoli dalších příplatků. Neplatíte tak ani jinde běžnou kauci, která dosahuje výše až několika stovek tisíc, ani dodatečnou spotřebu pohonných hmot.

Jízdu s vámi absolvuje vyškolený instruktor, s nímž si trasu projedete nejprve ve voze Safety-Car, poté vás zaškolí a ukáže vám, jak Ferrari správně ovládat. Následně absolvujete svou jízdu, na které vás čekají zatáčky i dlouhé rovinky, kde z vozu dostanete maximum.

Jako vzpomínku na tento zážitek dostanete fotografii s vozidlem zdarma.

Něco o voze Ferrari 488 Spider:

Nejvýkonnější osmiválcové Ferrari, vybavené pevnou sklápěcí střechou na nejvyšší technologické úrovni a ve špičkovém designu, které kdy slavná automobilka vyrobila.

Motor je u verze Spider totožný s modelem 488 GTB, zadní kola roztáčí osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru, kterému pomáhají dvě turbodmychadla. Vůz má automatickou převodovku.

Něco o okruhu:

okruh je dlouhý 2250 m, nemine vás 4x zrychlování, 4x brzdění a 4x zatáčení.

Zážitek obsahuje:

zvolený počet kol na okruhu ve Ferrari 488 Spider na místě řidiče nebo spolujezdce (dle Vašeho výběru) - trvání 1 kola je cca 3 minuty. V ceně každé varianty je vždy pronájem vozidla, havarijní pojištění a povinné ručení, parkování v uzavřeném areálu polygonu, foto u vozidla.

Speciální předpoklady:

Pro řízení je nutný věk od 18 let (nebo souhlas či přítomnost zákonného zástupce) a řidičský průkaz skupiny B. Vhodné pro ženy i muže, děti starší 12 let a osoby vyšší než 150 cm ( do 200 cm ), povolená váha do 135kg

Průběh zážitku

Po Vašem příjezdu / pozn. možno zdarma parkovat přímo v areálu okruhu / se Vás ujme akreditační tým. Dle Vaší rezervace budete vyzváni k předložení voucheru, ŘP a OP. V případě pouze svezení s instruktorem, stačí OP. Dostanete přiřazené pořadové číslo k jízdě a budete mít cca 15-25 minut volný čas na posezení, prohlídku areálu či vlastní fotografie 😊

Jakmile nastane čas k jízdám, tak první usedáte do vozu Safety-Car jako spolujezdec a projedete si s prvním instruktorem okruh, tak abyste všemu ohledně trasy a značení porozuměli. Po tomto povinném kole, které je již v ceně každého poukazu, přecházíte na samotnou Jízdu ve Ferrari.

Ve voze Ferrari je za Vaší jízdy přítomen vždy instruktor sportovní jízdy, který Vám nejprve vysvětlí vše o typu daného vozidla, o průběhu Vaší jízdy a poté Vám poradí ohledně pravidel sportovní jízdy. Samotnou jízdu absolvujete dle počtu objednaných kol, je možno i za akční ceny pro již rezervované klienty na místě okruhy dokoupit.

📷Na závěr přichází fotograf, který Vám bezplatně pořídí fotografii ve voze či z venku u vozidla.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (3 recenze)

account_circle Martina H.
5/5

Vše od zakoupení po samotnou jízdu perfektní!! Určitě doporučuji a těším se na další jízdu!

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Pelhřimov - Kámen
5/5

Zažijte bláznivou jízdu na jednom z nejrychlejších aut na světě - Ariel Atom 3.5!

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Pelhřimov - Kámen
5/5

Řídit formuli F4 Mygale na letištním okruhu je zážitek, který Tě přitlačí do sedačky.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Příbram

Naučte se předvídat, zvládat svůj vůz ve ztížených klimatických podmínkách a v krizových situacích, se kterými se můžete kdykoliv setkat.

3 990 Kč od 3 800 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz