VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jízda ve Ferrari na okruhu

Zažijte jedinečný pocit jízdy ve Ferrari 488 Spider na okruhu kousek od Příbrami!

Místo konání zážitku: Příbram Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 kolo + instruktáž (cca 15 min.) vč. PHM
1
1 815 Kč
1 + 1 kolo, + instruktáž (cca 15 min.) vč. PHM
1
3 025 Kč
3 okruhy + instruktáž (cca 15 min.) vč. PHM
1
4 477 Kč
5 okruhů + instruktáž (cca 15 min.) vč. PHM
1
5 929 Kč
8 okruhů + instruktáž (cca 15 min.) vč. PHM
1
8 228 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

V ceně každé varianty je vždy pronájem vozidla, havarijní pojištění a povinné ručení, parkování v uzavřeném areálu polygonu, foto u vozidla.

  • 1, 3, 5  nebo 8 kol = zvolený počet kol na okruhu ve Ferrari 488 Spider na místě řidiče nebo spolujezdce (dle Vašeho výběru) - trvání 1 kola je cca 3 minuty
  • 1 + 1 kolo = 2 kola na okruhu ve Ferrari 488 Spider, vždy první na místě řidiče a druhé na místě spolujezdce, trvání 2x3 minuty

Co zažijete s tímto balíčkem

Zrychlení 0 – 100 km/h za 3 sek, max. rychlost 325 km/h.  Bez kauce, doplatků pohonných hmot či jiných příplatků a to vše na okruhu bez rychlostních omezení tečka! To musíte zažít :-)

A můžete si vybrat, jestli na pozici řidiče nebo se raději svěříte do rukou profesionálního řidiče a usednete na sedadlo spolujezdce, obě varianty jsou možné a je to zcela na vás.

Na okruhu v délce 2250 metrů si dopřejete životní zážitek v luxusním supersportovním voze, a to jen s voucherem – bez jakýchkoli dalších příplatků. Neplatíte tak ani jinde běžnou kauci, která dosahuje výše až několika stovek tisíc, ani dodatečnou spotřebu pohonných hmot.

Jízdu s vámi absolvuje vyškolený instruktor, s nímž si trasu projedete nejprve ve voze Safety-Car, poté vás zaškolí a ukáže vám, jak Ferrari správně ovládat. Následně absolvujete svou jízdu, na které vás čekají zatáčky i dlouhé rovinky, kde z vozu dostanete maximum.

Voucher můžete využít i na svezení s profesionálem, které je díky zkušenostem řidiče skutečným zážitkem. Jako vzpomínku na tento zážitek dostanete fotografii s vozidlem zdarma.

Něco o voze Ferrari 488 Spider:
Nejvýkonnější osmiválcové Ferrari, vybavené pevnou sklápěcí střechou na nejvyšší technologické úrovni a ve špičkovém designu, které kdy slavná automobilka vyrobila.
Motor je u verze Spider totožný s modelem 488 GTB, zadní kola roztáčí osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru, kterému pomáhají dvě turbodmychadla. Vůz má automatickou převodovku.

Něco o okruhu:
Podívejte se do naší fotogalerie, okruh je dlouhý 2250 m, nemine vás 4x zrychlování, 4x brzdění a 4x zatáčení.

Počet osob

Certifikát je pouze pro 1 osobu, diváci povoleni a mohou vše sledovat z vyhrazeného prostoru.

Sezóna, počasí

Jezdí se jen za příznivého počasí, tj. od +8°C a ne při výrazném dešti, zpravidla od začátku dubna do konce října.

Rezervace

Realizace je možná POUZE V PŘEDEM VYPSANÝCH TERMÍNECH! Aktuální obsazenost v jednotlivých časech Vám rádi sdělíme na vyžádání, rezervujte prosím s dostatečným předstihem! Průměrně bývá vypsáno 3 - 6 dní v měsíci dle jízdní sezóny.

TERMÍNY:

18.5. 2019 v 10h, 10:30h, 11h, 11:30h, 12h

25.5. 2019 v 10h, 10:30h, 11h, 11:30h, 12h

Rezervujte si termín

Po Vašem příjezdu / pozn. možno zdarma parkovat přímo v areálu okruhu / se Vás ujme akreditační tým. Dle Vaší rezervace budete vyzváni k předložení voucheru, ŘP a OP. V případě pouze svezení s instruktorem, stačí OP. Dostanete přiřazené pořadové číslo k jízdě a budete mít cca 15-25 minut volný čas na posezení, prohlídku areálu či vlastní fotografie :-)

Jakmile nastane čas k jízdám, tak první usedáte do vozu Safety-Car jako spolujezdec a projedete si s prvním instruktorem okruh, tak abyste všemu ohledně trasy a značení porozuměli. Po tomto povinném kole, které je již v ceně každého poukazu, přecházíte na samotnou Jízdu ve Ferrari.

Ve voze Ferrari je za Vaší jízdy přítomen vždy instruktor sportovní jízdy, který Vám nejprve vysvětlí  vše o typu daného vozidla, o průběhu Vaší jízdy a poté Vám poradí ohledně pravidel sportovní jízdy. Samotnou jízdu absolvujete dle počtu objednaných kol, je možno i za akční ceny pro již rezervované klienty na místě okruhy dokoupit.

Na závěr přichází fotograf, který Vám bezplatně pořídí fotografii ve voze či z venku u vozidla.

Pro řízení je nutný věk od 18 let (nebo souhlas či přítomnost zákonného zástupce) a řidičský průkaz skupiny B. U spolujezdce je pouze věková podmínka od 12 let. Maximální výška účastníka je 198 cm.

Doporučujeme pohodlné oblečení a pevnou obuv vhodnou k řízení vozidla.

Jízdy mohou být zrušeny z důvodu nepříznivého počasí nebo poruchy vozu. V takových případech bude posunut termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.