VYBERTE SI ZÁŽITEK

Romantická večeře s výhledem Brno

Exkluzivně Vám nabízíme možnost užít si romantický večer ve znamení gastronomického zážitku spojeného s úžasným výhledem na Brno. Vyberte si dárkový certifikát v různých hodnotách, který uplatníte v restauraci Sunset.

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Certifikát v hodnotě 1 000 Kč
1 000 Kč
Certifikát v hodnotě 1 250 Kč
1 250 Kč
Certifikát v hodnotě 1 500 Kč
1 500 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Certifikát na hodnotu, kterou chcete darovat. V dané hodnotě si Vámi obdarovaný na místě vybere z menu či jídelního lístku. Co zkonzumuje nad hodnotu poukazu, jednoduše na místě uhradí. Výběr není ničím omezen.

Co zažijete s tímto balíčkem

Restaurace Sunset díky své poloze umožňuje překrásný výhled na Špilberk a ostatní dominanty centra města.  Vstřícný a ochotný personál navodí příjemnou atmosféru, díky které bude Váš večer jedinečný.

Přestože se restaurace nachází téměř v centru, vy se budete cítit jako byste každodenní ruch města nechali za sebou. Stačí vystoupat výtahem do nejvyššího 9. patra, kde se restaurace nachází. Zde už na vás čeká nejen slibovaný výhled na Brno. Ocitnete se doslova nad věcí a zbaveni nejen shonu centra města, ale i zbytečných starostí. Výška prostě dodává nadhled, klid, pohodu a odpočinek. Svůj večer si můžete užít nejen v teplých letních dnech, kdy se při západu slunce griluje na terase, ale i v zimě, kdy můžete z vyhřátého interiéru obdivovat západy slunce.

Užijte si gastronomický zážitek, kdy Vás na talíři nečeká pidi porce, ale zároveň ochutnáte něco, co jste třeba v životě nejedli. Dovolte své dámě obléknout gala, naopak muži si nemusí dělat starosti s dress codem a po večeři si dát pivo své oblíbené značky. Zde je vše dovoleno, budete se cítit příjemně avšak přeci jen s noblesou a jistou dávkou výjimečnosti.

A to není vše. Česká Vás skvělá káva, kterou si opravdu vychutnáte nebo si nechte namíchat drink dle vašeho přání, případně vsaďte na oblíbené značky alkoholických nápojů.

Nechcete darovat certifikát na hodnotu, ale konkrétní menu? Podívejte se na dárkový certifikát na Degustační menu Brno.

Počet osob

Certifikát v určené hodnotě může využít libovolný počet osob, přesný počet stačí uvést při rezervaci stolu.

Rezervace

Rezervaci svého stolu prosím provádějte alespoň 3 dny předem. Rezervovat můžete v provozní době restaurace: Po–Pá: 11:00–23:00, So: 12:00–23:00, ale pokud chcete využít degustační menu pak pouze v době (ve všední dny po obědových menu): PO - PÁ 14:00-23:00 hod., SO 12:00–23:00 hod.

Rezervujte si termín

Bohatý výběr také z bezlepkových a vegetariánských jídel. Bezproblémové parkování před budovou i ve vnitrobloku. Restaurace je nekuřácká.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Večeře v luxusní restauraci Brno

Brno
/ 5

Přemýšlíte co darovat známým k výročí? Docházejí Vám nápady na originální dárek? Darujte romantický zážitek pro dva v luxusní a vyhlášené restauraci v Brně, kde poobědval i prezident. Dárkový poukaz uplatní v restauraci výběrem z...

od 1 500 Kč

Více

novinka

doporučujeme

Degustační menu v luxusní restauraci Brno

Brno
/ 5

Darujte romantický zážitek pro dva v luxusní restauraci v Brně - dárkový poukaz na degustační zážitek! Na tomto poukazu nenajdete částku - obdarovaný od Vás dostane dárek formou jednoho ze 3 degustačních menu: Petit, Gra...

od 1 598 Kč

Více