Kapitánem na zkoušku Brno

Láká Vás představa plavby na plachetnici s houpající se palubou pod nohama a větrem ve vlasech, chtěli byste zažít fantastickou kombinaci uvolňující relaxace, vzrušujícího adrenalinu a romantiky? Vyzkoušejte toto vše poprvé v jachtařské škole přímo v Brně na přehradě.

Již máte certifikát?
od 800 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Kapitánem na zkoušku pro 1 osobu
Brno
Počet osob:
800 Kč
Kapitánem na zkoušku pro 2 osoby
Brno
Počet osob:
1 600 Kč

Co zažijete

Během ukázkové lekce jachtingu na zkoušku Vás zkušení instruktoři na školních plachetnicích seznámí se vším důležitým, co byste měli o jachtingu vědět. Podrobně Vám vysvětlí, jaké jsou možnosti s jachtingem začít a co Vám jachtařská škola může nabídnout. Seznámí Vás také s nejpodstatnějšími základy ovládání lodě, které si hned v praxi vyzkoušíte.

Doba plavby je 60 minut, z toho zhruba 50 minut na vodě, zbytek připadá na nutnou přípravu, nalodění a vylodění.

V ceně je mimo plavby na lodi s instruktorem i zapůjčení záchranných vest (pro děti do 15 let je jejich použití povinné), účastníci si vezmou s sebou sportovní obuv se světlou podrážkou a pevnou špičkou na palubu na přezutí, doporučujeme sportovní oblečení.

Hodnocení zážitku (1 recenze)

account_circle Kateřina Tydlačková
5/5

Pěkný den, ano, kapitánem na zkoušku byl pěkný zážitek. Voda, loďka, milý lektor. Líbilo se mi, že jsme mohli být na lodi i dvě osoby, takže jsem mohla zážitek přímo sdílet. Dárek bych doporučila i dále. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Lipno nad Vltavou
5 /5

Okukujete vždy v přístavech lodě? My Vás s lodí seznámíme a naučíme ji ovládat! Jako zkušený kapitán budete ladit plachty, manévrovat kormidlem a plánovat trasu. Snad jen popřát dobrý vítr do plachet a dobrodružství může začít, tak AHOY!

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu V PROVOZU -8%
location_on Brno Slatina
5 /5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 typů letadel např. nejoblíbenější stíhačka F16 nebo bojový vrtulník!

1 400 Kč od 1 290 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5 /5

Všichni rádi sledujeme podmořský svět v televizní obrazovce. Jsou ale tací, kteří na každé dovolené neváhají, nasadí brýle a šnorchl a pozorují vše vlastníma očima. Chcete se potápět v azurovém světě ticha a zažívat dobrodružství s mořskými živočichy? Pojďte vyzkoušet Váš první nádech pod vodní hladinou v největším plaveckém bazénu v Brně při ponoru na zkoušku a pak se uvidí!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz